Honda XRV 750 Africa Twin

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

ilmar
Postitusi: 107
Liitunud: 05 Mai 2005, 12:25

Lugemata postitus Postitas ilmar »

kurjale sookarule:
Kui sõidad rahulikult 90-100 km/h, siis kulutab isegi alla viie liitri sajale. Seda ka kohvrite ja reisijaga. Kui teed möödasõite ja hoiad 130 km/h, siis joob kuus-seitse sajale. 140+ km/h 7-9 sajale.

Kui reisid rahulikult, siis on @ säästlik ratas.

Metsas joob nagu kaubik.

RD07

_____
Africa Twin

kõrtsmikumolu
Postitusi: 928
Liitunud: 12 Dets 2004, 19:32
Tsikkel: HusaBerg
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kõrtsmikumolu »

Euroopa reisi jaoks julgen soovitada väheke kiiremat ülekannet.

Kasutaja avatar

kurisookaru
Postitusi: 444
Liitunud: 13 Apr 2004, 19:15
Tsikkel: Yamaha Super Tenere/Tenere 700
Asukoht: Vetla-Tallinn-Vetla
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 67 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kurisookaru »

Ja veel AT koht, et kui suur töö see klappide regull on peale õlivahetust. Ma mõtlen kas sellega reisil olles ise saab hakkama. Manuaali natuke uurisin aga teadjamate sõna maksab ka midagi. Sinna vist mingeid spets tööriistu vaja ei läinud peale reguleerimis lehe või ma eksin.

Sõida ise ja lase teistel ka sõita
----------------------
Yamaha Super MatkaMudaKolakas XTZ
http://www.kurisoomoto.com Kesk-Eesti Tuur 2022
http://www.streetmoto.ee

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

kurisookaru kirjutas:

Ja veel AT koht, et kui suur töö see klappide regull on peale õlivahetust. Ma mõtlen kas sellega reisil olles ise saab hakkama. Manuaali natuke uurisin aga teadjamate sõna maksab ka midagi. Sinna vist mingeid spets tööriistu vaja ei läinud peale reguleerimis lehe või ma eksin.

Ära sega masinal töötamast :P
Mul oli rattal 80 millegagi kellal kui maha müüsin ja polnud lõhna ka, et klapivahed oleksid paigast olnud. :)


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

Raigo kirjutas:

Ära sega masinal töötamast :P
Mul oli rattal 80 millegagi kellal kui maha müüsin ja polnud lõhna ka, et klapivahed oleksid paigast olnud. :)

Sul põld maha müües seal enam klappegi... :wink: Esimene pikem sõit Annimatsile ja juba vedeles pihutäis polte-mutreid ratta all :twisted:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

Teema algataja
hannes
Postitusi: 682
Liitunud: 11 Mär 2004, 08:28
Tsikkel: Ducati Multistrada 1200S
Asukoht: Niinsaare
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas hannes »

kurisookaru kirjutas:

Ja veel AT koht, et kui suur töö see klappide regull on peale õlivahetust. Ma mõtlen kas sellega reisil olles ise saab hakkama...

Võibolla on mu küsimus natuke naiivne või lausa totter, aga mille kuradi pärast Sa reisil olles klappe tahad regullida? Kas Sa seda kodus, enne reisi, ei saa teha? Või arvad, et kui reisil igav hakkab või nii....
Mis ülekandesse puutub, siis selles osas olen ma kõrtsmikuga täiesti ühte meelt. Originaalis on vist 16/45, pikema otsa jaoks võiks 17/44 olla. Hoiad stabiilselt sõites pöörded madalamal ning kulutad vähem kütust. Mul üle-eelmisel aastal oli Tsehhi-Slovakkia tuuri ajal kasutusel 16/46 ülekanne ja sellega sain keskmiseks kütusekuluks ca 6,3l. Nüüd kasutan originaalülekannet ja kulu on nats väiksem.

