HH / Marati pikk polypro aluspesu

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Kalts
Postitusi: 334
Liitunud: 10 Sept 2008, 23:49
Tsikkel: TDM900, CRF250L
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 7 korda

HH / Marati pikk polypro aluspesu

Lugemata postitus Postitas Kalts »

Tere

Pikem jutt on siin.
Vabandust, kui see on foorumi kommetega vastuolus.

Lühidalt öeldes otsin polypro kangast pikka sooja pesu, sest vana on auga auklikuks kulunud.
Vana pesu on Marati toodetud "FAIR-PLAY underwear". Olen nädala jagu netis erinevaid poode
lapanud ning igalt poolt vahib vastu polüestrist või selle segudest tehtu mis ei paku huvi.
Milliseid kohalikke või e-poode oskate soovitada?



--
Vallo

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: HH / Marati pikk polypro aluspesu

Lugemata postitus Postitas sepp »

Ise piilun seda lehekülge viimasel ajal,kohale poodi pole veel jõudnud minna.
http://www.jahiriided.ee/tooted/soe-pesu/

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: HH / Marati pikk polypro aluspesu

Lugemata postitus Postitas AzA »

Sõjaväelastel on ka komme okei pesu kasutada, eriti usa ecwcs.

Aga mulle meeldib.

ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: HH / Marati pikk polypro aluspesu

Lugemata postitus Postitas ttt »

Ei oska küll ühtegi e-poodi pakkuda, aga ise olen alati Soomes käies XXL spordist mõne HH sooja pesu jupi kaasa toonud :P Hinnavahe selline, et kui muidu on mingi villaseguga pluusike 50 euri, siis sealt saab 19 vms. Sõltub muidugi, mida parasjagu on, aga midagi on alati olnud.
Suvisel ajal HH dry ja talvisel HH warm (mingi villane selline). Viimaseid suvesid arvestades küll ainult HH warm pigem.. Olen neid peamiselt merel kasutanud, aga tunduvad ka tsikliriiete all väga head.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: HH / Marati pikk polypro aluspesu

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Eile oli võimalus oma käega katsuda Snickersi XTR pesu ja tundus selline mõnus,mitte liiga sünteetiline.Pehme nagu puuuvill,aga seda ta muidugi ei olnud.Kandja väitis,et on väga soe,tema jaoks isegi liialt.Müüb seda Tamrex.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: HH / Marati pikk polypro aluspesu

Lugemata postitus Postitas bitter »

Ajastus vale aga panen kirja kuni mäletan. Merino Extreme villapesu, Becky müüb, oli täitsa ok -10 kuni -15°Alpides. Suusapüks oli õhuke membraan, soojustust NULL, villapesu all ja kordagi ei hakanud külm. Ostuga rahul. Aga polüester-sisekihi jutt on jama. Pole seal mingit eraldi sisekihti villapesul. Ei peagi olema.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: HH / Marati pikk polypro aluspesu

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Miks sa arvad, et seda sisekihti ei ole?
Tootja lehel väidab kah, et on http://www.thermowave.lt/en/oxid-oxid-1 ... 1-680.html


Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: HH / Marati pikk polypro aluspesu

Lugemata postitus Postitas Prets »

Aklima on tootnud aastaid Norra kaitseväele sooja pesu, eriti võrksärke. Best thing ever ja minu teada kõik villavärk toodetakse Tartus, vbla saad otse tehasest küsides soodukaga.
Sedasama HH Dry'd on mul endalgi komplekt, või no oli, sest õnnestus alumine osa siin kuskile ära kaotada. Tsikliriiete alla suvisel ajal ideaalne, hoiab naha kuiva ja hingab. Ostsin ise samuti XXList, aga Rootsist. Neil see jama, et tihti on netis kirjas asju, mida kauplustes pole ja vastupidi, kindlam poest endast osta. Stockholmis üks pood täitsa südalinnas Åhlensi juures ka.

(togi)

Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: HH / Marati pikk polypro aluspesu

Lugemata postitus Postitas Prets »

Hoi
Taastõstan vana threadi, kuna vahepeal palju vett merre jooksnud.
On kellelgi kogemusi uue Marati termopesu või sooja pesuga? Kodulehel väga, väga viisakate hindadega üleval, aga ei tahaks katsejänes olla ja kannatada, kui lõpuks täielikult läbi vettib vms.

(togi)
Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Re: HH / Marati pikk polypro aluspesu

Lugemata postitus Postitas retro »

Antud mudelitega küll kogemusi ei ole, aga ise valin alati kõige alumiseks kihiks "coolmax" vms lahendusega pesu, mis higistades ei vetti.
Antud Marati termopesul lõi lambi põlema 64% puuvill - enda kogemusel sobib selliseks talvisemaks väiksema liikuvusega tegevuseks.
Küsimusest ei paistnud välja, kas vaja oleks talviseks linnuvaatluseks või sportlikuks mudamaadluseks mammutitega. Vastavalt aktiivsuse astmele ka pesu.
Aga teema on huvitav - pean omale ka varsti uue pesukomplekti soetama.


Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: HH / Marati pikk polypro aluspesu

Lugemata postitus Postitas Prets »

See puuvillasisaldus tundub natuke karm ka mulle. Samas, praegu mul pükste osa on 100% villane, oludesunnil.
Ülemiste pooltega on mul igasugust matkavarustust igas hinnatasemes, Norrøna tehniline villa-võrgusegu on siiani parim/mugavaim olnud, aga kõik püksid miskipärast kuluvad põlvede juurest läbi või kaovad ära...
Otsiks igapäevaseks sõidupükste all kandmiseks, paljas nahk tekstiilpükste sisu vastas ei ole kõige mugavam.

(togi)
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1457
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 210 korda

Re: HH / Marati pikk polypro aluspesu

Lugemata postitus Postitas Ain »

Üldiselt on täna nii, et igasugu puuvill hoia ihust võimalikult eemal. Osta korralik tehniline soe pesu ja naudid sõitu igasugustes tingimustes. Ise kasutan X-Bionicu asju juba aastaid nii atv, saani kui tsikliga. Soovitan!
https://www.hawaii.ee/et/x-bionic/accum ... 078?page=2

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: HH / Marati pikk polypro aluspesu

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Prets kirjutas: 29 Mai 2020, 14:22

See puuvillasisaldus tundub natuke karm ka mulle. Samas, praegu mul pükste osa on 100% villane, oludesunnil.
Ülemiste pooltega on mul igasugust matkavarustust igas hinnatasemes, Norrøna tehniline villa-võrgusegu on siiani parim/mugavaim olnud, aga kõik püksid miskipärast kuluvad põlvede juurest läbi või kaovad ära...
Otsiks igapäevaseks sõidupükste all kandmiseks, paljas nahk tekstiilpükste sisu vastas ei ole kõige mugavam.

Mul on võrk sisuga püksid ja need on küll ihu vastu täitsa meeldivad. Täna olin isegi hommikul tööl mitu tundi,enne kui sai aega pükse vahetada.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: HH / Marati pikk polypro aluspesu

Lugemata postitus Postitas Prets »

Sai prooviks omale Sportsdirectist need püksid ostetud, kaks paari. Hind oli ulme, 18€ kahe paari eest, aga tagantjärgi tarkusena oleks pidanud suurema numbri võtma, need ikka väga väiksed hetkel. Vaatasin, et L suurus isegi peaks vööümbermõõdule 35-36 tolli vastama, mul 34 heal päeval peale sööki, aga võta näpust, kukekad ja väiksed. Loodetavasti saan ühe avamata paari vähemalt välja vahetada. Õmblused on ka väga märgatavad. Oh well, you get what you pay for.

Saan varsti ka sõidukogemusest rääkida.

(togi)
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: HH / Marati pikk polypro aluspesu

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Mul on seesama Campri komplekt, on mugav ja töötab nagu ma eeldan, et selline asi töötama peaks. Aga ei oska võrdlusmaterjali puudumisel tegelikult öelda, kas mingi 100€ komplekt oleks äkki parem, või õigemini kas ta on niipalju parem, et seda raha maksta?


Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: HH / Marati pikk polypro aluspesu

Lugemata postitus Postitas Prets »

Ta on odav ja püksteks küllaltki mugav. Samas, mul eluaeg ongi kuidagi nii old, et ülakeha ja alakeha väga erineva soojustaluvusega, seega ma usun, et ülalpool ta ei ole nii hea. Mul on nii mõnigi 100+ € komplekt old ja ülakeha jaoks ikkagist on vaks vahet, kas tegu odava sünteetilise, sünto-villasegu, puuvillasegu või puhta villaga. Meeldivaim ja parim siiani old sünto-villasegu või puhas vill, täissünto on natuke ebameeldiv.

Teemasse, need Campri püksid on täitsa okei sõitmiseks. Hoiavad igas olukorras jalad kuivad ja ei ole siiani kuskil hõõruma hakanud ega midagi, mis ongi mu peamised kriteeriumid.

(togi)

Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: HH / Marati pikk polypro aluspesu

Lugemata postitus Postitas Prets »

Kommenteerin seda viimast postitust, kuna uus hooaeg ja pikem kogemus all: need Campri odavad tsiklisõiduks ikkagist ei kõlba, pikematel päevadel on õmblused täpselt tagumikul kuidagi sadulaserva vastas ja hakkab hõõruma ja valu tegema. On kellelgi kogemusi rohkem ka puhtalt tsiklisõiduks mõeldud alumise poolega? Või muid kogemusi, millel poleks tagumiku peal õmblusi?

(togi)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”