USA ratas Eestisse läbi leedu

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

USA mootorratas Eestisse läbi Leedu

Lugemata postitus Postitas mx77 »

prohor kirjutas:

ja kui asi päris ametlikuks ajada siis ei tohi teise EU-riigi diiler müüa väljapoole oma riiki uusi asju ennem 6 kuud.Sest igas regioonis kehtib oma hinnakiri ja see on tootjapoolne keeld.

Tohib küll müüa, aga ainult lõpptarbijale. Seda kontrollitakse ja peavad olema vastavate paberite koopiad: ostja andmed, teh passi koopia jne.




Teema algataja
Maicle
Postitusi: 196
Liitunud: 07 Juul 2007, 01:03

USA mootorratas Eestisse läbi Leedu

Lugemata postitus Postitas Maicle »

Nüüdseks jubaa teemast väljas. Kuna see Leedu asi läks vett vedama hetkel siis otsin muid variante. Äkki mõned targad vennad annavad mänedxpopulaarsemad soome leheküljed kus tsikkleid müüakse. Auto24.fi ei anna mingeid tulemusi.
Otsin ikka seda f800gs mudelit. Soomes kindlasti on. Aga läbi sateliidi interneti on päris porr sedasi otsida...aga no käsi sügeleb räigelt.....


imps.74
Postitusi: 75
Liitunud: 25 Apr 2010, 19:21
Tsikkel: ktm 300 exc
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 1 kord

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas imps.74 »

nettimoto.com

Lihtne tehe:4x6=1 x nädalas

madmax
Postitusi: 248
Liitunud: 19 Juul 2005, 23:54
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 16 korda

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas madmax »

tori.fi, motopalsta.com, keltainenporssi.fi

allways mad!

Teema algataja
Maicle
Postitusi: 196
Liitunud: 07 Juul 2007, 01:03

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas Maicle »

Tänud!
Kuid wtf seal soome hindadega toimub. Nii jõhkrad et ulme lausa. Tõeline heaoluriik.

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

Rootsis ka paar tükki müügil blocket.se

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas puna »

Soomes on sõiduki maks 1/3 hinnast tuleb juurde

Kasutaja avatar

Ilgekepp
Postitusi: 178
Liitunud: 11 Juul 2011, 17:37
Tsikkel: Jamaha VIBRAGO
Asukoht: Keset s''tumist
Tänatud: 2 korda

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas Ilgekepp »

keegi võiks ettevõtta sihukese kohtutee,et osta usa st leetu toodud ratta,mis on leedus arvel.panna sellele kõik e tähistega tuled,viled külge ja minna ark i.kui arvele ei saa siis kohtusse kuna leedu on euroliit ja eu s peavad olema ühtsed seadused.nagu oli parempoolsete roolidega,läksid kohtusse leedu ja poola ja võitsid,nüüd saab kõik parempoolsed arvele.lihtsalt kellegil peab olema aega sellega jännata ja luua pretsedent.ja kui kaua see kuni 2003 a juba kestab nende usakatega,ka seda aastat võiks tõsta ammu,FAKK EU

Ole kasvõi loll aga ole motäkamees! ja teine asi: Tegija kannab kiivrit!

tehh
Postitusi: 60
Liitunud: 09 Juul 2007, 22:16
Asukoht: keila
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas tehh »

http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=2074
pole küll otseselt teemaga seotud,aga huvitav lugemine. Kuidas ark tava inimesest üle tahab sõita.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas puna »

Kes viitsib võib ju kohtutega jamada
EU lajatas ka soomele trahvi kunagi auto maksu eest oli vist 80M €
maksti ära ja el läheb edasi auto maks jäi ka alles.

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1939
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 137 korda
Tänatud: 179 korda
Kontakt:

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas Vint »

Viimane puudutas rohkem autode maale toomist. Eks nad olid parajad sead kah, kirjutasid nägude järgi numbreid või krt teab mille järgi.
Suurem pauk käis veel selle aasta alguses läbi. Keegi kires suht usinalt moluraamatus. ( Tead küll kus. :mrgreen: )


Teema algataja
Maicle
Postitusi: 196
Liitunud: 07 Juul 2007, 01:03

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas Maicle »

Niisis, teema jätkub uue hooga, üritan infot kätte saada ühelt leedu müüjalt.
Ulmseliselt napisõnaline, isegi siis kui Leedu keeles lasin kolleegil talle kirjutada.

Ratas ise: http://en.autoplius.lt/ads/bmw-f-800-ot ... 26414.html

VIN sain kätte: WB10B1200DZL06319

Selle andmete alusel leidsin:
https://www.easyexport.us/vehicle-finde ... sacramento

Proovin müüja käest saada kätte koopiad passist, et ARK-ist läbi saaks käia ja kontrollida.
Hinnas saime kokkuleppele.
Usast toodud, Pilte on vähe, kuid see üks mis saadaval, tundub et see avarii sellega oli päris pisike, üks leht pakkus välja, et 4$ eest saab full reporti rattast, ei tea kas on mõtet....

