Elu esimene mootorratas

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas M.T. »

urmas66 kirjutas:

Mitte kunagi ratast omamata, talvel ilma proovisõiduta, midagi osta on ilmselt suurim lollus mida teaha saab.

Krt, #%##*!!, nüüd ei teagi mida sulle ütleks kohe :evil:
:lol:




L.J
Postitusi: 64
Liitunud: 28 Jaan 2017, 23:24
Tsikkel: BMW, KTM
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas L.J »

Nüüd teen küll häbematult siin enda müügis olevale rattale reklaami, aga arvesse võttes su kasvu, siis julgen soovitada KTM 950sm. Väga hästi juhitav, lausa mänglevalt hästi. Hoolimata oma pigem kitsast sadulast on täiesti okei sõita ka pikemalt maanteed (500km päev polnud probleemiks).
Võibolla tiba äkiline esimeseks, aga mõistusega juhile ei tohiks ka see probleemiks olla.

viewtopic.php?f=93&t=103000

Hinna suhtes olen hetkel VÄGA paindlik, kuna uued tuuled puhuvad peas.

KTM 950sm (ex) , BMW f650 (töristaja) , GasGas 450fse (koll)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

M.T. kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Mitte kunagi ratast omamata, talvel ilma proovisõiduta, midagi osta on ilmselt suurim lollus mida teaha saab.

Krt, #%##*!!, nüüd ei teagi mida sulle ütleks kohe :evil:
:lol:

Ei oska ka midagi öelda,aga jama kui ei loeta rida lõpuni :bsmile:
Sul lihtsalt läks täkkesse,aga see ei pruugi teemaalgatajal nii olla,seda enam,et ressurss piiratud ja valik vaja teha palju vanemate rataste seast.

Mitte kunagi ratast omamata, talvel ilma proovisõiduta, midagi osta on ilmselt suurim lollus mida teaha saab. Kuigi ei ole väistatud,et võid panna ka täkkesse.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas pyta »

urmas66 kirjutas:
M.T. kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Mitte kunagi ratast omamata, talvel ilma proovisõiduta, midagi osta on ilmselt suurim lollus mida teaha saab.

Krt, #%##*!!, nüüd ei teagi mida sulle ütleks kohe :evil:
:lol:

Ei oska ka midagi öelda,aga jama kui ei loeta rida lõpuni :bsmile:
Sul lihtsalt läks täkkesse,aga see ei pruugi teemaalgatajal nii olla,seda enam,et ressurss piiratud ja valik vaja teha palju vanemate rataste seast.

Mitte kunagi ratast omamata, talvel ilma proovisõiduta, midagi osta on ilmselt suurim lollus mida teaha saab. Kuigi ei ole väistatud,et võid panna ka täkkesse.

Mina ostsin Aprilia märtsi alguses,põhimõtteliselt otsus oli tehtud juba siis,kui maa-aluses garaažis käima pandi :lol:

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

reimps

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ja ma ostsin juba kolmanda Aprilia järjest proovisõitu tegemata.

Aga tegelt aitab nüüd teemaalgatajale kiheluse püksi tekitamisest, rääkige tema valikutest ikka rohkem :)

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas M.T. »

urmas66 kirjutas:

Ei oska ka midagi öelda,aga jama kui ei loeta rida lõpuni :bsmile:
Sul lihtsalt läks täkkesse,aga see ei pruugi teemaalgatajal nii olla,seda enam,et ressurss piiratud ja valik vaja teha palju vanemate rataste seast.

Mitte kunagi ratast omamata, talvel ilma proovisõiduta, midagi osta on ilmselt suurim lollus mida teaha saab. Kuigi ei ole väistatud,et võid panna ka täkkesse.

Lugesin-lugesin, a vererõhk oli juba liig kõrge ja su kirjaveaga viimasest lausest ei suutnud enam aru saada :mrgreen:

Kasutaja avatar

Hipponen
Postitusi: 119
Liitunud: 03 Aug 2016, 00:30
Tsikkel: Yamaha XJR1200
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 10 korda
Kontakt:

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas Hipponen »

Minu esimeseks rattaks oli 2009 aasta Hornet - valisin natukene pisema kuna pidi olema elukaaslasega kahe peale.
Esimesel hooajal kahjuks tema lube tehtud ei saanud ja sõitsin ainut mina ja teine hooaeg olid juba mõlemal uued rattad.
Minule jäi pisut pisikeseks (pigem visuaalselt) 187cm ja olin siin samas kaalus ka 100 +-10kg.
Ei ülteks, et rattal jõudu väheks jäi. Vedas ära nii mind, kaasreisijat ja lisakraami.
Töökindel pill, hästi kergesti manööverdatav ja lihtsasti hooldatav.
Kui meeldib välimus ja on mugav võid julgelt võtta.
Ainuke asi mida võid sõites tähele panema hakata, et Hornetid on iga nurga peal ja väga palju iseloomu/eripära ei ole rattal.
Edu!

