Yamaha V-max

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Teema algataja
Elessar

Yamaha V-max

Lugemata postitus Postitas Elessar »

Tere

Viimasel ajal on hirmus kihu uuesti mootoratast soetada. Eelmine sao siis õnnetul kombel otsa. Uueks rattaks tahaks midgai, mis on kompromiss mugavusest ja võimsusest. Et siis mitte päris uimast chopperit ega ka mingit R seeria sportratast. Kuid Image poolest siiski midagi chopperite poole.

Juba pikemat aega olen imetlenud V-maxe. Arvan, et see ratas on just too õige, mida ma otsin. Ise ühegi isendi seljas ei ole istunud ega sõita proovinud. Et tahakski küsida, kas mõni lahke max'i omanik oleks nõus väheke ratast näitama ja võibolla isegi lubaks proovisõitu teha?
Asun Läänemaal, aga eks suvel saab ka mujal ringi liigutud.

Jah ja siis on veel see vanuse probleem. Ratas peaks olena kindlasti 25 kw (passi järgi). Kas max'idele on võimalik üldse piirajaid peale panna, mis ta võimsusest 3/4 ära poogiks. Turul liigub mitmeid sportbikesi, millel passis 25kw. Kas sellist piirajat on võimalik kõigile ratastele peale panna? Ja kus seda teha saaks? Depoo vist tegeleb ka sellega?

Selgituseks veel, et see pole mul mingi kindel ostuplaan, vaid lihtsalt uurin maad. V-maxi ostmiseks peaksin ilmselt auto maha müüma (või odavama vastu vahetama). Ei ole päris kindel, kas suudaksin sellest loobuda.

Ja muidugi võiks kõik V-Max'idega kokku puutunud inimesed siia ka oma arvamuse rattast kirjutada. Näiteks sõidumugavuse, hoolduskulude ja vastupidavuse koha pealt.

Aitäh.



Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Mul on V-MAX, nn black max, kolmas hooaeg läheb.

Alati erinevaid väljamaa müügisaite mööda kolades oli ta silma jäänud oma välimuse pärast, kuid hind...
Siis aga tuli ootamatu ja suht hea pakkumine Itaaliast ja nii ma ta omanikuks saingi, enne kordagi proovimata :)
Mis puudutab MAXi võimsus/kiirusomadusi, siis 1,2L ja V4 räägivad enda eest. Veab juba madalalt ja laseb ka pöördesse ajada (kuni 11 000, see küll juba punases alas).
Sõidumugavus on nüüd natsa suhteline asi. Mulle ei meeldinud stock jalatugede asend, kuna nad on täpselt sellises kohas, kuhu peaks jala maha panema, viisin jalad ette - palju parem. On olemas ka "jalad taha" kitid.
Esiots on tal stockina natsa tudi-ludi, kuid üsna lihtsate ja mitte kallite vahenditega saab asja palju paremaks (prillide kinnitusest tuleb eemaldada 1 kummiseib ja amortides võib ära vahetada tavavedrud "progressive" vastu).
Mul on "tuunitud" ratas, Dynojet Stage 7 on peal - K&N filtrid, 2 karbussi kogu aeg paralleelselt igal silindril taga.
Kütusekulu minu sõidustiili juures stabiilselt 6l/100-le, seda siis 50/50 maantee/linn.
Hoolduse poolelt kõik tavalised kulumaterjalid. Lisaks käisin üle kogu laadimisahela, paigaldasin mõned paralleeljuhtmed ja sain laadimispingele ca 1 voldi juurde.
Olen ka ise teda siit-sealt välimuselt tuuninud, sadula kuju muutnud ja nahka vahetanud, uued suunakad ja üht-teist veel.

Suureks plussiks on nii varusoade kui tuuningjuppide meeletult hea saadavus+hunnikute viisi igasugu infi netiavarustes.

Miinuseks...hm..hind :?:

Kui soovid proovida, tule läbi, asun Tallinnas Nõmmel.

PS Piirajate kohta ei oska midagi kosta, uuri näiteks Ramost v Motodepoost.

Hans

V-MAX

valter1
Postitusi: 73
Liitunud: 18 Sept 2006, 23:35
Tsikkel: V-MAX
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Yamaha V-max

Lugemata postitus Postitas valter1 »

Elessar kirjutas:

Tere
...

Ja muidugi võiks kõik V-Max'idega kokku puutunud inimesed siia ka oma arvamuse rattast kirjutada. Näiteks sõidumugavuse, hoolduskulude ja vastupidavuse koha pealt. ....

Aitäh.

