Aprilia Tuono

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

renXx
Postitusi: 361
Liitunud: 31 Mär 2007, 21:57
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV 1000r
Asukoht: Karjamaa

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas renXx »

Mida tähendab kui peale süüte sisse keeramist kiirusenäidiku kõrvale ilmuvad mõneks sekundiks tähed "ST"?



Pilt

Pilt
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas bitter »

There is a menu under "Settings" where you can store your tyre pressures and suspension setup. (Useful for us with Alzheimer light) I.e track setup, just a way to keep it memorized instead of writing it down on a note....

When you start your bike you can, under a period of 10?-20? seconds, retrieve this info during the time "S-T" is shown in the cluster by pressing the menu button (left handlebar switch gear, front), instead of going all the way through the menu system.
It's kind of "over done" if you ask me..

S for suspension T for Tyre

allikas http://www.apriliaforum.com


Sasskin
Postitusi: 27
Liitunud: 23 Veebr 2010, 18:23

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas Sasskin »

Tere taas. Nüüd siis küsimus pisut tõsisemal teemal.
Nimelt tundub mulle, et masinal (2003.a Tuono) õlitase tõuseb. Kui vaatan sõidust tulles õlinivood, on see paar sentimeetrit üle maksimumi. Õli ise aga lõhnab kergelt bensiini järele. Kuidas saab bensiin aga pritsega rattal õli sisse...?

Kasutaja avatar

pacaan
Postitusi: 976
Liitunud: 25 Veebr 2005, 12:15
Tsikkel: ZX12R turbo
Asukoht: Tallinn / Eesti
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas pacaan »

silindrite

Sasskin kirjutas:

Tere taas. Nüüd siis küsimus pisut tõsisemal teemal.
Nimelt tundub mulle, et masinal (2003.a Tuono) õlitase tõuseb. Kui vaatan sõidust tulles õlinivood, on see paar sentimeetrit üle maksimumi. Õli ise aga lõhnab kergelt bensiini järele. Kuidas saab bensiin aga pritsega rattal õli sisse...?

Silindrite kompressioone oled mõõtnud? Võib lekkida läbi kolvirõngaste karterisse kui asi päris hõre on (silinder või kolb juba vigased äkki). Samas peaks V2-l see mootoritöös ju selgelt kuulda olema kui nt 1-s silindris suur osa kütusest põlemata jääb ja läbi rõngaste alla läheb... A ju on ehk ikka mingi kergem lihtsam odavam põhjustaja ehk.
Misiganes seda põhjustab, pead uurima välja enne kui selle bensiiniseguse õliga sõitma uuesti lähed.

8,64 @ 1/4 - Kawasaki ZX12R turbo
9,09 @ 1/4 - Suzuki Hayabusa turbo
9,8x @ 1/4 - Kawasaki ZX6R

reimps

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma suht võhik mootorite suhtes, aga kuidas sa seda õli nuusutad? Õlipaagi kork on nii lähedal mootorile, et see lõhn võib enda paranoia olla äkki? Või lekib kuskilt paagi alt ja nõrgub piki külge õlipaagi juurde?
Ja kui ma nüüd väga ei eksi, siis selle ratta õlitaset vaadatakse sedasi, et peale mõnekümnekilomeetrist sõitu lased seista mingi 5 minutit, siis on see näit kõige täpsem.


Tuono

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Sasskin kirjutas:

Tere taas. Nüüd siis küsimus pisut tõsisemal teemal.
Nimelt tundub mulle, et masinal (2003.a Tuono) õlitase tõuseb. Kui vaatan sõidust tulles õlinivood, on see paar sentimeetrit üle maksimumi. Õli ise aga lõhnab kergelt bensiini järele. Kuidas saab bensiin aga pritsega rattal õli sisse...?

