Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
romulus
Postitusi: 703
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 36 korda

Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas romulus »

Tervitus,

Kuna ratta sadulanahk vajab vahetust hakkasin uurima millised materjalid võimalikud on. Sooviks kasutada mõnda materjali, mis on nö matt, ning oleks nö paraja pidamisega :) Ehk siis mitte liiga libe kuid samas ka mitte liiga kare. Välimuse järgi tundub Alcantara selline mõnus materjal, kuid netist leiab erinevaid arvamusi selle kohta - osad räägivad et on OK kui märjaks saab, osad kurdavad et imeb istmeshvammi vee. On kellegil kogemusi Alcantaraga ja kuidas ta meie kliimasse sobib? Sõidan ka vihmaga, mudas jne. Või on mingeid muid sarnaseid variante? Uutel ratastel on tavaliselt mingid krobelised nahad peal (nt uus R1200GS), mis on ka sobivad, aga pole kusagilt leidnud veel meetrina müügil.



Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23
Kasutaja avatar

Kalapea
Postitusi: 1059
Liitunud: 26 Veebr 2005, 13:00
Tsikkel: Mõni Ducati
Asukoht: Pärnu / 559I7I9O
Tänatud: 94 korda
Kontakt:

Re: Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas Kalapea »

Kui on plaan mudas sõita, siis unusta alcantara või pööratud nahk ära. Kulub kiiresti ja puhtaks ei saa, peale paari mudas käiku ei ole enam midagi ilusat.

Alcantarat võib kasutada mõnel väiksema läbisõiduga "all show, no go" asfaldirattal. Sellisel juhul kasutatakse membraani naha ja svammi vahel, kuid ega pikalt vihmas sõita ei kannata, pärast tuleb iste tuppa kuivama tuua.

Soovitan minna kohalike sadulseppade juurde, enamustel kõigil on kohaliku maaletooja standardvalik, seal peaks olema kaks sellist vakstut nagu sul tarvis.
Kui hästi rääkida, siis saad ka neilt isetegemiseks materjali osta.

PiltPilt
Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas Heikik »

Spoiler
romulus kirjutas:

Tervitus,

Kuna ratta sadulanahk vajab vahetust hakkasin uurima millised materjalid võimalikud on. Sooviks kasutada mõnda materjali, mis on nö matt, ning oleks nö paraja pidamisega :) Ehk siis mitte liiga libe kuid samas ka mitte liiga kare. Välimuse järgi tundub Alcantara selline mõnus materjal, kuid netist leiab erinevaid arvamusi selle kohta - osad räägivad et on OK kui märjaks saab, osad kurdavad et imeb istmeshvammi vee. On kellegil kogemusi Alcantaraga ja kuidas ta meie kliimasse sobib? Sõidan ka vihmaga, mudas jne. Või on mingeid muid sarnaseid variante? Uutel ratastel on tavaliselt mingid krobelised nahad peal (nt uus R1200GS), mis on ka sobivad, aga pole kusagilt leidnud veel meetrina müügil.

Alcantara on tõenäoliselt no-go. Mul on kahel autol olnud alcantaraga kaetud istmed. Määrdudes läheb lõpuks läikivaks ja parkub. Kui vedelikku peale läheb, kipub jääma viiruline. Ja see on auto salongi sees... Mõtle, mis siis veel ilmastikule eksponeeritult oleks. Istuda-katsuda on muidugi, kui puhas on, mõnus. Aga tsikli peale - siiski pigem mitte.

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Spoiler
Heikik kirjutas:
romulus kirjutas:

Tervitus,

Kuna ratta sadulanahk vajab vahetust hakkasin uurima millised materjalid võimalikud on. Sooviks kasutada mõnda materjali, mis on nö matt, ning oleks nö paraja pidamisega :) Ehk siis mitte liiga libe kuid samas ka mitte liiga kare. Välimuse järgi tundub Alcantara selline mõnus materjal, kuid netist leiab erinevaid arvamusi selle kohta - osad räägivad et on OK kui märjaks saab, osad kurdavad et imeb istmeshvammi vee. On kellegil kogemusi Alcantaraga ja kuidas ta meie kliimasse sobib? Sõidan ka vihmaga, mudas jne. Või on mingeid muid sarnaseid variante? Uutel ratastel on tavaliselt mingid krobelised nahad peal (nt uus R1200GS), mis on ka sobivad, aga pole kusagilt leidnud veel meetrina müügil.

