Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kiivrikaamera, seikluskaamera. Mis iganes.
Räägiks nendest. Milllised kaamerad (mõned hiinas toodetud nimega kaamerad on ka juba täiesti konkurentsivõimelised)?
Millised kogemused on? Kuhu kinnitate?
Vibratsioon tsiklile kinnitades - kuidas sellest lahti saate. Keegi gimbalit ka kasutanud on? Ühesõnaga teemaks puhtalt kaamerad.
Jagame kogemusi.



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

eerikkarts
Postitusi: 631
Liitunud: 24 Juun 2009, 23:35
Tsikkel: Yamaha SuTenöör (XTZ900) 5PS

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas eerikkarts »

mul ei ole kaameratega suurt kogemust kuid räägin sellest vähesest

Olnud kogemus 3 kaameraga, tegelt 2 ga aga 3'at sai väheke uuritud.
Kõik need kellad viled, gps, wifi, vibro nupud stereo sisseehitatud mikker on mu mõistes suht mõtetud!
Mu meelest parim kaamera just kasutuse ja robustsuse mõttes oli just Contour!

Contour Roam 2+
Hea:
Uuematel ei olnud vaja mingit erilist lisa korpust, väga lollikindel ja lihtne suur liug lüliti millest on aru saada et kaamera filmib, optika nurka sai ilusti manuaalselt muuta!
lihtsad odavad ja lollikindlad kinnitused
Halvem testest:
Puudub stabilisaator, Kaamera tundlikus hämaras polnud just kiita, Kõrge kvaliteediga filmimine faili compressioon polnud piisavalt hea ja mis tõttu Bitrate kiskus üsna kõrgele ja nõrgema SD kaardiga tekkisid Drop frame'id

Sony AS-15, AS-30
Hea:
Stabilisaator, suurepärane kvaliteet , hea tundlikus hämaras, korralik sujuv video ka kõrge kvaliteediga ja lihtsama SD kaardiga
Halb:
Halvad kellad ja viled, Wifi kasutatuvus on küsitav, ainult kaamera kaugeks lülituseks ja vaatevälja välja reguleerimiseks, Kui Geps ja WIFI sees akut kulus meeletult!
No ei hakka vaatama actionit ja seadistama kaamerat jooksvalt omast telefonist siis kui action käimas! Olemas Wifi on/off nupp mis maksab lisana üsna palju kuid jällegi WIFI sööb akut ja seda mehiselt! Keerukad kinnitused, tänu millele kiiver muutub tobedalt kohmakaks ja kinnitus pole 100% kindel, kus võib nihkuda kaamera nurk saades löögi oksalt. Kui aga kinnitad kaamera jäigalt kiivrile siis horisonti nurka optiliselt ei korrigeeri.
Kõige suurem miinus aga krt ei saa aru kas filmib või mitte, jah tal olemas vibratsioon ja ta teeb häält no kui sa toimetad kinnastes ja oled aktsioonis ja tuulemüra vuhiseb ei kuule ega tunne neid helisid ja vibratsioone ja siit tekivad tobedad olukorrad, kus filmid tühja või vastupidi ei filmigi arvates vastupidist.

Gopro3 Silver on tuttaval ja ise kätevahel seda keerutanud ja vaadanud
Kasutamis kogemust pole kuid vesteldes kolleegiga komistas ta täpselt samade probleemide otsa mis mina SONY puhul

Mina igatsen contour'i tagasi kui ainult tal oleks korralikum sensor ja protsessor sees. Lihtsuses seisneb see praktilisus!
siin kõik lihtsalt lahti seletatud!
Arvan järgmise ostan uuesti Contour Roam3

Ja nii see Yamaha XT900Z FI (SuperTenere) sündiski:
http://www.super-tenere.net/forum/xtz75 ... -xt900z-fi

5Okuus856üheksa

Syn
Postitusi: 186
Liitunud: 28 Juun 2011, 20:55
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Syn »

