Sõiduvarustus päris inimestele?

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Pole teab mis saladus, et adventure mootorrattaga sõitja on ärvahetamiseni sarnane StarWars Storm trooperile. Kiivrit kandes pole üldse eristatavad. ;-) Lisaks sellele on kogu adventure varustus ikka päris raske. Ma küll otseselt kaalule pole pannud aga usun, et minu püksid+jope kombo koos taskus leiduvaga (mobiiltelefoni, navi, rahakoti ja tont-teab-mis-vajalik) on oma 5kg kokku küll.

starwar_stormtooper_vs_adventure_rider.jpg

Metsas rassides ja raskel maastikul sõites on see varustus päris OK aga kuna kõik need reisirattad näevad rohkem asustatud paiku, kui kõrbeliiva ja muda siis minul tekkis küsimus, et kas kegemat-mugavamat-lihtsamat varustust ka leidub, millega mootorrattur pärast sadulast mahatulekut ja kiivri eemaldamist ei näegi täheseõdalasena välja ja on lihtsasti segi aetav tavalise inimesega. Midagi sellist, millega vanas Euroopas ringi tuurida ja end samal ajal tsiklilt maas ka mugavalt tunda.

Osad tootjad on probleemi mõistnud ja proovinud selles vallas midagi ette võtta (Revit Sand2 Urban). Mõnedel tootjatel on küll varustuses erinevaid vahatatud "vanakooli" tagisid, mis sobivad hästi külmemal hooajal linnas sõitmiseks aga päris mugavat varustust pikemaks sõiduks, mis sobiks kolmel soojemal hooajal kasutada pole senini leidnud. Põhiline probleem, mis tundub neid "tavalisi" jopesid pükse vaevavat on kas ebapiisva ventilatsioon (enamasti puudb üldse) või ebapiisav turvalisus.
Knoxil on olemas aramidriidest teksad, mis sobivad päris hästi pikaks sõiduks, kus põlvekaitsmed on korralikult paigas ja ka nende kolmekihiline jopede süsteem on enam-vähem samm õiges suunas. https://goo.gl/S3bLzM Revitil on mõned teksad, mis on korralikult kevlariga vooderdatud

Kas keegi foorumlstest on ka sellise küsimusega tegelenud, sellele mõelnud või isegi lahenduse leidnud? Jagaks kogemusi.



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas will111 »

Hmm, ma pole ka otseselt kaalule pannud aga olen praktiliselt kindel, et kui ma oma täitsa tavalise igapäevase nahktagi (mingi vanucci) kaalule viskaksin siis 3kg kaalub ainuüksi see komponent. Kui sinna "asjad" ka taskusse laduda ja natuke muud varustust veel lisada siis on samuti 5kg väga "lõdvalt" täis. Ühed nö. tavalised või igapäevased või päris inimese sõiduteksad (held), mis siis kah kevlariga vooderdatud...no need kaaluvad mul ka ikka kuskil sinna pooleteist kilo kanti.
Aga miks täpsemalt see varustuse paar kilo siia-sinna üldse nii suurt tähtsust omab? Eks oma naha ja muude oluliste linkide kaitsmine millegi muuga ju paratamatult tähendabki teatavat lisamassi, ja kuni 5 kilo terve kere kohta pole minumeelest selle tarbeks midagi nii katastroofilist.

On ju ka olemas varustust, mille saab sõltumatult muust riietusest peale sadulast maha tulekut eemaldada. Näiteks põlvekaitsmed ja ülekehale kaitsmevest. Mida nende asjade all või peal kannad ei oma siis enam erilist tähtsust ehk et tuule ja veekindlaid kergeid ja mugavaid jopesid vast on selliseid ka, mis ei ole otseselt tsiklisõiduks mõeldud

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Baigimeestel asi veel hullem,kaalusin oma spordivarustuse ja sain kiivri,saapd kombe kaaluks 10,5kg.aga nendega muidugi ei tatsa linna peal kah.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 970
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas KIBU »

kohe näha et Gentlemans Ride on tulekul , mehed mõtlevad outlooki peale :):):) muidugi, inimeses peab kõik kaunis olema!
tegelt selline tavainimese välimusega sõiduvarustus sobib vaid linnavahel tiirutamiseks ja sellist on saada küll või pigem sõida tavaliste riietega ja oled kohe rahulikult osa massist nii kui tsikkel enam ei paista.
motomatkadel olen mina täheldanud, et vaja on kahte seadet. üks sõitmiseks igasuguse ilmaga ja mõistlikult turvaline ning teine lühike võimalikult hele kuna päike paistab ja palav on nii kui pikemaks seisma jääd. kui ei ole palav siis ilmselt sajab ja sobib jälle sõiduvarustus kõikse paremini.
Mina arvan, et soliidseid sõiduriideid ei tehta eriti kuna enamus motomatkajaid ei taha ilusad olla või ei häbene motomatkajaks olemist ja selgelt äratuntavad motoriided sobivad või on isegi eelistatud. teiseks pargivad enamus end kuskil laagrisse, vahetavad riided ja lähevad linnapeale. kolmandaks on enamasti motomatkajate sihtkohad teised kui lennukituristi omad ja oht kellegi silma riivata on väike. kui tahad kesklinnades sambaid vaadata on mõistlikum lennukiga kohale sõita ilusad riided seljas.

