Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Teema jagamine: vihmariided

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

INFOKS: Kuna see tema hakkab segapudruks muutuma, siis eraldasin siit vihmariiete osa.

Lähiajal poovime jagada eraldi veel:

  • joped-püksid
  • saapad
  • kindad
---------------------------------------------------------------

Vihmariiete info leidub nüüd siit:

viewtopic.php?p=749327


🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

karpin
Postitusi: 42
Liitunud: 13 Okt 2006, 00:17
Tsikkel: Fat boy Lo
Asukoht: Arizona US
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas karpin »

Oskab keegi soovitada saapaid mida igapaevaselt kannataks kand,a aga oleks Vaga hea ventilatsiooniga. Igapaevaselt yle 40 kraadises soojas ka jalas head oleks. Vihmapidavus pole oluline, kuna vihma siin naljalt ei saja. Olen igasuguseid proovinud aga oigeid leidnud pole.

Kasutaja avatar

diugu
Postitusi: 73
Liitunud: 20 Apr 2016, 09:01
Tsikkel: Honda Hornet CB600F
Asukoht: Rapla
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas diugu »

Kas keegi oskab kiita/ laita MT kiivreid- eelkõige huvitavad MT Blade SV Alpha ja SV Raceline kiivrid?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

karpin kirjutas:

Oskab keegi soovitada saapaid mida igapaevaselt kannataks kand,a aga oleks Vaga hea ventilatsiooniga. Igapaevaselt yle 40 kraadises soojas ka jalas head oleks. Vihmapidavus pole oluline, kuna vihma siin naljalt ei saja. Olen igasuguseid proovinud aga oigeid leidnud pole.

Äkki need sobivad

http://www.fc-moto.de/TCX-AirTech-Gore-Tex-Boot

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas AzA »

karpin kirjutas:

Oskab keegi soovitada saapaid mida igapaevaselt kannataks kand,a aga oleks Vaga hea ventilatsiooniga. Igapaevaselt yle 40 kraadises soojas ka jalas head oleks. Vihmapidavus pole oluline, kuna vihma siin naljalt ei saja. Olen igasuguseid proovinud aga oigeid leidnud pole.

Kasutan Icon Tarmac 2, leidsin, et ainsad 30+ kraadi saapad, mis kannatavad ka niisama kõndimist.
Kommentaariks, et mõeldud ilmselt madalale jalale - ma oma kõrge labajalaga päev otsa tatsates ikka saan punased triibud tänu kumminööride süsteemile kätte - tõenäoliselt saaks paelte paigaldamisega asja ravida, aga siis kaoks minu nõutud "ei mingit sidumist" kriteerium.
Ventilatsioon on vinge, sisuliselt on väliskülgedel vaid võrk ehk vihmapidavus on kaks pika miinusega.
Hind suurusjärgus 150€ euroopas ka enamvähem talutav.
Küll aga nad vist ei kategoriseeru saabasteks :bsmile:

Usas saaksid üsna hea hinna, 100 taala kanti vast, ikkagi kohalik tootja.
http://www.fc-moto.de/Icon-Tarmac-2-Boot

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

oojamaa
Postitusi: 133
Liitunud: 10 Sept 2012, 22:53
Tsikkel: Honda Varadero XL1000V '07
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 24 korda
Kontakt:

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas oojamaa »

Natukene offtopic, aga uudis pani korraks "kõrvu liigutama" ja seotud sõiduvarustusega.
Nimelt sõiduvarustuse tootja Klim teatas, et kui juhtud Klimi varustuses kukkuma ja selle tagajärjel sõiduriided katki lähevad, siis 5 aasta jooksul peale ostmist võid kukutud riided poodi tagasi viia ning nad annavad sulle tasuta uue komplekti vastu. Täpsem info puudub, kas see pakkumine on USA spetsiifiline või laieneb üle kogu maailma.

Intorducing The Klim gear protection guarantee
Intorducing The Klim gear protection guarantee

Link: Klim gear protection guarantee

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Klim Dakar püksid

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Tahaks kiita (taevani!) Klim Dakar pükse. Hoolimata uhkest nimest on see tegelikult nende "alumise riiuli" mudel, või no ma tegelt ei teagi millega nad seal Tšiilis täpselt sõidavad, aga see ei tähenda erilist hinnaalandust kvaliteedis, ainult materjalid on lihtsamad.

