KTM 990adv tuuleklaas

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
päikesemasin
Postitusi: 162
Liitunud: 11 Aug 2004, 22:27
Tsikkel: KTM 1290SAR
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

KTM 990adv tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas päikesemasin »

Kas keegi teab, kust saada võiks või milline oleks see parim? Ratas on 2008. Mul on hetkel neid kaks: originaal, mis on niivõrd suur ja kole ja siis keskmine variant, mille probleemiks suur müra ja turbolents. Olen näinud ka dakari variante, kuid ei tea, kas nad on paremad. On kellelgi kogemust? Oleks tänulik...



Riga, Delta, Minsk, Jawa 638, Honda CB450, Honda CBR1000F, Kawasaki Ninja ZXR9, Suzuki TL1000R, KTM 950SM, KTM 990 Adventure, KTM 1290 R Adventure
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: KTM 990adv tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ma lõikasin enda ADV originaalklaasi kunagi nii lühikeseks, et ta otseselt enam midagi ei katnud, jäi lihtsalt iluvidinaks ja nii kadus ka kogu turbulents ära.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: KTM 990adv tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas Ronk »

http://www.radegarage.com/parts/ktm-990-rr-kit/

Endal plaanis see talve selline installida. Kui peal, siis eks annan teada. Osad räägivad et pidi parem olema, teised jälle vastupidist. Kuna aga tulede reflector ära sulanud, siis saab 2in1 koos tuledega ära installida.

Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: KTM 990adv tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Piipz kirjutas:

Ma lõikasin enda ADV originaalklaasi kunagi nii lühikeseks, et ta otseselt enam midagi ei katnud, jäi lihtsalt iluvidinaks ja nii kadus ka kogu turbulents ära.

Kas sa mitte topelt klaasi sinna ei pannud? :D

https://www.dropbox.com/s/605xvi62jv2e0 ... o.jpg?dl=0

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: KTM 990adv tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas Piipz »

jaa , kõike sai proovitud. aga ilma klaasita oli lõpuks ikkagi kõige vaiksem.
Samas see topeltklaasilahendus on ikkagi parem, kui touringklaas.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

desmorado
Postitusi: 104
Liitunud: 09 Dets 2007, 16:40
Tsikkel: M900 & LC8 Adventure
Tänatud: 10 korda

Re: KTM 990adv tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas desmorado »

päikesemasin kirjutas:

Kas keegi teab, kust saada võiks või milline oleks see parim? Ratas on 2008. Mul on hetkel neid kaks: originaal, mis on niivõrd suur ja kole ja siis keskmine variant, mille probleemiks suur müra ja turbolents. Olen näinud ka dakari variante, kuid ei tea, kas nad on paremad. On kellelgi kogemust? Oleks tänulik...

Aastaid tagasi sai selline ostetud: http://www.rally-raidproducts.co.uk/ktm ... uct_id=785

On originaalist (nn keskmine variant) madalam ja pea turbulentsist kõrgemal.


ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: KTM 990adv tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Võib vaadata seda mis ma soetasin, saab sama vauhtiga ka normaalsed tuled ette. Ja vastavalt kas asfaldile või offroadile saab klaasi üles alla liigutada. Praegu ca 14000km testimist on kinnitanud et oli hea ost.
http://www.britanniacomposites.com/us/v ... adventure/

Need dakari variandid on offroadi jaoks head aga kiirema sõidu ajal on ikka silmad sitikaid täis ja tuult ka eest ei lõika.

Oleks ma tark, ma oleks vait.

JanA
Postitusi: 17
Liitunud: 04 Okt 2017, 20:29
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 8 korda

Re: KTM 990adv tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas JanA »

Isiklik kogemus puudub aga tundub asjalik, toodavad erinevatele ratastele muudetava kõrguse ja kaldenurgaga mudelikohaseid klaase: www.madstad.com

Kasutaja avatar

Teema algataja
päikesemasin
Postitusi: 162
Liitunud: 11 Aug 2004, 22:27
Tsikkel: KTM 1290SAR
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: KTM 990adv tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas päikesemasin »

Tänud kõigile. See reguleeritava kõrgusega tuuleklaas tundub päris hea lahendus olevat. Kas seda plastikkarpi on võimalik eemaldada, mis tuleb spidoka kohale, kuna mul on seal touratechi lugustava kinnitusega gps hoidja, kahju oleks seda riiulile seisma jätta. Hind on ka päris magus, seega tuleb veel põhjalikumalt uurida enne ostmist.

Riga, Delta, Minsk, Jawa 638, Honda CB450, Honda CBR1000F, Kawasaki Ninja ZXR9, Suzuki TL1000R, KTM 950SM, KTM 990 Adventure, KTM 1290 R Adventure

ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: KTM 990adv tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas ats30 »

päikesemasin kirjutas:

Tänud kõigile. See reguleeritava kõrgusega tuuleklaas tundub päris hea lahendus olevat. Kas seda plastikkarpi on võimalik eemaldada, mis tuleb spidoka kohale, kuna mul on seal touratechi lugustava kinnitusega gps hoidja, kahju oleks seda riiulile seisma jätta. Hind on ka päris magus, seega tuleb veel põhjalikumalt uurida enne ostmist.

Seda plastjunni ma ka ei paigaldanud. Eraldi detail, võib lihtsalt kasutamata jätta. Rohkem pilte ja juttu leiad mu tsikli ettevalmistamise teemast.

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”