Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

sivar
Postitusi: 76
Liitunud: 01 Okt 2012, 22:04
Tsikkel: Yamaha TT600R
Asukoht: Viljandimaa

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas sivar »

Tuono kirjutas:
sivar kirjutas:

Tahaks ka samale küsimusele vastust, et mis kuradi A pool ja B pool. Pole siis Eestis arvel?

Kõik ei ole ostnud omale tsiklit eile, osadel on see juba 10a. tagasi ostetud :bsmile:
A mis mulk sellest teab :D

Olen vist liiga noor, et A ja B poolega passe mäletada :D Igaljuhul ümbervormistamisega peaks olema nii, et lähed koos omanikuga ARKI. Juhul kui tal dokumente pole, siis taotleb esmalt uue teh.passi(ütleb, et koer sõi ära või on kadunud vms.) ja seejärel juba omanikuvahetus.



Suzuki RF600R
Yamaha FZR600R
Honda CB750 Seven-Fifty
Yamaha TT600R


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Rivo201 kirjutas:

Olgu siis mainitud, et müüja ja ratta õige omanik on tuttavad (müüja sõnutsi) ning A-poole dokumendid on tema tuttava käes. Kuna nad on tuttavad, siis ei näinud müüja tol hetkel vajadust vormistada müügilepingud. Lisaks olgu mainitud, et eelnev on tsiteeritud müüja sõnade kohaselt

Seda juttu ma olen kuuldnu liiga tihti, et uskuda ;) Sõber kunagi ostis omale sedasi auto. See oli oma 10a. tagasi. Jäi ka uskuma siis kui ARKi jõudis siis tuli välja, et auto on arestitud ning seda müüa ei tohi. Müüa oli selle aja peale oma telefoni jäädavalt välja lülitanud. Ma ei teagi kuidas tol hetkel see asi lahenes sõitis ki nimodi kõike sai teha kindlustust ülevaatust aga müüa ei saanud.

Teine põhjus miks nii tehakse on see, et viimasest papis ostetakse masin ja siis lihtsalt pole raha regamiseks. Ja nii sõidetaksegi, samas sellise raha eest võiks ikka dokid korars olla, enne raha ei maksaks kui ark läbitehtud. See on ju ka võimalus sellises kahtlases olukorras. :idea: kui ratas on korras :) ja on kindel soov seda osta

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

ˇtänapäeval õnneks on lihtne kontrollida, kas sõiduk ikka sinu nimel ja siis ajutiselt maha võtta

Kasutaja avatar

Rivo201
Postitusi: 81
Liitunud: 25 Mai 2006, 13:10
Tsikkel: GSX-R1000 K3
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Rivo201 »

auto on arestitud ning seda müüa ei tohi. Müüa oli selle aja peale oma telefoni jäädavalt välja lülitanud. Ma ei teagi kuidas tol hetkel see asi lahenes sõitis ki nimodi kõike sai teha kindlustust ülevaatust aga müüa ei saanud.

Ütleme nii,et teatud allikate näol (ei avalda) julgen öelda, et rattal hetkel aresti vms jama ei ole. - Ratas on puhas

enne raha ei maksaks kui ark läbitehtud. See on ju ka võimalus sellises kahtlases olukorras. :idea: kui ratas on korras :) ja on kindel soov seda osta

Viimaseks enne tulekut mainisingi, et leia mulle omanik, või omanikuga sõlmitud müügileping - Siis tulen ja ostan ratta ära! Eks rattal puuduseid oli, kuid minu jaoks (algaja/mitte teadja) aksepteeritavad arvestades ratta vanust.
Lisaks võib mainida, et müüja pidevalt üritas omanikuga ühendust saada (tel teel) kui viimane ei võtnud sel hetkel toru vastu. (väidetavalt puhkusel)

______________________
"Biker" aastast 2013
Planeta 5 > FZS600 Fazer > GSX-R600 Strad > GSX-R1000 K3

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Rivo201 kirjutas:

Viimaseks enne tulekut mainisingi, et leia mulle omanik, või omanikuga sõlmitud müügileping - Siis tulen ja ostan ratta ära! Eks rattal puuduseid oli, kuid minu jaoks (algaja/mitte teadja) aksepteeritavad arvestades ratta vanust.
Lisaks võib mainida, et müüja pidevalt üritas omanikuga ühendust saada (tel teel) kui viimane ei võtnud sel hetkel toru vastu. (väidetavalt puhkusel)