Alcantara on tõenäoliselt no-go. Mul on kahel autol olnud alcantaraga kaetud istmed. Määrdudes läheb lõpuks läikivaks ja parkub. Kui vedelikku peale läheb, kipub jääma viiruline. Ja see on auto salongi sees... Mõtle, mis siis veel ilmastikule eksponeeritult oleks. Istuda-katsuda on muidugi, kui puhas on, mõnus. Aga tsikli peale - siiski pigem mitte.

Nii on,et see kohe kindlasti ei sobi rattale.Veekindlus puudub,sest alcantra on ju kangas,mitte nahk.Mul ka mitmel autol see olnud,seal mugav sest hingab.
Ma lasin http://www.sadulsepp.ee -s teha mingi kareda spets sadulamaterjaliga oma sadula ja väga OK on.Enne naine vajus igal pidurdamisel tagant selga ,nüüd see mure puudub ja omal ka mõnus asendit vahetada ning selles asendis ka püsida.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ise tegemiseks saab Noor Tehnik Luise poest igasugu nahkasid,ka spets külma ja muu kindlat sadula jaoks.Karedat pole sealt küsinud,aga äkki saab sedagi

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

kurisookaru
Postitusi: 444
Liitunud: 13 Apr 2004, 19:15
Tsikkel: Yamaha Super Tenere/Tenere 700
Asukoht: Vetla-Tallinn-Vetla
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 67 korda
Kontakt:

Re: Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas kurisookaru »

Hr. Nõel tegi mulle sadula.
Mis materjal see täpselt on, seda ei oska öelda, eks ta ise räägib.
Uhasin sellega see aasta pea 20t km maha.
Sai kõike, päikest, muda, lund, kuumust, külma, 1900 km järjest sõitu :wack:
Meeldib, et ei ole libe, külmemate ilmadega sõites on istumise all soe, kuivab üsna kiiresti.
Miinus poolelt kui märjaks saab, siis ei saa kiiresti kuivaks nagu naha laadne materjal, mille varrukaga kuivaks pühid.
Ja nagu pildilt näha siis muutub topiliseks ajapikku, mind see ei morjenda.

Ääred on libedad, et püsti asendis sõites ära ei hõõruks!

Pilt

Sõida ise ja lase teistel ka sõita
----------------------
Yamaha Super MatkaMudaKolakas XTZ
http://www.kurisoomoto.com Kesk-Eesti Tuur 2022
http://www.streetmoto.ee
Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas h0lger »

Pole küll Alcantara teemasse otseselt, aga... Kus kohast sellist head enduro/krossika istme katte materjali võiks saada?

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas mx77 »

h0lger kirjutas:

Pole küll Alcantara teemasse otseselt, aga... Kus kohast sellist head enduro/krossika istme katte materjali võiks saada?

Milleks materjali? Neile on ju valmis nahkasid hulgi saada, valik peaks piisavalt suur olema.

Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas h0lger »

Spoiler
mx77 kirjutas:
h0lger kirjutas:

Pole küll Alcantara teemasse otseselt, aga... Kus kohast sellist head enduro/krossika istme katte materjali võiks saada?

Milleks materjali? Neile on ju valmis nahkasid hulgi saada, valik peaks piisavalt suur olema.

Mul on probleemiks see, et tegemist on “custom” istmega ja seega ei saa mudelipõhiselt tellida.
Eestis kellelgi neid kohapeal ka on?

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Pole eesti sadulseppadel sellist materjali näinud, mis on piisavalt grippy

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

mx77 kirjutas:

Pole eesti sadulseppadel sellist materjali näinud, mis on piisavalt grippy

Küll nad tellivad kas või NASA jaoks toodetu,kui maksevõimeline oled.Täna saab raha eest peaaegu kõike :bsmile:

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Kalapea
Postitusi: 1059
Liitunud: 26 Veebr 2005, 13:00
Tsikkel: Mõni Ducati
Asukoht: Pärnu / 559I7I9O
Tänatud: 94 korda
Kontakt:

Re: RE: Re: Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas Kalapea »

urmas66 kirjutas:
mx77 kirjutas:

Pole eesti sadulseppadel sellist materjali näinud, mis on piisavalt grippy

Küll nad tellivad kas või NASA jaoks toodetu,kui maksevõimeline oled.Täna saab raha eest peaaegu kõike :bsmile:

Pole mina veel kohta leidnud kes midagi telliks. Enamasti kui midagi sobivat riiulist ei leia, siis kuulad hala, kuidas keegi Poolast kunagi midagi toob ja miinimum kogus on rull, millest kulub 1m sinu sadulale ja ülejääki keegi kunagi enam ei taha, seega osta see rull ise välja.

