Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

MarekM kirjutas:

Puitosa katusel täitsa ok. Sarikaotsad on kohati hapud, need ilmselt proteesib. Katus jookseb ka visuaalsel vaatlusel täitsa sirgelt. Tegu siiski vanaaja ehitusega, korralik ümarpalgist sarikas, toolvärk korralik ning ka pennid suht madalal. Mureks lihtsalt oma aja ära elanud kivi, ning sellest tulenenud läbijooksukohad. Et ideaalis vahetaks vaid roovituse. Jupi kaupa katust mõlemalt poolt tehes on see roovituse teema sips keerulisem. Kuidas jätkukohti jagada ning sarikaid siduda.

Kui selline jäme sarikas ja korras ka,siis mina küll ei näe mingit probleemi selle ühe poole mahavõtmisega.See vana kivi sul ilmselt selline õhuke pigem eterniidilaadne materjal?Kui see,siis see ei ole ka mingi üliraske asi,et midagi ära vajuks.Kui on oht vajumisele,saab ju ka alati toestada.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas MarekM »

päris paberõhuke ta siiski pole... selline analoogne:

1_1_8142947.jpg
フーリガン
Kasutaja avatar

shortcut
Postitusi: 123
Liitunud: 30 Apr 2012, 17:28
Tsikkel: HD FXDWG
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 26 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas shortcut »

Kas keegi teab, kus kohast oleks võimalik osta universaalset õliradikat (vertikaalset) ja õlitermostaati?
Sisuliselt oleks huvitatud sarnastest toodetest nagu Jaggs müüb:

Radikas:
https://jagg.com/collections/universal/products/3050

Termostaat:
https://jagg.com/collections/by-pass-va ... ducts/4050

Pole suutnud ühtegi alternatiivi ise leida. Oluline on, et radikas oleks vertikaalne ning termostaat hakkaks tööle alates 120C kraadi juures.

Kavasaki GPZ900R
Honda Transalp 650
Honda Dominator
Suzuki DRZ400
Harley-Davidson FXDWG

Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Ronk »

https://www.aliexpress.com/wholesale?ca ... r+radiator

Kui oled julge, siis proovi mõni ära. Tellimisega probleeme pole, aga kvaliteediga ei julge lubada. Seal kaugel hiinamaal väga popid asjad oma rolleritele peale aretamiseks.

Kasutaja avatar

shortcut
Postitusi: 123
Liitunud: 30 Apr 2012, 17:28
Tsikkel: HD FXDWG
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 26 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas shortcut »

Neid hiinakaid ma püüaks vältida kuna oluliselt odavam on osta pigem kvaliteetne osa, kui hiljem mootorit remontima hakata :)

Kavasaki GPZ900R
Honda Transalp 650
Honda Dominator
Suzuki DRZ400
Harley-Davidson FXDWG

Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Eks ta nii ole, et rikas ostab enne odava ja siis pärast alles kalli (togi) . Aga vahepeal olen täitsa üllatunud hiina osades. Igast alumiinium detailid ja muu on päris kvaliteetne. Näide näiteks 2" lenksukõrgendustest CNC-s tehtud. Pidanud päris valusa kukkumise vastu ning lisaks ratta tõstmised igast porist ja mudast.

Kasutaja avatar

shortcut
Postitusi: 123
Liitunud: 30 Apr 2012, 17:28
Tsikkel: HD FXDWG
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 26 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas shortcut »

Jah Hiina hakkab sellest Made in China staatusest vaiksel välja ronima ning teeb juba täiesti arvestatavat tootearendust, eriti just tehnoloogia valdkonnas - DJI on väga hea näide. Aga toodetel, millel ei ole veel kaubamärki küljes on oht siiski saada see ebakvaliteetne jubin. Eks ta joppamise asi ole, hetkel õliradikaga seda riski veel ei võtaks (crash)

Kavasaki GPZ900R
Honda Transalp 650
Honda Dominator
Suzuki DRZ400
Harley-Davidson FXDWG

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

On ühed tehasetoodangust givi raamid. Tagumine toru, mis surub raame laiali, on pöörlev. Kui ma vaatan isetehtud raame, siis pole kellelgi näinud, et see tugi saaks pöörelda. Mis point sellel pöörlemisel on?

