Sidesüsteemid mootorrattal

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


joel
Postitusi: 1802
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas joel »

Proovi kõrvatroppidega. Mul on Midland BT1 ja seda ma lühema otsa peal ilma kõrvatroppideta sõites ei vaevu sissegi lülitama selle rõveda ragina pärast, mis klappidest kostub. Kõrvatropid lõikavad selle ragina uskumatult hästi ära. Sõidu ajal rääkides vaata, et lõuaosa tuulutus kinni oleks ja otse mikri peale ei puhuks. Siis teised kuulevad paremini.

Joel
Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Kõrvatropid on küll huvitav variant.. peab proovima.

Aga kiivril mul lõua osa ei ole.. linnas kasutan täis-nägu-visiiriga lahtist kiivrit. Mikri otsas on kõige suurem muhv, mis komplektis kaasas oli.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1764
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas simp »

Proovi telefoni pealt heli vaiksemaks keerata, need võimendavad vahest üle.(minu xperia z5 compact teeb seda nt)


Melx
Postitusi: 390
Liitunud: 03 Mai 2006, 16:15
Tsikkel: Freewind|Bandit 1250 SA|B-King
Asukoht: Saaremaa
Tänatud: 5 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas Melx »

Piipz kirjutas:

...
Leidsin siiski kaks väikest miinust -

  1. raadio vastuvõtt võiks veidike parem olla, ilmselt ei ole parandatav viga
  2. aku tühjakssaamise hoiatus võiks tulla varem, mitte 2 minutit enne täielikku tühjakssaamist, ilmselt parandatav viga, seda on ka Sena community nõudnud, ka ise tegin neile feature requesti.

Intercom on veel täielikult proovimata - ei oska veel kommenteerida.

Ehk tead juba kuid siiski mainin igaks juhuks.
Raadio puhul RDS välja ja soovituslikult kõlari juhe üle pea vedada, mitte kukla tagant. Samas, autoraadio võimekust ei ole mõtet lootagi, selleks seade liiga lahja ja antenn ka olematu.
Aku puhul on endal mugavam hoida "high" peal, käima pannes hoida nuppe all või häälkäsk “check battery”. Muidugi enamustel on vist ka see laadimis anomaalia, et esimese korraga ei lae päris täis. Poolt tundi seisab siis uuesti laadides paneb veel tükk aega.

Intercom on igati vägev, kvaliteet on suht-koht 5, 5+ oleks paremate ja võimsamate kõlaritega. Kasutusulatus kuskil 4-500m otsenähtavusel.

Ziccel

Ohverdan bensiini !
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Melx kirjutas:

Intercom on igati vägev, kvaliteet on suht-koht 5, 5+ oleks paremate ja võimsamate kõlaritega. Kasutusulatus kuskil 4-500m otsenähtavusel.

Ma olen vahemaad testinud: 800m peal tuli ragin sisse; 1200m peal oli küll ühendus küll olmemas aga heli enam polnud; 1400m juures katkes ühendus seadmete vahel. Mägdes proovisime. Uuemad komplektid (2016) on pisut ägedamete kõlaritega. Lisaks saad sa arvutist seadistades võimuspiirangu maha võtta. Siis on volüümi veelgi enam.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

VR
Postitusi: 46
Liitunud: 12 Aug 2006, 16:40
Asukoht: Rapla
Tänatud: 2 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas VR »

Mairo kirjutas:

keegi sellise komplekti on soetanud? 6-Riders-1200M-Handsfree-Motorcycle-Helmet-Bluetooth-Headset

Ma mõni postitus eespool kirjutasin, et järgmisel nädalal peaks mulle need kohale jõudma ja eks peale seadistamist ja proovimist saan sõna võtta.
Oleks isegi soovinud varasemate kasutajate arvustust lugeda. Huvitav, kas Eestis tõesti kellelgi neid seni pole...


Melx
Postitusi: 390
Liitunud: 03 Mai 2006, 16:15
Tsikkel: Freewind|Bandit 1250 SA|B-King
Asukoht: Saaremaa
Tänatud: 5 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas Melx »

Macintosh kirjutas:
Melx kirjutas:

Intercom on igati vägev, kvaliteet on suht-koht 5, 5+ oleks paremate ja võimsamate kõlaritega. Kasutusulatus kuskil 4-500m otsenähtavusel.

Ma olen vahemaad testinud: 800m peal tuli ragin sisse; 1200m peal oli küll ühendus küll olmemas aga heli enam polnud; 1400m juures katkes ühendus seadmete vahel. Mägdes proovisime. Uuemad komplektid (2016) on pisut ägedamete kõlaritega. Lisaks saad sa arvutist seadistades võimuspiirangu maha võtta. Siis on volüümi veelgi enam.

