Flip up kiivrite hooldus?

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Flip up kiivrite hooldus?

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Kas flip up kiivrite süsteemi peaks mingit moodi ka määrima ja kui jah siis millega? Viimase reisiga tõmbas tolmu jm vahele ning hakkas kergelt tõrkuma. Siis sai ketiõli natuke vahele törtsutatud aga see jälle hoiab tolmu kinni



Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Flip up kiivrite hooldus?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ronk kirjutas:

Kas flip up kiivrite süsteemi peaks mingit moodi ka määrima ja kui jah siis millega? Viimase reisiga tõmbas tolmu jm vahele ning hakkas kergelt tõrkuma. Siis sai ketiõli natuke vahele törtsutatud aga see jälle hoiab tolmu kinni

Mul on endal sama küsimus olnud aga "ametlikku" vastust pole suutnud leiada. Pärast sõitu kruusal krigiseb kiiver igal avamisel-sulgamisel vastikult, olen poovinud seda silikoonmäärdega parendada.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Flip up kiivrite hooldus?

Lugemata postitus Postitas piiks »

Ma olen igasuguseid plast asju (saapa tõmbelukud, akutööriistade akud, jne) WD40ga määrinud. Peseb ja toimetab väga hästi. Kindlasti ka mingi Silikoonmääre on abiks.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

Teema algataja
Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Flip up kiivrite hooldus?

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Macintosh kirjutas:
Ronk kirjutas:

Kas flip up kiivrite süsteemi peaks mingit moodi ka määrima ja kui jah siis millega? Viimase reisiga tõmbas tolmu jm vahele ning hakkas kergelt tõrkuma. Siis sai ketiõli natuke vahele törtsutatud aga see jälle hoiab tolmu kinni

Mul on endal sama küsimus olnud aga "ametlikku" vastust pole suutnud leiada. Pärast sõitu kruusal krigiseb kiiver igal avamisel-sulgamisel vastikult, olen poovinud seda silikoonmäärdega parendada.

Huvitav kas teflonmääre ka sinna kõlbaks? Sellega määritakse peamiselt siis trosse ja ei tohiks tolmu kinni tõmmata.


Jaan_S
Postitusi: 94
Liitunud: 05 Okt 2011, 22:48
Asukoht: Pärnu

Re: Flip up kiivrite hooldus?

Lugemata postitus Postitas Jaan_S »

Kent tootevalikus selline asi nagu Dry Lube. Kuiv teflon. Asendamatu asi teatud kohtades. :bsmile:

Yamaha RD250lc, Kawasaki ZR750f, Suzuki SV1000S, Yamaha YZF-R1 2005, Aprilia RSV1000
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Flip up kiivrite hooldus?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Jaan_S kirjutas:

Kent tootevalikus selline asi nagu Dry Lube. Kuiv teflon. Asendamatu asi teatud kohtades. :bsmile:

Würthil on kah täitsa olemas.
Ainuke asi, et ei tohi segi ajada Drylube nimelise määrdega, see ei ole tegelikult kuivmääre. Vaadata tuleb PTFE Spray nimelist aerosooli.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”