Kust leida sõidupükse pikale inimesele?

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
ArdoH
Postitusi: 7
Liitunud: 10 Juul 2017, 01:24
Tsikkel: Hornet

Kust leida sõidupükse pikale inimesele?

Lugemata postitus Postitas ArdoH »

Ahoi,

olles läbi käinud 3 motopoodi Tallinnas, pean ideid otsima foorumist - kust leida tekstiilist sõidupükse 202cm / 80kg inimesele? Kõik on kas paraja laiusega ja lühikesed, või natukene lühikesed ja väga "kaaluktatele" härradele.

Ideid?




kkarl
Postitusi: 25
Liitunud: 12 Mär 2017, 18:00
Tsikkel: Yamaha fzr600r
Asukoht: Tallinn

Re: Kust leida sõidupükse pikale inimesele?

Lugemata postitus Postitas kkarl »

Pane pikk sõidusaabas.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Kust leida sõidupükse pikale inimesele?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

ArdoH kirjutas:

Ahoi,

olles läbi käinud 3 motopoodi Tallinnas, pean ideid otsima foorumist - kust leida tekstiilist sõidupükse 202cm / 80kg inimesele? Kõik on kas paraja laiusega ja lühikesed, või natukene lühikesed ja väga "kaaluktatele" härradele.

Ideid?

Motomarketis on vähemalt RevIt'ile erineva pikkusega mudelid olemas, ise sain kunagi XXL extra long.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!


vanalendur
Postitusi: 495
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Kust leida sõidupükse pikale inimesele?

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Kust leida sõidupükse pikale inimesele?

Lugemata postitus Postitas Ain »

Loodusinvest müüb tallinnas Rukka riideid. Rukkal on mitu kasvu numbri kohta. Väga korralikud ja kestvad riided.

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Kust leida sõidupükse pikale inimesele?

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Pikkuse poolest olen sinust mõned sentimeetrid lühem, sain omale sõidupüksid ka Reviti toodangust. Sõiduteksad on Evolutioni omad, ei oleks kumbki ka sulle liig lühikesed. Põhipoint tuleb pikkuse ja laiuse suhtest. Olen sinust mõnedkümned kilod raskem, kuid kurat, ilma püksirihmata ei saa kumbagi kanda. Revitid peab veel üsna kokku krookima. Ma ei tea, miks varustusetootjad eeldavad, et kui kasvad vertikaalsuunas kõvasti, siis horisontaalsuunal paisud ka kohe pea samavõrra.

Viimati muutis MarekM, 19 Juul 2017, 09:58, muudetud 1 kord kokku.
フーリガン
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Kust leida sõidupükse pikale inimesele?

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Ise lahendasin sarnase mure lihtsalt sellega, et vööst ja jalgevahelt parajad püksid ning lasin õmblejal säärtele juurde õmmelda sama värvi ribad. Miski 15€ vist läks koos materjalidega. Pikkadele suht väike valik...

Kasutaja avatar

Hanno
Postitusi: 221
Liitunud: 24 Mär 2008, 15:26
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: TLN
Tänatud: 3 korda

Re: Kust leida sõidupükse pikale inimesele?

Lugemata postitus Postitas Hanno »

Kui bmw riided võiksid sobida ideoloogilisest ja praktilisest aspektist, siis neil on ka pikk seeria olemas. Olles küll Sinust lühem, aga mina kannan w34/L36 teksaseid, ja bemmi 102 suurus püksid sobivad oivaliselt.

Ja kui huvi peaks olema, siis mul on ühed sõiduteksad üle, mida kunagi inglismaalt tootjalt tellisin (ei mäleta nime hetkel) aga osutusid mulle liiga pikaks sääred. Seisnud kapis miski 6-7 aastat. Väga trendikad ehk pole, aga kevlariga jms ja muidu igati kvaliteetsed.


samuelm
Postitusi: 33
Liitunud: 03 Juun 2016, 16:03
Tänatud: 4 korda

Re: Kust leida sõidupükse pikale inimesele?

Lugemata postitus Postitas samuelm »

Tere, oleks pakkuda kasutatud kuid väga korralikud Rukka püksid lisa voodriga (Long version), kukutud ei ole ja kulumisjäljed puuduvad. Ise olen 200cm ja 98Kg. Käies tunduvad isegi natuke pikad, kuid ratta saljas on kõik täpselt omal kohal. Põhimõtteliselt sellised: http://www.loodusinvest.ee/motokaup/?gr ... 1255&nr=14. Taskute paigutus natuke erinev.


moze
Postitusi: 2
Liitunud: 22 Aug 2017, 08:55

Re: Kust leida sõidupükse pikale inimesele?

Lugemata postitus Postitas moze »

Panen siia ühe lingi, mis võib olla abiks pikkadele kaassõitjatele:
https://www.rusteprotection.com/
Olen ise 205, 95kg ja Tallinna poed on kõik läbi käidud. Täiesti võimatu on midagi sobivat leida. Kolasin ka netis ringi aga valik on ikka väga kesine.
Nemad täiustavad siis tavariietust kevlari ja kaitsmetega. Lasen seal varsti endale teha teksad, võin teha updatei kui käes.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”