krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

rumal küsimus nende krossikaitsmete kohta - kas need on disainitud kuidagi spetsiaalselt krossi jaoks ja tänavasõidus on pigem kasutud või on kaitsmering ikkagi suht sama, mis tänavasõiduriietuses? ehk siis kui tavariiete alla panna krossikaitsmed, siis toimib ka? (ma saan aru, et libisemise eest kaitseb ikkagi nahk, aga just et kondid terveks jääksid..)



Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

elektromargu kirjutas:

rumal küsimus nende krossikaitsmete kohta - kas need on disainitud kuidagi spetsiaalselt krossi jaoks ja tänavasõidus on pigem kasutud või on kaitsmering ikkagi suht sama, mis tänavasõiduriietuses? ehk siis kui tavariiete alla panna krossikaitsmed, siis toimib ka? (ma saan aru, et libisemise eest kaitseb ikkagi nahk, aga just et kondid terveks jääksid..)

Nii sõidetakse küll, et kaitsmevest tavariietuse all. Toimib ikka. Olulisim koht kehal, mida kaitsta on selgroog, seega vaata, et vest/särk oleks varustatud seljakaitsega (enamasti nad on).

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Oleneb krossikaitsmetest, neid on igasuguseid. Täis-kaitsmesärk (vt näiteks Thor Impact Rig või Leatt Airfit 3DF kui tahad teada milline see välja näeb) on kindlasti oluliselt parem kui jope sees olevad kaitsmed, ainuke asi on et pead viitsima seda iga kord lisaks pealisriietele selga panna ja maha koorida. Mina isiklikult ostsin Thori enduro jaoks, aga pärast paari suhteliselt kerget maaühendust hakkasin ka tänavasõidus kandma, krt see on ikka suhteliselt jõhker litter mis isegi suht süütul kiirusel käbla käies õlavarre ja selja pihta tuleb. Jopel pole õlavarre peal midagi ja noh seljakaitse on ka selline nagu ta on. Lisaboonusena on paar korda mesilane ka rinnaplaadi vastu end lapikuks lennanud, ilma on see üsna valus :)

Saapaid ja põlveraudu ma ei soovitaks, nendega saab sõita küll, aga natuke liiga kohmakad on, maksavad ka päris palju. Krossikindad ja -püksid ei ole mõeldud asfaldil jäseme maha paneku jaoks, neid ei soovita. Kiiver on nii-ja-naa, kui tingimata on vaja ühte kiivrit siis on olemas "adventure" kiivrid kus saad valida prillide ja visiiri vahel, prillidega on maanteekiirusel imho väsitav sõita ning vaateväli pole ka päris see mis ta võiks olla.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas pühak »

Kui kaitsmevest täpselt selga istuva sõidujope alla toppida, peab vist paar kilo kaalust alla võtma või mahub kaitsmevest vahele ära? Infoks, et jope läheb ikka ilma seebita selga, aga kui külma ilmaga olen jätnud näiteks kapuutsiga dressipluusi jope alla, siis see kott kukla peal on ikka kenasti tunda.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

pühak kirjutas:

Kui kaitsmevest täpselt selga istuva sõidujope alla toppida, peab vist paar kilo kaalust alla võtma või mahub kaitsmevest vahele ära? Infoks, et jope läheb ikka ilma seebita selga, aga kui külma ilmaga olen jätnud näiteks kapuutsiga dressipluusi jope alla, siis see kott kukla peal on ikka kenasti tunda.

ha! see on tuttav tunne.. kui veel sall ka kaelas, siis nöörib veel eriti kõri kinni, krael üles välja lukku tõmmata ei saa...

ma põhiliselt tahaks suveks ja linnas paarutamiseks.. päris ilma on ebatervislik, aga igapäevaselt sõidaks tööle pigem pusa kui spets rattajopega..
tundub, et peab poes ära käima ja järgi proovima...
tänud! :bsmile:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas mx77 »

pühak kirjutas:

Kui kaitsmevest täpselt selga istuva sõidujope alla toppida, peab vist paar kilo kaalust alla võtma või mahub kaitsmevest vahele ära? Infoks, et jope läheb ikka ilma seebita selga, aga kui külma ilmaga olen jätnud näiteks kapuutsiga dressipluusi jope alla, siis see kott kukla peal on ikka kenasti tunda.

