iz jupiter 2

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Teema algataja
kriss

iz jupiter 2

Lugemata postitus Postitas kriss »

Mul on plaanis soetada iz jupiter 2. Mis on selle tsikkli miinused ja plussid? Ja kus saada sellele varuosi...





Kriss ette tänades :)


Kasutaja avatar

sven
Postitusi: 84
Liitunud: 28 Apr 2004, 21:37
Asukoht: Tallinn; SM610

Lugemata postitus Postitas sven »

enamus vene ratastele saab varuosasid ikka Tondi ja veerenni motopoest! Iž 'i kohta ei oska ma ise midagi öelda,aga kyll teised targad räägivad. :)
Sven.

Teema algataja
Jawataja

Lugemata postitus Postitas Jawataja »

sven kirjutas:
enamus vene ratastele saab varuosasid ikka Tondi ja veerenni motopoest! Iž 'i kohta ei oska ma ise midagi öelda,aga kyll teised targad räägivad. :)
Oma kogemuste järgi on Kloostrimetsas suurem valik ja odavamad hinnad. Nad teevad ka braueri motopoega koostööd minuteada. Asub Kloostrmetsa motopood teletorni juures(~100m), tee ääres.

Teema algataja
v2li89

Lugemata postitus Postitas v2li89 »

ma soovitaksin ka jupiter kahte sest kahe mootor on palju vastupidavam kui 3 või 4 mootorid.

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

kust sa seda võtad ? et ta on vastupidavam...mina pakuks ainult jup4 eeliseks on see et ta on võimsaim jupiter ja 12V vot. juppe saad poest,kui pole veel avastanud

Teema algataja
kriss

Lugemata postitus Postitas kriss »

sain teada mis vaja teema lukku
Suletud

Mine “Mootorratastest üldiselt”