Alarm kahepoolse sidega ?

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

On kellelgi see alarm: http://www1.autoalarm.pri.ee/index.php?2waymoto
või midagi sarnast, oskab keegi ehk kommenteerida ? Kas õigustab ennast rohkem kui näiteks GT 970 ja GT 971 mis jäävad samasse hinnaklassi , olen otsingut ka kasutanud ja leidsin seal ainult ühe isiku, kui ei eksi kellel on kogemus antud alarmiga, aga ehk on veel keegi kuskil kes miskit kosta oskab.

Tänan.
Viimati muutis motoratsutaja, 06 Mär 2007, 18:39, muudetud 1 kord kokku.


Yaaa-maaa-haaa......

vashooder
Postitusi: 209
Liitunud: 22 Mär 2006, 19:46
Asukoht: tartumk. võnnu

Lugemata postitus Postitas vashooder »

Kasuta otsingut, mõniaeg tagasi oli alles selle kahepoole alarmi kohta teema.
D6-> minsk125-> vashood3m-> cz250-> gsx600f
Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Olen juba otsingut kasutanud ja tegin seda ennem kui selle postituse siia panin, lihtsalt äkki on kellelgi värskemaid kogemusi just konkreetse alarmiga või oskab mõne muu alarmi positiivseid külgi välja tuua. Vbl kellelgi värskemat infot selle alarmi kohta.
Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

Artemide
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Jaan 2006, 17:52
Tsikkel: 09 KTM 530 EXC-R
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Artemide »

Mul sama soov praegult see secure way muretseda. Ehk siis andke aaga kogemustega tulla.

Otsin ´´elektrimehaanikut´´ kes oskaks sellist http://www1.autoalarm.pri.ee/index.php?2waymoto süsteemi installeerida rattale, millel pole akut ega mingit muud elektroonikat peale tulede otse genekast: 2004 KTM EXC 125 , Es
Kasutaja avatar

urmas
Postitusi: 106
Liitunud: 08 Apr 2006, 19:13
Asukoht: Tallinn-Ida-Virumaa

Lugemata postitus Postitas urmas »

Motodepoos on säärane asi müügil mu arust
ehk oskavad nemad vähegi adekvaatset infi anda nii paigalduse kui kõige muu suhtes
Drive with your brain, not with your balls.
Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Depoos on müügil jah see sama alarm hinnaks 2400 eek aga kui seal kohal käisin ja küsisin, siis ei osatud seal peale hinna põhimõtteliselt mitte midagi öelda, pädevuse taha jäi asi pidama ma eeldan, küsisin küll aga kaubelda, ega ostjale tootest rääkida see müüja KAHJUKS ei osanud, nii et ehk on kuskil mõni pädevam kes teab ja ehk ka räägib.
Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

Olts
Postitusi: 405
Liitunud: 22 Okt 2005, 10:04

Lugemata postitus Postitas Olts »

Artemide kirjutas:
Mul sama soov praegult see secure way muretseda. Ehk siis andke aaga kogemustega tulla.

Otsin ´´elektrimehaanikut´´ kes oskaks sellist http://www1.autoalarm.pri.ee/index.php?2waymoto süsteemi installeerida rattale, millel pole akut ega mingit muud elektroonikat peale tulede otse genekast: 2004 KTM EXC 125 , Es
Sellisel juhul tuleb sul suurem või väiksem aku rattale peale panna, sest ega alarm õhust ja armastusest ei tööta. Lihtsam on, kui viitstid seda akut aegajalt laadijaga laadida. Kui tahad seda akut ratta gene pealt laadima panna, siis juba asi keerulisem. Ja 125 endurokale alarm...
Kasutaja avatar

Artemide
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Jaan 2006, 17:52
Tsikkel: 09 KTM 530 EXC-R
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Artemide »

Artemide kirjutas:
Mul sama soov praegult see secure way muretseda. Ehk siis andke aaga kogemustega tulla.