Kui kellelgi on vastupidised kogemused, võib julgelt teada anda.

PiltPilt
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: RE: Re: Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kalapea kirjutas:
urmas66 kirjutas:
mx77 kirjutas:

Pole eesti sadulseppadel sellist materjali näinud, mis on piisavalt grippy

Küll nad tellivad kas või NASA jaoks toodetu,kui maksevõimeline oled.Täna saab raha eest peaaegu kõike :bsmile:

Pole mina veel kohta leidnud kes midagi telliks. Enamasti kui midagi sobivat riiulist ei leia, siis kuulad hala, kuidas keegi Poolast kunagi midagi toob ja miinimum kogus on rull, millest kulub 1m sinu sadulale ja ülejääki keegi kunagi enam ei taha, seega osta see rull ise välja.

Kui kellelgi on vastupidised kogemused, võib julgelt teada anda.

Mulle on sadulsepp.ee-s tehtud üle 10-ne töö ja siiani pole miskit materjali puuduse taha seisma jäänud.Töö ajad on vahel pikad olnud(tööd palju) ja ilmselt võib ka selle aja sisse materjali tellimine mahtunud olla.Pole isegi uurinud,mis kust tuleb.
Ma olen ikka lähenenud selle küsimusega ,et kas saab teha? Siiani on kõik ära tehtud.Sõidukate,veokate ja tsikliga olen sealt abi saanud.Hinnad ei ole kõige odavamad,aga töö on tehtud nii,et minul pole siiani pretensioone olnud.Ma olen siiani väga rahul olnud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

red buell
Postitusi: 195
Liitunud: 08 Apr 2005, 14:58
Tsikkel: BMW R1200R,Ducati 900SS,HD Spo
Asukoht: Mähe, Pirita
Tänanud: 42 korda
Tänatud: 106 korda

Re: Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas red buell »

Mina olen enamus tsiklisadulaid lasknud teha http://se.ee ja tellib sellist materjali nagu tahad. Lisaks teeb ta veekindla sadula. Kes odavat sadulat tahab, siis ei ole mõtet teda tülitada, sest tööd on tal palju.

Tsiklite elektritööd ja alarmid. Tsiklite ümberehitus. Tel:51O73O5
https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: RE: Re: Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas mx77 »

urmas66 kirjutas:

Mulle on sadulsepp.ee-s tehtud üle 10-ne töö ja siiani pole miskit materjali puuduse taha seisma jäänud.Töö ajad on vahel pikad olnud(tööd palju) ja ilmselt võib ka selle aja sisse materjali tellimine mahtunud olla.Pole isegi uurinud,mis kust tuleb.
Ma olen ikka lähenenud selle küsimusega ,et kas saab teha? Siiani on kõik ära tehtud.Sõidukate,veokate ja tsikliga olen sealt abi saanud.Hinnad ei ole kõige odavamad,aga töö on tehtud nii,et minul pole siiani pretensioone olnud.Ma olen siiani väga rahul olnud.

Miks ma üldse kirjutasin on see, et ma olen näinud mõnda eestis tehtud (võib-olla sellesama sadulsepp.ee oma) krossika sadulat ja neil kõigil on olnud sama viga, materjal on liiga libe. Kui isegi uuena on veidi pidamist, siis peale ühte trenni on sadul libe nagu kube.
Korralik krossika või enduuroka sadulanahk on nii haakuv, et tundub nagu tõmbaks püksid maha.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: RE: Re: Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

mx77 kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Mulle on sadulsepp.ee-s tehtud üle 10-ne töö ja siiani pole miskit materjali puuduse taha seisma jäänud.Töö ajad on vahel pikad olnud(tööd palju) ja ilmselt võib ka selle aja sisse materjali tellimine mahtunud olla.Pole isegi uurinud,mis kust tuleb.
Ma olen ikka lähenenud selle küsimusega ,et kas saab teha? Siiani on kõik ära tehtud.Sõidukate,veokate ja tsikliga olen sealt abi saanud.Hinnad ei ole kõige odavamad,aga töö on tehtud nii,et minul pole siiani pretensioone olnud.Ma olen siiani väga rahul olnud.

