Honda VTX 1800 1.8 V2

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
võimas
Postitusi: 52
Liitunud: 17 Juun 2009, 14:55
Tsikkel: VN 750,Suzuki VL 1500

Honda VTX 1800 1.8 V2

Lugemata postitus Postitas võimas »

Kas keegi oskab midagi öelda sellise tsikli kohta (http://www.auto24.ee/used/943142), kuidas on varuosade kättesaadavus, lisavarustuse hinnad, hoolduskulud jm. On kellelgi midagi sarnast olemas/olnud ja kas oled rahule jäänud, ühesõnaga igasugune info on teretulnud. :D
Ette tänades Võimas



Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Honda VTX 1800 1.8 V2

Lugemata postitus Postitas 426f »

sul jäi kõige olulisem asi küsimata.kui perse on omanik ratta keeranud kuna ei viitsi hooldada

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

Teema algataja
võimas
Postitusi: 52
Liitunud: 17 Juun 2009, 14:55
Tsikkel: VN 750,Suzuki VL 1500

Re: Honda VTX 1800 1.8 V2

Lugemata postitus Postitas võimas »

426f kirjutas:

sul jäi kõige olulisem asi küsimata.kui perse on omanik ratta keeranud kuna ei viitsi hooldada

No küsin siis ära.


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Honda VTX 1800 1.8 V2

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Jaapani mootorrattas on väga vastu pidav ja esimese kahekümne aasta/miljoni kilomeetri jooksul vajab vaid korralist õlivahetust ja no rehve ja piduriklotse võiks ka vahetada. Üldiselt. Varuosi kui selliseid ei ole vaja, kuluosi on vaja ja need on kõigil ratastel üsna ühe hinnaga, eriti kuna järelturul on pakkujaid palju.

Suurim kulu selle ratta juures on kroomjurblid mida sa kataloogist pidevalt juurde tellid. JA õlu mis sa kokkutulekutel ära jood. :mrgreen: :bsmile:

Lahutus on ka suur kulu, kuna paratamatult keskea kriisi jõudes endale mootorratta soetanu hakkab tagaistmel endast poole nooremaid tibisid vedama ja see lõppeb teadagi millega. KÕIGILE neile on vaja briljantkõrvarõngaid ja puhkuseid spaas. Ja eksile on vaja pool varast anda ilma jututa. Teise poole eest saab normaalselt kindlustatud mees surmani tsiklit ülal peetud ja endast poole noorematele naistele briljantkõrvarõngaid ostetud :D.

Ärge pikka viha pidage, Grants teeb oma töö!

PS. Mõni mode võiks smailisid juurde panna meie foorumisse.

Kasutaja avatar

Teema algataja
võimas
Postitusi: 52
Liitunud: 17 Juun 2009, 14:55
Tsikkel: VN 750,Suzuki VL 1500

Re: Honda VTX 1800 1.8 V2

Lugemata postitus Postitas võimas »

davidsoniharald kirjutas:

Jaapani mootorrattas on väga vastu pidav ja esimese kahekümne aasta/miljoni kilomeetri jooksul vajab vaid korralist õlivahetust ja no rehve ja piduriklotse võiks ka vahetada. Üldiselt. Varuosi kui selliseid ei ole vaja, kuluosi on vaja ja need on kõigil ratastel üsna ühe hinnaga, eriti kuna järelturul on pakkujaid palju.

Suurim kulu selle ratta juures on kroomjurblid mida sa kataloogist pidevalt juurde tellid. JA õlu mis sa kokkutulekutel ära jood. :mrgreen: :bsmile:

Lahutus on ka suur kulu, kuna paratamatult keskea kriisi jõudes endale mootorratta soetanu hakkab tagaistmel endast poole nooremaid tibisid vedama ja see lõppeb teadagi millega. KÕIGILE neile on vaja briljantkõrvarõngaid ja puhkuseid spaas. Ja eksile on vaja pool varast anda ilma jututa. Teise poole eest saab normaalselt kindlustatud mees surmani tsiklit ülal peetud ja endast poole noorematele naistele briljantkõrvarõngaid ostetud :D.

Ärge pikka viha pidage, Grants teeb oma töö!

PS. Mõni mode võiks smailisid juurde panna meie foorumisse.

tänud :ner: , tegelikult ma nii roheline enam ei ole, lihtsalt tahaks oma praeguse aparaadi välja vahetada :D

Kasutaja avatar

Härg
Postitusi: 96
Liitunud: 19 Veebr 2008, 18:50
Tsikkel: TDM850
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 12 korda

Re: Honda VTX 1800 1.8 V2

Lugemata postitus Postitas Härg »

Mul on ka selline, aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.

Kasutan võimalust ja küsin, et kui kellelgi peaks mingist ümberehitusest VTX1800C (classic) porilauad või lenks üle olema, siis ma just parasjagu otsin selliseid asju taga. Või kui mõnele c omanikule hirmsasti r (retro) tüüpi porilauad ja muud jubinad meeldivad, siis minu käest võib varsti saada neid.

Lisaks oleks ülevaatuselt läbi saamiseks miskit vaiksemat sumpsi vaja. Pärnus. Vaev saab kompenseeritud.

Kontakt: 555 255 17
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Honda VTX 1800 1.8 V2

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Otsin kontakti vtx1800 omanikuga..paar küsimust pidurite kohta.

ps või 58104410
kiire

Steven

dr800 2x

asepp
Postitusi: 2
Liitunud: 29 Jaan 2017, 14:23
Tsikkel: VTX / V-Rod
Tänanud: 1 kord

Re: Honda VTX 1800 1.8 V2

Lugemata postitus Postitas asepp »

Härg kirjutas:

Mul on ka selline, aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.

Kasutan võimalust ja küsin, et kui kellelgi peaks mingist ümberehitusest VTX1800C (classic) porilauad või lenks üle olema, siis ma just parasjagu otsin selliseid asju taga. Või kui mõnele c omanikule hirmsasti r (retro) tüüpi porilauad ja muud jubinad meeldivad, siis minu käest võib varsti saada neid.

Lisaks oleks ülevaatuselt läbi saamiseks miskit vaiksemat sumpsi vaja. Pärnus. Vaev saab kompenseeritud.

Kas 6aastat peale ymberehitust mingeid juppe ka yle on :) ? Tiivad/ paak / suuna tuled / spido ?

Kasutaja avatar

Cado
Postitusi: 873
Liitunud: 08 Mai 2004, 08:43
Tsikkel: R1_450EXC_VTX1800_Scrambler4X4
Asukoht: Keila lähistel.
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Honda VTX 1800 1.8 V2

Lugemata postitus Postitas Cado »

Mul esi suunad on olemas vajadusel
Korpus, klaasid
Kinnitus ja pirni soklid läksid endurokale amortide külge lisatulede kinnituseks :D
Kui sellest abi kirjuta või joonista :bsmile:

--R1-- / Polaris Scrambler 500 4*4 / KTM 450 EXC & VTX 1800 ja nende vahel natuke USA rauda
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”