Visiir putukatest puhtaks

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Visiir putukatest puhtaks

Lugemata postitus Postitas spinna »

Kohutavalt tüütu on see ülepäeviti visiiripesu. Uduse visiiri teemas on juttu mingist ainest mis vihma vastu hea ja pisut ka putukate vastu aitab, aga kas on kellelgi infi ka mingist tõhusast , kiirest ja mugavast lahendusest.
Suzuki GSX 750 Inazuma

Credo

Lugemata postitus Postitas Credo »

ülepäeviti? õnnelik. ma puhastan iga päev :lol:
Kasutaja avatar

Teema algataja
spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Ma pean silmas sellist puhastamist, et võtad visiiri täiesti eest ära ja paned kraanikaussi likku jne. Igasuguseid spraysid olen ka proovinud, millega puhastada klaasi eest ära võtmata, aga päris puhtaks seda nii ei saa. Äkki ma olen hoopis maksimalist ... :roll:
Suzuki GSX 750 Inazuma

ollo
Postitusi: 285
Liitunud: 23 Apr 2004, 11:31
Asukoht: Tln

Lugemata postitus Postitas ollo »

Ma olen suve jooksul visiiri vist 2 korda eest ära võtnud :? Märja lapiga ikka vahel saab üle lükatud. Sõitnud ka küll ainult ~2500 km ja 95% valgel ajal, pimedas kipub neid mutukaid rohkem tulema.
Kasutaja avatar

Raitz
Postitusi: 544
Liitunud: 13 Aug 2003, 23:59
Asukoht: Rakvere / MT10 dnepr

Lugemata postitus Postitas Raitz »

Isiklikult olen kasutanud neid vahendeid, millega arvuti monitore puhastatakse.
Kui und ei tule loen lambaid ja nende 125cm3 postitusi

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rein »

Kasutan leotamiseks BMW Original CareProducts Insect removerit 500ml ine pudel maksis mingi 150 EEku. Väga hästi leotab lahti. Hiljem kraanist vesi peale ja häästi vähekene on vaja mõnda suuremat sitta järgi aidata.

Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas Tarts »

würth-i klaasipesuspray 0890-25 ei ole kordagi alt vedanud ja alati abiks olnud!
Kasutaja avatar

karujänes
Postitusi: 79
Liitunud: 05 Veebr 2004, 19:31
Asukoht: Täna siin, homme seal... ;-)

Lugemata postitus Postitas karujänes »

satikalaibad ja muu sodi saab visiirilt väga lihtsalt kätte peaaegu iga vedelseebi, shampooni või fairyga. olen neid proovinud väga mitmeid erinevaid - mis parasjagu käepärast on olnud. kõik töötavad võrdselt hästi. ja neil on ühtlasi ka udusust vältiv omadus.

võtan lehe või paar tavalist pehmet kätekuivatus- või wc-paberit, teen selle pesuainega märjaks, hõõrun sellega ühtlaselt üle visiiri nii et see piisavalt vedela ainega kokku saaks. viskan selle paberi minema. lasen visiiril seista (liguneda) ca 1 min, siis võtan järgmise samasuguse (puhta) ainega immutatud paberi, millega eemaldan visiirilt kogu sodi - satikad on lahti ligunenud, mõni tahab natuke "aitamist" saada. kolmas paber on kuiv - sellega lihtsalt kuivatan visiiri ära, nii et kuskile mingit plekki ei jääks. nähtavus taastub täielikult.

visiiri sisemise poole puhastamiseks kasutan täpselt sama vahendit ja moodust, lihtsalt piisab ühest niisutatud ja ühest kuivast paberist. see hoiab ka visiiri väga hästi uduseks minemast - nii paari-kolme päeva jooksul. siis tuleb uuesti puhastada :) lihtne! :wink:


KJ 8)
The truth is somewhere out there!

kasutaja1
Postitusi: 487
Liitunud: 19 Apr 2004, 09:17
Asukoht: Tartu/Speedfight 2

Lugemata postitus Postitas kasutaja1 »

ses mõttes on hea seegi, et rolleriga seda visiiri probleemi pole, et pesema peaks meeletult, kordagi ise ei pesnud :lol: muidugi mida pesta kui visiirigi pole :lol: algul oli ja siis küll pesema e pidanud. kiivri visiir kestis midagi aastakese ringi, muuseas ega teil pakkuda pole viisiri ? Kiwi E30 variandile.. saatke ES

Aha
Postitusi: 34
Liitunud: 12 Aug 2004, 23:16
Tsikkel: VFR 800
Tänatud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas Aha »

NB Paberiga ei soovita visiirile läheneda kuna paber sisaldab mikrokiude mis mikrokriibivad visiiri ning pika aja peale läheb see tuhmiks. Mind aitab märg taskurätik väga hästi. Paremaid tulemusi annab kohe peale sõitu visiiri puhastamine, kuniks satikad ära ei kuiva...
VFR

raynu

Lugemata postitus Postitas raynu »

...lihtsam on sõita krossikiivriga ju...ei mingit visiiri muret...ja nägu pesed nagunii õhtul ju? :lol:

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

see nüüd küll loll jutt..
tahaks näha sind suveõhtul krossikiivriga 90 km/h sõitmas see on näole ikka päris valus ja silmad saavad päris julma valu..

raynu

Lugemata postitus Postitas raynu »

ära siis nyyd kohe lööma kahh hakka :oops: ....tean omast käest mis juhtub kui prille ees pole ja mõni rekka sulle vastu juhtub tulema..või veel hullem mööduma nii et teepervest kruusakivikesi tantsima paneb

octavio
Postitusi: 120
Liitunud: 29 Veebr 2004, 15:17
Asukoht: raplamaa

Lugemata postitus Postitas octavio »

sama lugu et puhastan iga päen.Pihusta klaas ajax klaasipesuvedelikuga kokku ja mõne pehme paberiga puhtaks.Et udu vastu saada tee klaas seestpoolt fairiga kokku ja nühi puhtaks, väga hästi mõjub.
suzuki gsx600f
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”