Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas pühak »

pyta kirjutas:
Spoiler

Ühes teemas räägitakse piduritest ja kasutatakse vabalt sõna "risk" ja no jumala savi ju selline pisi asi...
Teises teemas sõimatakse,et krdi jobu, pidur on asi, kust kokku ei hoia, kui rott ei jõua korralikku originaal klotsi osta,siis ära üldse vaatagi tsikli poole...
Müstika :)

Selline müstika kestab niikaua, kuni on olemas pestud ja pesemata ajudega mootorrattureid. :ner:



"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Begemot
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Dets 2008, 11:37
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Begemot »

Kui palju maksab mootorratta arvele võtmine (kasutatud ratas).

Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.

askokas
Postitusi: 44
Liitunud: 02 Veebr 2010, 19:19
Tsikkel: Zx9r, ZX10R, Ktm adventure 990

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas askokas »

Jämedalt öeldes 200.- natuke alla selle 10-15.- eurot

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »


Begemot
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Dets 2008, 11:37
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Begemot »

Tänan

Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kas selline e-luger: https://www.apollo.ee/apollo-e-luger-3-hall.html
Suudab lugeda ka Amazoni ja teiste e-raamatuid, st kas kellegil on kogemust nende asjadega?
Ei soovi piraatida, vaid ikka päriselt siit ja sealt ühtteist osta.
Tekkis huvi kiiresti Trumpi pihta kirjutatud raamat hankida aga ei viitsi paberkandjat ära oodata.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Teoorias on võimalik, aga ilge n*** on. Peab seal mingeid faile konverteerima ja kopeerima ja mingi DRM-i teema oli ka veel, ma ei tea kui aktuaalne see hetkel enam on. Amazoni raamatute jaoks osta ikka Kindle, mugavuselt ei ole nende süsteemile vastast - teed veebis ühe kliki ja lähed lugema. Need eesti raamatumüüjad ilmselgelt ise ei loe e-raamatuid, ei saa aru mis on kasutajale oluline ja mis mitte ning kogu see värk on tehtud umbes ülemuste ees linnukese kirja saamiseks, mitte tarbimiseks. Pärast on muidugi käibed nullis, nutt taevani ja kõik teised süüdi, umbes nagu trükiajakirjanduses täna.

Aga kui ainult ühe raamatu jaoks vaja, siis installi telefoni Kindle rakendus ja loe sealt. Ma vist mingi 70% raamatutest loen telefonist, sest see on mul alati kaasas seal kus veidi vaba aega juhtub olema, ja mul on isegi tänapäeva mõistes suht väikse ekraaniga telefon. Või kui tablet on majapidamises, siis on veel eriti mugav.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Uuemal Androidil on isegi read mode olemas ehk siis lülitab nn sinise valguse välja.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

Piipz kirjutas:

Kas selline e-luger: https://www.apollo.ee/apollo-e-luger-3-hall.html
Suudab lugeda ka Amazoni ja teiste e-raamatuid, st kas kellegil on kogemust nende asjadega?
Ei soovi piraatida, vaid ikka päriselt siit ja sealt ühtteist osta.
Tekkis huvi kiiresti Trumpi pihta kirjutatud raamat hankida aga ei viitsi paberkandjat ära oodata.

Kui tahad siis võin sulle selle ühe raamatu sobivasse formaati konvertida, aga see eeldab ilmselt esialgse ostu sidumist minu kindle'ga. Telefoniga sai ka kuidagi siduda ja siis DRM'i strippida, aga ma pole seda protsessi varem läbi teinud.

Amazon jagab oma raamatuid DRM'iga mobi formaadis (.azw), sellega see apollo luger hakkama ei saa, aga reaalselt on DRM'i välja strippimine ja nt .epub'iks convertimine lihtne.

rohkem infot:
https://apprenticealf.wordpress.com/

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ahjaa, selle unustasin mainimata et need "Apollo E-lugerid" on riistvara poolest PocketBookid, lihtsalt mingi custom tarkvara on sees ja hinnale veidi otsa keevitatud. Et kui pole oluline see et just Apollo märk peal oleks, siis saab sama asja surtsu odavamalt ka: https://www.euronics.ee/tooted/s/532/ta ... /e-lugerid .