Ma ei ole veel kapuutsiga kaitsmevesti näinud :D

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas franz125 »

A miks lotendav pusa on parem kui mingi eemaldatud voodriga maitsekas niiumbes vööni tagi?

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

franz125 kirjutas:

A miks lotendav pusa on parem kui mingi eemaldatud voodriga maitsekas niiumbes vööni tagi?

Edevus :wack:

..tegelt pigem on teema selles, et igasugused tihkelt ümber istuvad riided kipuvad eriti suvel klaustrofoobiat tekitama, et ei saa ennast vabalt liigutada. seepärast otsin alternatiive. tagiga üks hooaeg sõidetud ja muidugi toidab ära, aga no äkki on veel variante, mida proovida. eks seda ma usun, et see kaitsevest ei pruugi se's suhtes palju parem olla, et istub ka ümber kere tihkelt nagu pommivöö, aga oma peas kujutan ette mingi nagu võrku, mis neid kaitsmeid õige kohapeal hoiab, aga ise päris riietus-eseme mõõtu välja ei anna. see'p see on, et kui mul oleks selge nägemus, mida ma tahan ja mida ma vajan, siis läheks poodi ja ostaks ära :D

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Mulle lisab just liibuv kaitse lisa võltsturvalisust,ilma on kuidagi alasti tunne.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

elektromargu kirjutas:
franz125 kirjutas:

A miks lotendav pusa on parem kui mingi eemaldatud voodriga maitsekas niiumbes vööni tagi?

Edevus :wack:

..tegelt pigem on teema selles, et igasugused tihkelt ümber istuvad riided kipuvad eriti suvel klaustrofoobiat tekitama, et ei saa ennast vabalt liigutada. seepärast otsin alternatiive. tagiga üks hooaeg sõidetud ja muidugi toidab ära, aga no äkki on veel variante, mida proovida. eks seda ma usun, et see kaitsevest ei pruugi se's suhtes palju parem olla, et istub ka ümber kere tihkelt nagu pommivöö, aga oma peas kujutan ette mingi nagu võrku, mis neid kaitsmeid õige kohapeal hoiab, aga ise päris riietus-eseme mõõtu välja ei anna. see'p see on, et kui mul oleks selge nägemus, mida ma tahan ja mida ma vajan, siis läheks poodi ja ostaks ära :D

Tegelikult on hästi seljas istuv kaitsmesärk nii mugav, et unustad ta olemasolu ära. Omas kogemusest võin öelda, et Leatt Airframe 3DF on väga mugav, ja ei ole ka palaval suvepäeval üle mõistuse kuum.

Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

mx77 kirjutas:

Tegelikult on hästi seljas istuv kaitsmesärk nii mugav, et unustad ta olemasolu ära. Omas kogemusest võin öelda, et Leatt Airframe 3DF on väga mugav, ja ei ole ka palaval suvepäeval üle mõistuse kuum.

täitsa usun seda. mulle endale tundub veel mõnusam see variant, kus saab õla ja küünarnukikaitsmed ära võtta ja käised üles käärida või siis üldse lühikeste käistega sõita.. mingi sellise leidsin praegu biker24-st nimega Zandona Spartakus.
veits hakkab siin mängima ka see, kui lihtne seda selga panna on. mida keerulisem on see protseduur, seda vähem on motti seda selleks 10ks minutiks selga tõmmata, mis ma tööle sõidan linnas..

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

pühak kirjutas:

Kui kaitsmevest täpselt selga istuva sõidujope alla toppida, peab vist paar kilo kaalust alla võtma või mahub kaitsmevest vahele ära?