Ühe suve V-Max-ga sõitnud. Talle meeldib kui sadulas istub elav inimene.
Aeglasemaks sõiduks suht kohmakas. Sadul ebamugav , ja bensiini jätkub heal juhul 130 km läbimiseks. Esimene käik jookseb 120-ni siis vist hakkab piiraja tööle. Esiratast lendu saada pole õnnestunud , pole ka eesmärgiks olnud.
Kuskil 6000 pöörde juures tuleb ootamatult võimsus taha ja siis ei tohiks ühe käega kinni hoida :) Mina olen rattaga igatahes rahul .

Ja muidugi see pisut plekine V-4 hääl :) :)

Algaja võrrimees
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Re: Yamaha V-max

Lugemata postitus Postitas Hans »

valter1 kirjutas:
Elessar kirjutas:

Tere
...

Ja muidugi võiks kõik V-Max'idega kokku puutunud inimesed siia ka oma arvamuse rattast kirjutada. Näiteks sõidumugavuse, hoolduskulude ja vastupidavuse koha pealt. ....

Aitäh.

Ühe suve V-Max-ga sõitnud. Talle meeldib kui sadulas istub elav inimene.
Aeglasemaks sõiduks suht kohmakas. Sadul ebamugav , ja bensiini jätkub heal juhul 130 km läbimiseks. Esimene käik jookseb 120-ni siis vist hakkab piiraja tööle. Esiratast lendu saada pole õnnestunud , pole ka eesmärgiks olnud.
Kuskil 6000 pöörde juures tuleb ootamatult võimsus taha ja siis ei tohiks ühe käega kinni hoida :) Mina olen rattaga igatahes rahul .

Ja muidugi see pisut plekine V-4 hääl :) :)

Kui sul on nn "Full Power" V-MAX, siis hakkab 6000 peal tööle V-Boost, mis hakkab avama karbussides vaakumi poolel olevaid lõõre, ühendades korraga 2 karpat ühe silindri taha samaaegselt. Lõõrid avanevad täielikult 8000 pöörde juures. Väidetavalt annab juurde kuni 40 hp :shock:

Hans

V-MAX

Teema algataja
Elessar

Lugemata postitus Postitas Elessar »

Mul on V-MAX, nn black max, kolmas hooaeg läheb.

Mida see black MAX endast kujutab? Kas lihtsalt eriline värvi lahendus: rohkem musta, vähem kroomi? või siis umbes nagu harleyl on v-rod'i night-rod versioon?

Kui soovid proovida, tule läbi, asun Tallinnas Nõmmel.

Väga hea väga hea. Kui juhtun tallinna tulema, proovin kindlasti aega leida, et läbi astuda. Muidugi enne võtan ES'i või millegi abil ühendust. Tänud juba pakkumise eest. 8)

Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Black Max on jah värvilahendus, '96-'98 toodeti. Just, rohkem musta ja vähem kroomi :) Ainus värvilahendus läbi kogu tootmisaastate, kus summutid mustad. Kogu ajalugu siin: http://www.biker.net/vmax/vmax_history.htm

Hans

Viimati muutis Hans, 31 Mai 2008, 00:56, muudetud 1 kord kokku.
V-MAX

frefighter
Postitusi: 368
Liitunud: 19 Sept 2006, 17:37
Asukoht: Laulasmaa/Tallinn

Lugemata postitus Postitas frefighter »

Minul lõi eelmine aasta V-maxi kusi päehe, kui nägin ühel mitteametlikul kiirendusvõistlusel, kuidas V-max bikesid loputas. Kuna ka minu jaoks oli probleemiks hind, siis tuli ikka kõvasti kaevata enne, kui leidsin- söödava hinnaga kergelt laksus Prantsusmaal. Ara tõin.

Ja eelpool kiidusõnadele lisaks ütleksin, et mina ei mõista... keegi kunagi kritiseeris selle masina kurvi dünaamikat. Ma pole nõus. No, kui võrrelda bikedega siis võiks vinguda, kui aga võrrelda cruiseritega, chopperitega, siis ikka vapsee kallamise masin.
Eks loeb lenksu taga olevast vidinast ka muidugi nats aga oma sõpradest, kes bikedega sõidavad ma kurvis maha küll ei jää.
Ühesõnaga: MULLE MEELDIB (sitaks)!

Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Maxile heidetakse pigem ette nn "cornering-i" e linnakiirustel ümber nurga keeramist :) , suurematel kiirustel kallutamisega saab ta hästi hakkama 8)

V-MAX

Teema algataja
Elessar

Lugemata postitus Postitas Elessar »

Ühesõnaga: MULLE MEELDIB (sitaks)!