Ida-Virumaa – lähemal kui tundub, lahedam kui arvad!
Ducati Multistrada 1200S
Honda NC 750X DCT (müüdud, teenis mind truult täpselt 3 aastat ja 21000km)
Honda XRV 750 MooramaaPaar (müüdud, teenis mind truult 10 aastat ja 68000km)
Iga tsikli jaoks on oma tee!

Kasutaja avatar

kurisookaru
Postitusi: 444
Liitunud: 13 Apr 2004, 19:15
Tsikkel: Yamaha Super Tenere/Tenere 700
Asukoht: Vetla-Tallinn-Vetla
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 67 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kurisookaru »

TO: Hannes
Manuaalis jäi silma ja siin foorumist on ka sellest juttu olnud, et koos õli vahetusega vaja ka klappe regullida. Ma mõtlen juhul kui kilometraasi tuleb üle 12000. Võibolla olen mina naiivne ja usun kõike mis kirjutatakse. :?

Sõida ise ja lase teistel ka sõita
----------------------
Yamaha Super MatkaMudaKolakas XTZ
http://www.kurisoomoto.com Kesk-Eesti Tuur 2022
http://www.streetmoto.ee

Hr. Kaaru
Postitusi: 349
Liitunud: 14 Okt 2007, 19:22
Tsikkel: IZ
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Hr. Kaaru »

kas AT-l mitte hüdrotõukurid pole :?:

I love my bike, it´s amazing machine!
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Lugemata postitus Postitas yeekim »

kurisookaru kirjutas:

TO: Hannes
Manuaalis jäi silma ja siin foorumist on ka sellest juttu olnud, et koos õli vahetusega vaja ka klappe regullida. Ma mõtlen juhul kui kilometraasi tuleb üle 12000. Võibolla olen mina naiivne ja usun kõike mis kirjutatakse. :?

St.niipea kui hooldusvälp km pealt käes, ratas seisma ja tee ääres õli vahetama ja klappe regullima :?:

Edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Teema algataja
hannes
Postitusi: 682
Liitunud: 11 Mär 2004, 08:28
Tsikkel: Ducati Multistrada 1200S
Asukoht: Niinsaare
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas hannes »

kurisookaru kirjutas:

TO: Hannes
Manuaalis jäi silma ja siin foorumist on ka sellest juttu olnud, et koos õli vahetusega vaja ka klappe regullida. Ma mõtlen juhul kui kilometraasi tuleb üle 12000. Võibolla olen mina naiivne ja usun kõike mis kirjutatakse. :?

No kaval oleks ju enne reisu õli ära vahetada. Keegi ei keela seda teha enne 12000km täissaamist. Ja siis ka klapid üle vaadata. Suure tõenäosusega ei ole Sul siiski midagi regullida vaja, saad vaid fakti konstateerida, et asi on paigas.

Ida-Virumaa – lähemal kui tundub, lahedam kui arvad!
Ducati Multistrada 1200S
Honda NC 750X DCT (müüdud, teenis mind truult täpselt 3 aastat ja 21000km)
Honda XRV 750 MooramaaPaar (müüdud, teenis mind truult 10 aastat ja 68000km)
Iga tsikli jaoks on oma tee!

Kasutaja avatar

kurisookaru
Postitusi: 444
Liitunud: 13 Apr 2004, 19:15
Tsikkel: Yamaha Super Tenere/Tenere 700
Asukoht: Vetla-Tallinn-Vetla
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 67 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kurisookaru »

Loomulikult vahetaksin ma õli ja muud vidinad ennem reisi algust ära. Kuid sellel ei ole enam tähtsust kuna täna sai esimest kord AT ära proovitud ja valik jääb Super Tenere peale. AT iste asend mulle ei sobinud ja hakkas juba esimest kilomeetrite järel kättele, samas Tenerel tundsin end vägagi koduselt.[/quote]