  • Need on pika puuga kõige mugavamad püksid mis mu jalgu on puudutanud, lõige on perfektne, kõik venivad elemendid õigete kohtade peal jne.
  • Kuna on saadaval eraldi ITB ja OTB mudelid, siis mina kui paandunud ITB pooldaja ei pea vaeva nägema säärte saabastesse pakkimisega, noja veidi odavam on ka
  • Säärte siseküljel on nahk, mis annab maastikul sõites väga hea kontakti rattaga - püstiasendis kergelt vajutad säärtega ja oledki naksti kinni, mitte ei ripu lenksu küljes nagu märg kalts
  • Meie kliimasse on nende soojapidavus täpselt paras - kui vendid lahti teha siis ei ole 30+ kraadiga rahmeldamine eriline probleem, ja kui soe pesu alla panna siis ei ole ka nullile lähevev temperatuur tappev. Noh, mõistlikkuse piirides, st külm on küll, aga kindlasti paremad ja universiaalsemad kui krossipüksid või meshid.
  • Põlvede koha peal on megalt ruumi, mul on jalad nagu puupakud ja alati on ilge probleem raudade mahutamisega, sinna läksid lupsti sisse. Tavasõiduks on kaitsmetaskud, need küll kahjuks pole reguleeritavad (või siis ma ei jaganud lahti kuidas reguleerida), aga noh paari nõelapistega saab kindlasti igaüks asja korda.
  • Vastupidavus on esmaklassiline, 11k km kulutas neid täpselt nii palju, et päris uute pähe maha ei müü :) aga ma ei kujuta ette mis läbisõitu on vaja et seal mõnest õmblusest läbi tulla vms. Seda eluaegset garantiid võib täitsa uskuda.
  • Ameerika firmale kohaselt on saada ka suuri suuruseid
  • Ainuke väike miinus on taskute konstruktsioon ja paigutus, sellega harjub, aga võiks olla tavalised põlvetaskud. Ma ei tea, vbl seal on mingid turvakaalutlused et keegi endale käntsa käies jalga sisseehitatud võtmekimpu ei saaks, aga noh jah, pärast 100ndat korda sealt taskust sentide õngitsemist tekkis tahtmine 90ndate stiilis vöökott osta :)

Noja kõige toredam asi oli hind, 200€ on vähemalt meie poodides selline summa et kui alakeha põhimõtteliselt on riidega kaetud siis peab juba rahul olema, aga saada selle eest nii head püksid on täielik jackpot. Bikeman müüb, käige neile pinda et võtaks selle Klimi teema suuremalt ette ja rohkem kaupa riiulisse, see firma rokib tuhandega.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas will111 »

need on siis endurotaja püksid nagu ma aru saan?

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Jesper »

No minul pole endurot sõites kunagi külm olnud, isegi -10 juures. Isegi kui korraks hakkab veidi jahe, siis varsti saab järgmise mäe otsas või mudaaugu sees naha jälle ilusti soojaks :) Tavaline krossivarustus on täiesti fain. Pigem ma ütleks et nad on tabanud seda magusat kohta kus üks ja sama varustuse element töötab okeilt nii kiirteel huvitavasse kohta jõudmiseks kui seal actually sõitmiseks, mis on ikka kordades keerulisem ülesandepüstitus kui enduro.

Enduro jaoks ma pigem võtaks nende Mojave püksid - sama lõige, mugavus, sobivus jne, aga rohkem tuulutust. Samas minu jaoks on Klim kuskil mülkas retsimiseks ikkagi natuke kallis, 70€ ONeal ajab sama asja ära (kui see põlvekate n*** välja arvata, aga see on väga isiklik teema, mul on tsiviilpükstega sama mure koguaeg et toru on liiga kitsas).

Kasutaja avatar

mkendra
Postitusi: 50
Liitunud: 21 Apr 2015, 20:56
Asukoht: St. Julian's, Malta
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas mkendra »

Mida arvata Forma Hyper saabastest tänaval sõitmiseks? - LINK

Kas on parim võimalik valik (täisnahk, CE, tõmblukk ja näevad väga head välja) või oleks mingeid paremaid alternatiive, millest ma veel teadlik pole?

Edit: Kas keegi muutis mu posti ja pani pildi ka juurde? Sellisel juhul panen siis pigem juba nendest, millele täna järgi plaanin minna - musta värvi mudel.

