HJC visiiri kinnitusplaat

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
nemcik
Postitusi: 56
Liitunud: 02 Mär 2010, 22:30
Tsikkel: Yamaha Tracer 900 GT
Tänanud: 1 kord

HJC visiiri kinnitusplaat

Lugemata postitus Postitas nemcik »

:(
Sellised asjad juhtuvad, nagu ikka, viis päeva enne motomatka. Visiiri kinnitusplaat on murdunud. :-(
Tegemist on sellise detailiga: http://www.amazon.com/HJC-Shield-HJ-09- ... KSE3WZFF5D
Välismaalt enam tellida ei jõua. Kellelgi pole juhuslikult mõnda vana kiivrit (vt loetelu lingi all), mis võib ju muidu katki olla, aga need kinnitusplaadid terved?
terv,
nemcik

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: HJC visiiri kinnitusplaat

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kas motodepoo ei paku HJC kiivritele varuosi?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

TankSlapper
Postitusi: 159
Liitunud: 29 Jaan 2012, 12:14
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: HJC visiiri kinnitusplaat

Lugemata postitus Postitas TankSlapper »

On üks HJC kiiver üle, ühe kinnitusplaadiga oli mingi jama..Teine pool korras. Kui soov siis võin kiivri maha müüa. :bsmile:

Edit: vaatasin kiivri üle... Viisirid lähevad HJ-07 ja plaat kinnitub kahe kruviga, sel juhul vist ei sobi.

Kasutaja avatar

Teema algataja
nemcik
Postitusi: 56
Liitunud: 02 Mär 2010, 22:30
Tsikkel: Yamaha Tracer 900 GT
Tänanud: 1 kord

Re: HJC visiiri kinnitusplaat

Lugemata postitus Postitas nemcik »

Macintosh kirjutas:

Kas motodepoo ei paku HJC kiivritele varuosi?

Jah, depoo pakub ikka HJC kiivreid.
Mõtlesin tükk aega, kas ma kirjutan seda siia üldse või mitte. Lihtsalt... valus on. Ma olen depood alati nagu oma poeks pidanud. Aga nüüd, uues kohas, tuttavad töötajad läinud - mulle tundub, et midagi on seal ka organisatsiooniliselt muutunud. Villu & co olid kogu aeg lahendusele orienteeritud. Nüüd oli nii, et helistasin depoosse eile hommikul kell 10. Vastuse, et "ei, seda pole meil laos" sain kell 19. Üheksa tundi siis vaadati seda. (Päeval helistasin veel korra üle 14 ajal.)
Mul on tuttavaid, kes samasuguse probleemi puhul on saanud lahenduse, et poes olevalt kiivrilt võeti plaadid ära ja müüdi kliendile ning telliti müügis olevale uus plaatide komplekt. Eile ütles mulle depoo, et jah, v a r e m võis see nii olla, aga enam mitte. Ma polnud pahane. Aga ma olen natuke kurb kõige selle peale.
Sest eeldan, et motovaldkonnas peaks emotsioon justkui alati tööga kaasas käima. Nüüd... nagu oleks sõbra kaotanud.
Nojah, ütlesin ikkagi ära. Aga kui Sa juba küsisid...

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: HJC visiiri kinnitusplaat

Lugemata postitus Postitas 426f »

Asi selge,ma depoost kiivrit ei osta,viin raha kellegi teise poodi.

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”