Honda Hornet 900

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Teema algataja
Oakstone

Honda Hornet 900

Lugemata postitus Postitas Oakstone »

Tere

Olen vaikselt hiilinud oma järgmiseks tsikliks Honda 900 Hornetit. Kas siin foorumis on sellise pilli õnnelikke/õnnetuid omanikke ja mis sellest rattast arvatakse.
Kasutaja avatar

Marauder
Postitusi: 326
Liitunud: 10 Juul 2004, 12:32
Tsikkel: Hornet 600 '03
Asukoht: Kuressaare

Lugemata postitus Postitas Marauder »

teemasid antud tsikli kohta ennemgi olnud :wink:
teinekord kasuta PiltOtsi nuppu :wink:


http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?hig ... et&t=10908

Teema algataja
Oakstone

Lugemata postitus Postitas Oakstone »

Jah vaatasin ka otsingust, kuid seal palju heietamist - ei miskit konkreetset selle ratta omanikelt.
Kasutaja avatar

pritsu
Postitusi: 854
Liitunud: 15 Mai 2005, 00:22
Tsikkel: TDM 850
Asukoht: mets, karjäär
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas pritsu »

Isegi plaanin kunagi taolise muretseda. Aga, mis infi Sa ootad? Firma "Honda" ütleb ju enda eest. Väidetavalt Euroopas enimmüüdud ratas. Oleneb, kus sõita tahad. Linnarattana ülikõva.
Õigekirjaoskus massidesse!

Teema algataja
Oakstone

Lugemata postitus Postitas Oakstone »

...et kas ratas käitub teatud kiirustel/situatsioonides iseäralikult, kas on midagi mis lagunema kipub jne...?Kui palju Eeestis üldse 900 cm3 Horneteid?
Kasutaja avatar

Marauder
Postitusi: 326
Liitunud: 10 Juul 2004, 12:32
Tsikkel: Hornet 600 '03
Asukoht: Kuressaare

Lugemata postitus Postitas Marauder »

niipalju vöin öelda et kuressaares on 1 ainuke :D
aga neid peaks ikka üksjagu olema....omal plaanis kevadel 600-ne hornet muretseda võibolla..

Teema algataja
Cal_Mer

Lugemata postitus Postitas Cal_Mer »

Minul on teist suve Hornet 900.
Olen väga rahul, ainult maanteel tahaks tuulekaitset. Panin Givi klaasi ette, sellega on OK. Mind häiris ilma klaasita, kui suured veoautod vastu tulid. Ükskord algusepoole kulgesin ca 140 km/h ja kui rekka vastu tuli tahtis mu ratta pealt maha pühkida.
Väga hea juhitavus, pidurid-käiguvahetid väga head, mulle sobivates kohtades. Mootor veab ühtlaselt igasugustel pööretel, jõudu jätkub ka kahekesi sõites.

Teema algataja
Oakstone

Lugemata postitus Postitas Oakstone »

ma panin suvel honda vt500c-le civi tuuleklaasi kuid see hakkas tekkinud tuulemüra pärast häirima ja seepörast võtsin uuesti eest ära. Kuidas sul müraga lood? Hornetile peaks vist ka originaalklaas olema?

Teema algataja
Cal_Mer

Lugemata postitus Postitas Cal_Mer »

Mürataseme muutumise kohta ei mäleta midagi, aga õhukeerised muutusid teiseks ja hakkasid kaassõitjat veidi segama (seljakoti kommentaarid). Panin Givi klaasi (disainitud Hornetile), kuna meeldis rohkem kui Honda pakutav sirm.

Teema algataja
peepp

Lugemata postitus Postitas peepp »

Kah omanik. Pole palju sõita jõudnud aga üldmulje on just selline kui ootasin, kompaktne, piisavalt jõuline odavama klassi ratas. Linna vahel hea liikuda, sportratas ta pole. Maanteel võiks mingi tuulekaitse olla aga kui just tugevat vastutuult pole, siis kannatab kohalike kiiruspiirangute raames ilma ka sõita. Lagunemise koha pealt ei oska arvata, uus ratas ei lagune ja need enamuses kõik piisavalt uued veel.

