Huumorit

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 739
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas tito »

Tuono sina vä ?
Pilt




Tuono

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Paraku oled see sina, sest vaadates mis tsikkel sul on, mis krdi kollane, kollane on värvus :wack:
Tuunen sulle kaasa :cry:

Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 708
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas daub »

Erinevate riikide statistikast ilmneb, et Eesti on ainuke riik, kes enda pagulasi suudab Vaos hoida.

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt
Kasutaja avatar

-PitBull-
Postitusi: 1186
Liitunud: 10 Mär 2006, 21:59
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pilt

Pilt


Riga->Planeta 5 1991->Jupiter 2K 1968-> R1 2005->Honda CBR600RR 2004

Begemot
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Dets 2008, 11:37
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Begemot »

Kas keegi teab kuidas seakatku ravida??
Mul vist seakatk, sümptomid järgmised:
Esiteks hullult tahaks kõigile kogu aeg siga keerata
Teiseks vaatan vanat jawat ja no kohe tahaks maad sonkida. :wack:

Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.
Kasutaja avatar

Kapa
Postitusi: 280
Liitunud: 08 Veebr 2006, 14:58
Tsikkel: Honda XR600r Honda CRF450
Asukoht: viljandi
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Kapa »

Pilt

Kui teed ära karda, kui kardad ära tee! Iga kord sama jama!
PUUPAADID
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Pilt

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 901
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Spoiler

Pilt

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.

Matheus
Postitusi: 232
Liitunud: 25 Apr 2012, 11:48
Tänatud: 1 kord

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Matheus »

Ühes mitte väga levinud nimega tänavas, majas nr.3, kadus vesi. Tuli ekskavaator, kaevas hoovi kahe meetri sügavuse augu, otsis torusid, aga ei leidnud. Töölised vaatasid auku, kurvastasid, sülitasid ning otsustasid järgmise hommikuni arheoloogiaga rohkem mitte tegeleda.

Hilja õhtul kõndis onu Ervin kodu poole ja kukkus auku. Ta ei teadnud, et hoovis on auk, läks pimedas umbkaudu ja leidiski selle. Kui aus olla, siis töölised ikka piirasid augu kahelt poolt - augu eest ja augu tagant. Nad ju ei teadnud, et vana kala onu Ervin võib tulla ka külje pealt. Olles alla jõudnud, soovis onu Ervin taas vabadusse, nii öelda inimest hulka saada, kuid ebaõnnestunult. Seepeale hakkas onu Ervin karjuma sõnu, mida karjutakse sel juhul, kui auku kukutakse. Te teate neid sõnu isegi, ma ei hakka neid ette lugema. Armsad emakeelsed laused äratasid üles naabrid, kes väljusid rõdudele, soovides näha õrna aaria algallikat. Elusolend, kes on auku sattunud, kutsub oma liigikaaslastes alati esile elava huvi. Uudishimulikud elukad soovivad ju näha, mis edasi saab, kuidas laheneb traagiline situatsioon. Ja kui peategelane oskab lisaks veel ka ropendada, siis on kogu show ju veelgi huvitavam.

Nüüd väljus majast onu Gena ja ulatas kannatajale oma abikäe. Onu Ervin tõmbas sellest käest ja kukutas onu Gena endale pähe. Nüüd karjusid onud juba duetti, ehkki mitte just väga harmooniliselt. Onu Ervin süüdistas onu Genat ebastabiilsuses, onu Gena aga onu Ervinit kaasasündinud debiilsuses. Kuid lõpuks leidsid nad ühise keele, tegid "pätikat" ja pääsesidki tagasi planeedi pinnale. Pealtvaatajad rõdudel, kes olid oodanud draama arengut, läksid pettunult laiali.
Järgmisel päeval, kõvasti peale lõunat, tulid töölised ekskavaatoriga tagasi. Selgus, et nad olid kaevanud vales kohas. Sellepärast nad midagi ei leidnudki. Augu hoovis ajasid nad kinni ja kaevasid uue augu, seekord maja tänavapoolsele küljele. Juba poolteise meetri peal sattusid nad esimestele tsivilisatsiooni märkidele, täpsemalt siis telefonikaablile. Kaablist sai väljakaevamiste ohver enne, kui teda jõuti märgata. Peale lühikest arutelu otsustasid töölised rahulduda saavutatuga ja ära minna. Oli õhtu ja raskeid otsuseid on ikka targem teha värske peaga.