Nuja, eks see ühendus oleneb ka segajatest, mida kaugemal tsivilisatsioonist seda parem.
Ma sain talvel depoost igavesti vanad seadmed, 1409 seeria.

Ziccel

Ohverdan bensiini !
Kasutaja avatar

srx
Postitusi: 202
Liitunud: 18 Aug 2015, 13:55
Tsikkel: VX800, CB600F, R6, GS500
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas srx »

urmas66 kirjutas:
Mairo kirjutas:

keegi sellise komplekti on soetanud? http://www.ebay.co.uk/itm/6-Riders-1200 ... Sw9eVXVo1D

vaata siin analoogsed müügis ja ka tagasisidet on sadades.

http://www.aliexpress.com/w/wholesale-b ... =200001119

Mul on üks selline:
http://www.aliexpress.com/item/BT-Heads ... 37222.html
Täitsa toimib. Aku kestab päris hästi.
Talvega seistes aku tühjaks ei saanud, kevadel sõitsin veel vähemalt nädala enne kui laadima panin.
Heli võiks olla tugevam. Nakediga maanteel eriti ei toimi. Vaikseks jääb.
Omavahelise suhtluse tuge pole. Tahtsin ainult telefoniga ühendada, et Waze saaks teed juhatada ja hoiatada.
Põhimõtteliselt võiks selle ära müüa.

Siis on mul üks paar selliseid:
http://www.ebay.co.uk/itm/172151396479

Heli on tugevam. Aku kestab vähem.
Maanteel oluliselt parem.
Omavahelist suhtlust pole proovinud. Ei käi kellegiga koos sõitmas ja hetkel pole isegi teist kiivrit mille külge seda panna.
Aku annab oma lõppemisest piiksudega märku aga kui neid piikse kuuled, siis põhimõtteliselt on juba hilja. Lähima 10 minuti jooksul lõpetab ta toimetamise. Kui sul on neid juhuslikult 2tk, võid mõlemad oma telefoniga paaritada ja kui üks lõppeb, võtad paned kiivri külge järgmise :)
Aku päris katastroofiline ka pole. Rohkem kui korra nädalas pole laadinud.
Kuna tal on omavahelise suhtluse teema ka sees, siis nuppudega opereerimine on veidi ebamugavam, sisse-välja lülitamiseks peab nuppu tükk maad kauem all hoidma.
Kaasa tuli nii clipiga kinnitus kui ka kahepoolse teibiga liimitav kinnitus.

Telefoni handsfreena töötavad mõlemad hästi.
Muusikat saab ka kuulata, kuigi sealt välja tulev spekter ei ole melomaanile sobilik.

Ei ole midagi paremat proovinud ja võrdlusmoment puudub.
Omavahelise suhtluse proovib ka kunagi ära. Hetkel on saanud telefoniga asju ajada kui vaja.

Sarnastest toodetest on veel mingi FM raadioga variant ka. Siis on veel erineva kaugusega variante.
Ma eeldan, et mida suuremaks numbrid lähevad, seda vähem aku kestab.
FM raadiost ei oska puudust tunda. Ilmselt on sellega opereerimine ka väga ebamugav ja samadele nuppudele tuleb veel funktsioone juurde.

Mille võiks juurde võtta on BT-ga PMR446 raadiosaatja.
Kas need hiinakad on suutelised kahe BT seadmega korraga opereerima (raadiosaatja ja telefon/navi), seda hetkel ei oska öelda.

Minu vajadused rahuldavad need hiinakad praegusel hetkel ära.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

srx kirjutas:

Mille võiks juurde võtta on BT-ga PMR446 raadiosaatja.

Mul on Tribe BT motosaatjad välja pakkuda: viewtopic.php?f=92&t=98150&p=747313#p747313

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Mei oli siin ka cardo müüa oõemas, ootan pakkumist packtalk duo 2x hinnapakkumist

dr800 2x
Kasutaja avatar

Antskala
Postitusi: 54
Liitunud: 06 Sept 2004, 09:51
Tsikkel: 790AdvR
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas Antskala »