Viimati muutis Jesper, 07 Jaan 2018, 17:08, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

ps: kindle paperwhite on muide odavam (120€ ja ilmselt ka parem) kui see apollo re-branditud e-luger.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Mul on selle PocketBooki kõige odavam versioon, võin öelda et kasutajamugavus on suht kuritegelikult halb, aga osaliselt tuleneb see ka puuteekraani puudumisest. Õnneks ei ostnud seda raamatute lugemiseks vaid tarkvara prototüüpimiseks, see on vist ainuke e-ink ekraaniga vidin, millele inimene tänavalt ise tarkvara kirjutada saab. Aga lugemiseks Kindle any day.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

Jesper kirjutas:

Mul on selle PocketBooki kõige odavam versioon, võin öelda et kasutajamugavus on suht kuritegelikult halb, aga osaliselt tuleneb see ka puuteekraani puudumisest. Õnneks ei ostnud seda raamatute lugemiseks vaid tarkvara prototüüpimiseks, see on vist ainuke e-ink ekraaniga vidin, millele inimene tänavalt ise tarkvara kirjutada saab. Aga lugemiseks Kindle any day.

Kusjuures mul on veel A4 formaadis Kindle DX, ka ilma puuteekraanita. Olen kasutanud nii paperwhite'i kui seda DX'i.

Kuna järgmise lehe nupp on DX'il küljepeal, täpselt seal kust kinni hoiad, siis pole puuteekraani puudumine häirinud. Paperwhite'i andsin esivanemale kuna mulle meeldis suur formaat rohkem.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Mhmh, Kindle on algusest peale disainitud ilma töötama ja kõik on läbi mõeldud. Pocketbooki puhul on aru saada, et nad on teinud algse tarkvara puuteekraani jaoks ja siis selle kuidagi nuppudega sobivaks kohandanud. Kuna Apollo poolt aluseks võetud variant on ka puuteekraaniga, siis see on vast nii 30% parem, aga üldiselt selle seadme loogika on vähemalt Androidiga harjunud inimesele ikka kohati nii braindead, et lihtsalt klõpsid suvalisi nuppe ja vannud seal valjult. See on mingite venelaste või ukrainlaste poolt arendatud värk, neile tüüpilises stiilis - põhiasi et igasugu vidinaid ja kulinaid hästi palju oleks (näiteks loomulikult on sinna male sisse ehitatud), kasutusmugavus on teisejärguline.

Sry et ma natuke emotsionaalseks muutun, ma muidu olen monopolide vihkaja ja igasugu indie ning avatud lahenduste pooldaja, aga no Amazon on sellest pasast lihtsalt igas parameetris viis valgusaastat ees :)

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

Jesper kirjutas:

Sry et ma natuke emotsionaalseks muutun, ma muidu olen monopolide vihkaja ja igasugu indie ning avatud lahenduste pooldaja, aga no Amazon on sellest pasast lihtsalt igas parameetris viis valgusaastat ees :)

Kusjuures ma just mõtlesin, et mis toimub, ma soovitasin just amazoni suletud toodet avatud lahenduse kõrval.

Samas Kindle lihtsalt täidab seda ühte eesmärki väga hästi.

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1485
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Kas uusi suuri cruisereid enam Eestis ei müüdagi?

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas indumen »

kui suur on suur :D `?

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1485
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

indumen kirjutas:

kui suur on suur :D `?

1400 ccm

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ivoonu kirjutas:

Kas uusi suuri cruisereid enam Eestis ei müüdagi?

Kas Indian ei kõlba? HD peaks ju kah saada olema.

Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Ivoonu kirjutas:

Kas uusi suuri cruisereid enam Eestis ei müüdagi?

hetkel jah ainult 100 tk müügis, kellele ikka nii vähest piisab

dr800 2x
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1485
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Ma pidasin silmas 2017/2018 aasta mudeleid. Honda, Kawasaki ja Suzuki edasimüüjetel ei ole midagi ette näidata.
HD ja Indian tunduvad olema praegu ainukesed.

Küsimuse püstitus oli minu poolt täiesti teoreetiline.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Ivoonu kirjutas:

Ma pidasin silmas 2017/2018 aasta mudeleid. Honda, Kawasaki ja Suzuki edasimüüjetel ei ole midagi ette näidata.
HD ja Indian tunduvad olema praegu ainukesed.

Küsimuse püstitus oli minu poolt täiesti teoreetiline.

Alles siin oli teema kus arutleti, et EURO4(?) normide tulekuga kaob tsiklindus kui selline üldse ära ja saabub maailma lõpp!

