KTM LC4 SEM-süüte probleem

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
kalha
Postitusi: 32
Liitunud: 18 Mär 2010, 09:48
Tsikkel: lc4
Asukoht: Hiiumaa

KTM LC4 SEM-süüte probleem

Lugemata postitus Postitas kalha »

Mure siis selline, et kuuris seisab üks lc4 aastast 1993, ja tal on see staatori osa küps. Jälgimäelt ei raatsi seda 300 euroga osta ka, kuna aegade jooksul neid sealt oma kaks tükki toodud ja läbi lähevad nad lõpuks ikka. Kas keegi teab kustkohast võiks saada mingi alternatiivi mis oleks odavam ja äkki ka kauemkestev?


Teema algataja
kalha
Postitusi: 32
Liitunud: 18 Mär 2010, 09:48
Tsikkel: lc4
Asukoht: Hiiumaa

Re: KTM LC4 SEM-süüte probleem

Lugemata postitus Postitas kalha »

Et äkki keegi oskab mingit head trikki öelda või midagi.

Kasutaja avatar

kassikas
Postitusi: 170
Liitunud: 10 Nov 2011, 14:51
Tsikkel: on

Re: KTM LC4 SEM-süüte probleem

Lugemata postitus Postitas kassikas »

Alternatiiv on siin

http://www.electrexworld.co.uk/acatalog/ST5500L.html

Hullult odavam ei tule,kuid on kindlasti töökindlam.

http://www.electrexworld.co.uk/cgi-bin/ ... N=SHOWCART

Tellida saad sealt ise koju.
Tasub küsida ka streetmotost hinda-ehk on odavam.
Edu!

PS! siin tabel pillidest,kuna lc4 on mootori tüüp,ja konkreetsest ratta mudelist juttu ei olnud.
http://www.hpi.be/sem.php

Pretty cool cat - what you think about that!

Valmet
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Okt 2006, 18:27
Tsikkel: Valgete kätega tehtud
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: KTM LC4 SEM-süüte probleem

Lugemata postitus Postitas Valmet »

Kas kellelgi on selle aftermarket tootega kogemusi, sellessuhtes, et SEMil madalatel pööretel tundub säde lahja olevat? Ja kas koos staatoriga peaks vahetama ka CDI uniti?
Teemaalgatajale: Mis sul seal täpselt läbi läheb? Kas need mähised mis tarbe voolu toodavad või need mida on tarvis sädeme tekitamiseks?

+

Triumph Speed Triple, KTM LC4 SX, Husqvarna WR125,


Teema algataja
kalha
Postitusi: 32
Liitunud: 18 Mär 2010, 09:48
Tsikkel: lc4
Asukoht: Hiiumaa

Re: KTM LC4 SEM-süüte probleem

Lugemata postitus Postitas kalha »

See mudel peaks olema ktm lc4 600 ilma akuta ja läbi läheb ikka see sädeme osa. Üks saarlane tegi mul selle isegi korda ka ükskord. Leidis õige mähise üles kuidagi, sulatas välja, tegi uue mähise ja kokku tagasi aga see kaua ei töötand. Probleem ikka selles et säde kadund või noh midagi on aga jube nõrk ja see ka aind kohati. Muidu peaks ikka kuulda olema kohe.


timoriik
Postitusi: 275
Liitunud: 17 Dets 2004, 18:40
Tsikkel: mõned on
Asukoht: Pärnu

Re: KTM LC4 SEM-süüte probleem

Lugemata postitus Postitas timoriik »

See inglaste mähis on mul 2 aastat olnud. Siiani on toiminud.

Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1273
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 43 korda

Re: KTM LC4 SEM-süüte probleem

Lugemata postitus Postitas isakene »

Sakslased müüvad tšehhide toodangut: http://www.powerdynamo.biz/eng/sitemap.htm

EXC250 kogu süütekomplekt (staator, rootor, CDI/süütepool, alaldi) maksis €280 koos saatmisega. Ostsin ära, aga pole jõudnud asjaga lõpuni tegeleda, komplekti kinnitused ei olnud 1:1, majandasin asjad paika ja säde oli täitsa olemas, aga käivitamise ja sõiduni pole veel jõudnud. Üle maailma foorumites oli üldiselt positiivne tagasiside, electrexworldi suhtes ollakse üldiselt kriitilisemad ning välisvaatlusel mulle see electrex meeldib ka vähem.

Eks jagan infot, kui tsikli sõitma saan. Ja vana SEM-i ärge ära visake, mul on siiski kusagil aju sopis plaan tiksumas kunagi neid taastama hakata... :oops:


Valmet
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Okt 2006, 18:27
Tsikkel: Valgete kätega tehtud
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: KTM LC4 SEM-süüte probleem

Lugemata postitus Postitas Valmet »

timoriik kirjutas:

See inglaste mähis on mul 2 aastat olnud. Siiani on toiminud.

Kuidas SEMiga võrreldes tundub?

Kalhale: Siis sa pole poest ju uut ostnudki, mõni ime, et kaua ei kestnud. Minu arust sellel SEMil ongi selline lahja säde. Kui sa päris ilma oled siis mul vist kuskil vedeleb mingi vana SEM millega päritolu tsikkel sõitis võiduka lõpuni.

Triumph Speed Triple, KTM LC4 SX, Husqvarna WR125,


timoriik
Postitusi: 275
Liitunud: 17 Dets 2004, 18:40
Tsikkel: mõned on
Asukoht: Pärnu

Re: KTM LC4 SEM-süüte probleem

Lugemata postitus Postitas timoriik »

Säde sel inglise junnil väga suur polegi, aga toimetab. Käivitub, tuled põlevad, välisel vaatusel tundub suht korralikult tehtud.


Teema algataja
kalha
Postitusi: 32
Liitunud: 18 Mär 2010, 09:48
Tsikkel: lc4
Asukoht: Hiiumaa

Re: KTM LC4 SEM-süüte probleem

Lugemata postitus Postitas kalha »

Valmet ma olen neid 2 uut ostnud ja ühe korra remontida lasknud. Sellepärast ei tahagi rohkem, ma ei kogu neid.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”