Jagan oma värsket kogemust Cardo Packtalk seadmetega.
10 päevane reis, kokku 7 Packtalk seadet. Kasutasime DMC režiimi.
Grupi seadistamine mobiiliäpiga oli lihtne ja sellega kogu seadistamise tegevus lõppes. Hommikuti lülitasime seadmed sisse ja kohe oli side kõigi seadmete vahel püsti. Vanemate Cardo seadmetega oli igahommikune tegevus kanalite püsti saamine. Samuti sai pikema pausi ajal seadmed välja lülitatud ja peale pausi sisse lülitades jällegi kohe side üleval.
Kui punt kaheks jagunes, siis mõlemad pooled rääkisid omavahel edasi. Kui punt jälle kokku sai, siis jällegi kohe side kõigi vahel olemas, lisaliigutusi tegemata.
Kui tuli telefonikõne, siis sai nupulevajutusega vastu võtta ja kui kõne lõppes, siis kohe jällegi side üleval.
Privaatside funktsioon ka töötas, nupulevajutusega sai terve pundi asemel ühe määratud partneriga rääkida.
Mina kuulasin ka taustal muusikat, helivaljuduse nivoode (muusika vs intercom) paikasättimisega võttis natuke aega. Seda sai teha mobiiliäpi kaudu.

Kokkuvõtteks võib öelda, et olles aastaid Cardo G4 ja G9 seadmeid kasutanud, on Packtalk ja DMC režiim suur samm edasi ja kui soovite suurema pundiga omavahel rääkida, siis kindlasti soovitan.


Rasmusk
Postitusi: 214
Liitunud: 16 Apr 2015, 22:35
Tsikkel: Honda VFR1200x DCT Crosstourer
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas Rasmusk »

Kunagi sai ka G4/G9G9x-ga rääkida suurema kambaga, kui neli inimest, aga nüüd pole see enam õnnestunud. Milles asi on päris täpselt ei teagi. Oskab ehk keegi täpsemalt kommenteerida?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Peale tsikli ostu kliendid ja töökaaslased kräunuvad, et ei saa minuga ühendust enam :)
Otsin kiivri komplekti, mis helistab ja laseb muusikat. Esialgu väga matkamees ei ole ja omavaheline mulin on teise järguline.

Kuna olen suht närvihaige (mitte töötavad või sitasti töötavad asjad kipuvad põõsasse lendama) siis otsin head asja.
Mida vähem peab laadimiste ja connectimistega vaeva nägema seda parem seade on (alla hindlusi ei sooviks teha ka helis)

Milliste vidinate poole hi-tech otsa poolt soovitate vaadata? Kõige kallima oskaks ehk ise ka netist leida aga hind ei määra alati kvaliteeti (suht tihti aga mitte alati)
Spetsifikatsioonide järgi on nad kõik ulmeliselt head very iisid kasutada.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Romm44
Postitusi: 1
Liitunud: 17 Sept 2016, 13:01
Tsikkel: Honda Varadero 1000XL

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas Romm44 »

Tere.
Mul pakkuda vähekasutatud Caberg just speak.Mängib mussi,vastab telefonile,aku peab pika päeva probleemideta.
60 raha eest.Olemas 2 kompl.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Mis relvad need on, mille kohta siin varasemates teemades on kirjutatud, et laadimine korra nädalas osadel jutud veel harvemast laadimisest?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Madlobster kirjutas:

Peale tsikli ostu kliendid ja töökaaslased kräunuvad, et ei saa minuga ühendust enam :)
Otsin kiivri komplekti, mis helistab ja laseb muusikat. Esialgu väga matkamees ei ole ja omavaheline mulin on teise järguline.

Kuna olen suht närvihaige (mitte töötavad või sitasti töötavad asjad kipuvad põõsasse lendama) siis otsin head asja.
Mida vähem peab laadimiste ja connectimistega vaeva nägema seda parem seade on (alla hindlusi ei sooviks teha ka helis)

Milliste vidinate poole hi-tech otsa poolt soovitate vaadata? Kõige kallima oskaks ehk ise ka netist leida aga hind ei määra alati kvaliteeti (suht tihti aga mitte alati)
Spetsifikatsioonide järgi on nad kõik ulmeliselt head very iisid kasutada.

Pigem osta siis kõrva mahtuvad kõrvaklapid kuniks mingi seltskond välja kujuneb siis ostad sellise mis sõpside omaga kokku klapib.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Madlobster kirjutas:

Milliste vidinate poole hi-tech otsa poolt soovitate vaadata?

Minu soovitus on Sena S20. Kui foorumis natuke ringi vaatad siis leiad ühe minu ülevaate sellel teemal.
Soovi korral saad koos Senaga kasutada kõrvsiseid klappe - see annab sulle parima võimaliku helikvaliteedi.

Minu kirjutatud ülevaade siin:
viewtopic.php?p=682894#p682894

Madlobster kirjutas:

Mis relvad need on, mille kohta siin varasemates teemades on kirjutatud, et laadimine korra nädalas osadel jutud veel harvemast laadimisest?

