Hälvik-rolleristid

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

Kolmapäeval 30.juulil kella 8.45 - 8.55 ajal mööda Sõpruse puiesteed Mustamäelt kesklinna poole punase rolleriga, millel taga kirjad MIKK, sõitja. Sa rikkusid selle 3 km jooksul liikluseeskirju vähemalt 10 korral. Vahetasid ca 7-8 korda sõidurada suunda mitte kordagi näitamata, samas jõudsin mina oma autoga samal ajal kristiine keskuse ristmikuni ja mul polnud kordagi vajadust rada vahetada. Kiirus oli sul pidevalt üle 50 km tunnis, kasutasid ühistranspordirada ning kõige lõpuks otsustasid punasega üle taksopargi/kristiine ristmiku vajutada. See ei olnud enam isegi mitte tumekollane kui rutska põhja keerasid ja üle ristmiku lajatasid.
Osta omale mõistus, selline tegevus viib kiirelt õnnetuseni. Kaks korda oli mul tegemist et õigel ajal pidurile vajutada kui sa kõrvalrajalt suunda näitamata mulle ette süstisid ning kohe pidurile vajutasid, 2 meetrit pikivahet ei pruugi teinekord piisav olla.



Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Just mõtlesin teha sama teema, jõudsid ette. Elu on ikka päris p...s, kui autojuhid kahel olemasoleval real peatuvad, et kaht last ülekäigurajal üle tee lasta ja siis ilmub from nowhere roller, kes paugutab hoogu vähendamata kõigist paremalt poolt mööda nii, et pool sammu veel ja kahest lapsest oleks saanud neli :evil: Juhtum siis ca 45 min tagasi Pärnu mnt linna servas. Rolleriks miski Piaggio. Kui sattud lugema, siis tea, et nii ei tehta!

Kasutaja avatar

AN-400
Postitusi: 448
Liitunud: 14 Okt 2003, 17:00
Tsikkel: Suzuki 650
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas AN-400 »

Ma ei hakka siin sõna kohe võtmagi nendest kümnetest kordadest, mida linnas ise näinud olen mismoodi noored taburetid liiguvad... :evil:

Suzuki 650 K7
Kasutaja avatar

AN-400
Postitusi: 448
Liitunud: 14 Okt 2003, 17:00
Tsikkel: Suzuki 650
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas AN-400 »

samas... olles ise vana taburet :lol: , ei saa jätta mainimata üht õhtut siin eelmisel nädalal.
jäin oma kärinaga seisma Taksopargi viadukti juures foori taga suunaga kesklinna poole. siis äkki kuskilt tagant lendasid kohale 2 rollerit, mõlemil kaasreisija taga ja miskine vist 50-ne supermoto moodi asjandus. hea oli, et need üldse punast tuld märkasid ja seisma jäid... moto vend pidurdas lisaks veel nii, et tagaratas jäi õhku u. 45 kraadi all, siis seisis paar sekki nii ja kolksti ratas maha. ühe rollu juht oli noor plika, sellel oli raskusi kohal seismisega sest roller kippus tagasi veerema ja tal ei ulatunud korraga jalad maha... kollase süttides kadusid kõik minema, ei näidatud suunda ega miskit, korra vaadati üle õla ja kolmik suundus suur-ameerika tn. korduvalt sõelusid kõik autode vahel ja möödusid ühtsest rivist, kuidas saadi sealjuures pani üks üldse paremale kõnniteele ja sealt täiega autodest mööda ja uuesti siis sõiduteele tagasi :shock:
no krt... seukest asja pole ma veel näinud :roll: . muidu need sõidavad ikka tee peal.. noh ja siis liivalaia ristis vaatavad autojuhid ka minu poole sellise pilguga, et nagu oleksin koos sellise pundiga. krt ikka täiega häps oli selliste pärast, teades et ise liikled võimalikult vigadeta :oops:
siis tuli aga hetk, kus seisime jälle foori taga kõik koos ja plaanisin suulist märkust teha. avasin just suu lähima juures kui äkki kõik manööverdasid kõrvalritta ja kadusid minema oma teed k.a see ukerdav plikatirts.