Varasemalt: Honda CB1; Honda CB600F; Suzuki SV650; KTM 250 EXC-F Hetkel: Yamaha XJR1200 + Yamaha Bolt 950 '15 + Voshod 1969
Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas Boobush »

reimps kirjutas:

Ja ma ostsin juba kolmanda Aprilia järjest proovisõitu tegemata.

Aga tegelt aitab nüüd teemaalgatajale kiheluse püksi tekitamisest, rääkige tema valikutest ikka rohkem :)

Võibolla tasuks teinekord proovisõit teha, väldiks keevitatud roolilannuga enesetaparelva soetamisest :)


reimps

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas reimps »

Boobush kirjutas:

Võibolla tasuks teinekord proovisõit teha, väldiks keevitatud roolilannuga enesetaparelva soetamisest :)

Tollega oli see häda, et jalg oli veel kipsis Mille mahakandmisest, kui vaatamas käisin :)
Pealegi kolme aastaga mina tast jagu ei saanud, sa said, seega tihendi viga. Helistasin Ossinovskile ka, ta oli nõus selle teooriaga.


Teema algataja
kri500
Postitusi: 27
Liitunud: 09 Veebr 2015, 11:00

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas kri500 »

Aitäh kõigile kaasa mõtlemast. Põnev lugemine siin :). Juhuse tahtel pean juba järmisel esmaspäeval, 12. märtsil, töö pärast Tallinnasse sõitma, siis on piisavalt vaba aega, et näiteks Bikepointis ratastel ronimas käia.

PS! Kui kellelgi minust targemal rattahuvilisel pole sellel päeval paremat teha ja pole juhuslikult tööl, siis oleks eriti tore, kui saaks mulle veidikene appi tulla. Lihtsalt vaataks koos rattaid, mis sobivad, milline on seisukord jne. Vastutasuks olemas kohver Lätimaa õlut. :D Kui keegi on vaba ja huvitatud, palun anda PS-i teel või siin märku.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

kri500 kirjutas:

Aitäh kõigile kaasa mõtlemast. Põnev lugemine siin :). Juhuse tahtel pean juba järmisel esmaspäeval, 12. märtsil, töö pärast Tallinnasse sõitma, siis on piisavalt vaba aega, et näiteks Bikepointis ratastel ronimas käia.

PS! Kui kellelgi minust targemal rattahuvilisel pole sellel päeval paremat teha ja pole juhuslikult tööl, siis oleks eriti tore, kui saaks mulle veidikene appi tulla. Lihtsalt vaataks koos rattaid, mis sobivad, milline on seisukord jne. Vastutasuks olemas kohver Lätimaa õlut. :D Kui keegi on vaba ja huvitatud, palun anda PS-i teel või siin märku.

Seal rattad vahel üsna üksteise vastas koos,aga ära häbene küsida,lükkavad sulle meeldiva rivist välja ja saad rahulikult uurida.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

kaheksa
Postitusi: 131
Liitunud: 19 Nov 2017, 21:42
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas kaheksa »

Paremad rattad on seal üleval korrusel :wink:

Ma siiani unistan sellest Monster 1200S-ist mis seal on :D

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

kaheksa kirjutas:

Paremad rattad on seal üleval korrusel :wink:

Ma siiani unistan sellest Monster 1200S-ist mis seal on :D

Teemaalgatajal oli eelarve,koos varustuse ja ratta esimese hooldusega-sõitma saamisega 4500€ :D

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

kaheksa
Postitusi: 131
Liitunud: 19 Nov 2017, 21:42
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas kaheksa »

Esimesed eelarved ei ole kunagi reaalsed :D

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Mina oma esimese ostsingi kolm-neli aastat tagasi Bikepointist. Ja põmst kaalukausi kallutaski ära see, et esiteks sellel konkreetsel 2003 aasta Hornetil oli imehea välimus ja Bikepoint pani joonelt masina peale istuma ja käskis väikese ringi teha. Pärast seda ei suutnud enam ühegi teise ratta peale isegi mõelda mitte (kuigi ka hoopis parem isend oli kohe silmapiiril.. no ei saanud enam mõistust ümber lülitada).