Selliseid pole olemas. Kui muusikat kuulad siis arvesta ikka igapäevaste laadimistega.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Sena S20 kohta lugesin jälle, et paljudel vihmaga läbi kärssanud... Endale peaks ka järgmine aasta midagi ostma aga ei teagi millist. Iseenesest see Cardo Pactalk tundub päris äge asi. :P Just selle grupi sõitmisega. Endal kindlasti kahte vaja ja sellisel juhul läheb jälle päris kalliks. Arvestades, et Interphone-i omad on hetkel Soomes päris hea soodukaga...

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

kaimex kirjutas:

Sena S20 kohta lugesin jälle, et paljudel vihmaga läbi kärssanud... Endale peaks ka järgmine aasta midagi ostma aga ei teagi millist. Iseenesest see Cardo Pactalk tundub päris äge asi. :P Just selle grupi sõitmisega. Endal kindlasti kahte vaja ja sellisel juhul läheb jälle päris kalliks. Arvestades, et Interphone-i omad on hetkel Soomes päris hea soodukaga...

Niipalju kui mina tean siis Senal olid probleemid põliliselt 2014 aasta S20 mudelitega. Massiliselt. Minul endalgi hakkasid mõelamad komplektid Parntsusmaal paduvihmas trikke tegema. 2015 sai nad oma tootmisprobleemid kontrolli alla ja sealt edasi peaksid töökindlad isendid olema.
Aga Cardo DMC (Dynamic Meshwork Communication) ja ülilihsta seadmete paaritamise vastu pole ühelgi teisel brädndil miskit asjalikku välja panna.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas tuman »

Olen ka juba mõned kuud Cardo Packtalki kasutanud ja midagi halba pole küll öelda. Alguses oli küll mässamist korralikult tööle saamisega ja õppimisega(valikuid palju, eerinevad mode-d, erinevad nuppude funktsioonid) aga kui juba asi käpas siis ei oska paremat küll soovida, hinda väärt seade. Eks me olime natuke sellised tüüpilised mehed ka, juhendi võtsime ette alles siis kui käed vihast värisema hakkasid :D
Ainuke asi mis häiris, oli poolvigane telefoniäpp, loodetavasti see tehakse mingi hetk korda(või on juba tehtud, ei tea, pole enam kasutanud).


kris_yo
Postitusi: 3
Liitunud: 21 Mär 2016, 19:03
Tsikkel: GSXR 750

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas kris_yo »

Mida soovitate kui oleks soov seljakotiga rääkida, kõnedega tegeleda ja muusikat taustaks kuulata üksi reisides?

Vaja oleks siis komplekti ja kõige kallimad hetkel välistaks.

Tänud ette!


joel
Postitusi: 1802
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas joel »

Macintosh kirjutas:
Madlobster kirjutas:

Mis relvad need on, mille kohta siin varasemates teemades on kirjutatud, et laadimine korra nädalas osadel jutud veel harvemast laadimisest?

Selliseid pole olemas. Kui muusikat kuulad siis arvesta ikka igapäevaste laadimistega.

Sellest üldistusest võib veidi vale mulje jääda. Sõltub ikkagi sellest, kui pikalt iga päev kasutatakse. Kui iga päev tunnike kasutad, siis saab ilmselt enamikega nädal aega ilma laadimata läbi ajada.

Joel
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8784
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 327 korda
Kontakt:

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ma põhiliselt sõidan koju-tööle ainult viimasel ajal, kuulan mõlemas suunas raadiot ja umbes 2 nädalat peab mu sena 20s vastu. No ütleme, et tund aega päevas siis, 5 päeva nädalas. Pole üldse väga halb.

P.S. Kris_yo - kui sa üksi reisid, siis millise seljakotiga sa rääkida tahad :mrgreen:

Aga kui sa kõige kallimat ei taha, siis ka odavama otsa Senad, Cardod ja midlandid on ilmselt vägagi okei kõigeks selleks:
https://www.motodepoo.ee/lisavarustus/7 ... -universal
http://www.vajalik.ee/shop.php?more=51
http://tehnoturg.ee/raadiosaatjad/mooto ... ystem.html

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2506
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 182 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas Maaks »

kris_yo kirjutas:

Mida soovitate kui oleks soov seljakotiga rääkida, kõnedega tegeleda ja muusikat taustaks kuulata üksi reisides?

Vaja oleks siis komplekti ja kõige kallimad hetkel välistaks.

Tänud ette!

Sinu hetkevajadused katab tavaline "odav hiinakas" näiteks:
https://www.aliexpress.com/item/2pcs-Lo ... 6.7.8NfDMV

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

kris_yo kirjutas:

Mida soovitate kui oleks soov seljakotiga rääkida, kõnedega tegeleda ja muusikat taustaks kuulata üksi reisides?
Vaja oleks siis komplekti ja kõige kallimad hetkel välistaks.