Pilt


Teema algataja
Elessar

Lugemata postitus Postitas Elessar »

Kas läbisõidu järgi saab midgai MAXi kohta otsustada? Et näiteks R-seeria baigil on 40 tuhhi juba rauga iga ja sellist osta küll ei julgeks. Ja üldisemalt ka, kuidas MAXi vastupidavus on? Mootor tundub küll juba rohkem auto moodi kui baigi oma :D. Ehk kulub ka aeglasemalt?

Küsin selle läbisõidu kohta just sellepärast, et ilmselt tuleks ratas tuua väljamaalt ja neti müügikuulutusest on see ju ainuke asi, peale piltide, mis kasvõi natukenegi annaks infot ratta kohta.


Teema algataja
Elessar

Lugemata postitus Postitas Elessar »

Ehk on nüüd õhtul max'i mehed foorumi tulnud... 8)


Teema algataja
Elessar

Lugemata postitus Postitas Elessar »

Heh, täiesti mõttelage postitus tuleb nüüd, aga see pilt, mille netist leidsin, oli lihtsalt liiga kõva, et seda mitte teistele näidata.

Pilt

Ja teise nurga alt:

Pilt

V-max'ile ehitatud iludus.

Kasutaja avatar

Oldbear
Postitusi: 155
Liitunud: 16 Sept 2004, 15:33
Tsikkel: Honda Magna VF 1100
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Yamaha V-max

Lugemata postitus Postitas Oldbear »

Elessar kirjutas:

Tere

Viimasel ajal on hirmus kihu uuesti mootoratast soetada. Eelmine sao siis õnnetul kombel otsa. Uueks rattaks tahaks midgai, mis on kompromiss mugavusest ja võimsusest. Et siis mitte päris uimast chopperit ega ka mingit R seeria sportratast. Kuid Image poolest siiski midagi chopperite poole.

Juba pikemat aega olen imetlenud V-maxe. Arvan, et see ratas on just too õige, mida ma otsin. Ise ühegi isendi seljas ei ole istunud ega sõita proovinud. Et tahakski küsida, kas mõni lahke max'i omanik oleks nõus väheke ratast näitama ja võibolla isegi lubaks proovisõitu teha?
Asun Läänemaal, aga eks suvel saab ka mujal ringi liigutud.

Jah ja siis on veel see vanuse probleem. Ratas peaks olena kindlasti 25 kw (passi järgi). Kas max'idele on võimalik üldse piirajaid peale panna, mis ta võimsusest 3/4 ära poogiks. Turul liigub mitmeid sportbikesi, millel passis 25kw. Kas sellist piirajat on võimalik kõigile ratastele peale panna? Ja kus seda teha saaks? Depoo vist tegeleb ka sellega?

Selgituseks veel, et see pole mul mingi kindel ostuplaan, vaid lihtsalt uurin maad. V-maxi ostmiseks peaksin ilmselt auto maha müüma (või odavama vastu vahetama). Ei ole päris kindel, kas suudaksin sellest loobuda.

Ja muidugi võiks kõik V-Max'idega kokku puutunud inimesed siia ka oma arvamuse rattast kirjutada. Näiteks sõidumugavuse, hoolduskulude ja vastupidavuse koha pealt.

Aitäh.

Varjant on ka veel Honda Magna VF1100...samuti V4 mootor ja minekut on küll ja veelgi. Ainuke asi, et sellist varjanti toodeti aastani 1986, seega kipub vähe vana olema ag muidu olen ise selle ratsuga igati rahul.

Tasa sõuad,kaugele jõuad! ;)
http://backyard.pri.ee
Magna VF1100
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Läbisõiduga on nii nagu ka teistel ratastel, mitte number iseenesest pole nii oluline, kuivõrd see kuidas ratast on hooldatud ja temaga ümber käidud. Aga jah, 1,2L mootoril peaks ressurssi jaguma vast paariks sajaks tuhandeks ikka.