Soovitaks enne ostu ka konkurente proovida, siis on kergem otsustada. Minu esimene valik oli Kawa Z1000 aga Hornet tuli lihtsalt soodsamalt kätte ja olen valikuga rahul.
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Kah omanik teist hooaega, sõidetud hetkel 24k. Tehnilisi probleeme praktiliselt ei esine, mootor on "pommikindel" ja väga hea momendiga, veab hästi.
Tuuleklaasi ma üle ei tähtsustaks, kui korralikku tuulekaitset tahad, siis pane klaas mis ulatuks vähemalt lõuani. Originaalklaas on minuarust kõige ilusam, aga nagu väiksed klaasid ikka on kasutegur suhteline.. rinnale tuleb tuult vähem ja kiivrisse rohkem. Kuidas tuuleklaas naked rattale sobib.. öeldakse et ilu on vaataja silmades.

Oakstone, kui tahad konkreetseid vastuseid, siis küsi konkreetseid küsimusi, muidu heietan niisama. :P (võid mu poste lugeda, natuke olen sellest rattast siin varemgi heietanud).
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

poison
Mode
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Veebr 2004, 12:49
Tsikkel: sporta 1200
Asukoht: Rapla
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas poison »

oakstone, kui sul tõsine huvi on siis võin anda rapla mehe maidu nummeri, tal hornet 900 mitu suve juba
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Kuna aeg-ajalt ikka küsitakse erinevates teemades vastupidavuse kohta, siis väike värskendus selle koha pealt. Üleeile defekteerisin oma Hornetil teise rikke, tagumine pidurikonn on koostöölepingu lõpetanud, õigemini kui pani piduritule põlema, siis nii see enamasti jäigi.. :roll: ühendasin üldse lahti hetkel kuniks uus lüliti olemas. Esimene rike oli see, et tagaratta laager ära väsis eelmine aasta, ratas kuulus siis veel garantii alla ja vahetati Honda poolt ilma rahata. Põhjuseks arvatavasti tehasepraak või survepesuriga pesemine :roll: :oops:
Ratta läbisõit hetkel 37k+ and counting. Läbisõidus kahelda pole põhjust, kuna olen selle kõik sinna ise nullist saati sõitnud.
Rohkem rikkeid pole esinenud, selline on Honda vastupidavus, kui just ise midagi ära ei lõhu.
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

sokk
Postitusi: 224
Liitunud: 06 Mai 2004, 21:34
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas sokk »

Pidurikonn on piduritule lüliti? Kui jahh, siis mõnel juhul võib aidata lüliti puhastamine ja reguleerimine. Susserdada sinna vahele miskit WD-d või kontaktipuhastusmääret niipalju kui ligi pääseb ja liigutada seejuures edasi-tagasi. Seal tagaratta juures käib ju üpris pidev p*sarahe ja kui see lüliti juba säärastes tingimustes on, siis sinna korpuse sisse (kaitsva kummilõõtsa alla) ka ühtteist satub. Äkki Hornet ei ole tegelikult pooltki nii lagunev pill kui sa CB 500 arvad... :wink:
Aga nojahh, tegelt ma pole horneti lülitit ligidalt näinud ja ainult oletan praegu, et ta üldlevinud sisteemiga ja enamvähem sarnane kui minu AT-l. :roll:

terv, sokk
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

sokk kirjutas:
Pidurikonn on piduritule lüliti? Kui jahh, siis mõnel juhul võib aidata lüliti puhastamine ja reguleerimine. Susserdada sinna vahele miskit WD-d või kontaktipuhastusmääret niipalju kui ligi pääseb ja liigutada seejuures edasi-tagasi. Seal tagaratta juures käib ju üpris pidev p*sarahe ja kui see lüliti juba säärastes tingimustes on, siis sinna korpuse sisse (kaitsva kummilõõtsa alla) ka ühtteist satub. Äkki Hornet ei ole tegelikult pooltki nii lagunev pill kui sa CB 500 arvad... :wink:
Seda piduritule lülitit ma mõtlesin jah. Proovisin reguleerida küll, aga ei olnud nagu tolku, ikka läks põlema umbes 1 kord viiest ja siis jäigi põlema.
Ma arvan, et see lüliti ei tohiks küll eriti palju maksta, paneb uue ja ma loodan, et on järgmised 37k rahu majas jälle. 8)
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

riksx
Postitusi: 1124
Liitunud: 18 Juul 2006, 13:25
Asukoht: Tartu
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas riksx »

