Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
AfricanPolarBear
Postitusi: 44
Liitunud: 25 Jaan 2014, 20:24
Tsikkel: Honda Shadow 1100cm3

Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas AfricanPolarBear »

Tere,

On kellelgi mõlemaga(või ka emma-kummaga) kogemusi. Olen valmis maksma ka rohkem raha(armalith) kui tõesti saan selle eest rohkem kaitset kui kevlariga tugevdatud teksadega.

Tänud ette!



Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mis kogemust sa silmas pead?
Mul on kevlariga Heldi omad.Mugavad,saab tööl olles ka ilma ümber riietumatta olla.Kukkunud ei ole.Põlvedel on kaitsme taskud.Muidu nagu teksad ikka,aga veits paksemad tänu sellel voodrile.
Umbes sellised,aga ilmselt mingi vanem mudel,sest ostsin sealt 3a tagasi.
http://motomarket.ee/product/held-6969-ractor

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas AzA »

Ta peab silmas kogemust kevlar vs armalith.
Vaevalt, et kellegil matsu kogemust on, pealegi on kukkumised erinevad.
Armalith ei ole tegelikult midagi muud kui plastmass - polyethylen. Lihtsalt kuradima kallis. Väga tugev, elastne ja kerge.
Vihastes kuulivestides hakkab kevlar ajalooks saama, seega eks ta ilmselt shefim ole.
Üldiselt on teksad kevlariga lihtsalt tugevdatud siit sealt (põlved, puusad jms. Mõni mudel ehk ka üleni?), esquadid peaks aga üleni plastmassi ja puuvilla segu olema.

Aga, kas hinnavahe väärt on? Kes seda teab.
Pappi on, siis ikka vihaseim eks, aga vana head pareto reeglit ei tohiks unustada :mrgreen:

Aga mulle meeldib.

Teema algataja
AfricanPolarBear
Postitusi: 44
Liitunud: 25 Jaan 2014, 20:24
Tsikkel: Honda Shadow 1100cm3

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas AfricanPolarBear »

Ega kogemust täpselt kirjeldada ei oskagi - vaevalt et keegi on nii kevlari kui armalithiga külje maha pannud :). Aga mõtlesingi, et kas mugavusevahe võib olla neil kahel tehnoloogial ning et kuipalju see jutt armalithi kohta paika pidada võib(sama kaalu juures 2x tugevam kui nahk jne).

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas AzA »

Ma olen stronge jalga proovinud, ei ütleks, et väga kevlariga tugevdatutest erineb.
Tehniliselt samad nagu kõik muud, va see, et mujal kui põlvedel, persel ja puusadel on ka plastik puuvilla sees. Strateegilistes kohtades on neil ka ju kevlar ja mingi kuumakindel riie - eksin?
Ilmselt ei rebene nende kohtade pealt nii hirmsasti ei muud - aga see on kõik siuke arvamine, kogemus puudub.
Maanteele tahad teksadega lohisema ronida?

Aga mulle meeldib.

Teema algataja
AfricanPolarBear
Postitusi: 44
Liitunud: 25 Jaan 2014, 20:24
Tsikkel: Honda Shadow 1100cm3

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas AfricanPolarBear »

Suvel plaan jah teksaga sõita - niipalju kui ilm lubab - vihmaülikond tuleb nagunii küljekotti osta. Praegu kasutanud varianti, et ühed laiematsorti teksad+all krossisõitmise põlvekaitsmed. Probleem selles, et niisama liikumise teeb selline variant väga ebamugavaks. Üritan leida midagi "kaksühes".

Kasutaja avatar

demineerija
Postitusi: 362
Liitunud: 15 Apr 2006, 20:30
Asukoht: Talsinki
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 13 korda

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas demineerija »

RST omad minu silmis kriitikat ei kannata. Hargivahe kulus ulmeliselt kiiresti läbi!
Armalithiga kogemus puudub, kuid Heldi omasid oskan seni vaid kiita. Istuvad hästi ja on mugavad. Ning on juba kauem vastu pidanud, kui RST omad.