Minu tavalise tekstiiljope alla mahub ilusti, selga saada on natuke raske kuna küünarnukikaitsmete servad kipuvad selle tasku serva taha takerduma kuhu muidu jopesisene kaitse käib, aga ega see vesti küljes olev kaitse suurem ei ole kui tavalised.

Ei tahaks küll igaks juhuks seda kellelegi soovitada, aga ma suvekuudeks viskasin ka jope pmst nagisse ära ja krossisärk kaitsmesärgi peale. Välimus välimuseks, mingit podiseva twini otsas aelevat ahvi nagunii keegi ei vaata, aga sedasi ei pea iga pisema poeskäigu, kohvipausi või muu peatuse pärast jopet maha koorima, et ennast mitte 3 minutiga idioodiks higistada. Kaitsmesärgi käiste maha võtmiseks ei tundnud küll mingit vajadust (ja ega Thoril seda teha ei saagi), see on ikka spordiks mõeldud asi ja õhk käib mühinal läbi igatpidi. Anoh ma olen muidugi selle moodsa ATGATT stiili pooldaja kah. Selga panek on harjununa 4 vilunud liigutust - käed sisse, lukk kinni, klõpsakas kinni, neeruvöö kinni, minek. Päris alguses, tõsi, läks veidi kauem :)


reimps

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Jälle kipub lihtne asi tuumafüüsikaks minema :mrgreen:

Ma ainult nii sõidangi, et põlvekaitsmed ja kaitsmevest on tavaliste riiete all. Eraldi sõiduvarustust mu tegelikult polegi - on mingine sõidujope aastast muinastuled ja sõidukindad. Ülejäänu käib puhtalt pükste/pusa alla. Kõvasti mugavam kui kogu aeg end sisse pakkida. Lohisenud pole, seega otseselt nahkkombega võrrelda ei oska, aga laupa olen pannud - siis jäin ellu ja isegi enam-vähem kõndima, seega ei näe põhjust turvavarustuse kandmisharjumusi muuta.

Kasutaja avatar

kurisookaru
Postitusi: 444
Liitunud: 13 Apr 2004, 19:15
Tsikkel: Yamaha Super Tenere/Tenere 700
Asukoht: Vetla-Tallinn-Vetla
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 67 korda
Kontakt:

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas kurisookaru »

Soovitan soojalt, eriti kui oled samasugune kribu nagu mina.
Kõhnema kehaehitusega kodanikel kukkudes liiguvad jope sees olevad küünarnuki kaitsmed lihtsalt eest ära, tean omast käest ja mitte ükskord :wack:
Kasutan Thori turvist, Bikemanist ostsin. Istub ilusti, ei tunnegi et seljas on.
Eelmise aasta reisil lohisesin ca 100 meetrit märjal asfaltil saja pealt kukkudes (vihma ja õli kooslus).
Küünarnukk sai täistabamuse, turvis päästis hullemast.
Ja kui palav on siis lihtsalt keha peale ja kõik.

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=5731D03E

Sõida ise ja lase teistel ka sõita
----------------------
Yamaha Super MatkaMudaKolakas XTZ
http://www.kurisoomoto.com Kesk-Eesti Tuur 2022
http://www.streetmoto.ee

kasper
Postitusi: 70
Liitunud: 10 Sept 2015, 17:34
Tänatud: 5 korda

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas kasper »

Pole küll teab mis kogemustega sõitja, aga sõidan ka nii et kaitsmesärk pusa all. Lisaks on põlvekad, sõiduketsid, kindad ja pikemaks otsaks ostsin veel kaitsmepüksid. http://www.amazon.com/gp/product/B00QRJ ... ge_o00_s00. Mugavam just otseselt ei ole, aga saab ka näiteks kliendi juures koosolekul istuda teksad jalas. Kui suudetaks toota kaitsmega teksaseid, millel pole mingeid debiilseid õmblusi ja mis ei näeks välja nagu läheks kohe Musta Q ja JAM kontsertuurile, siis ilmselt eelistaks neid...


grahv
Postitusi: 1176
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 69 korda

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas grahv »

elektromargu kirjutas:

mulle endale tundub veel mõnusam see variant, kus saab õla ja küünarnukikaitsmed ära võtta

Sel juhul on otsitava asja nimi lihtsalt seljakaitse, e. kilpkonn. Traksidega üle õla ja neeruvöö kinni...

