Suzuki 1200 Bandit

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas ranel »

võll kirjutas:

23000 kilomeetrit on ikka väga hea tulemus ühe keti kohta

Oleneb täiesti kasutajast ja kuidas hooldatud. Enda ketiga sõitnud 20k ja see kett polnud üldse esimeses nooruses, kui ratta sain. Küll aga korralike ettevõtete määret saanud ohtralt. Viimased 5k nii sõitnud, et peaks nagu vahetama varsti, endal uus kett kapi otsas ootamas. Ketti iseenest saaks veel pingutada, aga kett on lihtsalt ise välja veninud, et mingis asendis pingul ja teises asendis lõdva. See ei ole muidugi kõige teravama ratta peal olnud, aga päris palju on see kett ka on-off sõitmist näinud.



http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

ülari:)
Postitusi: 28
Liitunud: 11 Apr 2017, 14:39
Tsikkel: GSF 1200s Bandu 04
Tänanud: 46 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas ülari:) »

Ennist keegi kurtis Bandu halva sadula üle. Mul on sama probleem et vajun kuidagi liiga paagi otsa. Sirgetel lõikudel üritan liikuda taha poole, kuid hetk hiljem taas paagi otsas. Täna tegime naisega ca 150+km ringi ja tal ka pepu "haige". Kuskilt lugesin ja kiideti Bandu seljakoti istet ja see pidi super olema võrreldes teistega. Kas mul naine pole veel harjunud või viima ta miski bike'ga sõitma ? Teine asi see, et sõrmed kipuvad jääma surisema peale 100km sõitu, nagu oleks "tööd" teinud. Tsikkel vibreerib rohkem 3k pöörete juures, kuid miskit hullu pole nagu. Pikemal otsal hakkab randmeid kurnama ja häirib ka sõrmede surin. Kas selliste anomaaliate puhul miskit lihtsat ja head rohtu on ? Olen alla 80 kg ja 188 pikk ja tundub nagu oleks ahv käia otsas. Mõtlesin jalatugesi alla lasta kuid täna kurvilisel teel sain talla mustaks esimest korda ning rehvi servast jäi ikkagi 5 mm kasutamata. Naine ei vigisenudki kallutamiste peale ja tundub et talle meeldib. Ps laeva sõidul läheb alati süda pahaks... Ma ratast vahetada veel ei tahaks kuna see tundub selline hea kuldne keskmine võrreldes "õigete" ratastega...

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ega sul lenksu raskuseid ära ratsitud pole?

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Isiklikult arvan, et sul läheb ajapikku see surin üle. Hooaja algus ikka ju, lõpupoole ei hoia enam nii tugevalt lenksust kinni, ning ei tõmba kinnast enam nii tugevalt käe ümber kinni. Mul sõita Mk1 bandiit, lenksuraskuste asemel on peeglid hoopis... rattaid ka pole eales tasakaalustanud, no ei vibreeri.
Originaalsadulaga suri mul ka perse ikka koledasti ära ning samamoodi vajusin keradega paaki. Sõidan pidevalt Paide- Hiiumaa vahet, no pekki, haapsallu jõudes oli perse juba kliinilises surmas, sellega ei harjunudki ära. Ehitasin siis uue saba ja sadula rattale, sai parem. kannatab istuda küll.

Mis pikkusesse puutub, olen sinust ca 10 co pikem, pole häda midagi. Väga palju neid pikkade meeste rattaid polegi

フーリガン
Kasutaja avatar

cossie
Postitusi: 808
Liitunud: 04 Mai 2008, 17:58
Tsikkel: B-12T
Asukoht: Kadrina / Tallinn Airport
Tänanud: 123 korda
Tänatud: 70 korda
Kontakt:

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas cossie »

Äkki on saba "kikki" aetud? Mul oli ka siis selle asendiga veits niru sõita


ülari:)
Postitusi: 28
Liitunud: 11 Apr 2017, 14:39
Tsikkel: GSF 1200s Bandu 04
Tänanud: 46 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas ülari:) »