Manused
Forma Hyper mustad.jpg
Viimati muutis mkendra, 30 Mai 2017, 10:42, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Urmas79
Postitusi: 272
Liitunud: 01 Mai 2013, 22:20
Tsikkel: IZ,Jawa,GSXF,R1,XL1000
Asukoht: Tartu/Stockholm
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Urmas79 »

Omale sai eelmise hooaja alguses soetatud sellised: http://www.mc-boden.se/stovlar/sport-mc ... ourney-gtx
Mitte ühtegi halba sõna ei oska öelda. Paduvihmas jäid 1,5 tunnise sõidu järel jalad kuivaks ja +30° ei aja samuti jalgu hauduma.
Tundub endalegi nagu müügimehe jutt, aga no tõesti on head saapad.

sport-daytona-journey-gtx.jpg

RalfMoon
Postitusi: 24
Liitunud: 22 Mai 2017, 23:20
Tsikkel: Z900
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 3 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas RalfMoon »

ostsin need ka ise ca paar kuud tagasi. Seni rahul. Kõvat vett ei ole veel saanud, seega vettpidavust ei oska kommenteerida.
Lukk teeb jalga panemise ja ära võtmise väga operatiivseks.

mkendra kirjutas:

Mida arvata Forma Hyper saabastest tänaval sõitmiseks? - LINK
Kas on parim võimalik valik (täisnahk, CE, tõmblukk ja näevad väga head välja) või oleks mingeid paremaid alternatiive, millest ma veel teadlik pole?

Edit: Kas keegi muutis mu posti ja pani pildi ka juurde? Sellisel juhul panen siis pigem juba nendest, millele täna järgi plaanin minna - musta värvi mudel.

Ex: z750,hayabusa,duc 999,yamaha xv950,diavel 1250, ktm 1290,buell 1200,z900
Kasutaja avatar

mkendra
Postitusi: 50
Liitunud: 21 Apr 2015, 20:56
Asukoht: St. Julian's, Malta
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas mkendra »

RalfMoon kirjutas:

ostsin need ka ise ca paar kuud tagasi. Seni rahul. Kõvat vett ei ole veel saanud, seega vettpidavust ei oska kommenteerida.
Lukk teeb jalga panemise ja ära võtmise väga operatiivseks.

mkendra kirjutas:

Mida arvata Forma Hyper saabastest tänaval sõitmiseks? - LINK
Kas on parim võimalik valik (täisnahk, CE, tõmblukk ja näevad väga head välja) või oleks mingeid paremaid alternatiive, millest ma veel teadlik pole?
Edit: Kas keegi muutis mu posti ja pani pildi ka juurde? Sellisel juhul panen siis pigem juba nendest, millele täna järgi plaanin minna - musta värvi mudel.

Käisin ostsin ära. Tunduvad sellised väga tummised ning mugavad ka (Karbis olevast paberist lugesin välja,et CE 2 vastavad saapad (Y)). Vaatasin ka Dainese Street Rocker D-WP'd - LINK.

Justnimelt see tõmblukk saigi otsustavaks. Dainesed nägid küll paremad ja "ketsilikumad" välja, kuid nende jalgapanek võtab Forma Hyperiga võrreldes liiga palju aega.

Kasutaja avatar

TiitX11
Postitusi: 403
Liitunud: 16 Aug 2015, 18:54
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas TiitX11 »

On varemalt ostetud kevlar teksad, siis jätsin jope ostmata ja nüüd pole saada. Kas kusagil on müügil kevlar kerget suvist tagi?

Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud
Kasutaja avatar

TiitX11
Postitusi: 403
Liitunud: 16 Aug 2015, 18:54
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas TiitX11 »

Lõunamaadel kevlaar teksadele ei näe alternatiivi. Palav ja vaja tunde kusagil ringi ronida, nahkpüksid aga mahuvad ainult suurde kohvrisse

Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud
Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Rootsi motofoorumis oli just juttu kevlar teksadest ja tagidest ja sellest kuidas sobivat mudelit ei leita, lahenduseks oli see, et ostad endale meelepärased teksad ja kevlari rätsepal sisse õmmelda. Kevlar riie ei ole väga kallis ebays.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Ain »

Hei!

Kas keegi omab selliseid riideid millel goretex lamineeritud väliskihi külge? Näiteks Revit Poseidon ja Neptun. Kuidas on kas peab korralikult vett? Kui vett peab siis kuidas on hingavusega?

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Tellisin omale aliexpressist sõidukindad. Point oli puutetundliku näpukattega ja ,et oleks nahast. Tellisin need https://www.aliexpress.com/item/ROCK-BI ... 4c4dQqowCK
ja eile kätte saades olin väga meeldivalt üllatunud. Korralik paks ja pehme nahk. Puutetundlik näpp töötas laitmatult. Kindad olid ise väga mugavad. Tegemist siis suviste voodrita kinnastega. Nukid oli korralikud ja peopesa korralike topelt nahast tugevdustega. Suurus XXL vastas meie suurusele 10.
Mina võtsin kollased. Tarneaeg oli 13 päeva,mis on minu meelest väga kiire.
Minu eelmised, Difi Creek http://www.motoport.ch/en/difi-creek-105502-p.html kindad,mis on 3x kallimad ei ole ühesti kohast paremad.