Otsin ´´elektrimehaanikut´´ kes oskaks sellist http://www1.autoalarm.pri.ee/index.php?2waymoto süsteemi installeerida rattale, millel pole akut ega mingit muud elektroonikat peale tulede otse genekast: 2004 KTM EXC 125 , Es


Sellisel juhul tuleb sul suurem või väiksem aku rattale peale panna, sest ega alarm õhust ja armastusest ei tööta. Lihtsam on, kui viitstid seda akut aegajalt laadijaga laadida. Kui tahad seda akut ratta gene pealt laadima panna, siis juba asi keerulisem. Ja 125 endurokale alarm...
Aku kohapealt otsisin sobiva välja plii-, ehk kuivaku: http://img01.picoodle.com/img/img01/7/3 ... 8697f4.png ja peale selle jääks siis veel osta üks väike süütelukk, ning otsida keegi kes aitaks süsteemi peale panna. Kindlasti tahaksin niimoodi teha, et ei peaks ise laadima ja seetõttu küsiksingi teilt, et kas oskaks keegi öelda, kust täpselt peaksin algusvoolu genekast võtma, siis mis karbid ma peaksin veel aku ja geneka vahele panema jne. Ühesõnaga terve vooluring ilma signata esialgu.
Ja sorri Olts, aga minul pole kuskilt 70K võtta, et uus ratas osta kui see ära varastatakse.

Ettetänades Artemide

red buell
Postitusi: 195
Liitunud: 08 Apr 2005, 14:58
Tsikkel: BMW R1200R,Ducati 900SS,HD Spo
Asukoht: Mähe, Pirita
Tänanud: 42 korda
Tänatud: 106 korda

Lugemata postitus Postitas red buell »

Ghost kirjutas:
Depoos on müügil jah see sama alarm hinnaks 2400 eek aga kui seal kohal käisin ja küsisin, siis ei osatud seal peale hinna põhimõtteliselt mitte midagi öelda, pädevuse taha jäi asi pidama ma eeldan, küsisin küll aga kaubelda, ega ostjale tootest rääkida see müüja KAHJUKS ei osanud, nii et ehk on kuskil mõni pädevam kes teab ja ehk ka räägib.
Mis Sind konkreetselt selle alarmi puhul huvitab? Võid mulle ES-i saata või helistada, vastan küsimustele hea meelega.
Tsiklite elektritööd ja alarmid. Tsiklite ümberehitus. Tel:51O73O5
https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/

Deiv
Postitusi: 367
Liitunud: 15 Mai 2006, 22:12
Tsikkel: HayabusaTurbo 350 HP/300 TQ
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas Deiv »

Oskab keegi öelda kas seda kahepoolse sidega alarmi GSX1000 R-le (K1) kahh paigaldada saab ??? Mind on hoiatatud,et Suzukil on miski vähe innovatiivsem elekrisüsteem ja alarmi paigaldust ei maksaks ise ette võtta ----- point oli miskit,et Suzul ainukesena 32 bitine el.süsteem aga teistel ratastel 16 bitine :roll: :roll: :roll: :?: :!: KUi keegi paigaldada oskab seda mu rattale siis avatud pakkumistele :D :!:
terv.........Deiv ............53424686
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

Artemide kirjutas:
Artemide kirjutas:
Kindlasti tahaksin niimoodi teha, et ei peaks ise laadima ja seetõttu küsiksingi teilt, et kas oskaks keegi öelda, kust täpselt peaksin algusvoolu genekast võtma, siis mis karbid ma peaksin veel aku ja geneka vahele panema jne. Ühesõnaga terve vooluring ilma signata esialgu.
Ja sorri Olts, aga minul pole kuskilt 70K võtta, et uus ratas osta kui see ära varastatakse.
Mina sinu asemel ei leiutaks niipalju vaid vaataks, kas mõnda 125EXC-d on toodetud akuga.

Oluline on vahet teha vahelduv- ja alalispingel.

EXC-d kipuvad olema kohati kahekontuurilise elektrisysteemiga. See tähendab, et süüde ja lambid käivad vahelduvvoolu pealt, kellad ja suunad aga alalisega ning akut laetakse samuti alalisega.

Kui sul on ainult vahelduvvoolu süsteem, uuri järele, kuidas toimub pingereguleerimine (st geneka juhtimine). Ja kui suurematel EXC-del tundub samasugune olema, saab kasutada LC4 regulaatorit, millest kasutad ära vaid mõned otsad.
Minul 450 peal on üks selline aretis.