Käpla ei ole õnnestunud nendega panna seega reaalsetest kaitseomadustest kaasa ei oska rääkida peale selle, et Heldi puhul püsivad põlvekaitsmed minul igatahes paremini omal kohal.

P.S Kui kevlariga pükse valid siis katsu leida sellised, kus kevlarvooder strateegilistes kohtades otse vastu nahka ei ole. Näiteks mingi võrk or smth vahel. See on paras liivapaber palaval suveilmal, kui terve päeva ringi mütata.

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas AzA »

Üldiselt on ju neis kohtades ikkagi frotee moodi asi, seega ei ole otse vastu nahka, vähemalt mu odavatel 100 euristel denimitel küll.
Teksad on ikkagi rohkem selline linnasõidu temaatika. Maanteel mässid ikka lisaks pesu alla jms.
Targem juba pärispüksid hankida.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Ostsin endale RHOKi Gen3 kevlarid. Need on nii mugavad, et kannan niisama ka. Hind pole ka just ülikirves olnud, koos transpordiga läks alla 120€

Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia

Teema algataja
AfricanPolarBear
Postitusi: 44
Liitunud: 25 Jaan 2014, 20:24
Tsikkel: Honda Shadow 1100cm3

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas AfricanPolarBear »

Kui aus olla, siis teksat tellida küll ei julge - tahan kindlasti jalgasobivust proovida. Niisama "tööpükse" olen proovinud tellida(Sportsdirectist jne), aga suurustega ei lähe praktiliselt kunagi täppi. Kas variant korralik sõiduteksa+"pealkantavad nahkpüksid"(misiganes nende õige nimetus on) annab "pärispükste" mõõdu välja :)?

Kasutaja avatar

demineerija
Postitusi: 362
Liitunud: 15 Apr 2006, 20:30
Asukoht: Talsinki
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 13 korda

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas demineerija »

Eks see "päris" pükstest rääkimine ole ka naeruväärne...
Kevlariga teksad vs odavama otsa Evod ja muud elukad on ikkagi vahe olemas kaitse poolest... Enne lihvin asfalti 100 eurise kevlariga, mis vähemalt ei sula jala külge kinni....
Evoga kogemus olemas. Ei olnud fun!

Samas olgem ausad.. Head ja 100% kevlariga teksad maksavad ka ja mitte just vähe.

Tellimisest rääkides, siis vähemalt tsikli teksade puhul tasub ühest ja samast numbrist kindlasti mitut eksemplari proovida. Heldi puhul oli vahe meeletu!

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas AzA »

Ma pidasin päris pükste all silmas ikka neid, mis on soojad ja ei vetti kohe läbi. Teksa on maanteel külm, ka esquadid.
Normaalsed teksad on päris pükstega sisuliselt samas hinnaklassis, aga lihtsalt mujale mõeldud.

Aga mulle meeldib.

nomaddamon
Postitusi: 5
Liitunud: 12 Okt 2012, 14:26
Tsikkel: ER6N

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas nomaddamon »

demineerija kirjutas:

RST omad minu silmis kriitikat ei kannata. Hargivahe kulus ulmeliselt kiiresti läbi!...

Minul pidas RST hargivahe vastu 8000km (ja suveläbi tööl istumist), siis rebenes kapitaalselt...

Korra olen 80 pealt maanteel lohisenud RST teksadega, lööki summutasid okeilt, libisedes läbi ei kulunud aga pealmine kiht (teksa) oli päris ribadeks ikka. Kuna enamus teksasid seljapealt kinni ei käi siis puusakondid saad (vähemalt) marraskile kui pea-ees seljapeal maanteel libised.

Kuigi ühed RST'd pidasid mul vähe vastu, siis teised täitsid oma eesmärki ja hetkel järgmised 2 paari aktiivselt kasutusel (ainult linnasõitudeks)...

Teksad on väga mugavad linnas sõita ja kontoris kanda (alla 30 kraadi kannatab ka nisama õues ringi liikuda) kuid maanteele mina enam ilma nahkadeta ei lähe...