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

ranel kirjutas:

On ühed tehasetoodangust givi raamid. Tagumine toru, mis surub raame laiali, on pöörlev. Kui ma vaatan isetehtud raame, siis pole kellelgi näinud, et see tugi saaks pöörelda. Mis point sellel pöörlemisel on?

Ega seal mingit pointi minu arust polegi.Minu raamidel ka selline toru ja ma sain aru,et selle saab paigaldades keerata tagaporika alla omale meeldivasse asendisse ja ei enamat.Peale paigaldust on ta minul ühes kindlas asendis olnud.Pöörleb ta ainult selle pärast,et selle vahetoru otstes on keere ja poldid keeratakse läbi kohvri raamide sinna kinni.Kui poldid kinni,siis enam ei saa seda pöörata.Ehk,kui ise teed omale raame,siis võid selle ka muu lahendusega kinnitada.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

põranda puhastamine survekaga

Lugemata postitus Postitas bitter »

Millist lähenemist soovitate paar aastat korralikult puhastamata leiliruumi põranda puhtaks saamiseks? Tume klinker ja heledamad vuugid (olid 8) ). Mis on sellises kohas tõhusam, kas pöörlevate jugadega põrandaotsik või pöörlevate harjadega komplekt?
Pilt Pilt

Mingil hetkel vaja tegeleda veel betoonkivivuukidega, kus ilus roheline sammal särama löönud.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: põranda puhastamine survekaga

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Minu kogemus ütleb,et leiliruumi klinkerplaadi saab puhtaks ainult keemiaga.Olen ise kasutanud igasugu spetsiaalseid asju,aga parima tulemuse olen saanud WC poti puhastuseks mõeldud geelja ainega.Vist oli veel mingi 6x tugevam ,kui muu tavaline.Must pudel,aga nime ei suuda meenutada.
Kuna esimest korda sellega tehes oli vuugi äärtes ka katlakivi,siis natuke nühkisin ka traat nuustikuga neid kohti,aga nüüd teen paari kuu takka selle vahendiga põranda üle,seisab paar tundi ja pesen voolikuga maha.Põrand ja ka vuugid on puhtad,nagu uued.Lisaks jääb sellest ainest mingi nagu vaha peale(ei ole libe,aga vett hülgav),mis ei lase mustusel enam nii kergesti kinni jääda ja on põranda kuivatamisel jube mugav.Mul on suht hele põrand ja ka heledad(elevandiluu tooni) vuugid(Mira),siiani pole aine vuukidele midagi teinud.
Need harjad võivad head olla pigem betoonkivi puhastamisel,aga ka sinna on nende vuukide peale lastavat keemiat olemas,mis sambla ära kuivatab ja siis lased ainult survekaga üle.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas bitter »

Tnx Urmas, saad äkki õhtul nime vaadata pudeli pealt? Näiteks Harpic Max on mustas:
https://images-na.ssl-images-amazon.com ... L1500_.jpg

Põranda kuivatamisega pole tegelenud. Pesuruumis lükkan suurema vee trapi suunas, leiliruumis ei tee sedagi. :oops:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: põranda puhastamine survekaga

Lugemata postitus Postitas mx77 »

bitter kirjutas:

Millist lähenemist soovitate paar aastat korralikult puhastamata leiliruumi põranda puhtaks saamiseks? Tume klinker ja heledamad vuugid (olid 8) ). Mis on sellises kohas tõhusam, kas pöörlevate jugadega põrandaotsik või pöörlevate harjadega komplekt?
Pilt Pilt

Mingil hetkel vaja tegeleda veel betoonkivivuukidega, kus ilus roheline sammal särama löönud.

