Esimeseks rattaks Harley Street Rod?

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Teema algataja
kaits37
Postitusi: 1
Liitunud: 26 Aug 2017, 11:07
Tsikkel: Harley Street Rod

Esimeseks rattaks Harley Street Rod?

Lugemata postitus Postitas kaits37 »

Tervitus!
Tekkinud on mõte soetada mootorratas. Kogemus puudub ja seega võib mind selles osas täitsa ullikeseks nimetada. Rattaid vaadanud ainult nö. disaini järgi ja ei teagi, mis kriteeriume arvestada. Silma jäi Street Rod, aga oleks see üldse mõistlik valik või loll mõte ja raha raiskamine? :D



Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Esimeseks rattaks Harley Street Rod?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Tere tulemast klubisse - mootorratta ost on (peaaegu) alati hea mõte.
Kui tsikli ainsaks ostuparameetriks on disain siis ma olen kindel, et on veel ägedamaid mootorrattaid kui HD Street Rod. Tsikli ost pelgalt diaini baasil on kujunenud enamusele ostjatele silmapistvalt teravaks rehaks (kollektsionääride puhul teeks erandi). :)

Mõistliku vastuse saamiseks jaga meiega oma nägemus selle kohta, kui palju, kellega koos, millistel teedel ja kuidas sa mootorrattaga sõita plaanid.

Alustuseks võiksid ka selle läbi lugeda viewtopic.php?f=10&t=28506

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

siimlaa
Postitusi: 9
Liitunud: 23 Apr 2017, 10:33
Tsikkel: Triumph Tiger 900
Tänanud: 7 korda

Re: Esimeseks rattaks Harley Street Rod?

Lugemata postitus Postitas siimlaa »

Lihtne.. Osta see mis endale hea tundub. Alati saab maha müüa. Ja esimese ratta puhul on raske ette kujutada kus sa sõitma hakkad, see kujuneb aja jooksul välja. Ma iseenda pealt näen seda. Algselt arvasin, et olen asfaldi sõber aga 10 000 km on näidanud, et vaja on pisut asjalikumat aparaati,mis maastikut ei kardaks.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”