Kaks hooaega hiljem müüsin ta maha selle pärast, et esiteks mõõdud jäid ikkagi kesiseks. Minekut küllaga, aga minu 184cm (kiitsaka) karkassi jaoks oli vähegi pikemateks sõitudeks ikka ebamugav. Ja lisaks see, et hakkasin vaikselt aru saama, et mind tõmbab veits metsa poole ka ja tahtsin masinat, millega oleks mugav ka maastikul mütata.

Se's suhtes on see, et kuidas kellelegi. Minu jaoks oli (ja jätkuvalt on) välimus ikka a ja o.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas pühak »

urmas66 kirjutas:
Spoiler
kaheksa kirjutas:

Paremad rattad on seal üleval korrusel :wink:

Ma siiani unistan sellest Monster 1200S-ist mis seal on :D

Teemaalgatajal oli eelarve,koos varustuse ja ratta esimese hooldusega-sõitma saamisega 4500€ :D

kaheksa kirjutas:

Esimesed eelarved ei ole kunagi reaalsed :D

Mul maksis praegune tsikkel 2300€. Varustust olen vastavalt vajadusele nii enne kui ka pärast ostnud, kui praegu kasutuses oleva sõiduvarustuse hind juurde liita, saab tsikliga kokku ehk umbes 3000€. Olen selle tsikliga nüüdseks 5 hooaega sõitnud, järelikult sai õige asi ostetud. Vägisi ei viitsiks küll sõita, olen selleks juba liiga vana.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas Maaks »

4500€ on päris arvestatav summa. Osta varustus ära, siis näed palju rattale järgi jääb :wink:
Ratas ostetakse enamasti ikkagi endale ja sõitmiseks, mis vahet sellel on kuidas ta välja näeb - sõita peab saama nii, et pärast kusagilt ei valuta. Ära mingi cycle-ergo.com alusel nüüd küll ratast vali, mine proovi ikka seljas istuda ja rooli keerata.
Kusjuures kõige õigema tunde saaksid kätte varustust kandes (sõiduriides suht paksud ja jäigad).

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

Siit saaks kohe hea kickoff teema "Elu esimene varustus" :bsmile: Mõni ostab kogu varustuse 500€ eest ja mõni ei saa selle eest jopetki :twisted:

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!


Teema algataja
kri500
Postitusi: 27
Liitunud: 09 Veebr 2015, 11:00

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas kri500 »

Ütleme nii, et see eelarve on mõningase mänguruumiga. Selle taha ei tohiks asi jääda. Aga igatahes on praegu asi nii, et esmaspäeval lähen siis Tallinnasse rattaid vaatama/proovima. Äkki jääb juba midagi silma.

Seoses sellega kordan väikest üleskutsed:
PS! Kui kellelgi minust targemal rattahuvilisel pole sellel päeval paremat teha ja pole juhuslikult tööl, siis oleks eriti tore, kui saaks mulle veidikene appi tulla. Lihtsalt vaataks koos rattaid, mis sobivad, milline on seisukord jne. Vastutasuks olemas kohver Lätimaa õlut. :D Kui keegi on vaba ja huvitatud, palun anda PS-i teel või siin märku.

Kasutaja avatar

Kalapea
Postitusi: 1059
Liitunud: 26 Veebr 2005, 13:00
Tsikkel: Mõni Ducati
Asukoht: Pärnu / 559I7I9O
Tänatud: 94 korda
Kontakt:

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas Kalapea »

Kui oli plaan Bikepointi minna, siis võid rahuliku südamega selle kasti Leevi laua peale tõsta või üldse koju jätta, sest suure tõenäosusega ei leia sa usaldusväärsemat abi ratta valikul või ostul.

