Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Tänan kõiki kaasa mõtlemast ja lahendusi pakkumast ja tsikli proovimist pakkumast! Tõsiselt, mul on tõeliselt hea meel, et kõrvalt kuuldud tsiklimeeste kokkuhoidmisteema on reaalselt teema.

Volkar Hornet sai majja. Nimeks sai Matilda. Homme läheb juba tagasi poodi, kuna ülevaatusest läbi ei saanud... :roll: Aga loodetavasti pood lahendab selle teema. Piinlik, igal juhul. Ma saan aru, et eeldatakse automaatselt, et iga motomees on juba eos õlinäpp, aga no mõni tahaks enne veits sõita ka, enne kui karbussi juppideks teisaldab... Ja eriti poest ostes, kes reklaamib oma kasutatud tehnikat kui kontrollitud ja töökindlat (selle kinnitusena ka garantii)... Aga no see selleks. Asju juhtub ja ju kõik saab homme lahendatud.

Sõit koju tipp-tunni ajal (linnas kiirustel 0st 85ni) sai pildi üsna adekvaatselt selgeks, et sellest rattast on mulle üsna mõneks ajaks täiesti piisavalt. Ootan pikkisilmi juba seda hetke, kui seda igast asendist vaevata valitsen. Siis võin rahuliku südamega edasi liikuda. Praegu seda tahtmist küll ei ole. Ostu absoluutselt ei kahetse. Hind ka selline, et alustuseks täpselt paras.

Nüüd jääme ootama järgmist teemat: Kuidas ma teist tsiklit valisin... aka: aa... ja-jaa... nüüd ma saan küll aru, mis teema oli....

(w)



Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas AzA »

franz125 kirjutas:

"et temast käib jõud üle ka kilumal vennal/õel."
Peale ratta maast üles tõstmise ei tea küll maantee või linna sõidus eriti jõudu vaja minevat.Iseasi rajal kus lihased saavad vatti küljelt-küljele ronides ja pidurduse ajal ennast rattal hoides.Lihtsalt liiklemiseks pole mingit jõudu vaja.

Lihtsalt liiklemiseks 200kg märjalt 70kw R4? ahah :mrgreen:
Arvesta, et naised on tükimaad lühemad, natuke fantaasiat ja küll seda va jõudu ka vaja läheb.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas pühak »

elektromargu kirjutas:

Tänan kõiki kaasa mõtlemast ja lahendusi pakkumast ja tsikli proovimist pakkumast! Tõsiselt, mul on tõeliselt hea meel, et kõrvalt kuuldud tsiklimeeste kokkuhoidmisteema on reaalselt teema.

Volkar Hornet sai majja. Nimeks sai Matilda. Homme läheb juba tagasi poodi, kuna ülevaatusest läbi ei saanud... :roll: Aga loodetavasti pood lahendab selle teema.

Spoiler

Piinlik, igal juhul. Ma saan aru, et eeldatakse automaatselt, et iga motomees on juba eos õlinäpp, aga no mõni tahaks enne veits sõita ka, enne kui karbussi juppideks teisaldab... Ja eriti poest ostes, kes reklaamib oma kasutatud tehnikat kui kontrollitud ja töökindlat (selle kinnitusena ka garantii)... Aga no see selleks. Asju juhtub ja ju kõik saab homme lahendatud.

Sõit koju tipp-tunni ajal (linnas kiirustel 0st 85ni) sai pildi üsna adekvaatselt selgeks, et sellest rattast on mulle üsna mõneks ajaks täiesti piisavalt. Ootan pikkisilmi juba seda hetke, kui seda igast asendist vaevata valitsen. Siis võin rahuliku südamega edasi liikuda. Praegu seda tahtmist küll ei ole. Ostu absoluutselt ei kahetse. Hind ka selline, et alustuseks täpselt paras.

Nüüd jääme ootama järgmist teemat: Kuidas ma teist tsiklit valisin... aka: aa... ja-jaa... nüüd ma saan küll aru, mis teema oli....

