Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Motomarket kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Mul on varustusest Hiinast tellitud Rev`it tagi ja püksid naisele ning püksid endale.Nüüd juba mitu suve kasutatud ja ei leia ,et oleks miskit jama.Enda tagi on siit Motomarketist ostetud,aga ei suuda erinevusi tuvastada enda ja naise tagil.Motomarket võttis ka siin peale ostu mingis teemas,kus seda mainisin, sõna ja lubas asja uurida.Saatsin veel siltidest koopia meilile,aga sinna see jäigi.Ostsin tegelikult selleks,et siin polnud suuruseid ja tellimused pidid saabuma suve lõpuks(seda öeldi mai lõpus).Hind oli muidugi üle poole odavam ,kui siin.

Ei jäänud sinna see asi kuhugi ;) Rev`it uuris asja ja ütles, et tegu on koopiaga. Ei ole viitsinud teemat rohkema arendada ega juurutada, kus see tõde tegelikult on...

Minuga keegi ühendust ei võtnud ,kuigi lubati,järelikult sinna see jäi :D

Edit:Kusjuures siit ostetud tagil on käise takjaribad läbi,aga hiinast ostetul ikka veel toimivad :wink:



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Motomarket
Kaupmees
Postitusi: 527
Liitunud: 25 Mai 2004, 11:15
Tänatud: 42 korda
Kontakt:

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas Motomarket »

urmas66 kirjutas:
Motomarket kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Mul on varustusest Hiinast tellitud Rev`it tagi ja püksid naisele ning püksid endale.Nüüd juba mitu suve kasutatud ja ei leia ,et oleks miskit jama.Enda tagi on siit Motomarketist ostetud,aga ei suuda erinevusi tuvastada enda ja naise tagil.Motomarket võttis ka siin peale ostu mingis teemas,kus seda mainisin, sõna ja lubas asja uurida.Saatsin veel siltidest koopia meilile,aga sinna see jäigi.Ostsin tegelikult selleks,et siin polnud suuruseid ja tellimused pidid saabuma suve lõpuks(seda öeldi mai lõpus).Hind oli muidugi üle poole odavam ,kui siin.

Ei jäänud sinna see asi kuhugi ;) Rev`it uuris asja ja ütles, et tegu on koopiaga. Ei ole viitsinud teemat rohkema arendada ega juurutada, kus see tõde tegelikult on...

Minuga keegi ühendust ei võtnud ,kuigi lubati,järelikult sinna see jäi :D

Edit:Kusjuures siit ostetud tagil on käise takjaribad läbi,aga hiinast ostetul ikka veel toimivad :wink:

No ega see teadmine, et tegu on koopiaga, ei pane ju ostetud tagi hiinlasele tagasi saatma ;) Lihtsalt asi sai vähemalt Rev´iti puhul selgeks, kuidas kujuneb odav hind Aliexpressis, nii lihtne see ongi.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Müüvad neid seal siiani edasi ja ikka Reviti nime alt.Kui see on plagiaat,siis saab selle ju kergelt ära lõpetada.
https://www.aliexpress.com/wholesale?ca ... Text=revit
https://www.aliexpress.com/wholesale?ca ... Text=revit
https://www.aliexpress.com/wholesale?ca ... Text=revit
Ja kui see minu skännitud ja meiliga saadetud jope silt, on see tõestus,mille alusel keegi ütleb,et see on koopia.Siis ma ei võta seda juttu ka kuigi tõsiselt.Kaht silti kõrvuti pannes(siit ostetud ja hiinast tellitud) on silmaga võimatu eristada ja mingi mees ütles,et see jope on koopia ise seda nägemata.Ma ei väida,et see ei ole koopia,aga see jutt,et selle alusel keegi saab nii öelda on ka BS.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Motomarket
Kaupmees
Postitusi: 527
Liitunud: 25 Mai 2004, 11:15
Tänatud: 42 korda
Kontakt:

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas Motomarket »

urmas66 kirjutas:

Müüvad neid seal siiani edasi ja ikka Reviti nime alt.Kui see on plagiaat,siis saab selle ju kergelt ära lõpetada.
https://www.aliexpress.com/wholesale?ca ... Text=revit
https://www.aliexpress.com/wholesale?ca ... Text=revit
https://www.aliexpress.com/wholesale?ca ... Text=revit
Ja kui see minu skännitud ja meiliga saadetud jope silt, on see tõestus,mille alusel keegi ütleb,et see on koopia.Siis ma ei võta seda juttu ka kuigi tõsiselt.Kaht silti kõrvuti pannes(siit ostetud ja hiinast tellitud) on silmaga võimatu eristada ja mingi mees ütles,et see jope on koopia ise seda nägemata.Ma ei väida,et see ei ole koopia,aga see jutt,et selle alusel keegi saab nii öelda on ka BS.

