milline kiivri rihmakinnitus valida

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
cas

milline kiivri rihmakinnitus valida

Lugemata postitus Postitas cas »

Mis te arvate erinevatest kiivririhma kinnitustest, nagu ma aru saan on testide põhjal DD süsteem kõige parem? samas kas tavakasutuses liiga tülikas pole? Nupuga süsteemid nagu nolanil ja AGV-l vist on mugavamad?!
Kasutaja avatar

karujänes
Postitusi: 79
Liitunud: 05 Veebr 2004, 19:31
Asukoht: Täna siin, homme seal... ;-)

Lugemata postitus Postitas karujänes »

alguses on natuke harjumist, nagu iga uue asjaga. aga kulub käe sisse.
mul praegu ca 3-5 sek kinnituseks või lahti tegemiseks.
ja olen alles värske kiivri omanik, õpin kasutama.
kokkuvõtteks: ise küll asjas probleemi ei näe.


cheers!
KJ :)

Teema algataja
Timo R.

Lugemata postitus Postitas Timo R. »

Mina kasutan AGV kiivrit ja olen selle kiirkinnitusega ülimalt rahul. Eeldan, et oled kõnealuse kiivri ainukasutaja. Kui nii, siis reguleerid rihmad paika ja pärast on kasutada ülimugav.
Samas ei või minu teada ilma DD kinnituseta võistelda. Niiet tee siit omad järeldused.

Teema algataja
Timo R.

Lugemata postitus Postitas Timo R. »

Meenus, et mul on müüa väga väga korralik ARAI kiiver. Mudel: NR-3, 1380 grammi, suurus L, sinise-punase -valgekirju. Hind 6000.- EEK
Kui kedagi huvitab, siis 52 33 111

Teema algataja
Külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Sisselogimata Aatomik:

Mul on Nolan kiiver ja DD kinnitus - väga mugav. Kinni lahti umbes 0,5 sek :). Nipp lihtsalt selles, et kui kiivrit pähe panen ja ära võtan ei tõmbagi rihma klambrite vahelt täiesti välja, milleks? Annan ainult niipalju järgi, et pöialdega piisavalt ette tõmmata saab ja pähe mahub.
Algul tundus DD lahedus võõrastav kuid ainult algul. :)
Lühidalt - soovitan.

Teema algataja
uitaja

Lugemata postitus Postitas uitaja »

Väietetavalt on k6ige tervislikum (st ohutum) kasutada seda kahe r6ngaga kinnitussysteemi, samas on see aga ysna ebamugav. Seda eriti pikemalt reisil olles, kus kiivrit tuleb tihti ära v6tta ja siis jalle tagasi panna...

Teema algataja
?Pr...

Avane seesam...

Lugemata postitus Postitas ?Pr... »

Oman NOLAN eest avaneva lõuaosaga kiivrit ja kinnitus on väga hea ja ka peast ei pea kogu aeg ära kiskuma(tankimine,väike teeäärne peatu jne.),sest tõstad lõuaosa üles ja no probleem!!!
Olen ka kinniseid kasutanud, kuid ei meeldinud eriti, aga nüüd olen rahul - puhtam ja kuivem tunne!
:lol: Ärge pange tähele ja ilkuge kohe - eks kõigil oma arvamus ja see kutsikate klähvimine midagi paremaks tee - arenguruumi ju on .........
8)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”