Odavalt leiab E-bayst. Hetkel ei paistnud olema, tavaliselt nädalas 1-2 käib ikka läbi.
LC2 oma on olemas. Ühendamine teadmata.

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 0059326415

1 variant veel - osta B-osa regulaator, mida on ka universaalset. Jällegi - mina peast soovitada ei oska. Keegi millalgi kirjutas bikeris ka lingi miskile UK saidile, kes neid odavalt müüb.

Sinu kirjeldatud akuga oleks ma natuke paranoiline. Tundub olema valvesüsteemi aku, mida võidakse laadida teistmoodi kui autol olevat. Aga see on ainult kahtlus, mida pole kontrollinud. Eks täpselt teadjad parandavad mind ;)
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

Deiv kirjutas:
Oskab keegi öelda kas seda kahepoolse sidega alarmi GSX1000 R-le (K1) kahh paigaldada saab ??? Mind on hoiatatud,et Suzukil on miski vähe innovatiivsem elekrisüsteem ja alarmi paigaldust ei maksaks ise ette võtta ----- point oli miskit,et Suzul ainukesena 32 bitine el.süsteem aga teistel ratastel 16 bitine :roll: :roll: :roll: :?: :!: KUi keegi paigaldada oskab seda mu rattale siis avatud pakkumistele :D :!:
terv.........Deiv ............53424686
Jutt tundub CanBus süsteemi moodi - kas seda ka tsiklitel kasutatakse, pole mul halli aimugi.
Igatahes sinu jaoks pole vahet, mitu bitti on kontrollerid. Ilmselt pole enamus laiatarbealarme mõeldud siiniga ükendamiseks. Küll ma usun, et ühelgi tsiklil ei käi siin otse kõigi täiturseadmete külge ja sinna saab järelikult ka immo vahele panna. Jällegi targemad parandavad mind ;) Kris võiks ka sõna võtta, ta peaks asja jagama.
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Pole küll erinevate tsiklielektroonika seadmetega otseselt kursis kuid jutud andmesiinist kõlavad kahtlaselt .... Tõepoolest, aju sees võivad prose ja mälu istuda uuematel 32bit ja vanadel 16bit siini peal, kuid signa ühendamist see nüüd küll kuidagi ei mõjuta. Nii et Mella arvamusega 100% päri. Aga ühendamisel oleks sellegipoolest hea teada, mis mingis juhtmes jookseb mida katkestama hakkad ;-).

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!
Kasutaja avatar

Laur
Postitusi: 377
Liitunud: 18 Nov 2005, 18:37
Tsikkel: VTX1800R
Asukoht: Muhv nõudmiseni
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas Laur »

See 16 v 32 bit võibolla mängib mingit rolli auto puhul kui tahetakse signat auto originaal võtmest tööle panna.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Aga kas keegi oskab äkki ka midagi konkreetse alarmi kohta kosta või hoopis midagi muud soovitada ja kui siis miks ?
Yaaa-maaa-haaa......

Deiv
Postitusi: 367
Liitunud: 15 Mai 2006, 22:12
Tsikkel: HayabusaTurbo 350 HP/300 TQ
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas Deiv »

Äkki keegi oskab öelda kes selle kahepoolse sidega alarmi maaletooja on :roll: :?:
Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Minu esimeses postis on link, ma ei ole kindel, kas nemad maaletoojad on aga kindlasti saab nende käest küsida kes konkreetselt maale neid toob.
Yaaa-maaa-haaa......

red buell
Postitusi: 195
Liitunud: 08 Apr 2005, 14:58
Tsikkel: BMW R1200R,Ducati 900SS,HD Spo
Asukoht: Mähe, Pirita
Tänanud: 42 korda
Tänatud: 106 korda

Lugemata postitus Postitas red buell »

