Tsiklikindad

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Külaline

Tsiklikindad

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Hei! Kvaliteedi kohta ei tea midagi, hindadest samuti mitte, aga selline link siis :

http://www.realkeskus.ee/myyk/?catid=8&page=products

Äkki keegi saab omale kindad sealt.





Edu.
Kasutaja avatar

Zeek
Postitusi: 273
Liitunud: 07 Okt 2003, 14:12
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Zeek »

Loodetavasti on neil kaupa juurde tulnud, sest paar nädalat tagasi olid neil tsiklikindad otsas :(.

Zeek (ikka veel kinnasteta)

Teema algataja
sokk

Lugemata postitus Postitas sokk »

Küll ammu, nii umbes mullu sügisel, käisin neid kindaid vaatamas. Siis olid seal väljas sellised mudelid, et kui ma otsustaks jalgrattasõiduks kindad osta - siis nende asemel sõidaks parem paljakäsi. Olid kull eemalt vaadates ilusad ja värvilised, aga see oli ka kõik.
Ehk keegi sinnakanti sattudes viitsib asjad uuesti üle vaadata, et on võibolla midagi uut toodud, aga kaugemalt tulijatel soovitaks odava hinna õhinat esialgu maha suruda.
Minu mäletamist mööda on realiseerimiskeskuses artikkel "mootorrattakindad" müügil juba vähemalt aasta. Aga värskem info asjast huvitatutele on teretulnud!
Kasutaja avatar

Hotrod
Postitusi: 405
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:49
Tsikkel: vs750 chopper
Asukoht: Ääsmäe

Lugemata postitus Postitas Hotrod »

mian sain nõmme realiseerimiskeskusest kindad, yhed olid Axo omad musta värvi, suht pisikesed olid, aga nahast, venisid keä järgi, väga mugavad on, täitsa rahul olen 199.-
Real Hot Rods don't leak oil.
They mark their territory.
Kasutaja avatar

b3ar
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Nov 2003, 14:15
Asukoht: Viimsi | Aprilia Tuareg Rally 125

Lugemata postitus Postitas b3ar »

hmm , ma sain kindad kunagi tuttava k2est, no krossi kindad no feari omad. Bike worldis maxavad need vict p2ris t6sist hinda yle 500 ja alla 800 sinna hinna klassi need kuuluvad , aga sain need kuskil 100 eeguga vict :P tuttav oli pisut kasutanud ja ostis omale chopperi ja kuna kinnaste polnud enam kasutust siis jah. mis mul 8elda on siis , asi nii et no fear on kyll väga kvaliteetne ja hea , aga vabandage muu kohta ei oska 8elda...
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

vene ajal kasutasin pikakätisega keevitaja kindaid, selliseid on ka praegu tööriietepoodides : sinakashallid, pealispind selline tokerdunud olemisega.
Üks kukkumine kiiruselt 30...40 ja üks avarii koos kukkumisega kiiruselt ...20 pidasid tip top vastu. Külma vastu aitasid kah. Aga muidugi sel ajal lihtsalt ei olnudki muud valikut.
Kasutaja avatar

toim
Postitusi: 382
Liitunud: 16 Dets 2003, 15:44
Asukoht: Saue

Lugemata postitus Postitas toim »

Täitsa korralikud kindad sai realiseerimiskeskusest -> see mis kadaka selveri kõrval asub. Kohapeal olevad tädid ei teadnud küll midagi, aga üks asjalik noormees kookis kuskilt kurat teab mille vahelt välja kastitäie korralikke kindaid. mustad, nahast pika tagaosaga. Kolme erinevat mudelit oli, mis olid kohe täitsa asjalikud. hind 299.- kui mitmekesi minna annab ka kaubelda. Ka isand Hitchiker sai sealt kindad ja tundub samuti üsna rahul olevat :shock:
Kasutaja avatar

motokoll
Postitusi: 158
Liitunud: 25 Nov 2003, 16:14
Tsikkel: Victory
Asukoht: Tallinn/Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas motokoll »

Veel võite otsida HINNAPOMMidest,sest ma sain TALVISED varrega,seest fooliumiga tsiklikindad Thinsulate. 190.- AINULT (kuna sõrmevahelt õmblus tiba järgi oli andnud sain 10% alla veel)
Happiness is: Finding you have another gear left
(Turist T200M)>(voshod)>JAWA250>(jawa638)>(gsx400e)>K-750>(vx800)-
Moto Guzzi California III>V92C
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”