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

demineerija kirjutas:

Samas olgem ausad.. Head ja 100% kevlariga teksad maksavad ka ja mitte just vähe.

See läheb küll teemast välja aga üldjuhul väidetakse, et täielikult kevlar voodriga (versus tavalised tagumik, puusad põlved) teksad peavad olama väga palju kallimad, sest materjal ise on kallis. Ilmselgelt pole rääkijatel selget ettekujutust. Teksapükste jagu 500D kevlarit maksab hulgihinnas umbes 7-10€, seega enam-vähem samas hinnas mis denim.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Teema algataja
AfricanPolarBear
Postitusi: 44
Liitunud: 25 Jaan 2014, 20:24
Tsikkel: Honda Shadow 1100cm3

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas AfricanPolarBear »

Ühesõnaga lähen täna proovima - Motodepoosse ja Motohoovi(ega Tartus väga mujale minna pole). Tartu Motodepoos praegu küll neid 100% armalithiga pükse pole, aga eks näis mida head pakuvad.


Teema algataja
AfricanPolarBear
Postitusi: 44
Liitunud: 25 Jaan 2014, 20:24
Tsikkel: Honda Shadow 1100cm3

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas AfricanPolarBear »

Ostsin Modeka Denverid. Põhjus - ainukesed mis normaalselt jalas istusid ning mille põlvekaitsmed õigel kohal olid. Aitäh hea teeninduse eest Motohoovile - hea on käia kohas kus tunned, et klient on oodatud!

Kasutaja avatar

kristjan128
Postitusi: 455
Liitunud: 11 Mai 2009, 21:42
Tsikkel: American Ironhorse Slammer
Asukoht: Tartu
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas kristjan128 »

Tartus võid Veldist ka läbi hüpata, kuskil just nägin, et neil mingi varustuse kampaania, aga süveneda ei viitsinud,,,


001WTR
Postitusi: 74
Liitunud: 22 Aug 2011, 17:43

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas 001WTR »

Esquadist - peale 4-5 sõitu kukkus neet tagataskust. Lihtsalt niismama. Peale 15 sõitu, hargnes nööbiauk täielikult. Õmblused ei kannata kriitikat, õmblejad on on ühe silmaga tööd teinud. Garantii kohta öeldakse et tehast pole mõtet tüütama hakata aga võid poodi tulla ja midagi veel osta, saad discounti ;) Välja näevad nagu tööpüksid, kohvikus edvistamiseks ei sobi. Positiivset ka - lõige istub hästi, kaitsmed õigetes kohtades. Teist korda vaataks midagi muud.


Teema algataja
AfricanPolarBear
Postitusi: 44
Liitunud: 25 Jaan 2014, 20:24
Tsikkel: Honda Shadow 1100cm3

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas AfricanPolarBear »

Probleem eelkõige selles, et pole sõiduteksade hulgas sellist valikut, et vöökoht 36 ja pikkus 32/34. Kui panen jalga 36 püksid, mille pikkus ka 36, siis on põlvekaitsmed kusagil sääre peal.
Need Modeka Driverid olid ainukesed, mis OK-lt jalga istusid ja põlvekaitsmed õige koha peal olid(kokku proovisin vist 6 paari erinevaid pükse).
Õmbluse-vms vastupidavuse kohta ei oska veel midagi öelda - pole isegi nendega veel sadulasse saanud istuda :)

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Minu hääl läheb HELD'ile (vist need http://motomarket.ee/product/held-6969-ractor)
Ostsin mitmed/setmed aastad tagasi, saanud nii vett kui vilet.
Kvaliteet on hea, ainuke mure on, et aastatega on ära väsinud põlvekaitsmete tasku krõps ja kaitse kippus välja kukkuma.
Paar ristpistet niidi/nõelaga ja OK
Mõõte peaks ka valida olema, mõtlen pikkuse-laiuse suhet.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!


nilsleven
Postitusi: 69
Liitunud: 04 Juun 2013, 10:24
Tsikkel: HD Dyna 96ci | Iron 883
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas nilsleven »

Tõstan selle teema jälle üles.

Kui raha pole argumendiks, siis mis on kõige paremad teksad?