HTB1j0K9eGAoBKNjSZSyq6yHAVXaU.jpg
HTB1j0K9eGAoBKNjSZSyq6yHAVXaU.jpg (62.88 KiB) Vaadatud 5525 korda
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas will111 »

need ali kindad on siis päris nahast? õmbluste kvaliteet vast teine näitaja, mis ilmselt kohe ei selgu, vaid pigem peale kukkumist...aga noh selle raha eest küll päris hästi saadud kui mingi kunstmaterjal ei ole

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

will111 kirjutas: 28 Veebr 2019, 18:03

need ali kindad on siis päris nahast? õmbluste kvaliteet vast teine näitaja, mis ilmselt kohe ei selgu, vaid pigem peale kukkumist...aga noh selle raha eest küll päris hästi saadud kui mingi kunstmaterjal ei ole

Ehtne nahk ja õmblused on igati korralikud,selle väljaselgitamiseks ei pea kukkuma. Käes on mugavad, erinevalt paljudest odavatest kinnastest on nendega ka lenksu hoida mugav. Käisin spetsiaalselt garages ja ronisin ratta selga ka.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas retro »

Oxford -i tekstiilvarustusega on kellelgi kogemusi?
Mõned review'd olid netis üsna positiivsed, aga see oli ausaltöelda mulle Depoos üllatuseks, et peale kettalukkude ja rutskasoojenduste on nüüd varustust tegema hakatud.


Gerd
Postitusi: 91
Liitunud: 25 Nov 2015, 09:26
Tsikkel: Yamaha XV1700 Warrior
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Gerd »

Kiidan Modeka sõiduteksaseid... ca 100 km/h, sai ennast pikali visatud... kannatas küll... ja kannatab vähemalt ühe veel 😁


hmm
Postitusi: 424
Liitunud: 01 Juul 2012, 18:14
Tsikkel: K-58, M103, jawa 360
Asukoht: Rakvere
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 106 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas hmm »

Leidsin aega ka natuke varustusest ülevaadet teha...
Sai netist kiiver tellitud - enne käisin motohoovis erinevaid kiivreid proovimas...
Liisk langes minu jaoks tundmatu tootja kasuks ja seda suuresti kerguse osas... ning julge hundirind on ikka rasvaselt haavleid täis.

Dexter Cronos Fibre - Matt Black
Pilt

Kiiver ise on suht OK, kerge on ta tõesti (1250g +/- 50g) ning sõiduajal ei ole raske pead pöörata ja tuul ei raputa kolpa ka.
Istub väga hästi, no nõks pingutab põsenukke, kuid minu jaoks ok.
Seega teadsin, et tänu kergusele loobun lahtikäivast ja sisemisest päikese visiirist...

Talutav on ka tuulemüra, kuigi võiks vaiksem olla just vasakul pool - ehk mingi visiiri ühendus... harjumatu on ka visiiri lahtitõmbamise nukki paigutus... V-CANil oli see parema käega. Lisaks on olnud vajadus veel eraldi ülevalt visiirist peale vajutada, et ta täiesti sulguks.
Visiirist rääkides, siis kastis oli üks pinlock ja kaks visiiri kaasas - läbipaistev ja toonitud. Ehk siis tulveikus tuleb teisele visiirile ka staatiline pinlock hankida.
Tugev miinus läheb sellele, et tänu kergusele puudub sisemine päikesevisiir ja päikeselise/hämara ilmaga tuleb visiiri vahetada... ja teist visiiri kaasas kanda...
Lõuakinnitus on topelt D.. aasadega - natuke ebamugav aga harjub.
Ise olen rahul. Tulevikus peab vist ka lahtikäiva+sisemise päiksevisiiriga võtma, millega lihtsalt ehk mugavam reisida, kuid sõitmisel kaal... no treenime kaelalihaseid.
Eelnev kogemus on mingi päevinäinud V-CAN kiivriga, millel hallid jooned kulusid "nätsuks..." - kuigi rihma kiirkinnitus ja sisemine päiksevisiir olid eelised - krt müra vist enam vähem sama. Aga visiir oli väga kriimustatud + raske ja kael väsis sõitmisest + väga keeruline oli sõiduajal pead keerata - ehk oma aja ära elanud.

Siis sai juurde võetud Rukka Mark Thermal Set - no OK.