Samast august tehti väidetavalt Rev´iti poolt kontrollost ja selle järgi anti hinnaguid asja ehtsuse üle. Kui päris aus olla, siis meil on üsna ükskõik, kes kust mida tellib ja endale selga topib, vaba maailm. Samuti on üsna ükskõik, mida Rev´it ette võtab piraatmüüjaga. Segaduste vältimiseks hinnapoliitikas, me lihtsalt nimetatud tooteid enam Rev´itist ei telli. Õigupoolest, neid enam ei saagi, uus mudel juba ammu väljas.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3136
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas ranel »

Ma tahaks näha kaupmeest, kes ütleks, et meie kaup on täpselt sama, et mingit vahet pole, kas osta meilt 2x kallima hinna eest või hiinast :D
Järgnev pole Motomarketi suunal.

Mul on Eestist ostetud täiesti ametlikust kauplusest mootorratta kindad (Fixuses oli kunagi motoasjade osakond), mis peale 1m kauguselt airsofti kuuli tabamusest viskas nukikaitsmetesse mõra sisse. Võib nüüd ette kujutada, mis oleks juhtunud õnnetuses nende kinnastega.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2192
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Hiinas on levinud ka skeem, kus täiesti ametlikult mingi asja tootmiseks volitatud tehas toodab õhtuhämaruses mõned partiid veel, mis siis hallil turul maha parseldatakse. Või siis näiteks õngitsetakse kvaliteedikontrollis feilinud vidinad prügikastist uuesti välja. Selliselt tehtud asjad ongi põhimõtteliselt samad kui originaalid, lihtsalt kaubamärgi omanik raha ei saa ja lisaboonusena peab veel taluma võimalikku mainelangust. Vahel satub neid "hämaraid" partiisid isegi ametlikesse kanalitesse müüki, näiteks mõni aeg tagasi avastati USA sõjaväe mingist raketi juhtsüsteemist vms mega $$$ seadmest hunnik "halle" kiipe.

Eks letiga kaupmeestest rääkides see muidugi ole ka natuke maailmavaate küsimus, et kas näiteks baaris õlut juues ostad sa kallist jooki või siis ostad tavahinnaga jooki ja siis sinna juurde tooli-laua-katuse-seinte-õhkkonna-muusika-teeninduse-jne teenust. Kuna netikaubandus ei ole suutnud 20 aasta jooksul tavakaubandust välja suretada, siis ilmselt võib suht kindlalt väita, et koht päikese all on mõlemal olemas.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3136
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas ranel »

Jesper, ja nii ongi. Riidekaup on suht ainus asi, mida ma tellin ülevähe netist. See on asi, mida on vaja siiski proovida. Netikaubandusega tuleb siiski sellega arvestada, et eriti soodsalt saamiseks on 1 kuu ootamist vähemalt ja reaalne oht tegeleda tolliga.

Vähemalt minu näol on tegemist ühe ullikesega, kes ostab nn letikaupa. Jälgin küll soodukaid, aga ostan siiski Eestist seda.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2012
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas bitter »

Jesper kirjutas:

Hiinas on levinud ka skeem, kus täiesti ametlikult mingi asja tootmiseks volitatud tehas toodab õhtuhämaruses mõned partiid veel, mis siis hallil turul maha parseldatakse. Või siis näiteks õngitsetakse kvaliteedikontrollis feilinud vidinad prügikastist uuesti välja. Selliselt tehtud asjad ongi põhimõtteliselt samad kui originaalid, lihtsalt kaubamärgi omanik raha ei saa ja lisaboonusena peab veel taluma võimalikku mainelangust.

Kui üks toode läbib kvaliteedikontrolli edukalt ja teine kukub läbi, siis võid ju öelda, et põhimõtteliselt on sama asi. Aga kvaliteet ei ole sama! Samas, erinevus võib mõnel juhul ka nii väike olla, et keskmine tarbija ei saa midagi aru. Juhuseasi.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2192
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Jep, see oleneb tootest, Nike puhul näiteks on kvaliteedikontrollis automaatne feil see, kui tõmbluku käepide on valet pidi ("koma" peab rippudes alati olema väljaspool ja kiri "NIKE" seespool). Selleks peab juba üsna korralik ekspert olema, et neid reegleid kõiki teada ja ära tunda.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Jesper kirjutas:

Hiinas on levinud ka skeem, kus täiesti ametlikult mingi asja tootmiseks volitatud tehas toodab õhtuhämaruses mõned partiid veel, mis siis hallil turul maha parseldatakse. Või siis näiteks õngitsetakse kvaliteedikontrollis feilinud vidinad prügikastist uuesti välja. Selliselt tehtud asjad ongi põhimõtteliselt samad kui originaalid, lihtsalt kaubamärgi omanik raha ei saa ja lisaboonusena peab veel taluma võimalikku mainelangust. Vahel satub neid "hämaraid" partiisid isegi ametlikesse kanalitesse müüki, näiteks mõni aeg tagasi avastati USA sõjaväe mingist raketi juhtsüsteemist vms mega $$$ seadmest hunnik "halle" kiipe.

Need lood on rohkem külapoe kõrval räägitavad jutud. Jääme kõik õhtul peale ülemuse ära minekut kauemaks halli kaupa tegema on bs. lihtsam on valmistoodangut varastada. (turustamine ise samas tehases töötades ei ole pikaajaliselt tõenäoline)
Selline asi on võibolla kuidagi võimalik kuuri taga asuvas peldik vabrikutes, kes niigi teab mis head kaupa ka tööajal ei tooda. Nimega suurtootmises ei ole selline asi võimalik isegi hiinas mitte. Mul tuttavad käinud hiinas automaatikat tehastes tegemas. Rääkisid, et absoluutselt igal pilul on oma rada, mida mööda kõnnib ja täpne kellaaeg, kus ta parasjagu on. Mingist isetegevusest ei ole juttugi isegi ülemuste vms puhul. Nagu väikesed robotid, kes ise ei mõtle (iga samm on ette kirjutatud)

On olemas nimega originaal tooted (valmistatakse tihti hiinas kontrollitud materjalid ja tootmisprotseduurid), koopiad ja lihtsalt no name odavad tooted. Koopiate kvaliteet kõigub täielikust cräpist kuni väga heani. No name - enamasti on kõik cräp.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2192
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas Jesper »

No sobiv otsingutermin on "ghost-shift products", loe näiteks http://archive.fortune.com/magazines/fo ... /index.htm . New Balance ja Yamaha pole minuarust just väga no-name, aga samas mul muidugi suva - minu motoriided pole tehtud mitte Hiinas vaid Bangladeshis :)

St noh loomulikult on "õhtuhämaruses" pelgalt kõnekäänd, reaalselt toodetakse neid asju tavalisel tööajal - ega see töötaja ju ei tea, kas telliti 20000 või 30000 jopet, ja isegi kui teaks siis mis ta selle teadmisega peale hakkab? Läheb ja ütleb ülemusele, et on nii põhimõtteline vend ja pirakaupa kokku ei õmble? (lol)

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ok seal vist see erinevus, et kas on valge peremehe tehas või on pilusilma tehas ja valge peremees ootab saksamaal vaid oma konteinerit.
Viimase puhul võib kohalik pilu vist siis huiata kuda jaksab.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

jaan mmc

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

yeekim kirjutas:
mx77 kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Minu väide on see,et ei saa üldistada ja sitta saab ka meilt poest.Ma arvan,et näiteks meil poodises müüdavad 100-200€ vahel maksvad kiivrid on täpselt sama head,kui nende analoogid alibabas või ebays mis maksavad seal siis ilmselt vähem.

Selle peale ütleks, et kui sul on 100 eurone pea, siis kasuta 100 eurost kiivrit.
Ma üldiselt valgete inimeste asjade all ei mõelnud mingit suvalist euroopa putkat, kes mõtleb välja mingi jube lennuka kaubamärgi ja siis laseb mingil suvalisel hiina töökojal oma staffi valmis vorpida.

...ja selle peale ütleks vist juba 10'nendat korda, et sakslaste das Motorrad-online (võimisiganestaoli) testis 100€ ringis väärtusega kiivreid ja enamus said turvalisuses hindeks HEA või VÄGA HEA!
Tundub, et inimesed arvavad tõsimeeli, et turvalisust saab raha eest osta :roll:

edu

Et paned kõrvuti 2 asja, ühel õmblused jooksevad, visiir seisab ausõna peal, pannal ei fikseeru, tuulutused ei toimi, garantii on ukseni ja kvaliteet kiivri ning siis väidad, et keegi tunnistas mõlemad kiivriteks ??? Mõned meist püüavad ikka oma peaga analüüsida, mis miski on ja siis vaatavad kas reaalsus mingi testiga haakub, või on test pehmelt öeldes ühekülgne. Kiivreid koormustesti järgi hinnata on sama loll, kui rattaid lõppkiiruse järgi. Näe keegi sai kavrossist 150 kätte, järelikult on samal pulgal Hondaga? Kui Honda avastab vea oma turvapadjadel siis kutsub ta need tagasi, kui mingi hiina ants avastab, et mõni koorikut läbiv polt on liiga pikk tarnitud siis võib seda lugeda vaid kuskilt lokaalsetest foorumitest, kuidas see, avariis kellegi kolpa puuris ja sellega asi lõpeb.
Krt. mul pole ka pappi uue tipu jaoks aga ma vähemalt ei reklaami teistele oma ämbreid.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2192
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Madlobster, kõik Hiina tehased ja üldse ettevõtted on kohalike omanduses, see on seadusega nii paika pandud.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Jesper kirjutas:

Madlobster, kõik Hiina tehased ja üldse ettevõtted on kohalike omanduses, see on seadusega nii paika pandud.

I telefone jms vist ei tehta öösel lisaks.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Kusjuures kõik hiina asjad pole jah saastad. Sai ostetud hiinast kaks paari erinevaid kaklus kindaid. Ühed poksi, teised mma omad. Mõlemad ala 3-4 aastat vastu pidanud mul. Samal ajal olen vahepeal sparringus kasutanud ka tapout-i omasid. 4 Paari sain täitsa ok hinnaga ja ükski trenni lõpuni vastu ei pidanud. Muidugi olemas ka päris õiged võistlus omad, mis kestavad kaua, aga treeningutel kasutan üldiselt muid. Vähemalt kotti tagudes.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Madlobster kirjutas:
Jesper kirjutas:

Madlobster, kõik Hiina tehased ja üldse ettevõtted on kohalike omanduses, see on seadusega nii paika pandud.

I telefone jms vist ei tehta öösel lisaks.

Telefone tehakse tõenäoliselt üldse 24/7 ja palju ka muud elektroonikat tehakse katkematu protsessiga.Tehti ka meil Elqotecis omal ajal 24/7.Kontroll on seal tõhus,seda on minul mitu tuttavat rääkind,kes selsetes ettvõtetes käinud.
Ja on ka Hiinas välisinvetoritele ja väliskorporatsioonidele kuuluvaid ettevõtteid.Seal on erinevatel ettvõtte tüüpidel erinevad reeglid.Veel omakorda erinev on asi Hongkongis.
Lihtsaim variant on nö OÜ tüüpi ettevõte,millel on välis omanik,kes ise ka juhataja,aga peab olema kohalik sekretär.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

mx77 kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Minu väide on see,et ei saa üldistada ja sitta saab ka meilt poest.Ma arvan,et näiteks meil poodises müüdavad 100-200€ vahel maksvad kiivrid on täpselt sama head,kui nende analoogid alibabas või ebays mis maksavad seal siis ilmselt vähem.

Selle peale ütleks, et kui sul on 100 eurone pea, siis kasuta 100 eurost kiivrit.
Ma üldiselt valgete inimeste asjade all ei mõelnud mingit suvalist euroopa putkat, kes mõtleb välja mingi jube lennuka kaubamärgi ja siis laseb mingil suvalisel hiina töökojal oma staffi valmis vorpida.

http://motomarket.ee/catalog/held-kiivrid
Siin lehel pole ühtegi üle 200€ kiivrit ja mina olen kindel,et need on tegelikult täitsa normaalsed kiivrid kõik.Olen omanud Heldi kiivrit ja pole midagi laita.Kas nad mulle meeldivad või mitte,see on juba iseasi ja ei puutu asjasse,aga kiivrina on need kindlasti täiesti korralikud tooted.Samuti võib ka hiina e-poodidest leida korralikke asju.Aga täna on ka päris hiina tooted juba teiste hiinlaste vahel poolt kopeeritud. Sita otsa võid sattuda igalt poolt ostes, kaasa arvatud meilt poest korraliku kaubamärgi toodet ostes.
Vaevalt,et minu pea sellest väärtuslikumaks muutub ,kui ta 700€ maksvat kiivrit kannab :D

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Minu pea maksab rohkem kui maailma kõige kallim kiiver. Ei teagi mis teha.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Miks ei peaks ostma varustust Hiinast.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Madlobster kirjutas:

Minu pea maksab rohkem kui maailma kõige kallim kiiver. Ei teagi mis teha.

Sama siin,aga kiiivriga selle hinda ilmselt ei langeta ega tõsta :mrgreen:

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”