(w)

Kirjuta siis sellest ka, kuidas pood teema lahendas. Kas tehti sama eksemplar sobilikuks või tuleb vol2 tsikli valik või saadeti pikale lainele.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Kirjutan. Tööpäeva lõpus saab näha.

Kuigi, rangelt võttes.. kuulutuses oli öeldud, et "tehniliselt kontrollitud"... kui nagu sõna-sõnalt võtta, siis tehnilisest korrasolekust pole sõnagi juttu. "Tehniliselt kontrollitud, vead tuvastatud - head teed!" :D

Aga nali-naljaks.. olen ise väga põnevil ja ootusärev! Sest see eksemplar mulle väga meeldib. Kahju oleks sellest loobuda..

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Kirjuta siis, kui asi lahendatud ka, et millisest poest ostetud. :) Endal ka valik ees ja oleks hea teada. Või võid alati ka postkasti sõnumiga saata, kui avalikult ei taha. :bsmile:

Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Heh.. no kui lahendatud ei saa, siis loomulikult ma kirjutan sellest väääega avalikult


reimps

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas reimps »

Nu aga miks ta siis TÜV läbi ei saanud, mis takistas?

Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

reimps kirjutas:

Nu aga miks ta siis TÜV läbi ei saanud, mis takistas?

DB-killer, mis justkui nagu oli olemas, aga lähemalt vaatlusel (ja mõõdistamisel) tuli välja, et see on välja saetud.
Numbrituli ei põlenud.
Tagumine piduriketas oli liiga kulunud.

Ma tean.. ma tean... kaks viimast asja olid tõesti sellised, mida asjalik ostja oleks kohe vaadata osanud.. aga no ma nii väga tahtsin seda juba kätte saada ja sõitma hakata.. :wack:

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Tahaks näha sellist ÜV punkti, kus müra NÕUETEKOHASELT mõõdetud saab (togi)

Pirn on tühiasi aga piduriketas läheb poele kalliks maksma.....

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas 426f »

Tehniliselt kontrollitud kõlab nagu bikepoint

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas kaimex »

426f kirjutas:

Tehniliselt kontrollitud kõlab nagu bikepoint

Kõlab küll jah. Nende kohta arvamused jagunevad ka kaheks. Ostad heas korras ratta ja (crash)

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas 426f »

asendus rollerit saab sealt ju rentida

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

korrektse

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas korrektse »

Tahtsin juba uue voki pärast õnne soovida aga eks proovib hiljem uuesti. Loodan, et leiad mõne ausa kaupmehe.

Ma loll hakkasin ka seda http://www.auto24.ee/ motikate osa tuhlama. Ma olen sealt teadlikult eemale hoidnud, et mitte näha ratast, mida ma tahan.
Nüüd on kellad... f****

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas AzA »

Uue voki puhul õnne igal juhul ... näib, et seda läheb vaja ka.

Lõppeks uusi asju saab poest, kuigi nuh numbrituli ja kettad võiks okei olla tehniliselt kontrollitud rattal - lingvistiliselt muidugi on kõik parimas korras, ega kontrollitud tähenda korras :bsmile:

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas 426f »

Raha läinud ja asemel mingi tehniliselt kontrollitud logu mis isegi ülevaatuselt läbi ei läinud ja sõita ei saa.Kirss tordil oleks veel poe poolne sõimamine,et ise lõhkusid ära ja kõndele ja emailidele ei vastata.Loodan,et asi saab mõistiku lahenduse ja hommikul saad tsikliga legaalselt tööle sõita.

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

Tuono

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas Tuono »

kaimex kirjutas:
426f kirjutas:

Tehniliselt kontrollitud kõlab nagu bikepoint

Kõlab küll jah. Nende kohta arvamused jagunevad ka kaheks. Ostad heas korras ratta ja (crash)

Ma ei ostaks isegi eraisiku käest, kelle rattal "ilutseb" taga bikepoindi kiri, sealt midagi head saada, on sama nagu lotovõidu saamine :wack:

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas Black »

Tuono kirjutas:

Ma ei ostaks isegi eraisiku käest, kelle rattal "ilutseb" taga bikepoindi kiri, sealt midagi head saada, on sama nagu lotovõidu saamine :wack:

Ma võin sulle soodsalt Bikepoint'i numbrialuse müüa. Vedeleb garaažis.