No te juba aimate, eksju? Hilja õhtul kõndis onu Ervin kodu poole. Ta mäletas väga hästi, et hoovis haigutab maakoores kahemeetrine sügavik ja otsustas majast mööduda teiselt poolt. Hommikul, kui ta majast väljus, oli auk hoovis alles ja tänava ääres mingit auku polnud. Onu Ervin ju ei teadnud, et tema äraolekul tulid töölised ja vahetasid augu koha ära.

Ta kukkus alla auku ja leidis sealt katkise kaabli. Kes ei tea, siis väljakutse hetkel tekib kaablisse 110 voldine pinge ja just sellepärast pole tark hammastega kaabliotsi puhastada. Oli täielik juhus, et hetkel, mil onu Ervini tööst soonilised käed leidsid kaabli, otsustas keegi helistada majja nr.3. Kaabel oli vigastatud ja telefoniaparaadini väljakutse ei jõudnud. Kõne võttis vastu onu Ervin.

Kunagi väga ammu, kui onu Ervin õppis kutsekoolis elektrikuks, räägiti talle, mida peab tegema, kui toimub lühiühendus inimese ja elektri vahel. Nüüd kulus saadud tarkus talle marjaks ära. Onu Ervin laskis kuuldavale inimese ja erutunud elektrijuhtme ühendumist iseloomustava heli. Ja seekord polnud talle vaja ka mingit onu Genat, et august välja saada. Võtnud vastu ergutava laengu, saavutas onu Ervin ühe hüppega veenva võidu gravitatsiooni üle. Eelmises augus oli ta end tundnud tunduvalt mugavamini.

Olles august väljas, pani onu Ervin arheoloogidele peale sellised needused, et vaarao Tuthanhamon oleks arvatavasti kadedusest veelkord ära surnud. Kogu ülejäänud teekonna korterini läbis onu Ervin ühe käega seina vastu toetudes ja jalgadega kombates igat koduukseni jäänud meetrit. Isegi trepikojas kobas ta igaks juhuks igat trepiastet kätega. Kindel ei saanud enam olla milleski.

Järgmisel hommikul, kohe peale lõunat, naasesid maja nr.3 juures oleva augu juurde töölised. Nad tahtsid augu kinni ajada, kuid augus istusid sidemehed. Väga vihased sidemehed. Toimus konflikt. Sidemehed soovitasid töölistel otsida oma torusid mingite kannikate vahelt.

Töölised nii kaugele minema ei hakanud, lihtsalt kaevasid veel ühe süvendi, viis meetrit eelmisest vasakult. Ja seekord leidsid nad veetoru! Töölised rõõmustasid ja kannustatuna oma edust kaevasid süvendile lisaks juurde paari anakonda pikkuse kaeviku. Kaevik läbis ka kõnnitee ning haukas lisaks isegi veidi sõiduteed. Mõeldes jalakäijatele, viskasid töölised üle kraavi kolmest lauast koosneva sillakese. Sillakese all aga loksutas rõõmsalt laineid Panama kanal.
Nagu ikka, kõndis hilja õhtu kodu poole onu Ervin. Ühe elektriku tööpäev lõpeb tavalislt kella kuue ajal, peale kuut on onu Ervin juba vaba nagu Anna-Maria Galojan. Aga juhtus nii, et onu Ervin oli just esmaspäeval saanud kätte oma palga. Ja elektrik on samuti inimene, tal on omad nõrkused. Nõrkusele järgi andnud Ervin oli ostnud pool liitrit ja selle seespidiselt ära tarbinud. Seepärast kõndiski onu Ervin kodu poole päris hilja.