Minu kogemus Gopro Hero 3 black.
Kaamera ise asjalik, kvaliteet hea ja akut peab ka paarikolme tunni jagu. Minu omal siis see wifi pult kaasas, aga kuna kaamera kiivri küljes siis siiani seda pulti kasutanud ei ole. Orginaalkinnitused on megad. Panin kaamerapoolse küljega kiivri vastu asfadit kuskil 60km/h. Kõik jäi omale kohale, väänas ainult kinnitus kruvi/poldi (vms see ka ei ole) veidi kõveraks. Kaamera ise jäi ilusti terveks.
Miinus poolte pealt. Originaaltarkvara millega videosid töödelda sõi korralikult närve. Nüüd tuli mingi update ja tundub veidi asjalikum. Hero Black tahab saada klass 10 (loodan, et väljendan õigesti- võhik selliste asjade kohapealt) mälukaarti. Pood kus kaamera soetasin nii kanget mälukat ei müünud ja sai ostetud lahjem (ei mäleta enam mis seeria). Tänu sellele lahjemale kaardile pole saanud toimima funktsiooni, kus pildistab ja filmib korraga. Vähemalt arvan, et põhjus selles mälukaardis. Mudu on täiesti tipptopp kaamera ja julgen soovitada.

Kõige suurem miinus aga krt ei saa aru kas filmib või mitte,

Goprol 2 tuld mis filmimise ajal vilguvad, nii et see probleem peaks Goproga ära jääma.


eerikkarts
Postitusi: 631
Liitunud: 24 Juun 2009, 23:35
Tsikkel: Yamaha SuTenöör (XTZ900) 5PS

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas eerikkarts »

kust sa seda tuld vaatad kiivril ega ju silmad kiivrist völja ei ulatu. Sonyl ka säras punane LED sellest tolku küll ei olnud, ainult sõber kes kõrval rääkis kas kaamera sees või väljas
Asi selles et nupu vajutusel ei saa 100% kindel olla kuna tal üks asend, liug lülitil see aga lihtne tajuda!

Ja nii see Yamaha XT900Z FI (SuperTenere) sündiski:
http://www.super-tenere.net/forum/xtz75 ... -xt900z-fi

5Okuus856üheksa
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Syn kirjutas:

Minu kogemus Gopro Hero 3 black.

Kiivri otsas Go Pro! Heh? Muidu pole viga aga mulle tulevad kohe teletupsud meelde.

Spoiler

Pilt

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Motikal üldjuhul peeglid ju küljes. Tulukest neist ei saa vaadata?

SERTÃO

Syn
Postitusi: 186
Liitunud: 28 Juun 2011, 20:55
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Syn »

Mul oli kaamera kiivri paremal küljel. Sõiduajal sai peeglist kiigatud, kas filmib või ei.


eerikkarts
Postitusi: 631
Liitunud: 24 Juun 2009, 23:35
Tsikkel: Yamaha SuTenöör (XTZ900) 5PS

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas eerikkarts »

holma kirjutas:

Motikal üldjuhul peeglid ju küljes. Tulukest neist ei saa vaadata?

Saab ja ei saa kah, üldiselt selleks pead ime nurga alla kiivri ja peegli suunama kõõritama sinna ja samal ajal ka tsiklit juhtimaa. Ohtlik!
Kõik sõltub muidugi kaamerapaigutusest ja asukohast. Mul avatav kiiver ja kiivri peale kaamerat ei topi ja kiivri küljel sobivaim koht seal pidi ennast lolliks kõõritama ja tähelepanu teelt pöörama, ei olnud kuigi meeldiv ja see oli häiriv!
Jah ehk lühikesi otsi sõites see ei ole probleemiks, kuid kui sa oled lenksu taga 4-5h selleks peatuda on tobe ja kohati lööd käega...
Goprol Led objektiivi suunas ja hästi näha kah, Sonyl seda leedi seal korpuses hästi ei näe ja see küljel