Hetkel on mul muide Furygan 01, mis sai purjuspäi soetatud ja mis on täielik saast. Kui kaineks sain, tahtsin esimese hooga ära visata. Põlvekaitsete asukohta ei saa reguleerida ning need asuvad kusagil reie siseküljel. Ebamugavad, täiesti töllakad teksad :( Hoidke eemale.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas pühak »

Mul RST teksad. Teistega kogemusi pole. Ühe suve olen nendega sõitnud ja ma pole midagi nende juures märganud, mis negatiivse külje pealt silma paistaks. Istuda on mugav, käia samuti. Käies tuletavad ainult põlvekaitsed meelde, et sõiduteksad parasjagu jalas. Puusadel lisakaitsete taskud olemas, ostes olid küll tühjad, aga ju neid keegi ikka müüb. Põlvekaitsed olid standardis kaasas, asukohta neil rohkem reguleerida ei saa, kui et kotti natuke "pikemaks" jätta, siis on põlvekaitsed veidi allpool. Külgsuunas reguleerimise vajadust pole märganud, põlvekaitsed on minu meelest õige koha peal. Kukkunud nendega pole, seega turvalisuse koha pealt ei oska katsejänese kommentaare jagada.

Pesus ka midagi ei juhtunud, lähevad endistviisi jalga. Põlvekaitsed võtsin enne pesumasinasse toppimist välja, aga see peaks rutiini hulka käima. Korra lasin kümmekond minutit hoovihmast läbi, kui ei viitsinud vihmakombet selga venitada. Märjaks said ainult pükste need kohad, mis otse vastu vihma olid, aga näiteks kintsu pealt jäid püksid peaaegu kuivaks. Põlvekaitsed ka vihma läbi ei lasknud, nende pealt olid püksid loomulikult päris märjad. Jalad kõhu all asendi puhul saavad vihma korral püksid kindlasti eestpoolt korralikumalt läbi leotatud, kui jalad ees istudes. Suhteliselt kuivaks jäämise üks põhjus võib olla ka minu suuremat sorti tsikkel, mis sõidutuult mingil määral justkui laiali lükkab. Taskutest pole sõidu ajal veel midagi ära kaotanud, kuigi mingeid nööpe-trukke-lukke taskutel pole.

Ostsin enda omad 2013 lõpus Motodepoost, kui nad seal mingit alet tegid. Proovisin erinevate firmade omasid jalga ja katsetasin ka erinevate suurustega. Minu meelest on natuke imelik, et sõiduvarustuse pean ma endale ostma alati natuke suurema, kui tavariided. Nii umbes ühe suuruse jagu. Mõtlesin alguses, et võibolla loeb see, et sõiduvarustuse materjal on võrreldes tavariietega veidi jäigem ja paksem ning see mõjutab suurust, aga saabastega oli samuti. Kui muidu läheb 47 mulle igal juhul jalga, siis sõidusaapad pidin ostma 48. :roll:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

merikurat
Postitusi: 84
Liitunud: 30 Sept 2008, 20:52
Tänatud: 6 korda

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas merikurat »

Olen kasutanud Motodepoost soetatud RST teksasid 2 hooaega. Kvaliteedi kohta jagan vaid kiitust! Kuskilt ei hargne ega kulu. Üle eelmisel aastal suutsin 80 km/h kiirusel kurvis ka külje maha panna. Lohisesin paremal küljel, aga pükstel ei ole kulumisjälgegi! Eelnevat üle lugedes paistab ka endale imala müügijutuna, aga kogemus räägib enda eest. :bsmile:

"The secret to creativity is knowing how to hide your sources." – Albert Einstein
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul eelpool mainitud Heldi püksid ostetud aastal 2011.Tänaseni täiesti terved.Kõik suved+ üks reis 6500km, on nedega sõidetud.Talvel kasutan neid vahel niisama igapäevaselt,kui ilmad külmad.Kevlar vooder hoiab päris hästi sooja.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas AzA »