Kasutaja avatar

efendi
Mode
Postitusi: 969
Liitunud: 23 Dets 2004, 17:12
Tsikkel: KTM
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 24 korda

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas efendi »

Ma küll ei tea milliste pükstega nendel kontertidel käidi aga ise kasutan selliseid sõiduteksasid - http://www.esquad.fr/jeans_triptor_smoky_blue.html - need on küll esmapilgul nagu päris tavalised püksid. Motodepoo neid müüs, hinda ei mäleta kahjuks. Mugavad ja okeid on. Praegu talvel suure külmaga on ka hea jalga ajada kui niisama välja vaja minna, soojemad kui tavateksad. Pikali ma nendega ennast visanud küll pole ja selle koha pealt isiklikust kogemusest rääkida ei oska.

kasper kirjutas:

Pole küll teab mis kogemustega sõitja, aga sõidan ka nii et kaitsmesärk pusa all. Lisaks on põlvekad, sõiduketsid, kindad ja pikemaks otsaks ostsin veel kaitsmepüksid. http://www.amazon.com/gp/product/B00QRJ ... ge_o00_s00. Mugavam just otseselt ei ole, aga saab ka näiteks kliendi juures koosolekul istuda teksad jalas. Kui suudetaks toota kaitsmega teksaseid, millel pole mingeid debiilseid õmblusi ja mis ei näeks välja nagu läheks kohe Musta Q ja JAM kontsertuurile, siis ilmselt eelistaks neid...

i am not totally useless, i can be used as a bad example.

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

grahv kirjutas:
elektromargu kirjutas:

mulle endale tundub veel mõnusam see variant, kus saab õla ja küünarnukikaitsmed ära võtta

Sel juhul on otsitava asja nimi lihtsalt seljakaitse, e. kilpkonn. Traksidega üle õla ja neeruvöö kinni...

Hinnalt oleks see tõesti kõige soodsam, aga pikemate otste sõitmiseks paneks ikka täis-kaitsmeringi peale.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Siis soovitan sulle seda (DEFENDER ARMOR 170/180)
http://www.spidi.com/eu/eu_en/motorcycl ... 0-180.html

Sellel saab õlaosad koos varrukatega ära võtta, nii et alles jääb ainult seljakaitse. Suht mugav on kah.

Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

mx77 kirjutas:

Siis soovitan sulle seda
http://www.spidi.com/eu/eu_en/motorcycl ... 0-180.html

Sellel saab õlaosad koos varrukatega ära võtta, nii et alles jääb ainult seljakaitse. Suht mugav on kah.

See oleks päris idekas küll, jah.. aga no see hind :wack:
Panen järgmiseks hooajaks kõrvataha. See aasta tsikli kõrvalt jaksu ei jätku... :D

EDIT: aa.. hind on seal ju dollarites.. siis nagu polegi nii hingemattev hind.. :)

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas Kirs »

No mis see hind eurodes nii palju odavamgi tuleb? 385.- eur kuskil.

SERTÃO
Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

holma kirjutas:

No mis see hind eurodes nii palju odavamgi tuleb? 385.- eur kuskil.

dohh.. ise ei arvutanudki.. vaatasin moto-in.de hinda ja seal on 278,90 :D

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

elektromargu kirjutas:
mx77 kirjutas:

Siis soovitan sulle seda
http://www.spidi.com/eu/eu_en/motorcycl ... 0-180.html

Sellel saab õlaosad koos varrukatega ära võtta, nii et alles jääb ainult seljakaitse. Suht mugav on kah.