Ghost kirjutas:
Minu esimeses postis on link, ma ei ole kindel, kas nemad maaletoojad on aga kindlasti saab nende käest küsida kes konkreetselt maale neid toob.
Sinu väljatoodud lingil on tõesti maaletooja kuid nad ise paigaldusega ei tegele.
Tsiklite elektritööd ja alarmid. Tsiklite ümberehitus. Tel:51O73O5
https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Olen siis uurinud ja puurinud, küsinud siit ja sealt ja nüüd olen kolme erineva alarmi vahel oma lõplikut valikut tegemas aga nagu kits kahe heinakuhja vahel ei tule kuidagi selle otsuse langetamine , et milline neist soetada ja peale panna, milline neist oleks siis kõige asjalikum ja miks, äkki keegi oskab oma kogemuse põhjal välja tuua nii head kui vead ja positiivsed küljed, milline karjub rohkem /kauem/kõvemini, on rohkem süüteahela katkestusi, andureid, tundlikkus, vastupidavus, kas immo ja süüteahela katkestus on samad asjad jne. jne. Mida rohkem infi seda uhkem loomulikul on ka kergem otsust langetada alarmid siis järgnevad:

GT 970 / GT 971 http://www1.autoalarm.pri.ee/index.php?gtmoto
Secure 2-Way MOTO http://www1.autoalarm.pri.ee/index.php?2waymoto
Meta Legos 3 http://www.carhouse.ee/index.php?
või siis http://www.metasystem.it/index.php/msy_ ... /full/3706

Tänan kõiki kes oskavad abiks olla !
Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Lihtsalt väike kommentaar et katkestatavate ahelate arv on IMHO suht ebaoluline tegur alarmi valikul. Ainult kaduvväike osa varastatud mootorrattaid sõidab ise varguse kohalt minema. Piisab täiesti ühest katkestusest, kui veidi ka mõelda, millise ahela külge see ühendada.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!
Kasutaja avatar

Masinsist
Postitusi: 44
Liitunud: 22 Apr 2006, 21:11
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Masinsist »

Uurin ka praegu alarme ning samamoodi on silma jäänud eeskõneleja välja toodud alarmid. Endalgi väga raske valida:)
Kõigepealt ütlen, et pole alarmispetsialist, vaid räägin sellest mida ise olen uurinud.
Legos 3-e kohta nii palju, et selle eelistamine 4-le oleks vist vale, kuna tal iseeneset pole eelist uuema ees. 3-l on eraldi sireeniplokk.
Alarmidele saab panna ka lisaandureid, vähemalt legosele, teiste kohta täpselt ei oska öelda.
näiteks: http://www.pood.akustika.ee/index.php?C ... rrency=EEK
Ise olen mõelnud valida kahe vahel: legos 4 alias Meta DEF. COM 3 ja teiseks 2-way sidega alarm.
legosele paneks kohe mingi lisaanduri aga 2-way-le lisaanduri paigaldamise võimalusest ei tea.´
Lisaks veel, et teistele alarmidele (näiteks legos) saab ka lisaks panna gsm või mingit sellist saatjat, mis annab omanikule märku. See teeb kogu kupatuse kallimaks, seega seda oleks mõistlik kasutada pikemate vahemaade pealt, kui on seda 500 m.
inimesed võiksid omadest kogemustest rääkida nende alarmide andurite tegelikust efektiivsusest, kui tuimad, erksad jne.
:)
Kasutaja avatar

Masinsist
Postitusi: 44
Liitunud: 22 Apr 2006, 21:11
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Masinsist »

olen uurinud seda 2-way sidega alarmi aga pole leidnud kuskil viidet sellele, kas on võimalik lisada ka teisi andureid. näiteks mikrolaineandur.
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Mikrolaine anduri kohta loe enne ka foorumis olnud soovitusi. Või oleks õigem öelda, soovitusi mitte seda paigaldada 8) .

