Kuidas motomess ka on?

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kuidas motomess ka on?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kui keegi tahaab pilte vaadata ... http://motorsport.ee/2017/02/tallinn-mo ... v-galerii/

Pilt



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

reimps

Re: Kuidas motomess ka on?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mind pildil pole, seega üritust ei toimunud.

Kasutaja avatar

MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Re: Kuidas motomess ka on?

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

Aga mul on jällegi - vastupidi - väga hea meel, et mess on messiks jäänud ja ei ole laadaks muutunud.

See on suur asi, et tsiklimüüjad võtavad vaevaks investeerida aega ja raha ning tulla tehnikaga välja. Huvilised said vaadata ja näha kõike korraga. Olemuslikult on see puhas kahju. Palju lihtsam ja ka tasuvam - oleks tulla ja müüa messihindadega varustust ja muud ninni-nänni. Aga see oleks juba laat, mitte miniatuurselt professionaalne motomess. Jah, ruumi on vähe, seda küll.Ja võiks ka millegi seonduvaga ühendada, oleks lihtsam kõigile.

Ja tundub, et kõik kannavad kahju - eksponendid kes maksavad mitte väikseid summasid pinna eest, külastajad, kes maksavad 10+1 eurot pileti eest ja korraldajad, kes ka väidetavalt enamvähem kahjumi piirimail toimetavad.

Võibolla selline klassikaline formaat on vananenud, ei tea, arvatavasti. Tegelikult - olgem ausad - ei peaks Eestis üldse sellist asja tegema - kõik teavad ju niigi, kes millega ja kuskohal tegeleb.

Aga ikkagi on tore, et selline asi toimub. Kõigele vaatamata. Eestlased on parajalt põikpäised õnneks.

Näiteks Ramo ja Ülo. Igal kevadel, kui ma ema juures aiamaad mullafreesiga kobestan, jääb mulle silma selle masina vasak külg. Nimelt on seal keegi kleepsutuuningut teinud ja kahe teise seas (kiri "Racing" ja sini-must-valge miniatuurne lipp), turritab seal Ramo kleeps. Selliselt jubedalt psühhedeelilise värvigammaga, nagu tol ajal kaasaegsetele üheksakümnedatele kohane, hullult plekinud, üks ots juba lahti lipendamas, aga vapralt ja uhkelt edasi. Ja ma ma olen kindel, et olen seda kleepsu seal silmanud juba vähemalt 20 aastat. (kevadel teen pildi sellest, raudselt)

Vaatamata kõigele on see kleeps seal küljes ja Ramo messil ka aastal 2017. Vaatamata sellele, et ühes teises teemas keegi solvus 8-9 aastat tagasi, et messil talle kiivreid proovimiseks ei otsitud ja tänu sellele ostab edaspidi kõik asjad piiri tagant ning soovitab ka teistel seda teha. Vaatamata sellele, et 90% kõigest tsikliteemalisest tegevusest Eestis toimib puhtalt fanatismi peal - nagu ka käesolev foorum.

Saaks veel tsikliajakirja ka uuesti käima, oleks ülilahe.

Ja neile, kellel taskud täis jäid, siis - Motodepootika on lähiajal alles tulemas.

(Ma väljendan isiklikku arvamust, aga kuna kontot ei ole, ja raske on tööd ja eraelu lahus hoida, siis läheb Depoo alt.)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”