Oli juba südaöö, taevas kõikus kuu ning kahvatus kuuvalguses ilmus onu Ervini ette ootamatult kraav. Oleks see juhtunud päev varem, oleks onu Ervin sinna kõhklemata sisse kukkunud. Kuid täna olid kõik tema meeled äärmiselt teravad, ta aimas toruotsijate salakavalust ning seetõttu oli moraalselt valmis selleks kraaviks. Onu Ervin ületas sillakese graatsiliselt nagu miss Universium trikoovoorus, noh, selline habetunud ja alkolõhnadega miss aga ikkagi. Jõudnud teisele poole kraavi, hõikas onu Ervin bravuurikalt "Haaa! Saite nüüd, mullatuhnijad!!!"

Kuid kui vanarahvas ütles, et uhkus ajab upakile, siis nad pidasid silmas just onu Ervinit. Pimestatuna oma uhkusest, tegi onu Ervin paar sammu ning kukkus katkise telefonikaabliga auku. Sekund hiljem kuulis tema järjekordsest seiklusest kogu maja. Kukkudes oli Ervin katki teinud luu, mille küljest meie kaugetel esivanematel kasvas kehaliige, mis aitas meil puudel kiikuda.

Rõdudele väljusid taas intrigeeritud majaelanikud. Läbi kohutava kisa suudeti lõpuks tabada kogu loo puänti ja keegi kaastundlik naaber kutsus kiirabi. Meedikud saabusid üllatavalt ruttu, valgustasid autolaternatega auku ja imestasid, kui madalale üks inimene võib langeda. Samal ajal oli aga onu Ervin leidnud 12 täiesti uut sünonüümi sõnale auk ja 18 uut sünonüümi sõnale toruparandajad.

Onu Ervin eemaldati ettevaatlikult august ja riietati ilusti kipsi. Järgmised kaks kuud veetis onu Ervin horisontaalasendis. Algul tahtis ta hirmsasti juua, hiljem juba ennast sügada. Kuid lõpuks olid ta õnnetud kondid ilusti kokku kasvanud. Onu Ervin sai haiglast välja ja esimese asjana läks poodi, et sellist tähtsat asja inimese moodi tähistada. Ta ju ei teadnud, et samal hommikul oli samas tänavas, majas nr. 5, kadunud vesi.


Matheus
Postitusi: 232
Liitunud: 25 Apr 2012, 11:48
Tänatud: 1 kord

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Matheus »

Rahvusvahelises ettevõttes kutsub ülemus neli töötajat oma kabinetti ja ütleb: "Mul on väga kahju, aga üks teist neljast jääb oma töökohast ilma..."
Mustanahaline töötaja: "Mind ei saa vallandada, sest ma olen vähemuse esindaja!"
Naine: "Mind ei saa vallandada, sest ma olen naine ja mind kaitsevad sookvoodid!"
Vana töötaja: "Kui sa mind vallandad, siis võid kindel olla, et tuleb suur jama vanuselise diskrimineerimise pärast!"
Kõigi pilgud pöörduvad noore valgenahalise meesterahva poole, kes mõtleb hetke ja siis kogeleb: "Teate, mulle tundub, et ma olen vist gei..."

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Pilt

Tartus on häbelikud neiud.

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M

oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas oil »

Hurt kirjutas:

Pilt

Tartus on häbelikud neiud.

Pilt

Kasutaja avatar

w5l1k9
Postitusi: 217
Liitunud: 31 Juul 2015, 22:00
Tsikkel: 100% puhas rõõm

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas w5l1k9 »

oil, su pilti pole näha.

Hurt, kas seda seadust enam pole, mis keelas pollaritel peitu pugeda ja/või postiks/puuks/küüniks maskeeruda?