Müüja väidab ja ka piltidelt paistab, et kõik on super.
Üritan rääkida müüjaga, et ta leedus selle arvele võtaks, seal on see odav, siis saaksin Eestisse ära sõita rattaga ja hakata siin pabereid ümber ajama, samal ajal leedu numbriga ja ostu müügi lepinguga rini paugutada.

On mu plaanis mingeid auke? Pole enne ajanud sellist välismaa diili.
Kuidas raha maksmine kõige parem teostada oleks? Võtan ämbriga raha kaasa ja maksan kohapeal sulas?? Netipangas oleks vast mõistlikum ju?

Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 371
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas Henn »

Hei.
Vabandan ette kui soga ajan, aga miks sa vaevad ennast mingi USA-LT rattaga mille hind on 7500.- kui Saksas on neid sama hinnaga müügis?

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... geNumber=1

Nõel või Ats30 vaatab üle ja toob koju? Või kus see konks on millest ma mööda olen ujunud seni?


Teema algataja
Maicle
Postitusi: 196
Liitunud: 07 Juul 2007, 01:03

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas Maicle »

Saime hinnas 7000 kokkuleppele, läbisõit väga väike ja aasta uus. Pluss saaksin ise järgi minna..... ja lootus oleks juba esimesed tiirud teha juba juuni alguses. Nõel kahjuks alles läheb juuni kuu sees sinnapoole ja kuna ma ise merele lähen vahepeal saaksin alles juuli keskel või lõpus sõitma

Kannatamatus. Saate aru küll :D nõel on hetkel varu variandiks. Kui leedu peaks tuksi minema.


mega1
Postitusi: 526
Liitunud: 13 Sept 2004, 19:02
Asukoht: Tallinn.
Tänatud: 1 kord

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas mega1 »

Sinna lisandub tüübikas koos jqmadega kuni 1500 eur
Uuri sõpruse pst tegelevad tüübika tegemisega mul läks eelmine aasta warrior just niipalju maksma

Suzuki TL1000R-----Suzuki GSXR 1000 K3------Aprilia RSV 1000R
Kasutaja avatar

bigdog
Postitusi: 1314
Liitunud: 11 Sept 2005, 21:43
Tsikkel: HD
Asukoht: Euroopa
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 10 korda

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas bigdog »

Maicle kirjutas:

Niisis, teema jätkub uue hooga, üritan infot kätte saada ühelt leedu müüjalt.
Ulmseliselt napisõnaline, isegi siis kui Leedu keeles lasin kolleegil talle kirjutada.

Ratas ise: http://en.autoplius.lt/ads/bmw-f-800-ot ... 26414.html

VIN sain kätte: WB10B1200DZL06319

Selle andmete alusel leidsin:
https://www.easyexport.us/vehicle-finde ... sacramento

Proovin müüja käest saada kätte koopiad passist, et ARK-ist läbi saaks käia ja kontrollida.
Hinnas saime kokkuleppele.
Usast toodud, Pilte on vähe, kuid see üks mis saadaval, tundub et see avarii sellega oli päris pisike, üks leht pakkus välja, et 4$ eest saab full reporti rattast, ei tea kas on mõtet....

Müüja väidab ja ka piltidelt paistab, et kõik on super.

On mu plaanis mingeid auke? Pole enne ajanud sellist välismaa diili.
Kuidas raha maksmine kõige parem teostada oleks? Võtan ämbriga raha kaasa ja maksan kohapeal sulas?? Netipangas oleks vast mõistlikum ju?

Samas on ju kirjas, et nelja taala eest saad kõiki pilte näha. Ja remondikuludeks on hinnatud 12k USD. Parem kannata olla kuu rattata, lase Saksast korralik ja paberitega isend tuua ning elu on lill. Oma nahal ja oma raha eest n***i näha saab ka palju lihtsamalt. Soovitan soojalt see kannatamatus maha matta ning kainelt mõelda.
Aga jah, ega kätt ette panna ei saa, kui keegi tahab kannatamatult ämbrite ja kartulikottidega raha tundmatu ajalooga ning kontrollimata paberitega sõiduki eest välja käia. Ükski müüja ei saagi kunagi oma kaupa maha teha, valetada see leedukas ka vist ei soovi, seepärast ongi kidakeelne.
Ja kui tõesti oodata ei jaksa, võid ju Saksa lennata ja sealt juba rattaga tagasi paugutada (togi)

Your choice is Your half chance.
Kasutaja avatar

Kox
Postitusi: 551
Liitunud: 07 Okt 2006, 13:10
Tsikkel: 701 Enduro & Intruder 1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 16 korda