Nii ongi õige teha muidu pärast rohkem jama kui asi väärt on :) Ma ise ka piilusin korra seda masinat. Meil on muidugi tsiklite hinnad suht müstilised. Üritatakse 10 + masinaid mppa 3-4 k. euriga kui saab juba 5500 plus euriga tutika garntiiga ja võimalik, et isegi absiga. Algajale küll ja veel ja ka mitte algajale oleneb milleks vaja. Ma ise näiteks ei sihigi liitrist mul on suht arusaamatu kus seda ressurssi kõike ära kasutada mida ma reaalselt ära ei tarbi. Mina sõidan üksinda ja 600-750 on küüül ja veel meie teedel legaalseks kulgemiseks...

Kasutaja avatar

Rivo201
Postitusi: 81
Liitunud: 25 Mai 2006, 13:10
Tsikkel: GSX-R1000 K3
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Rivo201 »

Nii ongi õige teha muidu pärast rohkem jama kui asi väärt on :) Ma ise ka piilusin korra seda masinat. Meil on muidugi tsiklite hinnad suht müstilised. Üritatakse 10 + masinaid mppa 3-4 k. euriga kui saab juba 5500 plus euriga tutika garntiiga ja võimalik, et isegi absiga. Algajale küll ja veel ja ka mitte algajale oleneb milleks vaja. Ma ise näiteks ei sihigi liitrist mul on suht arusaamatu kus seda ressurssi kõike ära kasutada mida ma reaalselt ära ei tarbi. Mina sõidan üksinda ja 600-750 on küüül ja veel meie teedel legaalseks kulgemiseks...

Ise arvasin sama, et 1000 jääb liiga suureks(mootorilt, kerelt) - kuid tehes proovisõitud eepool nimetatud isendiga, siis kiirus kasvas korralikult, kuid see nii öelda fiiling, et rebib - Seda ma selle puhul ei tundnud? Võibolla ei vajutanud piisaval (oma aruga nagu sai väänatud - pöördeid ei vaadanud). Kuid see on see mis mulle kõige rohkem meeldib. Jah, 1000-st ressurssi on kõvasti ning tõesti sa eesti teedel seda kindlasti kasutada ei saa (seaduse kuulelikult) aga kui tekib tunne et tahaks vajutada - siis saab oma fiilingu kätte. (ma arvan :D )
Kuna pole rohkemate masinatega proovi sõite teinud, kui RF600-ga, Yamaha TDM-ga (sellest sain rebimise tunde kätte :D ) ning paljude veneraske raudadega siis ega ma suuresti oskagi millegi muu alusel ootuspärasust siklitest ja nende minekutest hinnata, kui inimeste jutupõhjal kirjeldatud minekutest :)

______________________
"Biker" aastast 2013
Planeta 5 > FZS600 Fazer > GSX-R600 Strad > GSX-R1000 K3

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

mootor on veit erinev siit ka tõmme tuleb ju momendist ja ülekandest. 600 gsxriga ja cbrgia ma sain küll tõmbe kätte :D oleneb ka kus seda tõmmet proovida :D kui pika distantsi peale :P sõbral oli oli ratas inglismaalt proovisin seda 0-100 ka ei saanud aru miks nii lahja siis ta ütles need on miilid mitte kilomeetrid :P siis jõudis tõmme kohale. üks ütles, et ta ei saa 600 sega rekkast mööda :wack: tal on liitrit vaja :D

Samas kõik on puhtalt randmes kinni saab ka1000 sõita mõistlukult lihtsalt mul ei ole seda vaja mitte, et ma oleks liitriste vasu. Mulle meeldib vana 1000 RR honda. Intruuder 1800 on äge :D

Tõmbe saad ka krossikaga :D

Kasutaja avatar

Motorized
Postitusi: 237
Liitunud: 04 Mai 2009, 21:04
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 3 korda

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Motorized »

Sry, et ma teemasse ei kirjuta, aga kui siin on juttu ressursside ära kasutamisest, siis te ütlete, et 1000-kuubikulise ressurssi ei saa ära kasutada? Kas 600-kuubiku ressurssi siis saab? Legaalsel teel ei saa ju. Kui seda rida edasi ajada, siis jõuame sinnani, et ülemise otsa rollerid on parajalt head - saab kogu ressursi ära kasutada.