Mu rattal käib pigem mootorivibra raamist läbi kuskil 2800-3200 rpm. Need just sellised kruiisi pöörded, kuid sujuvalt s6ites ei häirigi. Pigem annab tunda kiirendades ja mootoripidurdamisel häiriv vibratsioon. Keti pesin ka 6list puhtaks ning määrisin ketivahaga, sai palju vaiksem. Esihammakas on keeratud teistpidi ja tagumine oleks justkui uus, sama tundub ka kett olevat. Kett pingutatud nagu raamat ette näeb, kuid samas pingutusvaru enam väga polegi- 2-3 kriipsu. Ketil ka neetimiskoht näha, lylisid ei ole yle lugenud. Kas v6ib olla veidi pikem siis ? Klotsid vahetasin ka paar nädalat tagasi ja pidin panema sintter-klotsid kuna poes polnud orgaanilisi. Yks kysimus ka scottoileri kohta, mis paigaldatud eelnevate poolt: Kas seda purki täidetakse v6i yhendatakse kuhugile kust saab moottori6li ? Mulle ei meeldi 6liga jamada kuna määrib ratta jubedalt ära. Kas scottoiler toimib ka vahaga ?

MarekM kirjutas:

Isiklikult arvan, et sul läheb ajapikku see surin üle. Hooaja algus ikka ju, lõpupoole ei hoia enam nii tugevalt lenksust kinni, ning ei tõmba kinnast enam nii tugevalt käe ümber kinni. Mul sõita Mk1 bandiit, lenksuraskuste asemel on peeglid hoopis... rattaid ka pole eales tasakaalustanud, no ei vibreeri.
Originaalsadulaga suri mul ka perse ikka koledasti ära ning samamoodi vajusin keradega paaki. Sõidan pidevalt Paide- Hiiumaa vahet, no pekki, haapsallu jõudes oli perse juba kliinilises surmas, sellega ei harjunudki ära. Ehitasin siis uue saba ja sadula rattale, sai parem. kannatab istuda küll.

Mis pikkusesse puutub, olen sinust ca 10 co pikem, pole häda midagi. Väga palju neid pikkade meeste rattaid polegi


ülari:)
Postitusi: 28
Liitunud: 11 Apr 2017, 14:39
Tsikkel: GSF 1200s Bandu 04
Tänanud: 46 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas ülari:) »

[img]

image.jpeg

[/img]

Banditi parempoolse karpa all lahtine juhe ja otsas vedru. Mis asi ja kui oluline on ? Kuidas kinnitada, hetkel seal tolgendab lahtiselt.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Kas tühikäigu regull kruvi on "huvitavaks" tehtud :shock:

See selleks aga karpa lõdvikud on Su masinal juba pragulised....

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

cossie
Postitusi: 808
Liitunud: 04 Mai 2008, 17:58
Tsikkel: B-12T
Asukoht: Kadrina / Tallinn Airport
Tänanud: 123 korda
Tänatud: 70 korda
Kontakt:

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas cossie »

Võib olla karpa soojenduse jäänuk

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas yeekim »

cossie kirjutas:

Võib olla karpa soojenduse jäänuk

1200ccm peaks veel õlipõletaja olema.....

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Pildil oleva karbussi küljes elektrilist kütteelementi nagu näha pole :roll: Või jääb varju. Suzuki elektrilist soojendust muidu kasutanud küll, kas mitte Inglise turu omadel peal. Ja juhtmeid peaks olema ka siis neli.

Otsi sihukesi "junne" https://www.discountbikespares.co.uk/ou ... XR-SV.html

Sellel 1200 -el igatahes neid ei ole: http://banditfiles.blogspot.com.ee/2016 ... retor.html

SERTÃO

ülari:)
Postitusi: 28
Liitunud: 11 Apr 2017, 14:39
Tsikkel: GSF 1200s Bandu 04
Tänanud: 46 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas ülari:) »

Kirs kirjutas:

Pildil oleva karbussi küljes elektrilist kütteelementi nagu näha pole :roll: Või jääb varju. Suzuki elektrilist soojendust muidu kasutanud küll, kas mitte Inglise turu omadel peal. Ja juhtmeid peaks olema ka siis neli.