Ei ükski neist. Proovi parem aurupesurit. Kasvõi sellist https://www.stokker.ee/aurupesur-sc-2-k ... 1050187876. Väga tõhus.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas bitter »

Proovida ju võib. Kuigi senine kogemus auruga näitab, et kõige paremini sobib see pesu triikimiseks...

E: teenust pakkuda ei julge aga saaks hakkama, ilma end ära kõrvetaks või maja põlema paneks :).

Viimati muutis bitter, 10 Okt 2017, 11:56, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas mx77 »

bitter kirjutas:

Proovida ju võib. Kuigi senine kogemus auruga näitab, et kõige paremini sobib see pesu triikimiseks...

Oled sa selles hea (mul oleks vaja hunnik pesu triikida) (togi) :P

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

bitter kirjutas:

Tnx Urmas, saad äkki õhtul nime vaadata pudeli pealt? Näiteks Harpic Max on mustas:
https://images-na.ssl-images-amazon.com ... L1500_.jpg

Põranda kuivatamisega pole tegelenud. Pesuruumis lükkan suurema vee trapi suunas, leiliruumis ei tee sedagi. :oops:

Ma siis ka ikka ei kuivata seda lapiga :D vaid kummikaabitsaga tõmban üleliigse vee trappide poole liikuma,et kiiremini ära kuivaks.Põhjuseks,mitte kehv kalle vaid reljeefse pinnaga plaat,millele jääb vesi seisma mingil määral ja see tekitabki mul katlakivi.
Aga uurisin naise käest ja pidi olema WC puhastusgeel BREF 6xEffect ,pudel mitte must vaid musta-punase värvi pudel.
https://www.e-maxima.ee/Products/Majapi ... spx?248241

Esimene töö oli ropp ja kestis mul pea terve laupäeva,aga tulemus oli super.Nüüd seisab põrand tõesti puhas väga kerge vaevaga.Enne oli iga poole aasta takka jälle katlakivi lavaalune täis(mul on üks trapp lava all ja vesi voolab osaliselt sinna).Aurupesur on mul väimehel ka olemas,järgi proovitud,aga see seda katlakivi küll ära ei võtnud.
Brefiga tegin nii,et ajasin harjaga selle geeli sinna põrandale laiali ja siis hakkasin iga poole tunni tagant(umbes) seda üle nühkimas käima.Tegin niikaua,kui kõik mustus ja katlakivi oli põrandalt kadunud.Põrandaküte oli sees ja vahepeal lisasin nats ainet juurde,sest kippus kuivama.Kõige paksemad katlakivi triibud(vuukide ümber just eriti) nühkisin kummikindad käes traatnuustikuga veel üle ja siis oli kõik puhas.
Ma enne kasutasin igasugu kalleid profi tooteid Puhastusimpordist ja veel ühest kohast Töökoja tänavalt,aga kallis hind ei võrdu alati hea tulemusega.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

bitter kirjutas:

Proovida ju võib. Kuigi senine kogemus auruga näitab, et kõige paremini sobib see pesu triikimiseks...

Sul vist ikka ei ole auruga puhastamisega üldse kogemust.

aga ui mx77 soovitus ei sobi ja aega on siis venekroonu moodi pesuseep ja hambahari võiks teine alternatiiv olla :D

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas bitter »

Seda küll, auru osas usaldan ülemust. Peast ei ütle, kas see oli 3,5bar/2000W või 4,2bar/2200W aparaat aga järeldus oli "kõvasti pahinat ja vähe tulemust". Kroonus ma olin normaalses seltskonnas, fookus oli efektiivsusel mitte nooremate kiusamisel.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Klinkker plaadilt ei võtnud aurupesur (see sama eelpool mainitud)mitte midagi peale lahtise mustuse ära.Katlakivile ei teinud ta mitte midagi ehk kahjutu selle suhtes :D

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas bitter »