Viimati muutis eerikkarts, 23 Mär 2015, 23:59, muudetud 1 kord kokku.
Ja nii see Yamaha XT900Z FI (SuperTenere) sündiski:
http://www.super-tenere.net/forum/xtz75 ... -xt900z-fi

5Okuus856üheksa

Syn
Postitusi: 186
Liitunud: 28 Juun 2011, 20:55
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Syn »

eerikkarts kirjutas:
holma kirjutas:

Motikal üldjuhul peeglid ju küljes. Tulukest neist ei saa vaadata?

Saab ja ei saa kah, üldiselt selleks pead ime nurga alla kiivri ja peegli suunama kõõritama sinna ja samal ajal ka tsiklit huhtida. Ohtlik!
Kõik sõltub muidugi kaamerapaigutusest ja asukohast. Mul avatav kiiver ja kiivri peale kaamerat ei topi ja kiivri küljel sobivaim koht seal pidi ennast lolliks kõõritama.

Huvitav. HJC kiivriga ei olnud seal midagi ohtlikku, sai ilusti piiluda kuidas toimetab. Teinevariant on mudugi kaamera tööle ja siis kiiver pähe. Need nupud käivad seal nii tuugalt, et naljalt välja see kaamera ei lülitu.


eerikkarts
Postitusi: 631
Liitunud: 24 Juun 2009, 23:35
Tsikkel: Yamaha SuTenöör (XTZ900) 5PS

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas eerikkarts »

mina pole täheldunud et kaamera oleks ise välja lülitunud, pigem ikka see et kaob järg kas see nüüd sees või väljas, ja kuna nupud suht tuugad ja väiksed siis see vajutus ei pruugigi olla piisavalt hea.
Mul pigem küss paljud teist seda wifit ja gepsu kasutavad?

Ja nii see Yamaha XT900Z FI (SuperTenere) sündiski:
http://www.super-tenere.net/forum/xtz75 ... -xt900z-fi

5Okuus856üheksa

Syn
Postitusi: 186
Liitunud: 28 Juun 2011, 20:55
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Syn »

Mul pigem küss paljud teist seda wifit ja gepsu kasutavad?

Wifit olen kasutanud ainult oma lõbuks kodus mängides, aga geps? :shock: Pole kuulnduki, et kaameral selline asi või saan ma sust valesti aru?

Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

GPS on Garmini kaameral sees (http://sites.garmin.com/en-US/virb/)

Ise kasutan Drift Ghost-S-i juba teist hooaega, mulle väga meeldib. Kerge kinnitada, kaamera lääts pööratav. Ta on Contouriga sarnane, st, et madala profiiliga jne. Saab kasutada mikrit ja laadida samal ajal (ei ole vaja ka mingit üleminekut mikri jaoks). Aku vastupidavus on hea (3h) ja kaasas pult, mis annab märku mis reziim parasjagu töötab. Puldil on 2 suurt nuppu - Start ja Stop.
Kaameral on ka väike ekraan, aga seda kasutan vähe. Wifit kasutan tavaliselt, et kaamera nurka paika saada, vaatan reaalajas pilti.

Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Käes hoides tunduvad Drifti kaamerad üsna kobakad ja rasked. Kuidas tunne nendega kiivri küljes on?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Macintosh kirjutas:

Käes hoides tunduvad Drifti kaamerad üsna kobakad ja rasked. Kuidas tunne nendega kiivri küljes on?

Mul on ühel pool Drift ja teisel Sena, ei ütleks, et pea ühele poole kaldub :)
Tegelikult ei tunne küll mingit vahet kas kaamera on küljes või mitte. Olen paar korda proovinud, et kas annab tunda. Ühe korra isegi kui olin terve päeva sõitnud ja juba väsinud, ning arvasin, et kui kaamera eemaldan, siis tunnen, et kiiver on kergem, aga eksisin. Ta tundub jah kobakas, aga tegelt pole nagu mingit vahet.

Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia

Kiks
Toetajaliige
Postitusi: 74
Liitunud: 30 Mai 2009, 21:16
Tsikkel: zr-7, nc700sd
Asukoht: Kuusalu
Tänatud: 4 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Kiks »

Kasutusel Rollei Bullet S5 HD (https://www.klick.ee/ekstreemkaamerad/r ... tdoor.html). Enne ostu sai neid võrreldud ja kodulehtesid külastatud (http://en.aee.com/Default.aspx). Nüüdseks on AEE selle toote väljavahetanud, kuid ostu hetkel oli minule lisaseadmete, hinna ja omaduste poolest sobivaim.
Stuff: Kaasas kõik võimalikud kinnitused, mälukaart 4GB (asendasin 32GB), teisaldatav ekraan, lisa aku, pult, korpused. Käivitamisel võimalik kasutada lasersihikut, mis osutab kaadri keskmele. Puldi tööraadiuseks testisin 10 meetrit. GPS ja wifit ei ole - puudust ei tunne.

Pilt:
Päevavalguses täitsa normaalne film ja pilt, natuke isegi üllatusena . Pimedas liikumisel läheb natuke säbruliseks ära, eks põhjuseks valguse kompenseerimisest tulenev effekt.

Heli:
Mulle sobib. Korpuseta otseseid moonutusi ei ole. Korpuses olles summutatud, kuid siiski arusaadav.

Värinad:
Autoga asfalt, kruus - sisuliselt puudub. Motika lenksu küljes, asfalt - sisulislet puudub, kruusal treppis kohtades väristab. Jalgratas - jah loeb kive ja muhke ka asfaldil, lapsekäru - aksepteeritav ainult siledal kõnniteel. Ehk kui summutavaid elemente ei ole siis pilt väriseb, kui need on siis pilt hea.

Hetkel:
Pidevas kasutuses autos ning vajadusel pildistamisel. Peale aastat on laadijata filmimise eluiga u 15 minutit. Seadet vahetama ei hakka.

Kasutaja avatar

Kapa
Postitusi: 280
Liitunud: 08 Veebr 2006, 14:58
Tsikkel: Honda XR600r Honda CRF450
Asukoht: viljandi
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Kapa »

Minu jaoks on parim kaamera Contour+2 Sai ka enne uuritud, puuritud, võrreldud. Sõelale jäid Gopro ja Contour.Gopro ainsaks plussiks Contouri ees oli ka pimedas kvaliteetne pilt. Contouri plussiks liuguriga sisselülitus, pööratav lääts, parem heli ja ka hind oli tublisti sootsam. Kaamera puldiks on nutikas telefon. Üli mugav!
Kõik Contour kaameratest http://rallikaamera.tumblr.com/contour-kaamera
Paar võrdlust:

Kui teed ära karda, kui kardad ära tee! Iga kord sama jama!
PUUPAADID

eerikkarts
Postitusi: 631
Liitunud: 24 Juun 2009, 23:35
Tsikkel: Yamaha SuTenöör (XTZ900) 5PS

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas eerikkarts »

Minujaoks see nutifoniga sisse välja lülitamine on küll täiesti mõtetu tegevus, esiteks kinnastes see ekraan ei reageeri korralikult jälle tähelepanu teelt ja tegevuselt kõrvale juhitud.

Ja nii see Yamaha XT900Z FI (SuperTenere) sündiski:
http://www.super-tenere.net/forum/xtz75 ... -xt900z-fi

5Okuus856üheksa
Kasutaja avatar

Kapa
Postitusi: 280
Liitunud: 08 Veebr 2006, 14:58
Tsikkel: Honda XR600r Honda CRF450
Asukoht: viljandi
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Kapa »

eerikkarts kirjutas:

Minujaoks see nutifoniga sisse välja lülitamine on küll täiesti mõtetu tegevus, esiteks kinnastes see ekraan ei reageeri korralikult jälle tähelepanu teelt ja tegevuselt kõrvale juhitud.