Kasutaja avatar

sivar
Postitusi: 76
Liitunud: 01 Okt 2012, 22:04
Tsikkel: Yamaha TT600R
Asukoht: Viljandimaa

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas sivar »

Motorized kirjutas:

Sry, et ma teemasse ei kirjuta, aga kui siin on juttu ressursside ära kasutamisest, siis te ütlete, et 1000-kuubikulise ressurssi ei saa ära kasutada? Kas 600-kuubiku ressurssi siis saab? Legaalsel teel ei saa ju. Kui seda rida edasi ajada, siis jõuame sinnani, et ülemise otsa rollerid on parajalt head - saab kogu ressursi ära kasutada.

+1 Tõesti. Siis peaks kõik ainult rollerite ja mopeedautodega sõitma. Iga tänapäevane 600-ne läheb kaks sotti lõdva randmega(kui pole just cruiser vms).

Suzuki RF600R
Yamaha FZR600R
Honda CB750 Seven-Fifty
Yamaha TT600R


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Täisa päri teie kahega, et ka 600 ressurssi ära ei kasuta. Suzuki isegi ütleb et gsxr600 ei sobi algajale. :D Pigem iroonia seisneb selles kui kõik kes isegi ei ole veel autokooli masinat ära häbdeldanud karjuvad kuidas nad liitri ostavad :) Liiteri jaoks peab ikka olema kiivri all peale soengu ka midagi ;) ja ma usun et te ka nõustute sellega.

Väike parandus mitte liitrisega sõites vaid MOOTORRTTAGA sõites peab ikka olema kiivri all peale soengu ka midagi :) (ega vist asja tuum on selles eks)

Rollerid on eraldiseisev teema...

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas mella »

Ja millest järeldub, et mulk?

Tuono kirjutas:

A mis mulk sellest teab :D

Kasutaja avatar

Rivo201
Postitusi: 81
Liitunud: 25 Mai 2006, 13:10
Tsikkel: GSX-R1000 K3
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Rivo201 »

mella kirjutas:

Ja millest järeldub, et mulk?

Tuono kirjutas:

A mis mulk sellest teab :D

Julgen pakkuda, et kuna kommentaari teostaja on pärit viljandist (mulgimaa) :)

______________________
"Biker" aastast 2013
Planeta 5 > FZS600 Fazer > GSX-R600 Strad > GSX-R1000 K3

SuzuMel
Postitusi: 61
Liitunud: 16 Aug 2011, 08:30
Tsikkel: Suzuki TL1000S
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas SuzuMel »

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1604004 On keegi vaatamas käinud või teab midagi konkreetsest rattast? (togi)

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Ei ole ise teadlik konkreetsest eksemplarist aga juba pildil näeb vähe kööbakas välja. Suure tõenäosusega on tõsise esiotsa laksuga, sest mask on aftermarket ja amordid jumal teab millelt pärit. Originaalis on õigetpidi amordid, pildil aga selgelt peenikesed USD-d ja lühemad kui vaja. Seetõttu on ka nina alla vajunud. Minu hinnangul on sellises konditsioonis tema turuväärtus oluliselt madalam kui nähtav maksumus aga kui ostjale meeldib sellisena, siis :-) :-) :bsmile:

Mina vaata üle - seda konkretset juba pildi järgi ei osta.

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee

martmaesalu
Postitusi: 2
Liitunud: 11 Dets 2013, 20:38

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas martmaesalu »

Oskab keegi midagi öelda selle ratta kohta - põhilised vead jne?

http://www.auto24.ee/clients/rahumaemot ... 65385218l6

Tänud!
M.

Kasutaja avatar

Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Andrea »

Mine bikepointi ja vaata asi reaalselt üle. Neil on seal üks Aprilia spets ka, kes kindlasti oskab sulle üht-teist sellest rattast pajatada.

