SV1000 siduris klõbin?

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

SV1000 siduris klõbin?

Lugemata postitus Postitas tuman »

Tere,

Täna sõitmas käies avastasin, et koha peal käies kostub mootorist klõbin, mis sidurihooba põhja surudes lakkab.
Eelmise omaniku sõnul kahtlustas ta ka siduri rikkisolekut aga mehaanik oli lahti võtnud ja kokku tagasi pannud ja öelnud, et kõik tiptop (tõenäoliselt sama probleem). Esimesed paarsada kilomeetrit mis ratas minu käes oli siis käis nagu unistus, mingeid kahtlasi helisid ei kuulnud.
Keegi ehk oskab kommenteerida, et millega võib tegu olla?

Parimat!



Kasutaja avatar

Kalapea
Postitusi: 1059
Liitunud: 26 Veebr 2005, 13:00
Tsikkel: Mõni Ducati
Asukoht: Pärnu / 559I7I9O
Tänatud: 94 korda
Kontakt:

Re: SV1000 siduris klõbin?

Lugemata postitus Postitas Kalapea »

Tüüpviga, siduri korv kulunud. Kirjuta teema pealkiri inglise keeles googlisse, näed täpsemalt.

PiltPilt
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: SV1000 siduris klõbin?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Mina sain enda oma siitkaudu korda - http://www.vibefreev.com/
EI pidanud isegi ratast pikaks ajaks seisma jätma, sest mul õnnestus üks kasutatud korv leida, mille ma sinna saatsin.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Teema algataja
tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: RE: Re: SV1000 siduris klõbin?

Lugemata postitus Postitas tuman »

Piipz kirjutas:

Mina sain enda oma siitkaudu korda - http://www.vibefreev.com/
EI pidanud isegi ratast pikaks ajaks seisma jätma, sest mul õnnestus üks kasutatud korv leida, mille ma sinna saatsin.

Oskad ka öelda, kui suur kogus Euroopa rahasid kogu protsessi alla läks ning kaua see võttis?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: SV1000 siduris klõbin?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kokku umbes 400€ ja kolm-neli nädalat.
Kui inglise keel ei ole probleem, siis helista Johnile, kontaktid on siin, küsi, kuidas järjekord on ja mis saatmine nüüd maksab, ma tegin endal 3a tagasi selle:
http://www.vibefreev.com/contact.htm
Ta ei ole väga noor mees ja ei istu eriti netis, seega e-mailidega raiskad ainult aega rohkem :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Teema algataja
tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: SV1000 siduris klõbin?

Lugemata postitus Postitas tuman »

Saatsin Johnile kirja, vastus tuli paari tunniga.
Kopeerin selle siia ka, kui kellelgi sama mure siis ehk on abiks. Ma ilmselt lähen variandi 2 teed.

Thank you for your interest.

Most owners remove their own clutch basket using instructions downloaded from my website. My contact details are also at the site. See link below.

There are 2 options for you:-

  1. Modify your existing clutch basket

The cost is £245 GB Pounds via PayPal. Online faster payments transfer between bank accounts is £235 GB Pounds. Prices include parts used here and the tracked return.

Posting from the local post office or with other carriers takes up to four days.
Here three days for the work. Then up to four days tracked return using UPS.

Payment is only due when the mod is finished and packed ready to book the return shipping.

Usually no need to book a slot but I have a break coming up so if you decide to go ahead any baskets arriving now will be started on Monday 24th July and returned in normal timescales.

  1. Modified used clutch basket sent on an exchange basis

The price to exchange is £285 GB Pounds plus a £100 GB Pounds refundable deposit. For this I include a loan tool for holding the basket and hub plus a new gasket for the clutch cover. The deposit is refunded when the old basket and tool are returned.

Exchange basket service works best using PayPal as this makes it easier to refund your deposit. The balance is only due when completed and ready to post. My PayPal address for initial deposit payment is john.sykes01@btinternet.com

If you decide to go ahead and the £100 deposit is received tomorrow I can post you a used modified basket with gasket and tool by the end of this week before my holiday starts. If not I can have a used modified basket ready to send on my return from my break.

Hope this helps you decide what to do. Please don't hesitate to ask if you would like to know more.

Kind regards
john@vibefreev.com
http://www.vibefreev.com

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: SV1000 siduris klõbin?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ohoh, seda vahetust ta mulle siis ei pakkunud. Aga mul õnneks oli endal varukorv olemas.
Kui ma helistasin talle, siis ta ütles, et eestisse on ta neid kokku paarkümmend tükki teinud, sv ja dl tsiklitele.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: SV1000 siduris klõbin?