Tuonol vaadatakse õlitaset sooja mootoriga, kui valad külma mootoriga max. peale siis sõites on see kindlalt üle maxi, vaata õlitaset külma mootoriga ja siis lase mootor soojaks ning vaata uuesti, soojaga peaks olema min. max. vahel. Õli vahetan iga 5000km järel ja 2500km valan natuke juurde kuna millegipärast on selleks ajaks õlitase vähenenud. :bsmile:

Kasutaja avatar

marko233
Postitusi: 200
Liitunud: 18 Sept 2007, 13:47

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas marko233 »

Sain enda ratta "silinder kadus tagant" probleemi lahendatud - Reimps oli "unustanud" tema antud summutisse traatidega kinni seotud mängukaru vms :lol:
Igatahes kui see tropp summutist välja sai, siis nüüd peale seda on ratas minu jaoks täiesti teine loom - natukene gaasi keerata ja tagarattasse :twisted:

CBR F3; CBR 954rr; Tuono 1000; MT-01
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas Yerba »

marko233 kirjutas:

Sain enda ratta "silinder kadus tagant" probleemi lahendatud - Reimps oli "unustanud" tema antud summutisse traatidega kinni seotud mängukaru vms :lol:
Igatahes kui see tropp summutist välja sai, siis nüüd peale seda on ratas minu jaoks täiesti teine loom - natukene gaasi keerata ja tagarattasse :twisted:

Sellist lahendust poleks küll osanud oodata. :wack:

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

reimps

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas reimps »

P2ris s**t :D
Ma juba aiman, kuskohast see asi sinna summi sattus - asi oli mul kabinetis aastajagu, laua all ja nagu eeskujulikus kollektiivis ikka, siis me toanaabritega keerame omavahel humoorikat sitta pidevalt. Eks see karikas l2ks must nyyd mooda :D

Igastahes peab vist paari seersandiga r22kima :mrgreen:


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas piloot »

Nüüd on sinu kord talle midagi sumpsi toppida... :mrgreen:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

reimps

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas reimps »

Küsimus teistele Tuono-p***:

Linnaliikluses väga hullult pähe andes libiseks sidur nagu veits läbi. Alguses kahtlustasin oma kärbeskaalu - et ratas käib lihtsalt all ringi, aga tegelikult seda ma ei usu. Kahtlustan nüüd õli. Mis õliga sõidate ja soovitate?
Küsimus just selle mõttega, et sidur ei saa olla (nii) kulunud, et libiseks, pigem on õli s**t. Nokka tõstab siiani edukalt, aga just 7-8000 pöörde pealt käike lapates libiseks nagu läbi. Noh, tüüpiline võidusõidumoment ;)
Või on mingi maagiline õlilisand olemas?

Ratta läbisõit 27000+, õlivahetused õigeaegselt tehtud ehk siis 5000-7500 km tagant. Manual käsib 7500 pealt vahetada, muide.

Mul tuleb selle aasta teine õlivahetus juba vaikselt peale niikuinii.. Eelmine aasta sai mingi Motuli rohelist värvi überõliga sõidetud, 5100 (või oli 7100?) oli vist mingi maagiline number ka potsikul. Ei mäleta, et oleks niimoodi tunda andnud. See aasta on sees õli.., umm, piinlik tunnistadagi, aga ma ei tea, sest Mihkel Bikepointis vahetas kevadel (olin ise veits laisk ja tahtsin ka bossina end tunda). Ma Mihkli valikus ei kahtle, aga ehk on mõni veel parem õli?

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas mella »

5100 nüüd küll mingi überõli ei ole :D
Tavaline hea poolsünt.

reimps kirjutas:

Motuli rohelist värvi mingi überõliga sõidetud, 5100 oli vist mingi maagiline number ka potsikul.

Kasutaja avatar

marko233
Postitusi: 200
Liitunud: 18 Sept 2007, 13:47

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas marko233 »

Kas pead silmas mootoriõli? Sellisel juhul tehase poolt soovitatud õli on Agip 15W-50W. Kuna ise rattaostu hetkel sellele õlile jaole ei saanud, ostsin Castroli täissünt 10W-50W.