"Never listen to people who don't like you"
Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Hurt »

w5l1k9 kirjutas:

Hurt, kas seda seadust enam pole, mis keelas pollaritel peitu pugeda ja/või postiks/puuks/küüniks maskeeruda?

Seadusest ei tea ma midagi. Küll aga tean ma, et eedeni juures silla otsas korjavad teatud kodanikud kümnist suht tihti, ka on märgata tavaliselt kvartali lõppudel sagenevat "fooritulede kontrolli" ristmikel kus pole väga tipptunni ajal võimalik ainult rohelisega liigelda ja "kõik puhuvad" kontrolli esmaspäeva hommikuti (seda ma isiklikult pooldan, joodikuid pole liiklusesse vaja) jne. See kord aga ajas nii naerma see maskeering ja kuna olin teel eedeni keskusesse panka, siis tegin paar klõpsu ülevalt parklast.

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

Välejaan
Postitusi: 118
Liitunud: 03 Sept 2012, 09:32
Tsikkel: XJR1200

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Välejaan »

Seadus küll ei keela varjatult kiirust mõõta. Kui kiirust ei ületa ja muid patte hingel ei ole, mis sa siis kardad sellest peitu pugenud politseinikust.

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Eel kõnelejaga täiesti nõus, ei maksa politseinike karta. Mul on viimase aasta jooksul olnud ametnikega kaks kokkupuudet stiilis "rikkumist pole aga moraali loen siiski", esimesel korral vaatasin ametnikule sügavalt silma ja olin lihtsalt vait, ning kui olukord nõudis vastasin Jah/ei lõpuks sai ametnik aru, et õpetussõnad ei anna soovitud tagasisidet ja sooviti pärast poole tunnist dokumentide kontrolli head teed. Teisel korral olin kõrvalismel ja vaatasin seda nalja kaugelt pealt. Juhiks oli naine ja tema puhul andis ametniku targutus soovitud tagasiside ja ametnik sai rahulikuma südame ja tundega, et on midagi head oma vahetuse lõpus korda saatnud päeva lõpetada. :wack:

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

martin727
Postitusi: 91
Liitunud: 11 Jaan 2015, 18:13
Tsikkel: Hayabusa
Asukoht: Rautalampi
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas martin727 »

Välejaan kirjutas:

Seadus küll ei keela varjatult kiirust mõõta. Kui kiirust ei ületa ja muid patte hingel ei ole, mis sa siis kardad sellest peitu pugenud politseinikust.

Kas siiski pole varjatud järelkontroll ilma põhjuseta, ehk siis ei koguta täiendavaid tõendeid mingi juba toimepandud kuriteo jaoks/ kuriteo kahtluse korral, keelatud? Ei viitsi seadustes tuhlama hakata, on kuskil varem toimunud antud teema lahkamisest meelde jäänud. See on ju sama asi, et ilma põhjuseta kedagi lambist peatada ei tohi, aga noh mendid leiavad alati põhjuse. Kõige naeruväärsem näide minu praktikas on kui mind peatati mõned aastad tagasi keset ööd kuskil pärape'ses Koonga-Pärnu-Jaagupi vahelisel teel. Küsimuse peale miks kinni peeti suutis konstaabel Geenius lõpuks väljamõelda, et nemad just otsivad seal samasugust valget VW Transporterit. :wack:

ÄmSee Raatalampi- "TULUKEE MUKKAA, EE MENE AIKANNO HUKKAA"
...mitte nagu need tänapäeva noored, kelle ainuke musklitrenn on arvutihiire liigutamine ja pakk paberit printerisse tõsta tekitab juba eluaegse seljavigastuse...
Kasutaja avatar

Välejaan
Postitusi: 118
Liitunud: 03 Sept 2012, 09:32
Tsikkel: XJR1200

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Välejaan »