Sama väitis minu direktor - tavalise olmemustuse saab ka lihtsamalt maha, ilma torude ja voolikutega mässamata. Aga möönan, et keeruline on kogemusi võrrelda kui tingimused pole samad. Ühel on peaprobleem katlakivi, teisel rauaühendid, kolmandal koerakarvad jne. Hetkel tundub mu põhiprobleem olevat kasetõrv, kaseviha kasutamise tulemus.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Katlakivi oli minul pigem probleemiks dušši all,aga leiliruumis oli ka ikka vesi-viht ja muu taak,mis sinna ajapikku kogunes.Aga selle Brefiga sain kõik ühtlaselt puhtaks.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

reimps

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas reimps »

MIks te nii räpased olete, et pesuruumid ka mustaks saavad?

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas bitter »

Vastupidi Reimps, me oleme väga puhtad - iga räpp, mis tekib, saab maha pestud. Sinu pesuruum, nagu ma aru saan, ei määrdu üldse :D.

Selgus, et Harpic pauer pluss max 10 (Brefi lähipoest ei leidnud ja Harpic oli soodukaga :)) saab kasetõrvaga hästi hakkama. Määrisin peale, lasin 10 min toimida ja harjasin üle. Loputasin maha. Sain vuugid heledaks, ei kahjustanud roostevaba trappi. Sisaldab 9% soolhapet. (Bref 6x - isegi 11,6%)

Viimati muutis bitter, 11 Okt 2017, 10:39, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Heikik »

Kuidas vuugivahest täite kätte saab kui tahta vuugivahesid uuendada (täiesti teist tooni teha)? On selleks mingi eritööriist või tuleb hakata lihtsalt orgiga kraapima?

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas bitter »

Ei ole kuulnud sellisest eritööriistast. Naaskel + haamer?

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

Heikik kirjutas:

Kuidas vuugivahest täite kätte saab kui tahta vuugivahesid uuendada (täiesti teist tooni teha)? On selleks mingi eritööriist või tuleb hakata lihtsalt orgiga kraapima?

on eritööriist, nimetust ei mäleta. Näeb välja nagu "Pulk" mille otsas on vuugivahe laiune krobeline ala. Sellega nühid edasi-tagasi.

Ilmselt leiaks ka dremeli otsa mingi sobiva otsiku, millega need kiiremini puhtaks lasta.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Kes fredy peale nüüd kurjaks sai?

Pilt

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Heikik »

bitter kirjutas:

Ei ole kuulnud sellisest eritööriistast. Naaskel + haamer?

Mõtlesin midagi analoogset...tundub nati tüütu.

simp kirjutas:

on eritööriist, nimetust ei mäleta. Näeb välja nagu "Pulk" mille otsas on vuugivahe laiune krobeline ala. Sellega nühid edasi-tagasi.

Ilmselt leiaks ka dremeli otsa mingi sobiva otsiku, millega need kiiremini puhtaks lasta.

See "pulga" idee tundub küll aeganõudvam, kuid plaatide äärtele ohutum. Tänud mõtte eest.

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC
Kasutaja avatar

Urmas79
Postitusi: 272
Liitunud: 01 Mai 2013, 22:20
Tsikkel: IZ,Jawa,GSXF,R1,XL1000
Asukoht: Tartu/Stockholm
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Urmas79 »

Ega väga ei olegi sellist head tööriista. Kui vuugid väga täis pole jäetud, siis tasuks proovida mõne hea ja kiire vuugiseguga üle vuukida. Maipei vuugisegu julgen soovitada.


joel
Postitusi: 1798
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 109 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas joel »

Heikik kirjutas:

Kuidas vuugivahest täite kätte saab kui tahta vuugivahesid uuendada (täiesti teist tooni teha)? On selleks mingi eritööriist või tuleb hakata lihtsalt orgiga kraapima?

Mõned variandid https://youtu.be/a-mrI3LNf1c

Joel
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”