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!

gulf

Lugemata postitus Postitas gulf »

äkki teeks sealt mingi ühisostu?!?! siis saaks äkki alla tingida? mul oleks kohe kahele komplektile ostja olemas ;)


greetings!
Kasutaja avatar

Eikki
Kaupmees
Postitusi: 337
Liitunud: 27 Juun 2006, 21:33
Tsikkel: Ducati Streetfighter
Asukoht: Florida
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Eikki »

gulf kirjutas:
äkki teeks sealt mingi ühisostu?!?! siis saaks äkki alla tingida? mul oleks kohe kahele komplektile ostja olemas ;)


greetings!
Mina tahan ka seda 2-way motot.. seega pane kirja :)
Õige mees keerab alati juurde.
Aitan USA-st asjade tellimisel. Ebay, Paypal-iga maksmine ja kõik muud kohad.
http://www.estperformance.com
http://www.facebook.com/estperformance
Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Kust sealt, kas www.autoalarm.ee , võibolla oleks võimalik uurida sealt näiteks maili teel et kas nad teevad üldse mingisugust allahindlust kui osta kasvõi 3 tükki korraga, kui ei siis ju asi lihtne. Pole küll suuremat tagasisidet nüüd alarmide kohta saanud aga ise kaldun ka selle Secure 2-way MOTO poole ja tundub see kõige asisem nendest olema. Aga ikkagi võiks keegi veel seda kommenteerida, kellel see olemas on või on sellega kokku puutunud.
Yaaa-maaa-haaa......

Deiv
Postitusi: 367
Liitunud: 15 Mai 2006, 22:12
Tsikkel: HayabusaTurbo 350 HP/300 TQ
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas Deiv »

Sai see 2-way MOTO omale ära ostetud (pole küll veel paigaldatud kui tundub täitsa nizevoo :roll: :!: Kui kellelgi soovi siis saan selle alarmi sealt 2000.-eegi eest teieni toimetada --- õnnestub sealt vähe firma alet saada :!: Terv...Deiv 53424686
Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Ega siis jah eriti palju komenteerida ei oska kui peale pole veel pannud ja ega mind see 2000 hind ei päästa, mind huvitab selle alarmi asjalikkus ikka veel.
Yaaa-maaa-haaa......

gulf

Lugemata postitus Postitas gulf »

helistan täna ja uurin, kuid deiv saab 2 kiloga, siis ma arvan, et rohkem me ikka alet ei saa... :)

aga annan teada;)

edit: ja kes selle paigaldaks üldse?!?
Kasutaja avatar

Suzu-poiss
Postitusi: 124
Liitunud: 19 Veebr 2007, 15:06
Tsikkel: Yamaha XJR1300
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas Suzu-poiss »

mul on sama signa suzul. väga hea signa on, toimib umbes 1 km raadjuses,oleneb segajatest

Puldist aktiveeritavad funktsioonid

Funktsioon Puldi nupp Märkus

Valvesse lülitus 1x I Süüde väljas
Valvest maha võtmine 1x II Süüde väljas
Põrutusanduri ajutine keelamine 2x I Süsteem valves
Kallutusanduri ajutine keelmanine 2x II Süsteem valves
Lülitussignaalide keelamine Hoia 1sek II ja vajuta 1x II Süüde väljas
Oleku kontroll IX III Igal ajal
mootorratta otsimine Vajuta 1sek jooksul 2x III Igal ajal
Paanika Hoia 1sek korraga all I ja II Süüde väljas
Anti-Hijack sisselülitus Hoia 1sek korraga all I ja II Süüde sees
Automaatne valve taaslülitus Hoia1sek I ja vajuta 1x I Igal ajal
Automaatne immobilaiseri lülitus Hoia 1sek II ja vajuta 1x II Igal ajal
Teenindusrežiim Hoia 1sek I ja vajuta 1x III Süsteem valvest maas
Põrutusanduri tundlikkuse seadmine Hoia 1sek III ja vajuta 1x I Süsteem valvest maas
Kallutusanduri tundlikkuse seadmine Hoia 1sek III ja vajuta 1x II Süsteem valvest maas
Klahvilukk sisse Hoia 1sek korraga all III ja I Igal ajal
Klahvilukk välja Hoia 1sek korraga all III ja II Igal ajal





kui soovite sellist alarmi siis helistage sellel nril 5107305 Ja küsige kas Urmas kuuleb, tema tegeleb kõik võimalike Auto ja motika alarmidega, hind on sellel 2900 eek koos paigaldusega Ja soovitan seda alarmi soojalt kes hoiab suvel oma biket maja ees
Jawa 634, Honda CM 400, Kawasaki zx6r, Suzuki GSXR 750, Yamaha XJR1300
53300612
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”