Otsi sihukesi "junne" https://www.discountbikespares.co.uk/ou ... XR-SV.html

Sellel 1200 -el igatahes neid ei ole: http://banditfiles.blogspot.com.ee/2016 ... retor.html

Just sellel esimesel lingil olevad vidinad ka minu jaol olemas. Teises lingis ei ole selliseid näha. Panin ka tähele et vaja karpa padjad/lödvikud vahetada peale hooaega, seni ikka tahaks söita. Teistel kolmel oli juhtmed kenasti kinni, yks oli lahtine, kuid see vist ei möjuta miskit hetkel.

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas Kirs »

ülari:) kirjutas:
Kirs kirjutas:

Just sellel esimesel lingil olevad vidinad ka minu jaol olemas. Teises lingis ei ole selliseid näha. Panin ka tähele et vaja karpa padjad/lödvikud vahetada peale hooaega, seni ikka tahaks söita. Teistel kolmel oli juhtmed kenasti kinni, yks oli lahtine, kuid see vist ei möjuta miskit hetkel.

Praeguste ilmadega temperatuurisensor neid järgi ei lükka vast jah.

SERTÃO
Kasutaja avatar

cossie
Postitusi: 808
Liitunud: 04 Mai 2008, 17:58
Tsikkel: B-12T
Asukoht: Kadrina / Tallinn Airport
Tänanud: 123 korda
Tänatud: 70 korda
Kontakt:

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas cossie »

yeekim kirjutas:
cossie kirjutas:

Võib olla karpa soojenduse jäänuk

1200ccm peaks veel õlipõletaja olema.....

edu

Ongi, osadel peaks elektriline see olema. ma pole kindel kas konkreetsele mudelile seda paigadati, aga paljudel sama ajastu ratastel on see peal, eriti just UK ratastel


ülari:)
Postitusi: 28
Liitunud: 11 Apr 2017, 14:39
Tsikkel: GSF 1200s Bandu 04
Tänanud: 46 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas ülari:) »

cossie kirjutas:
yeekim kirjutas:
cossie kirjutas:

Võib olla karpa soojenduse jäänuk

1200ccm peaks veel õlipõletaja olema.....

edu

Ongi, osadel peaks elektriline see olema. ma pole kindel kas konkreetsele mudelile seda paigadati, aga paljudel sama ajastu ratastel on see peal, eriti just UK ratastel

Mul ikka algselt Soome uuena ostetud ratas. Tundub et ka lenksusoojendus algupärane. Kas piisab kui termokahanevaga kinni tõmmata ? Egas kellegi ei vedele sinist värvi 2004 a gondlit, mul parem pool katkine. Kas keegi matkanud 3-e täislastis kohvriga ja seljakott lisaks? Hetkel tühjade kohvrite ja seljakotiga tõmbab liiga kergelt nina püsti. Seda siis täis paagi ja ise suht paagi otsas istudes, nii 3-4k rpm hakkab nina kergitama.

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas Kirs »

ülari:) kirjutas:

Hetkel tühjade kohvrite ja seljakotiga tõmbab liiga kergelt nina püsti. Seda siis täis paagi ja ise suht paagi otsas istudes, nii 3-4k rpm hakkab nina kergitama.

Sa pole mõelnud, et äkki paremas käes viga?

SERTÃO

ülari:)
Postitusi: 28
Liitunud: 11 Apr 2017, 14:39
Tsikkel: GSF 1200s Bandu 04
Tänanud: 46 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas ülari:) »

Kirs kirjutas:
ülari:) kirjutas:

Hetkel tühjade kohvrite ja seljakotiga tõmbab liiga kergelt nina püsti. Seda siis täis paagi ja ise suht paagi otsas istudes, nii 3-4k rpm hakkab nina kergitama.

Sa pole mõelnud, et äkki paremas käes viga?

Eem, no jah seda ka võibolla. Aga see moto väga pehme ja laisk alla 5k rpmi. Sõidame koos kaasaga rahulikult kuid juba ära tüütab kui koguaeg esiratas "hõljub". Soolona peab ikka järsemalt vajutama et esiotsa maast lahti saaks. Eks proovib puhkuse ajal ära "täislastis" kas kannatab üldse sõita või hakkama Touring ratast valima.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”