Miks ma üldse kirjutasin on see, et ma olen näinud mõnda eestis tehtud (võib-olla sellesama sadulsepp.ee oma) krossika sadulat ja neil kõigil on olnud sama viga, materjal on liiga libe. Kui isegi uuena on veidi pidamist, siis peale ühte trenni on sadul libe nagu kube.
Korralik krossika või enduuroka sadulanahk on nii haakuv, et tundub nagu tõmbaks püksid maha.

Minu sadul on pigem ikka selline ,et tirib tõesti püksid maha.
Pole küll suurendatud plaanis pilti materjalist,aga siin on näha,kes teab mida vaadata.

Manused
TDM sadul.jpg
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Sadulsepp.ee hind on küll hea, aga töökultuuriga ei saa kahjuks rahule jääda - kuna minu sadula õmblused jäeti tihendamata, pääses vesi porolooni sisse ja pärast vihma oli iga kord mitu päeva pepu märg. Ikka pidin ise kõik lahti katkuma ja silikooniga üle möglama. Krt ei osanud kohe ise nõuda ka seda, eeldasin et sadula tegemine on paras liinitöö ja spetsialist teab ning teeb nii nagu vaja, mitte et ma pean seal ise käima ja näpuga järge ajama.

Noh ja muidugi kui iseenesest juhtum, et mingi firmakirjadega passatiront sind linnavahel rajalt välja surub, ei ole mingi mainimist ja meelde jätmist väärt sündmus, siis otseselt oma asutuse nime ja tegevuse tsiklitega sidununa oleks äkki viisakas see liigutus siiski tegemata jätta.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kahel tehasest tulnud Varadero sadula kattel pole küll õmblused liimitud olnud.Tavaline õmblus(terminoloogiat ei valda) ,nagu istmetel ikka tehakse. TDM-il originaalis üks venitatud õmblusteta kate,sellega ei saa võrrelda. Enda seal tehtuga olen suht vähe sõitnud ja pole selle märgumisega kokku puutunud.Muud tööd on kõik auto istmetega seotud olnud.Töökultuuri kohta ei oska ka sõna võtta,aga minul on kõik laabunud.Viisakas suhtlus ja tähtajaks tööd.Teevad nad seal ikka ja ainult käsitööd,liiniga pole miskit pistmist.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

LPKusti
Postitusi: 2
Liitunud: 28 Sept 2016, 14:15
Tänatud: 1 kord

Re: Alcantara vmt materjal sadulanahaks

Lugemata postitus Postitas LPKusti »

Tere ,

romulus kirjutas:

Tervitus,

Kuna ratta sadulanahk vajab vahetust hakkasin uurima millised materjalid võimalikud on. Sooviks kasutada mõnda materjali, mis on nö matt, ning oleks nö paraja pidamisega :) Ehk siis mitte liiga libe kuid samas ka mitte liiga kare. Välimuse järgi tundub Alcantara selline mõnus materjal, kuid netist leiab erinevaid arvamusi selle kohta - osad räägivad et on OK kui märjaks saab, osad kurdavad et imeb istmeshvammi vee. On kellegil kogemusi Alcantaraga ja kuidas ta meie kliimasse sobib? Sõidan ka vihmaga, mudas jne. Või on mingeid muid sarnaseid variante? Uutel ratastel on tavaliselt mingid krobelised nahad peal (nt uus R1200GS), mis on ka sobivad, aga pole kusagilt leidnud veel meetrina müügil.

Pakub selline firma nagu Nevotex: http://nevotex.ee/ .Kevadel sealt ostsin ja siis igatahes väideti , et ongi BMW tsiklite originaal sadulamaterjal.Haakumist sel igatahes on küll ja veekindel pidavat ka olema.Mina olen täitsa rahul , samas ma enduroga just ei sõida.
Jutuks oli ka see ,et tahavad lähiajal oma valikut laiendada tsiklite jaoks.Ehk on see praeguseks juba teoks saanud...
Kallis ta muidugi on (25.-€ jooksev meeter). Kanga laius oli vist 1,25m.
Ehk saad abi...

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”