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas Kox »

Võibolla loll pakkumine, samas pole ma antud liiki ratastega nii kursis.
Kas 650GS ei kõlbaks üldse sõita?
Paistab, et suisa Eestis on sile masin saadaval:

http://www.auto24.ee/used/2027325

:bsmile:

Omatud: Yamaha R6 99/Yamaha R6 02/Suzuki GsxR 600 04/Kawasaki Zx6R 03/Kawasaki Zx10R 04/Yamaha R1 04/Buell Xb9R Firebolt 02/Yamaha R6 07/KTM 950 SM 07/Kawasaki Zx10R 09/Buell Xb9S Lightning 04/KTM Super Duke 05/Aprilia Shiver 08/Yamaha R6 07/3x Yamaha FZ1N 07&08/Aprilia Tuono 07/Aprilia Tuono V4R 11/KTM 1290 Superduke R 14/KTM 1190 Adventure 14/BMW R 1250 GS Adventure 19/Husq 701Enduro 20 & Suzu VZR 1800 08

Aspelund
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Aug 2005, 14:16
Tänatud: 1 kord

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas Aspelund »

Google annab sellise pildi, mille põhjal tundub, et vähemalt esihark ja võib olla ka raam on kõver. 12K remondikulusid viitavad ka enamale kui pragunenud plastikud.

Pilt

A


mega1
Postitusi: 526
Liitunud: 13 Sept 2004, 19:02
Asukoht: Tallinn.
Tänatud: 1 kord

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas mega1 »

Ei ole sel rattal häda midagi lihtsalt usa asjad on mõeldud leedu poola jms turgudele
Kus seda tüübika asja pole ja ratad norm hinnaga käes see ratas läheb leedus nagunii ära

Suzuki TL1000R-----Suzuki GSXR 1000 K3------Aprilia RSV 1000R
Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas retro »

Kas see ratas on ka silma jäänd? http://bike.motors24.ee/vehicles/459631 ... &sort=paid või liig kallis?


Teema algataja
Maicle
Postitusi: 196
Liitunud: 07 Juul 2007, 01:03

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas Maicle »

Tänud hea tagasiside eest, vahest toob kõrval ratturite arvamus natuke paremini mõistust koju.
Too 650 jäi silma, kuid see jääb liiga lahjaks. Rattale läheb lasti vahest 250kg millega plaanin ka raskeid teid künda. Lisaks ei viitsi velgede vahetusega tegelema hakata, valuvelgedega ei taha minna metsa. Paljud arvavad et isegi 800 võib mu vajadustele lahjaks jääda, kuid sisetunne ütleb, et ei jää.

Kuid see 8500€ Eestis....See mulle küll silma ei ole jäänud...ning too hakkas nagu täitsa meeldima kah....
Läbisõit küll suurem, kuid lisavarustust on rohkem,võtan ühendust tolle vennaga, ehk ei ole müüdud ja ehk ei osteta JÄLLE ninaalt ära (tõsiselt, ma otsin selle venna üles kes selle peaks mu ninaalt ära ostma) :mrgreen:

Eks vaatab mis selle Eesti tehinguga saab. Siis mõtleb edasi seda Leedu asja.


TarvoE
Postitusi: 82
Liitunud: 22 Aug 2013, 10:31
Tsikkel: Buell XB12S 2007
Tänanud: 1 kord

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas TarvoE »

Ka kõige suuremate endurode max "seaduslikuks" kandevõimeks on seal 200- 211 kg....

Suzuki Savage Bobber 1995
Yamaha MT-03 2009
KTM Super Duke 990 2006
HD Street 750 2017
Buell XB12S 2007

Teema algataja
Maicle
Postitusi: 196
Liitunud: 07 Juul 2007, 01:03

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas Maicle »

Eks see raskus on ületatud nii paljudelgi. Kui tahad koos kaaslasega minna koos varustusega ja ei ole just tegu kiitsakatega. Siis tuleb see 250 väga kergelt täis.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Maicle kirjutas:

Eks see raskus on ületatud nii paljudelgi. Kui tahad koos kaaslasega minna koos varustusega ja ei ole just tegu kiitsakatega. Siis tuleb see 250 väga kergelt täis.