Polegi mingit põhjust seda telefonist sisse- välja lülitada, kui saad seda ka kasvõi labakindaga kukla tagalt otse kaamerast teha :wink:

Kui teed ära karda, kui kardad ära tee! Iga kord sama jama!
PUUPAADID

VKask
Postitusi: 18
Liitunud: 04 Juun 2014, 22:04
Tsikkel: Monster 620/S4R
Asukoht: Viljandimaa
Tänatud: 5 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas VKask »

Omal on Drift HD 1080p. Sai ostetud "refurbished" inglismaalt. Algul külge pannes tundus jah, et kahtlaselt veab kiivrit viltu aga sukaga ja muu varustusega koos oli norm, sõitu ei häirinud. Eelmise aasta sai sõidetud, midagi katki ei läinud ja ära ei kadunud.
Puudusteks minu jaoks: võiks olla tiba teravama pildiga ja aku võiks kauem kesta. Hetkel saab filmida nii 1.5h. Eks need puudused parandab uuemad Drift kaamerad.


l3gion
Postitusi: 14
Liitunud: 03 Aug 2014, 22:56
Tsikkel: Suzuki Bandit 600

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas l3gion »

Ma pajatan siis siia rikaste inimeste sekka veidi vaese mehe kaamerast :D
Ostsin talvel hiinast SJ4000 kaamera, mis peaks siis GoPro koopia ilmselt olema. Hind oli nii lahja ,et väga ei hoolind, kas on asjalik asi või mitte, maksis miskine 60€ kui õigesti mäletan.
Veebruari lõpus kui enamus esimesi ilusaid ilmasi nautis, võtsin ma kaamera ka kaasa ja salvestasin paar klippi, lisan ühe nendest siia ka. Kaamera nurk on konkreetses videos muidugi väga vale, esimene kord siiski ja keskendusin rohkem sõitmisele :P
Aga tundub, vähemalt mulle, et on isegi asjalik asi ja võib rahule jääda. Samas ei tohiks selle arvamusega kiirustada, kukkund ta veel ei ole ja eks näis kuidas ta vastu peab.

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=rok6i_z ... e=youtu.be

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Selle nurga alt ei tulegi erinevust välja, sest enamuses on kaadris staatiline pilt. Vahe tekib siis kui pilt on dünaamiliselt kiiresti muutuv.
Näiteks siin videos on näha kuidas SJ4000 puhul kiviaed muutub ebamääraseks fooniks
https://www.youtube.com/watch?v=GEJ0rrsRLbU

Kasutaja avatar

MorroW
Postitusi: 53
Liitunud: 02 Sept 2013, 21:39
Tsikkel: Honda VFR750F 93a

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas MorroW »

Päris hea võrdlus on ka numbrimärkide tuvastamine vastutulevatel autodel - ma olen oma GoPro 3 sellepärast pannud 60fps'i peale.
Suht kasutu kui keegi mingeid trikke liikluses teeb, kuid pärast pole võimalik videost numbrimärki tuvastada.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Mina küll sealt näitevideost ega muudest SJ4000 videodest mingeid erilisi detailsuse erinevusi ei tuvastanud, Goprol on lihtsalt see tobufilter sisse lülitatud millega kõik asjad näevad välja nagu redbulli reklaam. Reaalset informatsiooni võib alumises pildis (ehk siis failis, mitte pärast YT hakklihamasina läbimist) isegi rohkem olla, lihtsalt eputamiseks peab värvid hiljem endale meelepäraseks kruttima :)

Mind isiklikult pani SJ4000 videode kvaliteet täitsa imestama kohe, valges filmivad paljud asjad hästi aga vt seda näiteks:

Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas speedvana »

samuti kaamera otsinguil, lisafunktsioonina, et saaks kasutada sukeldumiskaamerana, ehk oleks kehakülge kinnitusvõimalus, peapael pole kõige parem lahendus. Ja kas nad kirjutavad kaarti üle?

