Talveunne külmalt?

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Talveunne külmalt?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Minul olev Biltema hoolduslaadija on igasugu reguleerimiseta ehk ma saan ainult voolu sisse-välja lülitada ja seda ka juhet stepsilt eemaldades või sinna pistes.Ilmselt sama mida ma seal lingis mainisin,aga mul pole IP-d. Kõigi eelduste järgi siis suht loll,aga hoolduslaadijaks igati sobilik.
Päris nö töökindel laadija on mul tööjuures selline suur kast ratastel,millega saab ka rekkale stardi voolu anda,aga kõlbab ka tsikli või murutraktoti aku laadimiseks.On ilmselt mingil määral tark,sest oskab täitsa nullis aku paari päevaga vaikselt ellu äratada.On töökindel,aga maksab ka mingi 400+€.Tavatarbijale pole sellist never vaja.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Talveunne külmalt?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Aku kinnine ja midagi lahti ei käi. Yuasa toodang, 12V ja 11.6Ah
Laadimisinfona aku peal: 1.1A = 10h ja 5.5A = 5-10h

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”