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Martinez
Postitusi: 402
Liitunud: 18 Sept 2012, 12:38
Tsikkel: DL1000 / KTM 690 / Beta 125
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 43 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Martinez »

Piipz kirjutas:

Kas selline e-luger: https://www.apollo.ee/apollo-e-luger-3-hall.html
Suudab lugeda ka Amazoni ja teiste e-raamatuid, st kas kellegil on kogemust nende asjadega?
Ei soovi piraatida, vaid ikka päriselt siit ja sealt ühtteist osta.
Tekkis huvi kiiresti Trumpi pihta kirjutatud raamat hankida aga ei viitsi paberkandjat ära oodata.

Antud teema jätkuks. Vabandan ette, et pole jõudnud end teemaga kurssi viia aga aega napib.
Esivanemal juubel tulemas ja tegemist on tõsise raamatu fanatiga. Kodus/laos reaalselt tuhandeid raamatuid. Hiljuti nägin siin seda teemat siis tekis mõte luger kinkida kuna viimasel ajal on hakanud tihedamalt reisima ja raamatute hulk mida pidevalt kaasa veab on ebareaalne.
Vaadates siinset arutelu siis Kindel on kasutajasõbralik ja kindla peale minek ning koduturu lahendused ülemakstud ja ebamugavad?
Kui homme ära tellida siis Kindle saaks sünnipäevaks kätte.
Samas nagu aru saan siis Kindle ainult amazoni tarbeks mõeldud ja sellega väga kodumaist kraami ei loe, või kannatab kodumaist kuidagi valutult ümber konvertida?
Kui enamus lektuurist on Soome ja Eesti keeles (ka vene/inglise) kas siis peaks ikkagi vaatama apollo poole või hoopis seadma sammud euronicsisse nagu eelnevalt viidatud?
Et lugeri usku pöörata peaks see olema tema jaoks võimalik mugav aga samas kui soovitud lektüüri ei ole siis on teisipidi halb.

Kas leidub mingit kuldset keskteed?

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Nojah, ma ei tea kuidas on Apollo lugejast Apollo raamatuid osta, võibolla see on mugav? Aga Kindle'ile saab seadistada e-maili aadressi, kuhu forwardid oma kolmanda osapoole raamatud ja need siis ilmuvad nähtavale nagu tavalised. Ainuke asi, et .epub formaadis olevad peab enne konvertima .mobi-ks. Vaata siin on põhjalik ülevaade: https://www.pcmag.com/article2/0,2817,2484180,00.asp

Samas ma olen kindel, et päris suurest protsendist eestikeelsest uudiskirjandusest pole üldse e-raamatut saadaval, ehk siis võib-olla seadme enda valik polegi nii esmatähtis kui see, et ikka midagi lugeda ka oleks.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Spoiler
Martinez kirjutas:
Piipz kirjutas:

Kas selline e-luger: https://www.apollo.ee/apollo-e-luger-3-hall.html
Suudab lugeda ka Amazoni ja teiste e-raamatuid, st kas kellegil on kogemust nende asjadega?
Ei soovi piraatida, vaid ikka päriselt siit ja sealt ühtteist osta.
Tekkis huvi kiiresti Trumpi pihta kirjutatud raamat hankida aga ei viitsi paberkandjat ära oodata.

Antud teema jätkuks. Vabandan ette, et pole jõudnud end teemaga kurssi viia aga aega napib.
Esivanemal juubel tulemas ja tegemist on tõsise raamatu fanatiga. Kodus/laos reaalselt tuhandeid raamatuid. Hiljuti nägin siin seda teemat siis tekis mõte luger kinkida kuna viimasel ajal on hakanud tihedamalt reisima ja raamatute hulk mida pidevalt kaasa veab on ebareaalne.
Vaadates siinset arutelu siis Kindel on kasutajasõbralik ja kindla peale minek ning koduturu lahendused ülemakstud ja ebamugavad?
Kui homme ära tellida siis Kindle saaks sünnipäevaks kätte.
Samas nagu aru saan siis Kindle ainult amazoni tarbeks mõeldud ja sellega väga kodumaist kraami ei loe, või kannatab kodumaist kuidagi valutult ümber konvertida?
Kui enamus lektuurist on Soome ja Eesti keeles (ka vene/inglise) kas siis peaks ikkagi vaatama apollo poole või hoopis seadma sammud euronicsisse nagu eelnevalt viidatud?
Et lugeri usku pöörata peaks see olema tema jaoks võimalik mugav aga samas kui soovitud lektüüri ei ole siis on teisipidi halb.