5248653
Kasutaja avatar

Hanno
Postitusi: 221
Liitunud: 24 Mär 2008, 15:26
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: TLN
Tänatud: 3 korda

Re: Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas Hanno »

pole just võibolla kõige sobilikum matkamiseks, aga kui vaatad näiteks BMW motoriiete kataloogi, siis sealt leiab küll selliseid asju, millega kellelegi silma ei torka. Vt. näiteks Downtown Jacket.
Eks matkariided ikka ongi sellepärast nagu stormtruuperid, et neile on kõrgendatud nõudmised, eelkõige funktsionaalsuse osas. Ei tohi neis külm olla, ega ammugi palav. Samas tuult ja vett ei tohi läbi lasta. Kaelast ei tohi tuul sisse puhuda, samas peavad kõik kraed ja kaelasoojendused sisse mahtuma. Varukaid peab saama kinda peale kui alla toppida. Kaitsemeid peab olema niipalju kui mahub, samas ei tohi midagi segada ja käia peab olema sama mugav kui istuda. Kõiki kaitsmeid peab saama reguleerida ja lihtsa vaevaga eemaldada. lõputu nimekiri kriteeriumitest.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Võtad mingi pikema nahktagi(näiteks midagi sarnast https://www.louis.eu/artikel/held-5423- ... =389025865 ) ja teksad.Jalga paned saapad,mis on tavajalanõude sarnased, pool kõrged ja oledki nagu iga teine inimene.On ka tekstiil jakke mis näevad täitsa tavalised välja.Teksadele paned kaitmed peale mitte sisse ja siis ei torka need ka silma.Soojas kliimas peab lisaks ikka ka veel muid riideid kaasas omama ,nagu Kibu eespool mainis.Ma ei kujutaks üldse ette kuidas selles eespool mainitud skafandris maantee matkal ennast kuskil soojal maal mugavalt tunda.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas piiks »

Kaalu osas võin kaasa rääkida, kuna olen üle kaalunud. Minu Rukka jope + püksid + Icon nahkvest, Shubert C2 ja saapad kaaluvad 20+kg. Minul ei ole probleemi nendega ringi tatsata kaalu mõttes. Aga ma ei tee seda reeglina.
Soojal maal sõites, kevlariga teksad ja õhem tagi. Need ei kaalu palju ja on vabalt ringi tatsatavad.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kolme külmema hooaja jaoks (sügis-talv-kevad) leidub sedasorti sõiduvarustust küll päris piisavalt. Raskem on leiad kolme soojema jaoks midagi mõistlikku, millel oleksid olemas vajalikud tuulutused.
Siin üks selline asi. Hind on küll keskmisest kõrgem aga tundub olevat just täpselt sobiv riidese sadulasse-maha-sadulasse kasutuseks.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: RE: Re: Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

piiks kirjutas:

Kaalu osas võin kaasa rääkida, kuna olen üle kaalunud. Minu Rukka jope + püksid + Icon nahkvest, Shubert C2 ja saapad kaaluvad 20+kg. Minul ei ole probleemi nendega ringi tatsata kaalu mõttes. Aga ma ei tee seda reeglina.
Soojal maal sõites, kevlariga teksad ja õhem tagi. Need ei kaalu palju ja on vabalt ringi tatsatavad.