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas 426f »

ära ette helista,hüppa uksest sisse ja küsi kas masin käima läheb

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

Aivar123
Postitusi: 208
Liitunud: 23 Juul 2012, 17:00
Tsikkel: TDM 900
Asukoht: tallinn

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Aivar123 »

426f kirjutas:

ära ette helista,hüppa uksest sisse ja küsi kas masin käima läheb

Ja sellega saad teada mida? Et kas poes seisva ratta akut laetakse pidevalt, kas peale iga huvilise saalis ringijalutamist tehakse kontrollkäik, et ega jalutaja pole mõnel rattal süüdet sisse keeranud? Selgelt kirjas ju, et annavad garantii- seega saab ju kokku leppida, et kui ikka kodus järgmine hommiku külmalt enam käima ei lähe v esimese 500km-ga saba annab, siis mida iganes. Nagu diiselautot läheks ostma, et ootame külma ilma ja siis ei vaata mitte autot vaid otsime jälgi auto ümbert, et kas on enne äkki käivitatud.
Ise tahtsin sealt v-strom'i ja TDM-i osta aga strom'i hääl ja minek ei olnud sellised nagu minu ettekujutus 1000-selt rattalt ootas ning TDM müüdi päev või paar enne maha kui rahaga kohale jõudsin ( tervitused siinkohal siis sinise 900-se TDM-i ostnule), see käis küll nagu siidi, kuigi algul ei teinud piuksugi, kuna aku oli otsas.

Parem kui me tööalaselt ei kohtu... mitte et minul klientide vastu midagi oleks.

Vabal ajal olen normaalne aga vaba aega on vähe, siis pakun veoteenust 8-kohaliste väikebussidega. Info Ps.

Carl
Postitusi: 263
Liitunud: 08 Jaan 2006, 14:40
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Carl »

...TDM müüdi päev või paar enne maha kui rahaga kohale jõudsin ( tervitused siinkohal siis sinise 900-se TDM-i ostnule), see käis küll nagu siidi, kuigi algul ei teinud piuksugi, kuna aku oli otsas

Sõbrapoisile käisime ostmas :bsmile: Aku oli tõesti läbi aga vahetati kohapeal uue vastu. Väga positiivne.

Kasutaja avatar

Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Andrea »

Mul oli sama teema. Anti täkku ja läks vana aku pealt kohe käima. Uue aku sain kaasa. Kuna lumi oli maas, toodi ratas koos aku jms koju kätte ka. 5+ :bsmile:

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021

jann001
Postitusi: 89
Liitunud: 09 Mai 2010, 17:16
Tsikkel: TDM900
Tänanud: 1 kord

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas jann001 »

Aivar123 kirjutas:
426f kirjutas:

ära ette helista,hüppa uksest sisse ja küsi kas masin käima läheb

Ja sellega saad teada mida? Et kas poes seisva ratta akut laetakse pidevalt, kas peale iga huvilise saalis ringijalutamist tehakse kontrollkäik, et ega jalutaja pole mõnel rattal süüdet sisse keeranud? Selgelt kirjas ju, et annavad garantii- seega saab ju kokku leppida, et kui ikka kodus järgmine hommiku külmalt enam käima ei lähe v esimese 500km-ga saba annab, siis mida iganes. Nagu diiselautot läheks ostma, et ootame külma ilma ja siis ei vaata mitte autot vaid otsime jälgi auto ümbert, et kas on enne äkki käivitatud.
Ise tahtsin sealt v-strom'i ja TDM-i osta aga strom'i hääl ja minek ei olnud sellised nagu minu ettekujutus 1000-selt rattalt ootas ning TDM müüdi päev või paar enne maha kui rahaga kohale jõudsin ( tervitused siinkohal siis sinise 900-se TDM-i ostnule), see käis küll nagu siidi, kuigi algul ei teinud piuksugi, kuna aku oli otsas.

Mis selle V-Stomi häälega,kas on liiga lahja?


Aivar123
Postitusi: 208
Liitunud: 23 Juul 2012, 17:00
Tsikkel: TDM 900
Asukoht: tallinn

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Aivar123 »

Ei. Lihtsalt ootasin ühtlasemalt töötavat mootorit. See isend aga minu kõrvajaoks kuidagi mootori seest tundus lärmakas ja "luksus/aevastas" mingitel pööretel. Võimalik, et seismisest miski asi ei teinud oma tööd kohe korralikult, võimalik, et vaja küünlad vahetada aga võimalik, et peabki selliselt käima. Igatahes ma ootasin natuke rohkem minekut ka. Aga ratastega on nagu naistega- pmst koosnevad samadest "sõlmedest" kuid mõni meeldib, mõni mitte ;)

Parem kui me tööalaselt ei kohtu... mitte et minul klientide vastu midagi oleks.