Sõida ise ja lase teistel ka sõita
----------------------
Yamaha Super MatkaMudaKolakas XTZ
http://www.kurisoomoto.com Kesk-Eesti Tuur 2022
http://www.streetmoto.ee
Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas creativ »

kurisookaru kirjutas:

Loomulikult vahetaksin ma õli ja muud vidinad ennem reisi algust ära. Kuid sellel ei ole enam tähtsust kuna täna sai esimest kord AT ära proovitud ja valik jääb Super Tenere peale. AT iste asend mulle ei sobinud ja hakkas juba esimest kilomeetrite järel kättele, samas Tenerel tundsin end vägagi koduselt.

[/quote]

kipun arvama et lenksu asend oli mittesobiv. seda muide reguleeritakse... :wink:

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Lugemata postitus Postitas yeekim »

kurisookaru kirjutas:

Loomulikult vahetaksin ma õli ja muud vidinad ennem reisi algust ära. Kuid sellel ei ole enam tähtsust kuna täna sai esimest kord AT ära proovitud ja valik jääb Super Tenere peale.

[/quote]

Kas Super Tenere'l pole vaja õli vahetada ja klappe regullida?

Edu

Ah, mis me norime, osta ratas ära ja nagu juba eespool mainiti:"Ära sega masinat töötamast!"

Saadetud kettaga lauatelefonist!


nors

Lugemata postitus Postitas nors »

Olen siis samuti, ühe uitmõtte ajel, esimest nädalat Africa Twini omanik. Ratas ise 96 aastast, versioon RD07A. Üldiselt enduurodega mul igasugused kogemused puuduvad, nii et siit ka kohe ridamisi küsimusi:

  1. Kas see, et tühikäigul sidur koliseb, on normaalne nähe või peaksin muretsema hakkama. Mis üldse selle kolina vastu aitaks, käib teine natuke närvidele.

  2. Kahekesi sõites läheb esiratas jube kergeks ja kipub liiga palju ise teed otsima. Mina keeraks tagavedrustust peale. Kui keerata, siis kui palju ja kas selle kohta on ka mingeid rusikareegleid. Nagu ütlesin, enduuro koha pealt olen täielik algaja.

  3. Esipidurid. Lugesin, et pidid olema kehvavõitu. Seda nad on. Peale vaadates tunduvad voolikud ja klotsid veel ok olema. Kas tasub hakata parendama või tuleb leppida tõsiasjaga. Iseenesest kruusal on ju hea, kui esipidur väga äkiline pole.

Esialgu siis sellised tähelepanekud-küsimused, tõenäoliselt ei jää see minu viimaseks postituseks siin teemas . :wink:

Kasutaja avatar

ilmar
Postitusi: 107
Liitunud: 05 Mai 2005, 12:25

Lugemata postitus Postitas ilmar »

Klappide regullist: tuleb jah 12000 tagant teha, aga tegelikult pole seda eriti vaja. Olen neid nii Transalpil kui AT-l regulaarselt kontrollinud, sättida pole eriti vaja olnud. Teeääres küll midagi sellist ette võtta pole vaja :D
Sidur kõriseb jah. Transalpil ka. Laiali pole lennanud, mina pean seda häält normaalseks. Harju ära. :D
Mul on tagavedrustus 2/3 peale keeratud. Kahekesi ja kohvritega läheb nina natuke kergeks, aga mitte nii palju, et segama hakkaks.
Pidurid on minu arvates igati korralikud. Oleneb millega neid võrdled. xj600 võrreldes võivad nad kehvad olla, aga vana Transalpiga võrreldes on nad ikka väga head, nurisemiseks pole põhjust.

Rattal on kaks nõrka kohta: kütusepump ja pingeregulaator. Watch out! Mul on mõlemad lennanud. Pumpa saab parandada ja paremaks teha, regulaatori saab mõne mittehonda karbi vastu vahetada.