Eks see kaal kahekesi,kolme kohvri,paagikoti ja veel muu kolaga on jah umbes nii,aga selle lastiga sa ei mütta ühegi rattaga kuskil teedeta kohas.
TDM 850 57kw , on selle lastiga kõvakattega teedel ja ka kruusal täiesti sõidetav,mägedes jaksab ka sõita.Mul on matkal olles ratta kogukaal umbes 450-470kg.Varaderoga 69kw läheb kogukaal isegi üle 500,sest see on ise a´50kg raskem.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

randel
Postitusi: 670
Liitunud: 22 Apr 2005, 10:13
Tsikkel: Beta 390
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 202 korda
Kontakt:

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas randel »

Kui teeolud oh tõsiselt rasked, siis on võimsuse puudujääk küll viimane asi, mis probleemiks on. Pigem mida vähem jõudu, seda lihtsamini kontrollitav ratas on. Ja nagu ennegi öeldud, siis sellises koormas sellisesse kohta ei roni niikuinii. Kui jõust jääb kuskil puudu, siis kas kiirteel või muidu möödasõitudel. Raskemates oludes jäävad juhi oskused ja sellise ratta vedrustus igal juhul võimsusele alla.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Maicle kirjutas:

Kuid see 8500€ Eestis....See mulle küll silma ei ole jäänud...ning too hakkas nagu täitsa meeldima kah....
Läbisõit küll suurem, kuid lisavarustust on rohkem,võtan ühendust tolle vennaga, ehk ei ole müüdud ja ehk ei osteta JÄLLE ninaalt ära (tõsiselt, ma otsin selle venna üles kes selle peaks mu ninaalt ära ostma) :mrgreen:

Kui sul on märkimisväärselt "kahekesi sadulas" matkasõite, siis unusta F800GS ära. Proovijad on kinnitanud, et koos koorma ja kaassõitjaga muutub ratas alajuhitavaks. Ta ikka ühele sõitjale sobiv. Kuna mul just mõnd hetked tagasi enam-vähem sama tee läbi käidud, siis kaalumise käigus kadus F800GS kiirelt nimekirjast just sel põhjusel. Sihiks võetud Triumph Tiger 800. Ta säilitab hea juhitavuse ka kahe sõitjaga.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Kox
Postitusi: 551
Liitunud: 07 Okt 2006, 13:10
Tsikkel: 701 Enduro & Intruder 1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 16 korda

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas Kox »

Kui täislastis matkamine plaanis siis miks mitte 1200?

http://www.auto24.ee/used/2132471

Omatud: Yamaha R6 99/Yamaha R6 02/Suzuki GsxR 600 04/Kawasaki Zx6R 03/Kawasaki Zx10R 04/Yamaha R1 04/Buell Xb9R Firebolt 02/Yamaha R6 07/KTM 950 SM 07/Kawasaki Zx10R 09/Buell Xb9S Lightning 04/KTM Super Duke 05/Aprilia Shiver 08/Yamaha R6 07/3x Yamaha FZ1N 07&08/Aprilia Tuono 07/Aprilia Tuono V4R 11/KTM 1290 Superduke R 14/KTM 1190 Adventure 14/BMW R 1250 GS Adventure 19/Husq 701Enduro 20 & Suzu VZR 1800 08

Teema algataja
Maicle
Postitusi: 196
Liitunud: 07 Juul 2007, 01:03

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas Maicle »

Eks ma lugesin netist neid arvamusi kümmneid. Igal ühel oma. Paljud ütlesid et said kõigega ilusti hakkama. Minu eesmärk on mööda kahtlaseid teid pidi jõuda sihtpunkti. Laadida ratas tühjaks ja siis üksi mütata tühja rattaga kuskil mülkas. 1200 selleks kohe üldse ei sobi. Pluss peab ka mul tüdruk rattaga hakkama saama. Tigeri kohta räägitakse. Et madalatel pööretel sellel rida 3mel on jõudu vähe. Aeglaselt ebamugav sõita. Mis on tähtis minujaoks. Lisaks on see ratas vähe levinud.

Üldjoontes. Läheks see jutt siin liiga pikaks. Kui ma hakkaks seletama täpselt mis põhjusel ma mida tahaks. Isegi kui ma lõpuks eksin ja ratas jääb lahjaks vms. Siis järelturg on neil väga hea.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Hakkama saamine on ka selline omapärane suurus.Ma ei tea sellest rattast midagi,aga kui ta täislastis alajuhitav on,siis sellega ei ole võimalik hakkama saada,see lihtsalt on nii.
Samas ega paljud ei tee vahet ei ala- ega ülejuhitavusel.Alajuhitavus ilmselt tingitud ratta raami geomeetriast ,mis muudab kahe inimese ja pagasiga, raskuskeskme liiga taha.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

siimuss
Postitusi: 2
Liitunud: 05 Apr 2015, 01:40

Re: USA ratas Eestisse läbi leedu

Lugemata postitus Postitas siimuss »

Eks kui aus olla võta iga detail kus kriim jalarauad suunad plastid mis iganes pudinad a osana tuleb päris valus summa. Kriim ikkagist ju katkine osa. A ma kuskil odjonil nägin oli damage type kirjas kohe ala mechanical damage ja frame damage. Kui frame damaga ei tee temaga eestis vist midagi enam.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”