Tegu ei ole kontrolliga, veel vähem kuriteoga. Kas siis ilma põhjuseta ei võigi kiirust mõõta? Kiiruseületamine siiski väärtegu. Kiirusemõõtmine tavaline haldustoiming, seega ei ole veel alustatud menetlustki. Mõõtku või puusalt lühikeste pükstega. Ja peatada võib alati, põhjuseid ju leiab mitmeid. Eriti nüüd kui meil neid pagulasi liigub palju ja piirid on juba ammu lahti. Tavaline rutiinne kontroll, kas jäid ebakindla sõidustiiliga silma, korraks vänderdasid üle pideva joone või mida iganes, pannakse puhuma, et veenduda juhi terviseseisundis. Uus korrakaitseseadus annab selleks loa. Teema nüüd huumorist üsna mööda aga vast pilt selgem.


Matheus
Postitusi: 232
Liitunud: 25 Apr 2012, 11:48
Tänatud: 1 kord

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Matheus »

Selles pole midagi halba, kui tark inimene aeg-ajalt lollitab. Hulluks kisub asi siis, kui loll pidevalt targutab.


Matheus
Postitusi: 232
Liitunud: 25 Apr 2012, 11:48
Tänatud: 1 kord

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Matheus »

Vao küla pagulaskeskuse ees kükitab mugavuspagulane Ahmed ja sülitab katkiste hammaste vahelt maha. Korraga ilmub tema ette haldjas:
„Olen reformierakondlik sotsiaalne liberaalhaldjas ja täidan kolm su soovi!”
„Vaata, millised hambad mul suus on!” ägab Ahmed. „Ma soovin, et mu hambad jälle terved oleksid!”
Ei jõua Ahmed oma soovi veel lõpunigi öelda, kui riigikogu võtab juba vastu otsuse pagulaste tasuta hambaravist ja mehe suus särab 32 lumivalget hammast.
„Ma igatsen väga oma nelja naise, viieteistkümne lapse, vanemate, kuue venna ja kaheksa õe ning mu naiste vanemate-õdede-vendade järele,” jätkab Ahmed oma teise sooviga. „Majuta nad uhkesse viiekordsesse villasse, mis oleks mööbli ja kodutehnikaga täielikult varustatud.”
Plaksti kõrgub villa Vao küla madalate ja viletsate majakeste vahel, Ahmedi süles aga on kaks riigikogu poolt vastu võetud seadust: pagulaste perekonna ja kõigi sugulaste eelisjärjekorras vastuvõtmisest ja riigi tagastamatust laenust maja ostuks-ehitamiseks ja täielikuks sisustamiseks.
Õnnelik Ahmed ei teagi enam, mida kolmandaks soovida. Lõpuks lausub ta:
„Muuda mu nahk valgemaks ja õpeta eesti keel selgeks. Ühesõnaga – tee minust tõeline eestlane nimega Jaan Tamm!”
Järgmisel hetkel on kõik Ahmedi poolt soovitu äkki kadunud, tema aga kükitab taas pagulaskeskuse ees ja sülitab läbi oma vigaste hammaste maha.
„Mis juhtus?” karjatab mees.
„Kuidas teil pole häbi, härra Tamm, oma riigilt tasuta hambaravi ja soodsat kodulaenu kerjata!” noomib haldjas. „Teie olete eestlane ja peate enda eest ise hoolitsema! Kaduge mu silmist ja otsige endale töö!”


Sukusuku
Postitusi: 465
Liitunud: 22 Aug 2007, 11:56
Tsikkel: Viffer ja Kawa
Asukoht: Harjumaa Muuga
Tänatud: 8 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Sukusuku »

Teed korda Eestis.

Matheus
Postitusi: 232
Liitunud: 25 Apr 2012, 11:48
Tänatud: 1 kord

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Matheus »

Talumees ostis autopoest E-klassi Mercedese. Ta oli siiralt üllatunud, kui algselt öeldud hinnale lisandus kopsakas summa lisavarustuse eest.