_____
Africa Twin

memmi

Lugemata postitus Postitas memmi »

nors kirjutas:

Olen siis samuti, ühe uitmõtte ajel, esimest nädalat Africa Twini omanik. Ratas ise 96 aastast, versioon RD07A. Üldiselt enduurodega mul igasugused kogemused puuduvad, nii et siit ka kohe ridamisi küsimusi:

  1. Kas see, et tühikäigul sidur koliseb, on normaalne nähe või peaksin muretsema hakkama. Mis üldse selle kolina vastu aitaks, käib teine natuke närvidele.

  2. Kahekesi sõites läheb esiratas jube kergeks ja kipub liiga palju ise teed otsima. Mina keeraks tagavedrustust peale. Kui keerata, siis kui palju ja kas selle kohta on ka mingeid rusikareegleid. Nagu ütlesin, enduuro koha pealt olen täielik algaja.

  3. Esipidurid. Lugesin, et pidid olema kehvavõitu. Seda nad on. Peale vaadates tunduvad voolikud ja klotsid veel ok olema. Kas tasub hakata parendama või tuleb leppida tõsiasjaga. Iseenesest kruusal on ju hea, kui esipidur väga äkiline pole.

Esialgu siis sellised tähelepanekud-küsimused, tõenäoliselt ei jää see minu viimaseks postituseks siin teemas . :wink:

kas sidur koliseb tühikäigul töötades või siis kui siduri alla vajutad!
mul sama lugu ainult kolisema hakkab siduri lülitamisel!

motojobu


nors

Lugemata postitus Postitas nors »

ilmar kirjutas:

Rattal on kaks nõrka kohta: kütusepump ja pingeregulaator. Watch out! Mul on mõlemad lennanud. Pumpa saab parandada ja paremaks teha, regulaatori saab mõne mittehonda karbi vastu vahetada.

Tundub, et pingeregulaator läheb siis vahetusse. Ei ole veel juhtmeid testriga üle jõudnud käia aga tundub, et laadimisvoolu piisavalt ei ole. Aku sain juba tühjaks sõidetud. Eks peab siis siit uue tellima. Või on paremaid soovitusi?

memmi kirjutas:

kas sidur koliseb tühikäigul töötades või siis kui siduri alla vajutad!
mul sama lugu ainult kolisema hakkab siduri lülitamisel!

Mul on vastupidi, kui siduri ära lahutan-alla vajutan, siis kolin lõppeb. Ja eriti tuli see kolks esile peale õlivahetust.

Kasutaja avatar

Lihunik
Postitusi: 82
Liitunud: 23 Aug 2005, 11:20
Tsikkel: Suzuki DL1000
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord

.

Lugemata postitus Postitas Lihunik »

Mul lendas ka pingeregulaator.
Ei laadinud piisavalt ja seistes imes aku tühjaks.
Tellisin sealt Electrex ist.

Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Väga paljudel juhtudel kehtib seos - ostad kasutatud Honda, ole valmis ka uut pingeregulaatorit ostma.

Challenge the Adventure.Ride The World

nors

Lugemata postitus Postitas nors »

Tundub, et ma olen pingeregulaatorijumalaid millegagi eriti vihastanud. XJ-til oli täpselt sama jama. Tuli e-bay-st uus tellida.

Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kalle »

Primo kirjutas:

Väga paljudel juhtudel kehtib seos - ostad kasutatud Honda, ole valmis ka uut pingeregulaatorit ostma.

EI ole olemas Honda pingeregulaatori. Ka nt need kes suure fafa saatel japsi rataste peale kusevad, peaks paar tilka ka enda jaoks alles hoidma, sest üllatus üllatus kogu elekter võib samas tehaset pärit olla.
Sellised osad teeb allhankija, mis paljudel tootjatel tulevad samast tehasest.. ND. Mitsu jne. Edasi oleneb väga palju sellest millist koormist sama jupp saab, kuhu see on paigutatud, millised on ühendused, nende hooldus, lisaseadmed ja lõpuks üldse kas püsimagnet gene jne. Ehk siis nt albil ja reverel sama mootor ja regu, aga ühel on probleeme ja teisel pole. Selliseid näiteid on veel. Ja kindlasti pole see ainult Honda teema.