P.S "linnaliikluses hullult pähe annad?" Kas ühest populaarsest teemast midagi ei õppinud? Yerba, palun noomi Reimpsi ! :D

CBR F3; CBR 954rr; Tuono 1000; MT-01

reimps

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas reimps »

Nu Agipi soovitab tehas (üpris ranges toonis) kah, ma arvan, et see mul sees ongi. Poh, peab vist hakkama kirja panema, mis sodi ma sinna sisse valan. See Motuli roheline oli ka täitsa äge, pole mul aimugi, kui über ta päris maailmas on. Toimis edukalt, terve suve sai selle õliga ringi lastud, vist 2 õlivahetust vähemalt.
Motuli 15w-50 poolsünt pole mind ei Apriliate ega vana gixxeriga alt vedanud, seda ma tean; teiste õlide efekt pole nagu meelde jäänud. Castrol hakkas aga libisema, kui ma nüüd väga hästi meenutan, (NB! pead ei julge anda).


mart76

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas mart76 »

Sama siin.Rattaks 2004 aasta tuono.Hetkel kasutan Motul 5100 õli.Jama hakkas juba eelmine aasta kui sees oli veel Motorexi õli.Käisin platsipeal paugutamas ja ühel hetkel sidurit järsemalt lahti lastes kadus vedu ära.Mõtlesin et ongi puuks.Vähe aega seisis ja hakkas jälle toimima.Peale seda ainult põhja gaasiga libiseb.1-2 käiguga nokka tõstab.Kolmandaga oo paelt siduriga kaasa aidates enam ei tõsta.Kiirusel 240 plus on ka kuulda kuidas üle käib.Plaanis vahetada kogu siduri mäng ja Agip õli. PS. Otsin hea hinnaga vastupidavat siduri komplekti.Ette tänades.


Tuono

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas Tuono »

reimps kirjutas:

Küsimus teistele Tuono-p***:

Linnaliikluses väga hullult pähe andes libiseks sidur nagu veits läbi. Alguses kahtlustasin oma kärbeskaalu - et ratas käib lihtsalt all ringi, aga tegelikult seda ma ei usu. Kahtlustan nüüd õli. Mis õliga sõidate ja soovitate?
Küsimus just selle mõttega, et sidur ei saa olla (nii) kulunud, et libiseks, pigem on õli s***. Nokka tõstab siiani edukalt, aga just 7-8000 pöörde pealt käike lapates libiseks nagu läbi. Noh, tüüpiline võidusõidumoment ;)
Või on mingi maagiline õlilisand olemas?

Ratta läbisõit 27000+, õlivahetused õigeaegselt tehtud ehk siis 5000-7500 km tagant. Manual käsib 7500 pealt vahetada, muide.

Mul tuleb selle aasta teine õlivahetus juba vaikselt peale niikuinii.. Eelmine aasta sai mingi Motuli rohelist värvi überõliga sõidetud, 5100 (või oli 7100?) oli vist mingi maagiline number ka potsikul. Ei mäleta, et oleks niimoodi tunda andnud. See aasta on sees õli.., umm, piinlik tunnistadagi, aga ma ei tea, sest Mihkel Bikepointis vahetas kevadel (olin ise veits laisk ja tahtsin ka bossina end tunda). Ma Mihkli valikus ei kahtle, aga ehk on mõni veel parem õli?

Õli vahetusel ei saa kedagi usaldada ega uskuda, vaheta ise ja pane tehase soovitatud õli, ise kasutan ainult Agip 15w-50 ja vahetan iga 5k tagant, õnneks nüüd müüakse ka Soomes seda :bsmile:


reimps

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas reimps »

mart76 kirjutas:

PS. Otsin hea hinnaga vastupidavat siduri komplekti.Ette tänades.

Mul nii s**t seis pole :)

Aga soovitatakse seda komplekti: Barnetti überreissing sett. Mõlgutan siin sama mõtet, aga veel pole paanikaks põhjust (sülitasin üle vasaku õla ära).