Cal_Mer kirjutas:
Panin Givi klaasi (disainitud Hornetile), kuna meeldis rohkem kui Honda pakutav sirm.
Endal suur suur tahtmine ka just 900 Hornetit soetada, kuid see tuule värk teeb tiba muret. Kust sa selle Givi klaasi muidu ostsid, palju välja käisid? aaaa.. veel üks küsimus, et palju 900 Hornet linnas/maanteel jootma peab.

Tänud
Kasutaja avatar

Monstro
Kaupmees
Postitusi: 125
Liitunud: 21 Dets 2004, 10:17
Asukoht: kadriorg
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 9 korda

Lugemata postitus Postitas Monstro »

kuni 140km/h pole mingit muret ja saab näiteks pärnu otsa vabalt ette võtta. Kiirustel 170 ja up raputab päris korralikult ja kinnihoidmisega raskusi :shock:

kuid klaasiga rikute ratta küll ära. paljana on ta loodud ja las ta selleks ka jääb.
Mootorrataste lisavarustus www.motokaup.ee ja akud/laadijad www.patareid.ee
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

riksx kirjutas:
aaaa.. veel üks küsimus, et palju 900 Hornet linnas/maanteel jootma peab.
Kõik joob ära mis paaki lased, kunagi ei pirtsuta. Eks see kulu sinna kuskil 5-6L kanti jääb..
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

riksx
Postitusi: 1124
Liitunud: 18 Juul 2006, 13:25
Asukoht: Tartu
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas riksx »

Monstro kirjutas:
kuni 140km/h pole mingit muret ja saab näiteks pärnu otsa vabalt ette võtta. Kiirustel 170 ja up raputab päris korralikult ja kinnihoidmisega raskusi :shock:

kuid klaasiga rikute ratta küll ära. paljana on ta loodud ja las ta selleks ka jääb.
Selles on sul õigus, et klaas sellisele rattale eriti ei sobi.
Mul on tõsine dilemma, milline ratas valida.

1. Hornet 900 juba aastaid on meeldinud ja meeldib edasi
+ näeb väga hea välja, naked, püstine asend, suht kerge, pritsung, summutid istme all, ideaalne linnaratas.
- maanteel tuul

2. Kawasaki Z1000 Oleks raha ostaks kohe. Lausa mulle loodud, meeldib kõik.
- liiga kallis, kuid talvel ehk saab koguda natuke. Kes teab äkki õnnestub.

Kõige odavam oleks Bandit 1200s ~98a. Kuid see raske, karpad ja pole sellist välimust.

Sry kui teemast tiba kõrvale kaldusin.

Igatahes fakt on see, et uueks hooajaks on uut ratast vaja. ja nende 3 vahel see otsus tuleb teha, eks mõnda aega saab mõelda ja foorumites kolada :)

Carl
Postitusi: 263
Liitunud: 08 Jaan 2006, 14:40
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas Carl »

Kas keegi oskab öelda, millise firma tuuleklaasiga on tegu? Olen küll otsind aga pole leidnud.

Hornet


Carl
Postitusi: 263
Liitunud: 08 Jaan 2006, 14:40
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas Carl »

Ise küsin, ise vastan :)

Ligilähedaseim variant on Biondi Metal Dark

Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.

Teema algataja
taz900

Lugemata postitus Postitas taz900 »

täiesti prob vaba maisn tõesti! sõidan 2 suve ja ainult kiidan! stiilne , hea minek, juhitavus ja suht kerge. tuulega on nii nagu on. kui kätes natukenegi jõudu on siis peaksid rattal püsima :)
hea ratas!.

Kasutaja avatar

dimi1974
Postitusi: 778
Liitunud: 22 Aug 2007, 20:05
Tsikkel: Honda CBF 1000
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas dimi1974 »

siin ka müügil mingeid sarnaseid tooteid
http://www.louis.de/_10e64afff63cdd87a6 ... r=10006503
teine

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”