Siin on palju pilte "customiseeritud" maxidest: http://vmaxoutlaw.com/pics/index.html

Hans

V-MAX

varjatud77
Postitusi: 4
Liitunud: 30 Juul 2008, 20:41
Tsikkel: Yamaha V Max,Honda NT650V(müüa
Asukoht: Tartu

Re: Yamaha V-max

Lugemata postitus Postitas varjatud77 »

Nii V-Maxi rahvas mul teie abi vaja. :D Ostsin endale ratta ja mulle tundub et sellel on midagi viga juures.Oleks vaja,et keegi vana V-Maxi omanik prooviks sellega sõita :D Asun ise koos rattaga Tartus :roll:

Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Re: Yamaha V-max

Lugemata postitus Postitas Hans »

varjatud77 kirjutas:

Nii V-Maxi rahvas mul teie abi vaja. :D Ostsin endale ratta ja mulle tundub et sellel on midagi viga juures.Oleks vaja,et keegi vana V-Maxi omanik prooviks sellega sõita :D Asun ise koos rattaga Tartus :roll:

Kirjeldada seda "viga" :roll:

V-MAX
Kasutaja avatar

ulmo
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Veebr 2007, 23:40
Tsikkel: Suzuki V-Strom 650
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re:

Lugemata postitus Postitas ulmo »

Elessar kirjutas:

V-max'ile ehitatud iludus.

Sellega sõites on selg porine...?

Kasutaja avatar

Oil-Cooled
Postitusi: 994
Liitunud: 04 Sept 2006, 21:20
Asukoht: Eesti
Tänatud: 1 kord

Re:

Lugemata postitus Postitas Oil-Cooled »

Elessar kirjutas:

Et näiteks R-seeria baigil on 40 tuhhi juba rauga iga

imelikud legendid levivad Eestis :D

Soovitus V-Max'i soovivatele inimestele: vaadake et täisvõimsusega mudeli ostate, mõnedel turgudel (Inglismaal näiteks) müüdi pügatud, 90-e hobujõulist mudelit. Pügatud mudelitel puudub VBoost süsteem.

Pilt

BMW R100RS
Varem: CB750K6, K75S, Katana/GSXR hübriid, GSX1100S Katana, XJ600, GPZ900R, GSX600F, GSXR750


frefighter
Postitusi: 368
Liitunud: 19 Sept 2006, 17:37
Asukoht: Laulasmaa/Tallinn

Re: Yamaha V-max

Lugemata postitus Postitas frefighter »

varjatud77 kirjutas:

Nii V-Maxi rahvas mul teie abi vaja. :D Ostsin endale ratta ja mulle tundub et sellel on midagi viga juures.Oleks vaja,et keegi vana V-Maxi omanik prooviks sellega sõita :D Asun ise koos rattaga Tartus :roll:

Prooviks aga paraku ise Tallinna kandis

Kasutaja avatar

marti252
Postitusi: 274
Liitunud: 11 Apr 2006, 16:16
Tsikkel: used to be Blackbird
Asukoht: Pääsküla

Re: Yamaha V-max

Lugemata postitus Postitas marti252 »

Tundub, et V-MAX saab olema mu järgmine ratas.
Siin on neid rattaid küllaga igas hinnaklassis müüa. Tekis küsimus, et kui mul korraga seda raha välja käia ei ole ja tahaks liisingusse võtta, kas siis mingi firma ka saksamaalt toob neid, et siis saaks siin liisingusse võtta?

Kui kellelgi vedeleb juturaamatuid, mida ta tahaks ära anda, siis ma hea meelega vahetaks mõne meelepärase asja vastu :)

pohjakonn
Postitusi: 64
Liitunud: 08 Apr 2005, 19:48
Asukoht: r65;r850r;r1100rt

Re: Yamaha V-max

Lugemata postitus Postitas pohjakonn »

marti252 kirjutas:

Tekis küsimus, et kui mul korraga seda raha välja käia ei ole ja tahaks liisingusse võtta, kas siis mingi firma ka saksamaalt toob neid, et siis saaks siin liisingusse võtta?

Vaata http://www.mobile.docs.ee, neil partneriteks ka liisingfirmad.

Kasutaja avatar

marti252
Postitusi: 274
Liitunud: 11 Apr 2006, 16:16
Tsikkel: used to be Blackbird
Asukoht: Pääsküla

Re: Yamaha V-max

Lugemata postitus Postitas marti252 »

pohjakonn kirjutas:
marti252 kirjutas:

Tekis küsimus, et kui mul korraga seda raha välja käia ei ole ja tahaks liisingusse võtta, kas siis mingi firma ka saksamaalt toob neid, et siis saaks siin liisingusse võtta?

Vaata http://www.mobile.docs.ee, neil partneriteks ka liisingfirmad.

Njah 20 k selle asja ajamise eest päris kopsakas summa

Kui kellelgi vedeleb juturaamatuid, mida ta tahaks ära anda, siis ma hea meelega vahetaks mõne meelepärase asja vastu :)
Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Yamaha V-max

Lugemata postitus Postitas Vidget »

marti252 kirjutas:
pohjakonn kirjutas:
marti252 kirjutas:

Tekis küsimus, et kui mul korraga seda raha välja käia ei ole ja tahaks liisingusse võtta, kas siis mingi firma ka saksamaalt toob neid, et siis saaks siin liisingusse võtta?