Tuono

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Kas Aprilia tehas pole teinud korralikku diagnostika seadet või ei raatsi Aprilia maaletooja seda osta, praegu jääb küll selline mulje, et Aprilia on mõeldud ühekordseks kasutamiseks, sest, kui mingi pistik hakkab streikima siis ongi kõik selle tsikliga?!

Kasutaja avatar

renXx
Postitusi: 361
Liitunud: 31 Mär 2007, 21:57
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV 1000r
Asukoht: Karjamaa

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas renXx »

Õlide kohta olen ka ise igasugu hirmujutte kuulnud. Sellepärast kasutan enda 2006 aasta Tuonos (Ls.8900km) ainult Agip õlisid. Jama on ainult selles, et Eestist pole tavaliselt seda saada. Õnneks on Soome.
Ei hakka uut teemat tegema, aga hoiatuseks teistele Aprilia omanikele ja mitte ainult hoiatuseks, vaid ka riisiveskite omanike tuju tõstmiseks kirjutan elektrilise juhtumi.
Kevadel peale jahutusvedeliku vahetamist (ma ei kujuta ette, kas see sai sellest olla, aga mida iganes) tekkis "kellade" alla udu. Kuna see käis pinda, siis kiskusin kellad lahti, kuivatasin ära, töötlesin uduvastase ainega ja panin kokku tagasi. Siis algas Pokerrun :) Kes käisid üritusel teavad, kui suured raheterad alla sadasid. Mõtlesin kohe sellele mida siit foorumist vesi-Aprilia kuulnud olen ja olin rõõmus, et mul on kõik hästi. Siis aga tekkis esimene häda. Kõigepealt loobus toimimast nn. kompuutri lüliti(nupp lenksul) Nullis koguaeg odo ära. Koju jõudes lasin nupu õhuga kuivaks. Olles juba siis veidi hell niiskuse suhtes, kiskusin kellad uuesti lahti ja tihendasin võimalikult korralikult kellaploki ära. Aga nagu ka veekindlate kelladega on lood, nii oli ka Tuono kelladega, et vee sisse lasi, aga välja enam mitte. Ühel kenal päikesepaistelisel suvepäeval lakkas töötamast uuesti kompuutri nupp ja ka displeil oleva valgustus (ainult see valgus, mis valgustab dispeid), kõik muud ledid viled töötasid. Lammutasin kellad uuesti algosadeks ja avastasin, et skeem on alt osast täiesti roheline ja ära oksüdeerunud. Puhastasin mis ma puhastasin, aga asja sellest enam ei saanud. Lõpuks sain tahokast ka jagu. Hetkel on siis näha ainult kiirus, mootori töö temp ja kilomeetrid mida nullida ei ole võimalik. Samuti ei saa kella õigeks, ega kasutada ühtegi funktsiooni mis vajavad lenksul olevat nuppu. Paari päeva jooksul olen täheldanud veel, et alati ei saa ka motikat käima. Ette tulev Service kiri ja punane hüüumärk põleb. :wack:

Pilt

Pilt

Tuono

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Mu omal on ka iga kevad olnud spidakal all nurgas vähe niiskust sees aga nagu õiged tsikliilmad tulevad siis enam niiskust sinna ei teki ja kuidas ei ole eestis agipi õli, seda saad apriliast ja määrdekeskusest, ma lasin ise alati eestis õli tuua aga õnneks hakkas eelmine aasta all right ka agipi tooteid müüma :bsmile:

Kasutaja avatar

renXx
Postitusi: 361
Liitunud: 31 Mär 2007, 21:57
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV 1000r
Asukoht: Karjamaa

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas renXx »

Tuono kirjutas:

Mu omal on ka iga kevad olnud spidakal all nurgas vähe niiskust sees aga nagu õiged tsikliilmad tulevad siis enam niiskust sinna ei teki ja kuidas ei ole eestis agipi õli, seda saad apriliast ja määrdekeskusest, ma lasin ise alati eestis õli tuua aga õnneks hakkas eelmine aasta all right ka agipi tooteid müüma :bsmile:

Heh. Määrdekeskusest sain möödunud aastal kobapeale viimased pudelid. Selle aasta mais määrdekeskuses seda õli ei olnud. Pidid tellima, aga aega läks siis vähemnalt 1 kuu. Kui ütlesin, et otsin siis edasi, soovisid nad et annaksin neile teada kui kuskilt mijalt saan, siis nad ei telli :cry: Pässas Aprilia ei tegele enam selle õliga, on vaid Castrol ja AllRight tellibki selle Soomest ja nii ma oma Agipi lõpuks kätte sain.. Ühesõnaga Soomest saab! Igaljuhul kui järgmisel korral ka Eestis selle õliga selline keberniit on, siis läheb Castrol sisse. Kõik eelmised rattad sellega sõitnud ja kõik on olnud väga brooo.
Tuonole tellisin usast uued kellad ära ja enam neid ise tuunima ei hakka :wack:

Pilt

Pilt

Kulu
Postitusi: 83
Liitunud: 28 Jaan 2010, 13:10
Tsikkel: Aprilia Tuono
Asukoht: Jõgeva

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas Kulu »

Dr. Neeme ütles kevadel motoexotical, et Castroliga ei pidanud sidur libisema hakkama, küll aga pidi olema palju juhuseid teiste õlidega. Ei tea mina kas müügitaktika või mitte, aga siiamaani Castroliga probleeme pole mul olnud.

Elus on kaks tähtsat reeglit: ära kunagi ütle kõike korraga.

Tuono

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas Tuono »

renxx9 kirjutas:
Tuono kirjutas:

Mu omal on ka iga kevad olnud spidakal all nurgas vähe niiskust sees aga nagu õiged tsikliilmad tulevad siis enam niiskust sinna ei teki ja kuidas ei ole eestis agipi õli, seda saad apriliast ja määrdekeskusest, ma lasin ise alati eestis õli tuua aga õnneks hakkas eelmine aasta all right ka agipi tooteid müüma :bsmile:

Heh. Määrdekeskusest sain möödunud aastal kobapeale viimased pudelid. Selle aasta mais määrdekeskuses seda õli ei olnud. Pidid tellima, aga aega läks siis vähemnalt 1 kuu. Kui ütlesin, et otsin siis edasi, soovisid nad et annaksin neile teada kui kuskilt mijalt saan, siis nad ei telli :cry: Pässas Aprilia ei tegele enam selle õliga, on vaid Castrol ja AllRight tellibki selle Soomest ja nii ma oma Agipi lõpuks kätte sain.. Ühesõnaga Soomest saab! Igaljuhul kui järgmisel korral ka Eestis selle õliga selline keberniit on, siis läheb Castrol sisse. Kõik eelmised rattad sellega sõitnud ja kõik on olnud väga brooo.
Tuonole tellisin usast uued kellad ära ja enam neid ise tuunima ei hakka :wack:

Kuna õde tuli paar päeva tagasi Soome siis lasin tal 1l agipi tuua määrdekeskusest ja oli kohapeal olemas. :roll:

Kasutaja avatar

renXx
Postitusi: 361
Liitunud: 31 Mär 2007, 21:57
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV 1000r
Asukoht: Karjamaa

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas renXx »

Tuono kirjutas:
renxx9 kirjutas:
Tuono kirjutas:

Mu omal on ka iga kevad olnud spidakal all nurgas vähe niiskust sees aga nagu õiged tsikliilmad tulevad siis enam niiskust sinna ei teki ja kuidas ei ole eestis agipi õli, seda saad apriliast ja määrdekeskusest, ma lasin ise alati eestis õli tuua aga õnneks hakkas eelmine aasta all right ka agipi tooteid müüma :bsmile:

Heh. Määrdekeskusest sain möödunud aastal kobapeale viimased pudelid. Selle aasta mais määrdekeskuses seda õli ei olnud. Pidid tellima, aga aega läks siis vähemnalt 1 kuu. Kui ütlesin, et otsin siis edasi, soovisid nad et annaksin neile teada kui kuskilt mijalt saan, siis nad ei telli :cry: Pässas Aprilia ei tegele enam selle õliga, on vaid Castrol ja AllRight tellibki selle Soomest ja nii ma oma Agipi lõpuks kätte sain.. Ühesõnaga Soomest saab! Igaljuhul kui järgmisel korral ka Eestis selle õliga selline keberniit on, siis läheb Castrol sisse. Kõik eelmised rattad sellega sõitnud ja kõik on olnud väga brooo.
Tuonole tellisin usast uued kellad ära ja enam neid ise tuunima ei hakka :wack:

Kuna õde tuli paar päeva tagasi Soome siis lasin tal 1l agipi tuua määrdekeskusest ja oli kohapeal olemas. :roll:

Peab siis kaema minema ja varusid täiendama. Samas oli seal mai alguses ka kaks liitrit olemas, mina neid ära ei ostnud kuna tahtsin neli saada.

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar

marko233
Postitusi: 200
Liitunud: 18 Sept 2007, 13:47

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas marko233 »

Kui all on Castroli 10-50 ning kui tekib vajaduse juurde lisamiseks, kas äkki panna peale siis Agip`t või pigem jääda Castroli juurde ning uuel õlivahetusel alles marki vahetada?

CBR F3; CBR 954rr; Tuono 1000; MT-01

Tuono

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas Tuono »

marko233 kirjutas:

Kui all on Castroli 10-50 ning kui tekib vajaduse juurde lisamiseks, kas äkki panna peale siis Agip`t või pigem jääda Castroli juurde ning uuel õlivahetusel alles marki vahetada?

Miks üldes oled pannud 10w-50, kui tehas soovitab 15w-50, võid panna küll agipi lisaks aga pane siis 10w-50 ja peale vahetust pane ikka 15w-50 :bsmile:


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas pyta »

Tuono kirjutas:

Kas Aprilia tehas pole teinud korralikku diagnostika seadet või ei raatsi Aprilia maaletooja seda osta, praegu jääb küll selline mulje, et Aprilia on mõeldud ühekordseks kasutamiseks, sest, kui mingi pistik hakkab streikima siis ongi kõik selle tsikliga?!

hakkate lõpuks pointile pihta saama jaah? :D

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

Tuono

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas Tuono »

pyta kirjutas:
Tuono kirjutas:

Kas Aprilia tehas pole teinud korralikku diagnostika seadet või ei raatsi Aprilia maaletooja seda osta, praegu jääb küll selline mulje, et Aprilia on mõeldud ühekordseks kasutamiseks, sest, kui mingi pistik hakkab streikima siis ongi kõik selle tsikliga?!

hakkate lõpuks pointile pihta saama jaah? :D

Ammu juba pihta saanud, sellepärast mingi igava japsiga ei sõidagi :ner:
Vähe teemast mööda aga helsinki bike´l ei olnud minuarust ühtegi Apriliat ja siis sain aru, et "Ferrarid" ei ole "Wolksvageni" näitusel. (lol)


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas pyta »

võid ju endale ette kujutada seda,aga noh...kui ikka ferrari iga piisa ja piuksu peale kooleb!?
kuidas autoga sul looda üldse on?sõidad ikka mõne eksootilise margiga? :D

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

Tuono

Re: Aprilia Tuono

Lugemata postitus Postitas Tuono »

pyta kirjutas:

võid ju endale ette kujutada seda,aga noh...kui ikka ferrari iga piisa ja piuksu peale kooleb!?
kuidas autoga sul looda üldse on?sõidad ikka mõne eksootilise margiga? :D

No minu pill sõidab rohkem vihmas, kui kõik japsid kokku ja pole midagi häda, need tavalised pistikud lähevad roheliseks kõikidel tsiklitel ja auto on töökindel Opel Astra.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”