Tuono

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Tänan aga seda ei taha tasuta ka :bsmile:

Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

No vot.. tundub, et mul tuli lotovõit ära. Masin on korras. Ülevaatus tehtud. Ja no krt ma ei saa aru, mida rahvas leiab sellest über-plärisevast torust... täna täisfunktsionaalse db-killeriga masin lihtsalt nurrub!

Tundub, et emotsioonid keesid ennist üle ja pool päeva arkis istumine eile ei aidanud ka kaasa... Õnneks nüüd on 180-kraadi pööre ja täielik eufooria! Sigaheameel, et lõpuks ikkagi täiselus isend ja just see isend, mille peale süda ühel hetkel röökima hakkas. Se's suhtes oli mu esimene instinkt ikkagi õige ja firma käest on vähemasti täielikult tuural nagu mina oluliselt kindlam osta. On mingi probleem, siis lahendatakse ära. Täiesti tühja hakkasin siin prõõkama...

Aga jah. Emotsioonid on täiega laes! Isegi tänase vihmase ilmaga oli koju sõites irve pidevalt suus. Ja isegi minusugune n00b suudab se's suhtes tsiklist kasulikku kiirust välja imeda, et linnast saab ikkagi kiiremini läbi, isegi kui ridasid laiali ei kanguda. Tsikli muretsemine oli ikka parim otsus, mida selle aastatuhande jooksul teinud olen.. :D

Kavatsen nüüd igapäevaselt oma musta hornetiga Tallinna liikluses liigelda. Ikka tööle ja töölt koju ja pärast tööd väike ring siia-sinna. Olgu vihm või olgu lumi (või noh.. lumega veel mitte..). Ja andke mulle siis ikka andeks, kui ristmikult kohe esimese katsega ära ei saa või veits kahtlaste käiguvalikutega ringi liigun. Paar nädalat ja on asi käpas! :bsmile:

Ja suured tänud minu poolt Bikepointile! Mul on väga hea meel, et kõik probleemid lahendatud said ja teinekord hoian oma mögina enne kui asi lahendatud on. Ekstra hea meel on mul just selle pärast, et nüüd võin julgelt aasta-paari pärast minna sinnasamasse oma Ducati Scrambler Urban Endurole järgi (kõrge Termignoni sumpsi, paagikoti ja nokatsi võtaks ka) :D

Nüüd on järgmine samm oma sõbrad ka kõik tsilitele saada!

Tänan kaasa elamast!!! (w)


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas pyta »

Tuono kirjutas:
kaimex kirjutas:
426f kirjutas:

Tehniliselt kontrollitud kõlab nagu bikepoint

Kõlab küll jah. Nende kohta arvamused jagunevad ka kaheks. Ostad heas korras ratta ja (crash)

Ma ei ostaks isegi eraisiku käest, kelle rattal "ilutseb" taga bikepoindi kiri, sealt midagi head saada, on sama nagu lotovõidu saamine :wack:

mida nii õudsat siis saanud oled sealt,et nii pahane kohe selle koha peale?

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas pyta »

tulevaseks aastaks väike nõuanne,et vali ülevaatuse punkti.
siin viljandis samamoodi,et ühes kohas ni*utakse sõna otseses mõttes iga ime asjade eest (sõbra supermotol hakati vinguma,miks ketikaitset ei ole peal ja veel ime asju), teises kohas pole mitte mingeid probleeme.
järgmine kord uuri ennem tuttavatelt,kus,kes,mida..