Kõlab veidi müstiliselt, kaitsmed malmist valatud? Ma olen mehaanik ja tööpüksid kaaluvad kehval päeval 8kg, aga seal on šlaki haamer, 13 võti, 10 võti, nuga , tellitav võti, metalli meisel, kuuskantide komplekt , mõõdulint, metallist 2m tollipulk, nihik, väike kruvikate komplekt, kohvitass, 3-4 erinevat puuri, 3 kärni, 4-5 markerit/pastakat, nahast keevituskindad, keevitustangid, raudninadega turvajalatsid jne.
Võrdluseks veel, et 6 aastane poisslaps kaalub 23 kg umbes.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas will111 »

aga temal on äkki taskud täis rehvivahetuse heebleid, tööriistakomplekti, tulekustutit jne :D

realistlikult võtta siis 20+kg tundub tõesti ulmeline. okei kiiver ja saapad kokku võivad ehk olla 3-4kg aga kust see ülejäänud mass tuleb ei kujuta hästi ette. tõsi et paks nahk on ka raske kuid NII raske see nüüd olla ei saa...või siis ei tohiks. paksud ja rasked heldi püksid millega kannatab sõita ka talvel, need kaaluvad mul ehk kuskil 2-3kg. ei kujuta ette, et nendest võiks veel oluliselt raskemaid olemas olla. või kui on siis ei kujuta ette mille nimel see raskus sinna enam lisatud oleks.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma panin ka oma varustuse kaalule, et näha, palju tüüpiliselt seljas olev koos taskutes leiduvaga kaalub, kui ma sadulast maas olen:

    • sõidujope, tekstiil (kõikide kaitsetega)
    • sõidupüksid, tekstiil (põlvekaitsetega)
    • traksid
    • mobiiltelefon
    • tsiklivõtmed
    • koduvõtmed
    • taskunuga (mitte multitööriist) https://goo.gl/JkNEjD
    • kõrvatroppide karp
    • prillid
    • dokumendid-rahakott
    • GPS GoRider (280g)

KOKKU 6.1kg

Kui keegi soovib arvutada, siis kiiver kaalub 1.5 kg ja saapad 1.9 kg.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas oil »

Kaalusin saapad üle. 4,5 kg. Kaks tükki siis. Ülejäänd varustus suht sama palju otsa ja kiiver 1,5 kg veel.

Nii et pääseb nippa-nappa 10 kiloga.

Kaks päeva on turjal olnud 28 kg püsimatult vingerdavaid lapsi... nii et homsel sõidupäeval jäävad kehale ühtlaselt jaotunud 10 lisakilo meeldivalt märkamatuks nagunii.

Baigiga sõiduks on vähe kallim rõivas, saapad 1,5 kg, seega kogu kupatus kergem ja kannatab juba ringigi patseerida. Sama varustusega käin ka lumelauda sõitmas, isegi kiiver on sama, aint lõua-osa keeran küljest ära.

Nii et kipun arvama, et varustuse kaal ja kaitsmete hulk pole määrav. Oluline on see, kui hästi see selga istub.

Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: RE: Re: Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas piiks »

Margusxx kirjutas:
piiks kirjutas:

Kaalu osas võin kaasa rääkida, kuna olen üle kaalunud. Minu Rukka jope + püksid + Icon nahkvest, Shubert C2 ja saapad kaaluvad 20+kg. Minul ei ole probleemi nendega ringi tatsata kaalu mõttes. Aga ma ei tee seda reeglina.
Soojal maal sõites, kevlariga teksad ja õhem tagi. Need ei kaalu palju ja on vabalt ringi tatsatavad.

Kõlab veidi müstiliselt, kaitsmed malmist valatud? Ma olen mehaanik ja tööpüksid kaaluvad kehval päeval 8kg, aga seal on šlaki haamer, 13 võti, 10 võti, nuga , tellitav võti, metalli meisel, kuuskantide komplekt , mõõdulint, metallist 2m tollipulk, nihik, väike kruvikate komplekt, kohvitass, 3-4 erinevat puuri, 3 kärni, 4-5 markerit/pastakat, nahast keevituskindad, keevitustangid, raudninadega turvajalatsid jne.
Võrdluseks veel, et 6 aastane poisslaps kaalub 23 kg umbes.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Mul on kõige soojem Rukka jope, selle foolium voodriga. See koos Iconi nahkvestiga kaalub ropult. Garderoobi tädid reeglina minestavad, kui neile selle ulatan. Kui kodu jõuan kunagi, siis võin igaksjuhuks üle kaaluda ükshaaval oma asjad. Aga tookord lihtsalt astusin kaalule ja lahutasin nähtust oma netokaalu maha.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma kaalusin huvi pärast end eile kiivri ja kogu riietusega.Taskus olid veel teised kindad,rahakott(paksem),kaks võtmekimpu(mõlemas 3-4 võtit),telefon.Siis koorisin kõik kuni alukateni maha ja kogu selle komplekti kaaluks tuli täpselt 8kg.On see nüüd palju või paras,aga ma arvasin,et on rohkem.
Seljas oli tagi Rev´it Turbine,teksad Held,saapad paeltega pool kõrged Probiker,kiiver avatav-Nolan,T-särk ja puuvillane pusa.
Eilse ilmaga(18C) olid need riided, peale saabaste(natuke liiga jäigad ja kõrged kõndimiseks), igati mugavad ka niisama ringi liikumiseks.Reisides kannan pigem tavalisi matka saapaid ja olen selles samas riietuses end täitsa normaalset tundnud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas piiks »