Kk

KZ1000C3
ST1100N
XL600R
R1100GS
STS Pelikan MK I
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Kalle, kas ma mainisin, et just nimelt Honda toodetud pingeregulaator?
Kindlasti on teistel tootjatel neid probleeme, kuid siiani olen seda näinud kõige rohkem Hondadel.
Mitu CBR'i, X4, Africa Twin, TransAlp.
Ehe näide - ühel inimesele ei saa lihtsalt olla sellist ebaõnne - ostes 3 hondat järjest, kõigil põlesid needsamused (olgu nad kelle toodang tahes) pingeregulaatorid läbi.

P.S. Honda fännid ilmselt lintšivad mind ära nüüd :twisted: :mrgreen:

Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

Erz
Postitusi: 87
Liitunud: 02 Dets 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn / XRV750

Lugemata postitus Postitas Erz »

Bensiinipumbast:

Kellel on see läbi-ära põlenud? Mis seal siis tegelikult juhtub on keegi vaadanud ka?
Endal ainult juhus, et tänu paljudele veetõkete ületamisele suutis vesi ja pori tungida pumba klemmideni ning need märjaks teha. ToolBox sadulaalt välja ning taskurätikuga oligi juba klemmid puhastatud ja sõit võis jätkuda. Nüüd installisin tuulutusele vooliku, mis teeb nn. veetõkke ette.
Muidu pump kenasti tihendatud. Aastahoolduses klemmid puhtaks ning kontakti spray'ga üle. Kolm aastat pidanud, välimuse järgi täiesti originaal ('94 aastast).
Kasutaja Sokk suutis ka klemmid ära kõrvetada, kui kütus otsa sai, aga samuti puhastamisest aitas ning nüüd vist ka juba 2 aastat pärast seda sõitnud ning töötab ilusti.
On kellegil teistsuguseid kogemusi hooldamisel?

Erti aka Erz
Honda AT RD07
Kasutaja avatar

Erz
Postitusi: 87
Liitunud: 02 Dets 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn / XRV750

Lugemata postitus Postitas Erz »

nors kirjutas:
  1. Esipidurid. Lugesin, et pidid olema kehvavõitu. Seda nad on. Peale vaadates tunduvad voolikud ja klotsid veel ok olema. Kas tasub hakata parendama või tuleb leppida tõsiasjaga. Iseenesest kruusal on ju hea, kui esipidur väga äkiline pole. :wink:

Esipiduritest niipalju, et neid saab tunduvalt ise paranada. Näiteks tuleb kogu õhk torudest välja saada! Ise õhutasin esmalt käsitsi pumbates ning siis vastava tehnikaga, mis ise süsteemist vedeliku välja imeb, sina vaid vala peale. Pärast viimast läksid pidurid paremaks, siis võimalik veel ka pidurikang ööseks pealetõmmata, et väiksed õhumullikesed saaksid tõusta resevuaari. Minul tekkis sama kahtlus pidurite kohapealt, siis kui sai teist Twinni proovitud ja piduri ehitus sama, aga toimimine parem kui minu rattal, pärast neid tegevusi paranes ka minu esipiduri süsteem tunduvalt.
Enne oli selline pehme ning sujuv, nüüd äkilisem ning kang liigub vähem.
Võid neid asju proovida ehk aitab :P

Erti aka Erz
Honda AT RD07
Kasutaja avatar

Gotham
Postitusi: 49
Liitunud: 30 Okt 2005, 12:58
Tsikkel: Trophy, 6days
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Gotham »

Erz kirjutas:

Bensiinipumbast:

Kellel on see läbi-ära põlenud? Mis seal siis tegelikult juhtub on keegi vaadanud ka?
....