Kui raha pole argument, siis Esquadid. Vastasel juhul RST, Held, Denim, midaiganes. Odavamatel on lihtsalt nirumad kaitsmed või pole neid ning kvaliteet siit sealt mudeliti kõigub.
Tüüpiline raudreegel, et 20% raha eest saad 80% asjast kehtib ka teksade puhul. Samas võid saada poole esquadi hinnaga sama klassi asjad kui tead mida osta. Mis aga sinule argument on, ei te ameist keegi.
Mul on 3 paari teksasid. Esimeseks Denimid 100€ ... uupsik kaitsmed pidi eraldi ostma ja põlved pole regullitavad. Kõik muu aga väga vihane ja ülirahul. Siiani longin nendega ringi.
Seejärel Esquadi Julianid ja mingid Strongid. Esimesed tüüpiliselt vahatatutele närtsivad suht kähku. Strongid on igast asendist vinged va. et ei istu luukerele eriti hästi.
Kaitsmed üleprahi. Regulli kuhu aga tahad. 10 punkti ühesõnaga.
Kukkunud pole.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

kristjan128
Postitusi: 455
Liitunud: 11 Mai 2009, 21:42
Tsikkel: American Ironhorse Slammer
Asukoht: Tartu
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas kristjan128 »

Teksade kaitsmetaskutesse polegi mõtet kaitsmeid osta, need on mingid mõtetud lapakad, ikka korralikud põlvekaitsmed jala peale ja siis teksad jalga.

Kasutaja avatar

ermicas
Postitusi: 88
Liitunud: 31 Dets 2013, 17:31
Tsikkel: XJR1300 Racer 6oth Anniversary
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 13 korda

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas ermicas »

Ma sõidan Lindstrands Yago pükstega. http://bikeman.ee/lindstrands-yago
Juurde sai ostetud põlve- ja puusakaitsmed. Pükstel on eemaldatav veekindel soe vooder, ehk kevadel ja sügisel, 5-15 kraadiga on hea soe sõita, kuid 15+ temperatuuril juba võtan sisu ära ja siis pmst nagu teksad jalas. Kevadeti ka paduka kätte jäädud ja jalad kenasti kuivad seega see sisu hoiab väga hästi vett eemal ja hingab samas hästi. Väljanägemine oli alguses veits imelik ja läikiv (mingi spets vaha peal), peale 2-3 pesu oli ok juba. Põlvekaitsmed istuvad hästi kuna Lindstrandsil omad kaitsmed millel on see takjapaela kinnitus, teine pool pükse kaitsmete taskutes, mis omavahel haakuvad ja kaitse korralikult ära fikseerib. Mingil hetkel tahaks kõrvale ka veits tavalisemad, sinised sõiduteksad osta kuid maanteel ja pikematel otstel on need küll head!

ermicas

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

kristjan128 kirjutas:

Teksade kaitsmetaskutesse polegi mõtet kaitsmeid osta, need on mingid mõtetud lapakad, ikka korralikud põlvekaitsmed jala peale ja siis teksad jalga.

Mina kasutan oma Heldi teksades küll päris sõidupükste(Rev`it)täismõõdus kaitsmeid ja mahuvad sinna ideaalselt.Teksad on nüüd 5 hooaeg kasutuses ja ka kahel pikemal tripil jalas olnud.Tagant sääre serv on narmendama hakanud,sest jääb osade jalanõudega kanna alla.Muidu igati heas korras.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

tfr
Postitusi: 560
Liitunud: 07 Okt 2003, 12:12
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Kevlariga teksad(näiteks RST) vs armalith(Esquad)

Lugemata postitus Postitas tfr »

Mul ka teist hooaega Depoost pärit RST-d. Kvaliteedile pole miskit ette heita ja minu 189cm/105kg keha juures istuvad jalas ka ilusti. Laius on 36, pikkust pole peal kirjas. Põlvekaitsmed on õige koha peal ja istuvad ilusti, ainult säär võiks ideaalis veidi pikem olla - käies on täpselt paras, aga ratta seljas istudes puhub lühikese saapa ja pükste vahelt ikka natuke sisse.

TransAlp '02
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”