Küljekohvrid Yamaha XJR1200

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Habe
Postitusi: 84
Liitunud: 02 Juun 2004, 00:54
Asukoht: Tallinn

Küljekohvrid Yamaha XJR1200

Lugemata postitus Postitas Habe »

Täpsemalt on siis mure raamidega, kuhu kohvreid kinnitada. Ratas on viimase aastakäigu 1,2l 98.vl. Givi kodukas pakub täpselt sellele mudelile ainult tagumise kohvri kinnitust. Samas kui valida mudeliks XJR 1300 98-01, siis pakub rõõmsalt kinnituse kolmele kohvrile. Pildilt tunduvad rattad 100% ühesugused olema. On kellelgi kogemust? Või on otsingutega rohkem õnne? Kas 1998 aastal toodetud 1200 ja 1300 mudelit eristab üldse miski peale 100cm3 e. siis mootori?


Kasutaja avatar

Motomarket
Kaupmees
Postitusi: 527
Liitunud: 25 Mai 2004, 11:15
Tänatud: 42 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Motomarket »

Hepco & Becker. Ja neid toob maale Motomarket. Kõik variandid on olemas, nii külje kui ka tagakohvri kinnitused. Samuti on võimalus valida sobivat värvi - kas siis kroom või must.

sancho

Lugemata postitus Postitas sancho »

Motopood.ee ja Rain oli vist nimi. Kunagi käisin proovimas seal Givi kohvrite jaoks 1300 xjr raami ja sobisid kyll.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Habe
Postitusi: 84
Liitunud: 02 Juun 2004, 00:54
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Habe »

sancho kirjutas:
Motopood.ee ja Rain oli vist nimi. Kunagi käisin proovimas seal Givi kohvrite jaoks 1300 xjr raami ja sobisid kyll.
Õnnelik mees oled, kui midagi sealt proovida said. Olen aru saanud, et tegu on interneti põhise poega ja " pesa" neil justkui pole!? Või ma eksin?
Ise küsisin sealt hinda tuuleklaasile 07.07.04, vastust pole tänaseni tulnud.
13.07.04 tuletasin neile meelde oma tuuleklaasi muret ja lisasin küljekohvri soovi. Vastust tänaseni pole. Imkelik, nagu polekski tegemist kapitalismiga? Või läheb siis tõesti ühel firmal liiga hästi? :twisted:

sancho

Lugemata postitus Postitas sancho »

No noooh.... Minu kogemused on kyll olnud ainult positiivsed, alles hiljaaegu sain sealt endale uue topcase koos mudelikohase kinnitusega ja seda oli neil koha peal võtta!!! Muideks sellele xjr võid julgelt proovida Givi universaalseid tuuleklaase ja neid oli Motodepoos tõesti lai valik(vähemalt mõni aeg tagasi). Pead ainult ise pusima, et õige nurga all peale saad. Mina proovisin korra ja hakkas üle 120 sõites pead väristama, edasi ma ei viitsinud väga jännata, nii et sõitsingi ilma klaasita edasi.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”