Siin on täpsemalt kirjutatud, mis juhtub ja juhtub tõenäoliselt varem või hiljem kõikide AT-dega. Samuti on seal toodud ka lahendus, kuidas seda vältida.
Põhimõtteliselt lülitusklemmide vahel on pinge, mis tekitab läbilöögi sädeme näol ja see omakorda põletab neid klemme. Lahendus - tuleb säde ära kaotada. Seal on soovitatud seda teha tavalise autoreleega. Ise tegingi nii, kaks korda olen releed vahetanud.
Mis piduritesse puutub, siis need on küll piisavalt head kui kõik on korras.
Oma rattale sai ükskord alla pandud ühes poes kaela määritud mingid Saito klotsid (Louis.de vist müüb) muude puudumise tõttu. Töötasid tunduvalt halvemini kui eelmised ja vihmaga ainult ON/OFF režiimis. Viimased sai kohe välja vahetatud.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8784
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Siit leiab elextrexi pingeregulaatoreid odavamalt kui electrex ise müüb :)
http://shop.wemoto.com

Kasutaja avatar

ilmar
Postitusi: 107
Liitunud: 05 Mai 2005, 12:25

Lugemata postitus Postitas ilmar »

Siin seletetakse, kuidas pingeregulaator välja vahetada. Ei pea kasutama originaali, võib panna näiteks Yamaha oma. Regulaatori tootja võib olla sama, kuid osadel regulaatoritel on suurem jahutuskopsik, kestavad ehk kauem. Alati ei pea originaaljuppi tellima, saab iibeist või lammutusest sarnase yamaha/suzu asja odavamalt. Ja juba uuena võib regulaatorile lisada arvutiventilaatori, ehk aitab :)

_____
Africa Twin

nors

Lugemata postitus Postitas nors »

Nii, sai nüüd see nali ära tehtud, et tellisin oma Africa Twinile vale pingeregulaatori. Nimelt alates 94-dast aastast on neil teistsuguste ühendustega regulaatorid.

Ehk on kellelgi enne 94 aastat toodetud Africa Twini omanikul parasjagu pingeregulaatori vajadus, siis minu käest saaks ta oma murele kiire lahenduse. Sama jutt kehtib ka XL600V ehk Transalpi omanikele.

Pildi leiate siit

Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

No pildi peal peal tunduvad pistikud ikka väga sarnased, 3 kollasega ilmselt gene otsad ja teine, ümar ka sama värvi kaablid justkui :roll: Kui nüüd saaks el skeeme võrrelda mõlema aasta rattal, saaks otsustada, kas ehk oleks võimalik kasutada isegi sel juhul kui tõepoolest pistikud erinevad (vanalt releelt saab ju pistiku ringi tõsta) :idea:

Hans

V-MAX

nors

Lugemata postitus Postitas nors »

Hans kirjutas:

No pildi peal peal tunduvad pistikud ikka väga sarnased, 3 kollasega ilmselt gene otsad ja teine, ümar ka sama värvi kaablid justkui :roll: Kui nüüd saaks el skeeme võrrelda mõlema aasta rattal, saaks otsustada, kas ehk oleks võimalik kasutada isegi sel juhul kui tõepoolest pistikud erinevad (vanalt releelt saab ju pistiku ringi tõsta) :idea:

Hans

Ma alguses mõtlesin sedasama, aga juhtmed on oluliselt lühemad ja vanemal versioonil on üks must juhe ka lisaks. Ma eeldan et mass on teistmoodi lahendatud. Asi läheb praegu ikka üsna kuumaks, ma parem ei hakka selle koha peal ise leiutama. Pärast veel kärssab midagi maha. Plaanisin nagunii wemotost üht teist tellida. Tellisin siis ühtlasi ka uue regulaatori ära.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”