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

komistasin video otsa kus onu Maksim remondib SV/DL sidurit. Stiilis puust ja punaseks. Olge mehed ja tehke järgi!


last
Postitusi: 15
Liitunud: 31 Jaan 2013, 21:58
Tsikkel: V-Strom DL1000
Tänatud: 1 kord

Re: SV1000 siduris klõbin?

Lugemata postitus Postitas last »

Ma lasin just enda dl1000 selle video järgi teha, kui keegi soovib tegija kontakti siis jagan. Proovinud veel ei ole kuna ootan kaanetihendit.

Kasutaja avatar

Zaks
Postitusi: 105
Liitunud: 28 Okt 2010, 15:55
Tsikkel: Roller
Asukoht: Tallinn

Re: SV1000 siduris klõbin?

Lugemata postitus Postitas Zaks »

Mulle võib selle kontakti saata. Mis hind oli? Vedrud ka vahetati ?

Kasutaja avatar

Teema algataja
tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: SV1000 siduris klõbin?

Lugemata postitus Postitas tuman »

Zaks kirjutas:

Mulle võib selle kontakti saata. Mis hind oli? Vedrud ka vahetati ?

Sama siin. Sooviks ka infot. Ma pole jõudnud veel laiali võtta ja GB-sse saata.


last
Postitusi: 15
Liitunud: 31 Jaan 2013, 21:58
Tsikkel: V-Strom DL1000
Tänatud: 1 kord

Re: SV1000 siduris klõbin?

Lugemata postitus Postitas last »

Ma võtsin enda oma ise lahti kuna tahtsin näha mis seisus on, kulumisjäljed olid minimaalsed aga lõtk oli 0,5mm ja vedruplaat loksus.
Sisse lasin teha pronkspuksi ja vedrutaldrikule kolm puksi, et ei loksuks. Vedrudele midagi vahele ei lasknud panna kuna minuarust need ongi seal erineva pingsusega ja peavadki loksuma (kui koliseb saab uuesti lahti võtta).
Viisin talle ka kolm M10 polti 16mm pikkusega (võiks olla 20mm natuke lühikseks jäid). Pead treis madalamaks kuna ma ei leidnud tugevaid kuuskant sisuga. Ütles et võib ka neetida uuesti
aga ma soovisin poltidega.
Hind oli 150

sikkli läbisõit 50k
Pildid korvist
https://drive.google.com/open?id=0B-Fok ... 2l2bXdldTA
https://drive.google.com/open?id=0B-Fok ... GVLV2hNNkE

Asub ta Köömne 18 garaazis, Avo 5o6 34o6
Ütles et võtab meeledi veel tööd

Kasutaja avatar

Teema algataja
tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: SV1000 siduris klõbin?

Lugemata postitus Postitas tuman »

last kirjutas:

Ma võtsin enda oma ise lahti kuna tahtsin näha mis seisus on, kulumisjäljed olid minimaalsed aga lõtk oli 0,5mm ja vedruplaat loksus.
Sisse lasin teha pronkspuksi ja vedrutaldrikule kolm puksi, et ei loksuks. Vedrudele midagi vahele ei lasknud panna kuna minuarust need ongi seal erineva pingsusega ja peavadki loksuma (kui koliseb saab uuesti lahti võtta).
Viisin talle ka kolm M10 polti 16mm pikkusega (võiks olla 20mm natuke lühikseks jäid). Pead treis madalamaks kuna ma ei leidnud tugevaid kuuskant sisuga. Ütles et võib ka neetida uuesti
aga ma soovisin poltidega.
Hind oli 150

sikkli läbisõit 50k
Pildid korvist
https://drive.google.com/open?id=0B-Fok ... 2l2bXdldTA
https://drive.google.com/open?id=0B-Fok ... GVLV2hNNkE

Asub ta Köömne 18 garaazis, Avo 5o6 34o6
Ütles et võtab meeledi veel tööd

Kuna külge kruvid? Oleks huvitav teada, kas ja kui palju muutus?
Endal ka plaanis varsti hooaeg lõpetada ja siis ratas pilbasteks võtta, eks senimaani aega otsustada kuhu korvi saadan.

Kasutaja avatar

xin
Postitusi: 62
Liitunud: 04 Aug 2010, 11:45
Tsikkel: xt660x
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: SV1000 siduris klõbin?

Lugemata postitus Postitas xin »

Kui ohtlik see klõbin on reaalses elus? Kas tegemist pigem ebameeldivusega või järgneb kohe/varsti mingi tõsisem tehniline lagunemine?

Kiisu 600, Suksu 1000, Örr 660
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”