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

pyta kirjutas:

tulevaseks aastaks väike nõuanne,et vali ülevaatuse punkti.
siin viljandis samamoodi,et ühes kohas ni*utakse sõna otseses mõttes iga ime asjade eest (sõbra supermotol hakati vinguma,miks ketikaitset ei ole peal ja veel ime asju), teises kohas pole mitte mingeid probleeme.
järgmine kord uuri ennem tuttavatelt,kus,kes,mida..

Õnneks selline mees on mul olemas ja viimased viie aasta jooksul olen oma autoga suurepäraselt läbi saanud. Aga mingit kahtlast teemat pole ajanud, alati ausalt ära rääkinud, millele peaks tehnilist tähelepanu pöörama. Õnneks olen leidnud ka absoluutselt kuldsete kätega mehhaaniku, kes ühelgi aastal pole mind hätta jätnud.. :)


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas will111 »

no kui õhuke see tagaketas siis oli, et läbi ei lastud? olen ülevaatuse teemaga isiklikult päris hästi kursis (mitte ainult selle poole pealt, et palju käinud vms) ja ütleme nii, et tundub ikka päris korralik nokkimise teema kui just tõesti ketas tugevalt alla normi ei olnud. kas pandi nihik peale ja mõõdeti välja, et kolmandik milli alla speci? :D

numbrituli on ka selline asi rohkem, et "vaata, et ära vahetad homme!" aga samas eks me kõik teame, et üldjuhul siiski sõidetakse tsiklitega pimedas ja pimedal ajal suht vähe ning lisaks sellele ei mõjuta see viga mitte kuidagi liiklusohutust.

sumpsi teemat ei oska kommenteerida, reaalset müra mõõtmist pole senimaani üheski punktis ise näinud. ja dbkillerit ju välja saagida ei ole vaja, see käib kruviga sinna sisse...

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas AzA »

Mul on müra mõõdetud kenasti - Pärnus.
Db-killeri perforeeritud ots maha saetud nagu aru saan ... anna kannatust ... mis küll inimestel peas toimub :)

Kas nad vahetasid sul ketta ära?

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

AzA kirjutas:

Kas nad vahetasid sul ketta ära?

Jep. :D

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas Black »

elektromargu kirjutas:

Ja no krt ma ei saa aru, mida rahvas leiab sellest über-plärisevast torust... täna täisfunktsionaalse db-killeriga masin lihtsalt nurrub!

Pläriseda ei tohi, kõmisema peab! Nurrumine on pussydele! Aga küll sa varsti õpid seda isegi.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas puna »

Naiste ratas see peabki nurruma

Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Black kirjutas:
elektromargu kirjutas:

Ja no krt ma ei saa aru, mida rahvas leiab sellest über-plärisevast torust... täna täisfunktsionaalse db-killeriga masin lihtsalt nurrub!

Pläriseda ei tohi, kõmisema peab! Nurrumine on pussydele! Aga küll sa varsti õpid seda isegi.

Kuna mu kuulmine on mu peamine tööriist helirežissööri ametis, siis ma sellest möirgamise teemaga tegeleda ei taha. :wack:

Kasutaja avatar

motikamees
Postitusi: 161
Liitunud: 24 Veebr 2004, 03:55
Tsikkel: Seven Fifty
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas motikamees »

Leiutasin just uue väljendi : "Moto-Kuked", need on need mehed kes võtavad tsikliteemadel kõvasti sõna, avaldavad arvamust aga ei sõida hooaja jooksul läbi mitte sttgi. Tsikkel on nendele rohkem selline sabasulgede lehvitamise ja enda näitamise vahend....
Aga good luck!

Hetkel: Honda Seven Fifty
Varem olnud: IZ-56, Bmw F650GS, Bmw K75, Yamaha TDM850, Honda Seven Fifty, Yamaha XJ600N, Jawa 634 & 638.
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas AzA »

Milline läbisõit on mitte s*ttagi ja milline on tõeliste beikerite läbisõit?
Et noh tonn?
Kummaline, et parimad praktikud ei saa ligilähedalegi nirudavõitu vestitasku filosoofidele .... ilmselt pole esimestel mõtlemiseks eriti aega :mrgreen:

Aga mulle meeldib.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”