See oleks päris idekas küll, jah.. aga no see hind :wack:
Panen järgmiseks hooajaks kõrvataha. See aasta tsikli kõrvalt jaksu ei jätku... :D

EDIT: aa.. hind on seal ju dollarites.. siis nagu polegi nii hingemattev hind.. :)

Velt müüb neid, küsi sealt pakkumist. Mina ostsin mingi 50% alega. Aga eks tervis ja elu maksavad ka midagi. Õnnetusjuhtumikindlustuse kompesatsioon on väike lohutus elu ja tervisega võrreldes.

Kasutaja avatar

AFZ
Postitusi: 18
Liitunud: 05 Apr 2016, 00:32
Tsikkel: SV650s

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas AFZ »

Leian, et hea variant oleks seljakaitsme asemel linnasõiduks kaitsmejakk omandada.

Siin on Knox soliidse/neutraalse välimusega, Level 1 seljakaitsmega
http://tinyurl.com/hbz7mox

Siin on hiinakas.
http://tinyurl.com/htqcxql

Küsimused:
Hiinaka puhul, mida just seljakaitsmest arvata linnakiirustel?
Näen, et libisemisega on nii ja naa kogemusi inimestel. Kas suvel mingi kevlariga särk ei saaks olla variant nende all või peal?


reimps

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas reimps »

See Knox näeb jube "õhuke" välja, hiinakataolisega paugutan ise juba aastaid. Töötab, (kahjuks) enda peal testitud selili kraavis maandudes. Libisemist üle mõne meetri pole proovinud.

Kasutaja avatar

AFZ
Postitusi: 18
Liitunud: 05 Apr 2016, 00:32
Tsikkel: SV650s

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas AFZ »

Mitte sama, aga sarnane Knox juppideks võetuna:

Kaitsmise mõttes tundub ta veidi lahjem jah, kui see hiinakas.


kasper
Postitusi: 70
Liitunud: 10 Sept 2015, 17:34
Tänatud: 5 korda

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas kasper »

Mul on sama knox, mis seal videos näha. Rinna osa kaitset ainult pole, müüakse eraldi. Mugav on, aga... Tema turvalisuses ma nüüd liiga kindel pole, järgmiseks ostan kindlasti kõvade kaitsmetega versiooni, knoxil endal ka selline olemas. Selle knoxi eluiga on ca 1 hooaeg, kui igapäevaselt sōita. Suhteliselt veniv on see särk, küünarnuki kaitsmed vajuvad ajaga alla.
Uueks hooajaks otsin kindlasti uue, kus on kõvad kaitsmed ja parem õlgade osa.

Kasutaja avatar

Mart
Postitusi: 396
Liitunud: 18 Juun 2014, 21:53
Tsikkel: Aprilia Pegaso Trail 650
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 4 korda

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas Mart »

Mul on Sinisalo särk, kõvade kaitsmetega, jopel viskasin kaitsmed välja, ei mahtund selga muidu. Lohisenud sellega pole, nii et kommenteerida ei oska, aga kukutud korduvalt, kaismed ikka paremini oma kahapeal, kui jope sees. Ja selliste palavate ilmadega nagu praegu, ei panegi muud selga. Järgmiseks plaanin osta ka sellised trussetid, kus kaitsmed küljes :-)

56271134
Kasutaja avatar

AFZ
Postitusi: 18
Liitunud: 05 Apr 2016, 00:32
Tsikkel: SV650s

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas AFZ »

Tellisin hiinaka ära, saab näha kuidas istub :)


Citroenut
Postitusi: 8
Liitunud: 11 Dets 2016, 14:16

Re: krossikaitsmed tavariiete all, toimib siis ka?

Lugemata postitus Postitas Citroenut »

Minul on selline küsimus tekkinud, et kas osta kaitsmevest( leatt , forcefield vms) ja selle peale ilma kaitsmeteta mootorratturi jope( coretex tekstiil, klim vms ) või siis osta jope, millel on kohe kaitsmed sees olemas.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”