Nüüd nõks pettumust ka:
https://www.sportsbikeshop.co.uk/produc ... arctic.jpg
0 juures hakkavad sõrmeotstel jahe, kui 1h linnas sõita, +7 juures kogu käel palav...
Kuna nad on suht ümber käe ning kohmakad, siis randme juures olevat lapakat lahti tõmmates läks kinda õmblus katki... ja õmblus tõmbas ennast läbi kindanaha välja. :roll:
Ei kasutanud mingit jõudu vaid lihtsalt krõpsust lahti ning voila...

5aastat 50+ vanuste ratastega (Iz jupiter3, Iz49, Iz Planeta Sport, Kovrovets K58, Jawa360) sõidud Balkanil ja selle lähistel https://www.facebook.com/groups/471167806998913

Riga7 (1972) 49cc -> Kovrovets K58 (1958) 124,7cc -> K58@100 173,7cc-> Minsk M103 (1963) 124,7cc -> Jawa 360 + velorex 560 (1972) 344cc -> Jawa 559 (1965) 248,9cc -> Kovrovets K-175 (1958) 173,7cc -> Triumph Bonneville T100 (2019) 900cc

Ylempealik
Postitusi: 22
Liitunud: 21 Veebr 2018, 11:18

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Ylempealik »

Ei suuda meie poodidest leida mingit erdamavärvilist sõidujopet. Kas see on mingi Eesti eripära, et kõik riided peavadki olema mustad või siis äärmisel juhul tumedad.
Otsiks pigem suviseks ajaks ja linnasõiduks, et ennast rohkem nähtavaks teha. Olu siis mingi punane, kollane vms.
Neoonvest ei ole aktsepteeritav lahendus.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ylempealik kirjutas: 30 Apr 2019, 11:52

Ei suuda meie poodidest leida mingit erdamavärvilist sõidujopet. Kas see on mingi Eesti eripära, et kõik riided peavadki olema mustad või siis äärmisel juhul tumedad.
Otsiks pigem suviseks ajaks ja linnasõiduks, et ennast rohkem nähtavaks teha. Olu siis mingi punane, kollane vms.
Neoonvest ei ole aktsepteeritav lahendus.

Rev´it ja Held valikus on rohkem värvilisi-heledaid kui tumedaid. https://motomarket.ee/catalog/tekstiiljakid

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Ylempealik
Postitusi: 22
Liitunud: 21 Veebr 2018, 11:18

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Ylempealik »

See mõni värviline triip kuskil küljel on nagu vähevõitu. Mõtlesin pigem midagi sellist.
Seda konkreetset käisin depoos ka vaatamas/proovimas. Kui ta mulle nii lühike poleks siis oleks kohe ära ostnud, hind ju super.

Kasutaja avatar

and
Postitusi: 127
Liitunud: 14 Okt 2016, 15:37
Tsikkel: Warrior
Asukoht: Tallinn-Viimsi
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas and »

Kas Veltis ei olnud midagi? Seal valikus muidu sellised kollased macna omad olnud alati-

http://www.veltmotocenter.ee/et/soiduva ... ovice.html


Märtt
Postitusi: 211
Liitunud: 30 Mär 2013, 22:17
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Märtt »

Tuleb ette olukordasid, mil kiidan hiina sitta.
Siinkohal tuulesuunaja. Toimib väga hästi R1200GSA tuuleklaasile, kui tava klaasi pikkusest peanupu jaoks väheks jääb.
Analoogset asja pakub ka Wunderlich 110 euroraha eest. Kas minu tuule resonantsi probleem sellest ära kaob, ei julgenud arvata. 15eur polnuks palju kaotada, aga asi tuli täiesti kvaliteetne, on suuremas osas reguleeritav kui Wunderlichi analoog, sobib ka kumera servaga tuuleklaasile ilusti ning tõesti toimib. Kel madala klaasi tõttu tuuleprobleem, võib lahendus peituda just siin.
https://www.aliexpress.com/item/Motorcy ... 4c4dy7kfZ6

tuulesuunaja.jpg
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Märtt kirjutas: 02 Mai 2019, 07:54

Tuleb ette olukordasid, mil kiidan hiina sitta. Siinkohal tuulesuunaja...

Mul on TriumphTiger 800 esiklaasi külge samasugune kruvitud. Töötab ja ootamatult korralikult valmistatud.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Märtt kirjutas: 02 Mai 2019, 07:54

Tuleb ette olukordasid, mil kiidan hiina sitta.
.....

Tuleb ette olukordasid, kus enamus meie poodide riiulitel olev kola on "Hiina s**t" (lol)

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”