Kas leidub mingit kuldset keskteed?

Ma olen juba üsna ammu e-raamatute-ajalehtede lugeja ja luger ei sobinud mulle kohe üldse.Ma kasutan android tahvlit,osta kust tahes ja loe mida tahes.Laed äpi alla ja lugema.
Ise olen palju just kohalike kirjastajate raamatuid ostnud ja kasutan Aldiko lugeri äppi.Seal on ka otse sellest äpist välismaa kirjandust saada.Mingeid raamatud aegajalt ka tasuta.
Ise ostan enamuses Varrakust ja Rahvaraamatust kohalikke e-väljaandeid.
Lisaks tegin ennast Tallinna Keskraamatukogu e-lugejaks http://www.ellu.ee . Päris palju olen ka sealt laenanud ja lugenud(tegelikult igapäev loen).Sealt laenamine eeldab netiühendust ehk see ei ole allalaetud vaid loed brauseris. Laenutuse aeg 21päeva ja siis saad uuendada,kui ei ole läbi lugenud.Kui mingi raamat vahepeal tagastatud ja seda uuesti laenad,siis sinu järjehoidja avab sealt ,kus eelmine kord pooleli jäi.
Tahvli eelis minu jaoks see,et seal ka kõik muu peale raamatute kaasas.Ma kasutan 10" tahvlit,aga see juba maitseasi.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Spoiler
yeekim kirjutas:
Ivoonu kirjutas:

Ma pidasin silmas 2017/2018 aasta mudeleid. Honda, Kawasaki ja Suzuki edasimüüjetel ei ole midagi ette näidata.
HD ja Indian tunduvad olema praegu ainukesed.

Küsimuse püstitus oli minu poolt täiesti teoreetiline.

Alles siin oli teema kus arutleti, et EURO4(?) normide tulekuga kaob tsiklindus kui selline üldse ära ja saabub maailma lõpp!

edu

Aga võibki nii olla,et EU-s kaovad mõne tootja mõned mudelid müügilt,sest normidega vastavusse viimine on marginaalset müügiarvu arvessse võttes liiga kallis.Mudeleid toodetakse muu maailma jaoks edasi,aga mitte EU-sse.
Auto valdkonnast näide olemas.Landcruiser V8 ja suur Lexus 570 (sama kere peal) ei ole juba 2016 maist alates meil saadaval.Autosid toodetakse EURO5 mootoritega,millega saab seda müüa nii USA-s,Austraalias kui Venes jne. aga EU-s mitte.

Viimati muutis urmas66, 09 Jaan 2018, 20:04, muudetud 1 kord kokku.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Kas päriselt ka on 24 tunni jooksul olnud 1 postitus, või ma ei näe neid?

dr800 2x

will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

see oli tõesti segane küsimus, ma arvan, et keegi lihtsalt ei näe neid teisi segaseid küsimusi :D

muide kuidas nende normidega siis on kui mingit autot eu'sse tuuakse. tootjal ei lubata eu's müüa uut autot alla EURO6 normi (või mis iganes see miinimum on, ma pole absull kursis) aga kuskilt venemaalt võid ju siia kohale sõita euro5'ga küll ja siis selle ka siin näiteks ära müüa ja keegi tont, kes ostis võib ometi selle ka siin arvele võtta?

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3183
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 191 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Euro6 kehtib uute sõidukite kohta ja uus oli vist kuni 6kuud.Võin loomulkult ka pada panna aga midagi niisugust on meelde jäänud.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

will111 kirjutas:

see oli tõesti segane küsimus, ma arvan, et keegi lihtsalt ei näe neid teisi segaseid küsimusi :D

muide kuidas nende normidega siis on kui mingit autot eu'sse tuuakse. tootjal ei lubata eu's müüa uut autot alla EURO6 normi (või mis iganes see miinimum on, ma pole absull kursis) aga kuskilt venemaalt võid ju siia kohale sõita euro5'ga küll ja siis selle ka siin näiteks ära müüa ja keegi tont, kes ostis võib ometi selle ka siin arvele võtta?

Tüübikinnitust on ka vaja. Ilma ei võta sa midagi arvele.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”