See 20 oli vähe üle pakutus jah. Kaalusin eile üle, täpselt 12,0 kg tuli. Astusin alguses aluspükstes, t-särgis ja sokkides kaalule. Siis panin kogu varustuse selga ja uuesti. Kaalu vahe oli siis 12kg. Taskud olid tühjad, ainult siklivõtmed olid lisaks käes.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas AzA »

Macintosh kirjutas:

minul tekkis küsimus, et kas kegemat-mugavamat-lihtsamat varustust ka leidub, millega mootorrattur pärast sadulast mahatulekut ja kiivri eemaldamist ei näegi täheseõdalasena välja ja on lihtsasti segi aetav tavalise inimesega. Midagi sellist, millega vanas Euroopas ringi tuurida ja end samal ajal tsiklilt maas ka mugavalt tunda.

Ma näiteks saan ilma kiivrita 7kg hakkama .... kesksuvel, jahedamaga aga hakkavad pisiasjad kaalu lisama. Paljas salli vahetus on sada grammi lisa.
Käpikud kisuvad raskemaks, kaks kihti sooja pesu, ws vest.
Miks nii? Aga seepärast, et esitasin sama küsimuse nagu sina Mac.
Katsetasin igatsortimenti riietust erinevatelt tootjatelt. Lõpuks maabusin mugavate teksade ja tagi juurde, mille kannatab t-särgi peale tõmmata ja .... võrkpesu, ws pesu, ws vest, eriti jahedaga vihmakombe (üllatavalt palju tapab külma tuult).
Ehk siis ma riietun kihiliselt nagu need 3in1 joped, aga teen seda nii, et valin ise kihid .... jõudsin selleni, et tootja siiski ei tea, mis just minule sobib.
Tulemuseks on see, et kahvris on kotike erinevat pesu ja reisukesel olles vastavalt päevale valin kihid.
Välja nägemiselt ... isegi teatrist pole välja visatud.
Ainuke viga on selles, et katsetamise ja sobiva leidmisele läheb maailm aega ja pappi :(

Aga mulle meeldib.

Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas Prets »

Siin teisel pool suurt mannert on suur valik just sellist sõidukama, mis ka tänaval normaalne välja näeb. Eriti Austraaliast on kevlariga teksad, kevlariga pusad, kevlarist särgid jne.
Suurim bränd vast Dririder, kes siin seda kama teeb, teised väiksemad ka Resurgence Gear (väidetavalt kõige turvalisemad sõiduteksad) ja ka originaalne Draggin Jeans.
Ei ole kokku puutunud nendega küll Eesti edasimüügis.

(togi)
Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: RE: Re: Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Prets kirjutas:

Siin teisel pool suurt mannert on suur valik just sellist sõidukama, mis ka tänaval normaalne välja näeb. Eriti Austraaliast on kevlariga teksad, kevlariga pusad, kevlarist särgid jne.
Suurim bränd vast Dririder, kes siin seda kama teeb, teised väiksemad ka Resurgence Gear (väidetavalt kõige turvalisemad sõiduteksad) ja ka originaalne Draggin Jeans.
Ei ole kokku puutunud nendega küll Eesti edasimüügis.

Draggin jeansi müüakse rootsis päris palju, eesti kohta ei tea rääkida

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

TiitX11
Postitusi: 403
Liitunud: 16 Aug 2015, 18:54
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Sõiduvarustus päris inimestele?

Lugemata postitus Postitas TiitX11 »

kaalusin 2-e 2-e osalist nahkkostüümi:
Biker "Marlboro" - 4,1kg
Held, suvine - 4,6kg
Mõlemad on küll ümbertehtud kuna kannan enamasti madalaid jalanõuid, siis alaääred on mõlemal uued. Marlboro kostüüm on parim mida üldse olen kohanud. Isegi EU motopoodides ja mujal maailmas pole näinud sellise universaalsuse ja kvaliteediga toodet! Kõik on tal 100% läbi mõeldud lisaks kaitsmed ja välimus. Kostüüm on vana ja päevinäinud, kunagi pruugituna ostetud ja nahakaitse vahendiga sissetehtult isegi kannatab vihma.
Held on ka hea aga mitte nii läbimõeldud ja seal on lisaks kõigele traksidega põll millega saab palavamatel päevadel sõita ilma ülaosata. Põhiline "viga" on jalgevahe, seal nahk puudub ja vihmaga pole eriti mõnus :D

Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”