Vabal ajal olen normaalne aga vaba aega on vähe, siis pakun veoteenust 8-kohaliste väikebussidega. Info Ps.

jann001
Postitusi: 89
Liitunud: 09 Mai 2010, 17:16
Tsikkel: TDM900
Tänanud: 1 kord

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas jann001 »

Aivar123 kirjutas:

Ei. Lihtsalt ootasin ühtlasemalt töötavat mootorit. See isend aga minu kõrvajaoks kuidagi mootori seest tundus lärmakas ja "luksus/aevastas" mingitel pööretel. Võimalik, et seismisest miski asi ei teinud oma tööd kohe korralikult, võimalik, et vaja küünlad vahetada aga võimalik, et peabki selliselt käima. Igatahes ma ootasin natuke rohkem minekut ka. Aga ratastega on nagu naistega- pmst koosnevad samadest "sõlmedest" kuid mõni meeldib, mõni mitte ;)

Eks see v2 töötabki veits teisiti


Willie
Postitusi: 150
Liitunud: 17 Jaan 2004, 09:14
Tsikkel: FLH
Asukoht: Pärnu

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Willie »

jann001 kirjutas:
Aivar123 kirjutas:

Ei. Lihtsalt ootasin ühtlasemalt töötavat mootorit. See isend aga minu kõrvajaoks kuidagi mootori seest tundus lärmakas ja "luksus/aevastas" mingitel pööretel. Võimalik, et seismisest miski asi ei teinud oma tööd kohe korralikult, võimalik, et vaja küünlad vahetada aga võimalik, et peabki selliselt käima. Igatahes ma ootasin natuke rohkem minekut ka. Aga ratastega on nagu naistega- pmst koosnevad samadest "sõlmedest" kuid mõni meeldib, mõni mitte ;)

Eks see v2 töötabki veits teisiti

Töötabki teisiti. Sama jutt käib ka Ducati Monsteri 696 kohta: kohati tunne, et see aparaat pole küll kunagi normaalset häält esile mananud. Aga veab ja liigub ning töötab juba aastaid normaalselt. Pole tal häda midagi, kiirendust mõõdetakse kalendriga, kuid sõidunaudingu saab kätte.

Pilt
Kasutaja avatar

Raits66
Postitusi: 274
Liitunud: 08 Mai 2009, 19:17
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Raits66 »

V-stromil tuleb tagumise silindri sisselaske asjanduse kummi julla silindri küljest ära ja tõmbab sealt õhku vahele. Põhjuseks on liiga pikk klamber, millega ei olegi võimalik seda sinna korralikult kinni keerata. Sünkroonis see asi sedasi ka ei saa olla. Pagub, plärtsub ja sureb lambist välja. http://www.vstrom.info/Smf/index.php?topic=2990.0


Aivar123
Postitusi: 208
Liitunud: 23 Juul 2012, 17:00
Tsikkel: TDM 900
Asukoht: tallinn

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Aivar123 »

No eks mul miskine kogemus selle V2-ga ole ka, sellepärast sedagi vaatama läksin, et on V2.

Parem kui me tööalaselt ei kohtu... mitte et minul klientide vastu midagi oleks.

Vabal ajal olen normaalne aga vaba aega on vähe, siis pakun veoteenust 8-kohaliste väikebussidega. Info Ps.
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Ehk on mõni foormikasutaja selle ratta omanik või tunneb teda?

http://www.kuldnebors.ee/search/soiduki ... uage_id=et

Kasutaja avatar

cool200
Postitusi: 657
Liitunud: 15 Okt 2005, 13:19
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas cool200 »

seal on ju tel nr olemas ja saab ka maili saata !!??
eks saab ju kysida--või ei julge või mis värk :shock:

jawad,dnepr soolo,suzukiT500 2 takti,suzuGSXR750F,honda CBR900RR,yamuR1,suzuGSXR1000 K4 :)

zx12r

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas zx12r »

cool200 kirjutas:

seal on ju tel nr olemas ja saab ka maili saata !!??
eks saab ju kysida--või ei julge või mis värk :shock:

Sina võitsid 2014. aasta sisutühja paukumise auhinna... ja seda juba jaanuarikuu seisuga!

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Küsimus müügis oleva ratta kohta - kellelgi infi?

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

cool200 kirjutas:

seal on ju tel nr olemas ja saab ka maili saata !!??
eks saab ju kysida--või ei julge või mis värk :shock:

Julgeks ikka helistada ka. Ratas asub Valgas, ehk on ühiseid tuttavaid, saame lihtsamalt jutule ja säästame 500km raha.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”