Paar kuud hiljem otsis sama poe müügimees oma maal elavatele vanematele korralikku lüpsilehma ja sattus sama talumehe otsa, kellele ta lisavarustusega Mercedese müüs. Talumees väljastas müügimehele lehma eest järgmise arve:

Lehm (standardvarustusega) - 2400 EUR
Kombineeritud värv (musta-valge kirju) - 150 EUR
Nahkkate - 100 EUR
Paak suvise ja talvise piima jaoks - 50 EUR
Nisad, keskelt augustatud - 17,50 EUR/tk
Poolautomaatne sääsetõrje (saba) - 30 EUR
Väljaheitegaaside mürgilisuse vähendaja - 60 EUR
Ilmastiku- ja maastikukindlad sõrad - 100 EUR
Dubleeritud pidurdussüsteem (esi- ja tagajalad) - 400 EUR
Mitmetonaalne helisignaal (ammumine) - 135 EUR
Sinised silmad (halogeen) - 150 EUR
Suvalise kütuse toitesüsteem - 1250 EUR
Lehma hind kokku - 4910 EUR

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Matheus kirjutas:

Talumees ostis autopoest E-klassi Mercedese. Ta oli siiralt üllatunud, kui algselt öeldud hinnale lisandus kopsakas summa lisavarustuse eest.

Paar kuud hiljem otsis sama poe müügimees oma maal elavatele vanematele korralikku lüpsilehma ja sattus sama talumehe otsa, kellele ta lisavarustusega Mercedese müüs. Talumees väljastas müügimehele lehma eest järgmise arve:

Lehm (standardvarustusega) - 2400 EUR
Kombineeritud värv (musta-valge kirju) - 150 EUR
Nahkkate - 100 EUR
Paak suvise ja talvise piima jaoks - 50 EUR
Nisad, keskelt augustatud - 17,50 EUR/tk
Poolautomaatne sääsetõrje (saba) - 30 EUR
Väljaheitegaaside mürgilisuse vähendaja - 60 EUR
Ilmastiku- ja maastikukindlad sõrad - 100 EUR
Dubleeritud pidurdussüsteem (esi- ja tagajalad) - 400 EUR
Mitmetonaalne helisignaal (ammumine) - 135 EUR
Sinised silmad (halogeen) - 150 EUR
Suvalise kütuse toitesüsteem - 1250 EUR
Lehma hind kokku - 4910 EUR

Kas lehmal on 4,85 nisa? Nali peaks ikka mõtestatud olema, mitte selline mis sülg suhu toob...

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

ducatu
Postitusi: 239
Liitunud: 22 Juun 2007, 12:44
Tsikkel: FighTLR, Scrambler (domikas)
Asukoht: Kangru-Uuesalu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 62 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas ducatu »

Sellest lehmast vist oli juttu. Silm sirkel, nina vinkel - ma ütleks foto põhjal, et 4,5 ja tingiks 6,20.- kogu kupatusest alla.
Pilt

Kui vaja midagi küsida siis helista
566 97 936
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Keegi on vist just lutsind neid nisasi...

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

martin727
Postitusi: 91
Liitunud: 11 Jaan 2015, 18:13
Tsikkel: Hayabusa
Asukoht: Rautalampi
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas martin727 »

Pihustid lekivad, ilmselt suure läbisõiduga.

ÄmSee Raatalampi- "TULUKEE MUKKAA, EE MENE AIKANNO HUKKAA"
...mitte nagu need tänapäeva noored, kelle ainuke musklitrenn on arvutihiire liigutamine ja pakk paberit printerisse tõsta tekitab juba eluaegse seljavigastuse...
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Kapa
Postitusi: 280
Liitunud: 08 Veebr 2006, 14:58
Tsikkel: Honda XR600r Honda CRF450
Asukoht: viljandi
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Kapa »

Barbie Jeep test!

[youtube][/youtube]

Kui teed ära karda, kui kardad ära tee! Iga kord sama jama!
PUUPAADID
Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas tali »

Ülikõva! (lol)

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

[youtube][/youtube]

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”