PiltPilt

kaheksa
Postitusi: 131
Liitunud: 19 Nov 2017, 21:42
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas kaheksa »

Endal läks varustus (kiiver, jope, püksid, saapad, kindad) 1000euri ja sinna otsa tiksus veel üks 500euri suht ootamatult vaikselt. Vaja ju ikka osta rattale mõningad asjad ja hooldused + kiivriside jne. jne.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Alterjor kirjutas:

Siit saaks kohe hea kickoff teema "Elu esimene varustus" :bsmile: Mõni ostab kogu varustuse 500€ eest ja mõni ei saa selle eest jopetki :twisted:

Ma sain kiivri :bsmile:


Teema algataja
kri500
Postitusi: 27
Liitunud: 09 Veebr 2015, 11:00

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas kri500 »

Ruttan võibolla ajast liiga ette, kuid milline oleks kõige parem ja odavam viis ratta transpordiks Tallinnast Tartusse? Kärus/kaubikus? Kas keegi seda teenust pakub ka või peab ise organiseerima transpordi vms? Välistan hetkel siis ise sõitmise.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas ranel »

kri500 kirjutas:

Ruttan võibolla ajast liiga ette, kuid milline oleks kõige parem ja odavam viis ratta transpordiks Tallinnast Tartusse? Kärus/kaubikus? Kas keegi seda teenust pakub ka või peab ise organiseerima transpordi vms? Välistan hetkel siis ise sõitmise.

Kerghaagises kõige odavam. Kui tilka pole plaanis näppima minna, siis võta rendist haagis autole sappa kaasa ning saadki suht olematu lisaraha eest ratta omale koju .

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas morse »

kri500 kirjutas:

Ruttan võibolla ajast liiga ette, kuid milline oleks kõige parem ja odavam viis ratta transpordiks Tallinnast Tartusse? Kärus/kaubikus? Kas keegi seda teenust pakub ka või peab ise organiseerima transpordi vms? Välistan hetkel siis ise sõitmise.

Ise käruga ikka kõige lahedam. Uue ratta toomine ju pidulik ettevõtmine. Käru saad näiteks Olerexist. Kui saad kaubikut laenata, on ka mugav.

Teenusena maksaks vist umbkaudu 190+KM


reimps

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas reimps »

kri500 kirjutas:

Ruttan võibolla ajast liiga ette, kuid milline oleks kõige parem ja odavam viis ratta transpordiks Tallinnast Tartusse? Kärus/kaubikus? Kas keegi seda teenust pakub ka või peab ise organiseerima transpordi vms? Välistan hetkel siis ise sõitmise.

Oot, kui mingi 0 kraadi on õues, ma võin tulla ja ta sul ise ära sõita. Kui sa seda õudsat Hornetit muidugi ei võta :mrgreen:


vanalendur
Postitusi: 495
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

Cargobus pakub sedasi käru renti, et võtad Tallinnast ja tagasi annad Tartus, maksab 15euri lisaks.

Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas tuman »

kri500 kirjutas:

Ruttan võibolla ajast liiga ette, kuid milline oleks kõige parem ja odavam viis ratta transpordiks Tallinnast Tartusse? Kärus/kaubikus? Kas keegi seda teenust pakub ka või peab ise organiseerima transpordi vms? Välistan hetkel siis ise sõitmise.

Mina tõin esimese Tallinnast Tartusse sõbralt laenatud kaubikuga. Siis oli ka veel lumi maas. Ega ilmselt odavamat varianti väga pole peale ise sõitmise.


morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas morse »

reimps kirjutas:
kri500 kirjutas:

Ruttan võibolla ajast liiga ette, kuid milline oleks kõige parem ja odavam viis ratta transpordiks Tallinnast Tartusse? Kärus/kaubikus? Kas keegi seda teenust pakub ka või peab ise organiseerima transpordi vms? Välistan hetkel siis ise sõitmise.

Oot, kui mingi 0 kraadi on õues, ma võin tulla ja ta sul ise ära sõita. Kui sa seda õudsat Hornetit muidugi ei võta :mrgreen:

Tuonoga pole ammu sõitnud, selle oleks ma ka valmis Tartusse kiirendama :D

Kasutaja avatar

randmar
Postitusi: 59
Liitunud: 25 Dets 2016, 14:46
Tsikkel: Ducati Monster 696 08.a
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Elu esimene mootorratas

Lugemata postitus Postitas randmar »

Ma võtsin eelmine aasta okidokist kaubiku 24h 30€. Kutt andis paksema lauajupi ka rambiks, kui teada sai miks bussi rendib :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”