Vaata http://www.mobile.docs.ee, neil partneriteks ka liisingfirmad.

Njah 20 k selle asja ajamise eest päris kopsakas summa

Kui jutt on ca 50K rattast, siis tasub niikuinii võtta tarbimislaenu, mis peaks odavam tulema kui liising. Vaatamata asjaolule, et tarbimislaenu intress on ca 17-18% ja liisingu intress 13%(ilma kaskota), siis liisingu puhul lisandub suurem lepingutasu, 2-2,5K (tarbimislaenu puhul on see kuskil 1K kandis),lisaks on vaja ratas ka hinnata ja peale liisingu lõppu peab tegema veel omanikuvahetuse liisingfirma nimelt oma nimele. Liisingfirmad reeglina ei võimalda ka kokku hoida talvise kindlustuse tegematta jätmise eest vaid plekid aastaläbi kindlustust.

Let the good times roll.


H.P
Postitusi: 397
Liitunud: 08 Juul 2008, 09:13
Tsikkel: Tiger 800 XCA
Asukoht: Tallinn

Re: Yamaha V-max

Lugemata postitus Postitas H.P »

Parem siis võimaluse korral hoopis hüpoteeklaen võtta. Minul jäi intress alla 10%. See muidugi eeldab kinnisvara, mis tagatiseks panna.

Ex: Yamaha FZ6

harimal
Postitusi: 1071
Liitunud: 30 Mai 2007, 12:57
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Yamaha V-max

Lugemata postitus Postitas harimal »

Lõpuks oli törts aega suviseid Prantsusma pilte meenutada.
Siin link ühele eriti hirmsalt "sutenööristatud" isendile.
Ma isegi ei taha teada, kui suurte rahapakkidega selle omanik pidi tegijaid vastu pead loopima, et selline tulemus saada :twisted:
Head külma õlut ja vinnutatud liha vaatamise kõrvale :bsmile: http://nagi.ee/photos/harimal/sets/126171/
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

CarbTune karburaatorite sünkronisaator: http://nagi.ee/photos/harimal/7766255/in-set/125775/
ColorTune küttesegu kontrollija: http://nagi.ee/photos/harimal/7776475/in-set/125775/
Kaupo Toom kaupo.toom@gmail.com 50 90 643, 52 20 897

triplekix
Postitusi: 851
Liitunud: 23 Mai 2005, 17:06
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K8 2008a.
Asukoht: Tallinn, WSK
Kontakt:

Re: Yamaha V-max

Lugemata postitus Postitas triplekix »

OT: aga aisakrt ütleks eelnevate piltide kohta.

Kui sa ikka kõike oskad, siis ei ole karta miskit.

Õigusabi.

Perekonnaõiguslike probleemide (elatise määramine, suhtluskorra määramine, elukoha määramine jms) puhul, saate abi siit:
http://www.puurits.ee
Hagide koostamine, konsultatsioonid, kohtus esindamine jms.

varjatud77
Postitusi: 4
Liitunud: 30 Juul 2008, 20:41
Tsikkel: Yamaha V Max,Honda NT650V(müüa
Asukoht: Tartu

Re: Yamaha V-max

Lugemata postitus Postitas varjatud77 »

Tere.Kui palju Teie rattad kütust tarbivad 100km peale?
Mulle tundub,et minu kallike rüüpab rohkem kui vaja :roll:


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Yamaha V-max

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Kui sulle tundub, et kulu on nii 10 liitri kanti sajale, siis on sul odomeeter hoopis miilides ja reaalne kulu peaks jääma nii 6e liitri juurde sajale KILOmeetrile.

Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Yamaha V-max

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

davidsoniharald kirjutas:

reaalne kulu peaks jääma nii 6e liitri juurde sajale KILOmeetrile.

Kas tõesti võtab v-max nii vähe :roll: ei tahaks kuidagi uskuda seda, pigem pakuksin 8-10 l/100 km kanti.

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Yamaha V-max

Lugemata postitus Postitas Raiki »

minu rattal on ka V-MX i mootor peal ja üksi sõites küttekulu 5l/100km ning naisega koos 5,5l/100km

seda teemat lugedes süda rahunes kohe maha .... kiirendades rattal selline tunne nagu sidur hakkaks libisema ja olin juba suht õnnetu , aga teie jutust tuleb välja, et see mingi v boost hoopis :)

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”