Kindlustus

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded


Teema algataja
koplik

Kindlustus

Lugemata postitus Postitas koplik »

kas rollerile on võimalik kindlustust teha? :roll:


Kasutaja avatar

Tim
Postitusi: 373
Liitunud: 12 Mai 2003, 20:13
Tsikkel: KX250F
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Tim »

ei ole :?
Kasutaja avatar

rolex
Postitusi: 246
Liitunud: 31 Jaan 2004, 04:05
Tsikkel: Suzuki 1400
Asukoht: Pärnumaa

Lugemata postitus Postitas rolex »

Tim, vaata on ikke võimalik sõltumata rollerist, kindlustust teha. Minu omal on see lausa kohustuslik (liikluskindlustus) kuna tegemist 150 kuubikulisega ja nõuab A kati. Eeldame, et koplik pidas silmas neid 50 kuubikulisi mis küll pealkirjas ei kajastunud, siis nendega on küll asi veidike teisemad lood. Samuti ei täpsustanud ta kas ta tahab lihtsalt kindlustada näiteks varguse vastu mis on võimalik või pidas ta liikluskindlustust silmas, arvatavasti viimast. Koplik palve sulle! ebatäpse küsimuse esitamisel saad ebatäpseid vastuseid...
tasa ja targu
Kasutaja avatar

Tim
Postitusi: 373
Liitunud: 12 Mai 2003, 20:13
Tsikkel: KX250F
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Tim »

aiai, ei mõelnudki ise ka päris täpselt küsimuse üle. liiklustestide tegemise ajast on meeles küsimus kus küsiti, millised sőidukid nimetatutest kuuluvad kindlustamisele liikluskindlustuse seaduse alusel. a)autod ja haagised, b)mootorrattad, c)mopeedid. nendest õiged muidugi kaks esimest ja viimane vale. eelmise vastuse ajal liigitasin kõik rollerid millegipärast mopeedide alla :wack:

Teema algataja
koplik

Lugemata postitus Postitas koplik »

sry :oops: ma mõtlesin kyll 50cc ja liklus kindlustus kui ka varguse vastu :oops:

Teema algataja
henri7

Lugemata postitus Postitas henri7 »

koplik kirjutas:
sry :oops: ma mõtlesin kyll 50cc ja liklus kindlustus kui ka varguse vastu :oops:
Uurisin seda ise ka eelmine kevad, kui rolleriga sõitsin ja Salva kindlustusest öeldi mulle, et tavaliselt ei tehta 50cc rollerile kaskokindlustust, kuid erandjuhul, kui roller on hästi kallis ja omavastutus meeletult suur, siis saab ka erandeid teha.
Kasutaja avatar

rolex
Postitusi: 246
Liitunud: 31 Jaan 2004, 04:05
Tsikkel: Suzuki 1400
Asukoht: Pärnumaa

Lugemata postitus Postitas rolex »

Salva tegelased vastavad ametlikult sedapsi:
Leping tuleb sõlmida mootorsõiduki suhtes, millele valmistajatehase poolt
lubatud kiirus on üle 15 kilomeetri tunnis ja millel on registreerimismärk.
Kui puudub ARKst väljastatud tehnilinepass ja reg. number - ei ole võimalik
sõlmida liikluskindlustust. Ja mis kaskokindlustusse puutub, (erandjuhul, omavastutus suur ja hästi kallis, nagu henri7 ütles) ühesõnaga nad võtavad sinu taskust, sinu rolleri maksumuse ja siis erandjuhul kindlustavad. Soovitan soojalt hoiupõrsast. :D
tasa ja targu

Teema algataja
Traat912

Lugemata postitus Postitas Traat912 »

sa võid oma püksid ka ära kindlustada kui tahad....ise asi on see kas see ära tasub....see läheb nii kalliks maksma et hakkad meelega matsu tegema et sellest mingit kasu võiks tekkida... ;)

mina leian et mõtetu...

hoiupõrsas....hea idee... ;)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rollerid”