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas 426f »

kas kuskil juba on müüa android telefoni jaoks normaalse hinnaga eraldi seisvat rumalat kaamerat mis läbi wifi või bluetoothi salvestaks telefoni sisse videot.ei kavatsegi osta action kaamerat kui taskus on telefon mis teeb edukalt 4k videot

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Jesper kirjutas:

Mina küll sealt näitevideost ega muudest SJ4000 videodest mingeid erilisi detailsuse erinevusi ei tuvastanud, Goprol on lihtsalt see tobufilter sisse lülitatud millega kõik asjad näevad välja nagu redbulli reklaam. Reaalset informatsiooni võib alumises pildis (ehk siis failis, mitte pärast YT hakklihamasina läbimist) isegi rohkem olla, lihtsalt eputamiseks peab värvid hiljem endale meelepäraseks kruttima :)

Räägi mulle ka sellet tobufiltrist, mul GoPro ja pole veel sellist asja üles leidnud :)


Lauri23
Postitusi: 428
Liitunud: 01 Mai 2004, 19:46
Asukoht: Tallinn/07 R6

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Lauri23 »

see Sj4000 tundub tõesti asjalik, pea sama kvaliteet, kui gopro (kui just eriline pedant pole) 50 euri eest võiks isegi proovida, kui vajadus tekib. http://www.ebay.com/itm/12MP-Full-HD-10 ... 27e4dc1ba3

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Lauri23 kirjutas:

see Sj4000 tundub tõesti asjalik, pea sama kvaliteet, kui gopro (kui just eriline pedant pole) 50 euri eest võiks isegi proovida, kui vajadus tekib. http://www.ebay.com/itm/12MP-Full-HD-10 ... 27e4dc1ba3

Ära plaun seda endale küll osta. See pole SJ4000, see on koopia (või koopia koopia). Õige kaamera maksab ca 80$.
http://goo.gl/jdzyYV

SJ4000
detailse ja väga asjaliku ülevaate leiad siit.

[youtube][/youtube]

M10
Kui kaaluda mõnda selle fomaadiga kaamerat, siis SJCamil on olemas ka M10. Sisuliselt sama kaamera (SJ4000) pisut teise kujuga.
http://goo.gl/HNPULc

[youtube][/youtube]

Mul on hetkel proovimiseks
Sena PRISM (tänud Motodepoole).
Veel vara arvata või rääkida kuidas kamera kasutus ja/või pilt on aga asi, mis mulle tema juures meeldib on kinnitusviis - läheb kiivri külje peale, mitte keset pealage.
http://www.sena.com/product/cameras/prism/

Pilt

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

kren01
Postitusi: 9
Liitunud: 08 Okt 2013, 22:28
Tsikkel: DT125R

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas kren01 »

Olen ka SJ4000 omanik ja täitsa rahul.
Hiljuti tuli müüki uus action cam hiinas - Xiaomi Yi. 90$ ja teeb 1080p60. Videote järgi ikka väga hea pilt.
Kahjuks pole veel korpus ja asjad saadaval. Loodetavasti Techmoan teeb ülevaate.

Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 707
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas daub »

Macintosh kirjutas:

Ära plaun seda endale küll osta. See pole SJ4000, see on koopia (või koopia koopia). Õige kaamera maksab ca 80$.

Millest sa järeldad, et ei ole õige asjaga tegu? Ainult hinnast? Neid kaameraid ongi mitut värvi saada ju.
Ainult logo ei saa ka otsustamiseks piisata, sest logo hakati peale panema eelmise aasta lõpust.

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”