Kui hind on kriteerium, siis on valikud on piiratud, sest tsikli BT sidekomplekt maksab endiselt jaburalt palju.
Bränditoote puhul vali Sena SMH-5 või kui mitte siis "hiinakas". Hiiinlasi on igasuguses värvis ja ehituskvaliteedis ning hinnaklasssis. Säästlikumad foorumlased on neid soetanud ja kinnitavad, et töötavad korralikult. Veel tasub talvel hiilida Tehnoturust Midlandi, sest nad teevad hooaja välisel aja korralikke (-40-50%) allahindlusi.

Viited:
https://www.motodepoo.ee/lisavarustus/7 ... -universal
http://tehnoturg.ee/raadiosaatjad/mooto ... juhtmevaba
https://goo.gl/wlnhrC
https://goo.gl/RnqyOO
https://goo.gl/2N4czg
https://goo.gl/gPGX0a

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Pakkuge cardo packtalki 4tk või 2tk duopack

dr800 2x
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

kris_yo kirjutas:

Mida soovitate kui oleks soov seljakotiga rääkida, kõnedega tegeleda ja muusikat taustaks kuulata üksi reisides?

Vaja oleks siis komplekti ja kõige kallimad hetkel välistaks.

Tänud ette!

Mul on selline paar ja kõik nõudmised,mis sul kirjas täidab hindele 5+.Aku kestab 7-8 tundi pidevat lobisemist,samal ajal ka tel ühendatud.Muusikat ei kuula,tsikkel pole minu jaoks see koht,kus seda teha.

https://www.aliexpress.com/item/New-2-S ... 7#feedback

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

SENA promob mingit uut ja imelist äppi nimega RideConnected. Eis aagi päris täpselt aru, kas see on trügimine "sotsiaalsete mootorattaäppide maailma" või uus ja parem SENA äpp mis oskab märkimisväärselt enamat. Midagi selle tasemel nagu Cardol.
Hetkle veel staatuses "coming soon". http://www.sena.com/rideconnected-app/

TÄIENDATUD:
Senal näib veel üks uus toode olevat. Nimeks 30K. Kirjelduse järgi kasutab samasugust mesh tehnoloogiat nagu Cardo Packtalk. Öeldakse, et " it still is Bluetooth compatible and able to connect to all other Sena and non-Sena devices." Siit võib jääda mulje, et lõpuks on olemas üks seade mis suudab päris korralikult kõikide ülejäänutega ühenduda.
http://www.sena.com/product/30k/?lang=en

Pilt

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Macintosh kirjutas:

SENA promob mingit uut ja imelist äppi nimega RideConnected. Eis aagi päris täpselt aru, kas see on trügimine "sotsiaalsete mootorattaäppide maailma" või uus ja parem SENA äpp mis oskab märkimisväärselt enamat. Midagi selle tasemel nagu Cardol.
Hetkle veel staatuses "coming soon". http://www.sena.com/rideconnected-app/

Jääme huviga ootama. :)


isandpauk
Kaupmees
Postitusi: 191
Liitunud: 09 Aug 2005, 00:27

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas isandpauk »

Macintosh kirjutas:

Siit võib jääda mulje, et lõpuks on olemas üks seade mis suudab päris korralikult kõikide ülejäänutega ühenduda.

Pakun, et tootjateülene ühendus toimub jätkuvalt üle standardsete headset-handsfree bluetoothi profiilide nagu siiani. Vahet pole, kas nimetatakse seda Cardo Gateway, Universal intercom või mõne muu uhke nimega. Ma söön oma mütsi ära kui Sena ja Cardo mesh võrke koos saab kasutada.
Suur uhke uudis aga "Sena’s cutting-edge new technology" tähendab just seda, et see on Sena jaoks uus ja äge. Cardol on see funktsionaalsus kohati juba aastaid väljas.
Mesh võrk - Cardo teatas sellest 2014 lõpus ja tuli välja Packtalk seadmega 2015 ning sisaldub ka Smartpack seadmes mis on saadaval 2016 algusest.
Sena RideConnected app - sõbralistiga üle mobiilivõrgu ühendumisvõimalus ja mobiiliäpp olid olemas juba Cardo G9X seadmega aastal 2014.
Audio Multitasking™ - vt. Packtalk, Smartpack
16 way intercom - vt. Packtalk

Parandage, kui ma eksin aga minuarust on 2a vana tehnoloogia pakitud edeva disainiga korpusesse.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”