ega vist liigsed on need kommentaarid selliste vaprate taburettide kohta. kui niimoodi need edasi sõidavad siis raudselt on nad varsti kellegil seespool rattakoobast. masendav :roll:

Suzuki 650 K7
Kasutaja avatar

ridariass
Postitusi: 129
Liitunud: 08 Apr 2007, 11:30
Tänanud: 1 kord

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas ridariass »

Irw, Mikk käib rollumehi hirmutamas linnavahel? :twisted:

Kawasaki GPZ500: R.I.P
Yamaha YZF 750R: R.I.P
Yamaha R1: Up & Running

Common fault as with most higher powered bikes is a tendency for the rubber bits to loose contact with the asphalt, resulting in uncontrolled abrasion of the upper and side parts.

unlimited
Postitusi: 203
Liitunud: 17 Okt 2005, 18:47
Tsikkel: Kawasaki EN500
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas unlimited »

Ise kohtan rolleriste just tihti jalakäijatele mõeldud teedel sõitmas (eriti mustamäel) - ma ei saa aru kust selline vajadus tekkinud on? :wack:

Mopeed V-50 - Dirtbike-110cc - GasGas SM50 - Honda CBR125R - Kawasaki EN500

Zidist
Postitusi: 878
Liitunud: 15 Aug 2004, 09:47
Asukoht: Viimsi

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Zidist »

Pirita teel kasutavad ühtelugu taburetlased ülekäigurada tee ületamiseks.


suff

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas suff »

Paides on natuke olukord teine, mõned autojuhid lasevad tagant tulevad rollerid ette isegi :D

Kasutaja avatar

ridariass
Postitusi: 129
Liitunud: 08 Apr 2007, 11:30
Tänanud: 1 kord

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas ridariass »

Autojuhid lasevad taga ketsi ja siis tulevad rollerid ette?
Liiklus on nii jube Paides, et kõnevõime kadus ära?

Kawasaki GPZ500: R.I.P
Yamaha YZF 750R: R.I.P
Yamaha R1: Up & Running

Common fault as with most higher powered bikes is a tendency for the rubber bits to loose contact with the asphalt, resulting in uncontrolled abrasion of the upper and side parts.
Kasutaja avatar

Vaiko21
Postitusi: 133
Liitunud: 30 Aug 2007, 09:24
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI Shrine
Asukoht: Saue vald

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Vaiko21 »

nädalake tagasi kimasid minust tallinnas vabaduse pst. mööda kaks rollut kummagil seljakottgi kaasas mingi kõva 75'ga mina igaljuhul järgi ei jõudnud telefonis vidolõik ka olemas panen selle ülesse mingi hetk siis äkki tunnevad ennast ära saavad sõprade ees "uhkustada"

Harley-Davidson FLHTCUI Shrine firefither special edition 2002
Ural IMZ 8.103-10 Originaal miilits 1990

KrossiHimuline
Postitusi: 152
Liitunud: 21 Jaan 2006, 09:53
Tsikkel: -

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas KrossiHimuline »

Minul liikluses pole mingeid probleeme. Käitun normaalselt, teised käituvad vastu ka normaalselt. Kuigi on ka juhte kes arvavad, et ma olen mingi stereotüüp.

Ainult siis ei jaga vahest liiklust kui vastavat kanti ei tea.

Kasutaja avatar

Vaiko21
Postitusi: 133
Liitunud: 30 Aug 2007, 09:24
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI Shrine
Asukoht: Saue vald

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Vaiko21 »

siin ka video http://www.youtube.com/watch?v=Ph3xhL577Ds jätkake samas vaimus

Harley-Davidson FLHTCUI Shrine firefither special edition 2002
Ural IMZ 8.103-10 Originaal miilits 1990

zybyx

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas zybyx »

nagu näha sis siin foorumis eriti võimsamate mootorataste kohta ja juhtide kohta kriitikat ei taluta vaid aind vingutakse nendega kes sõidavad lahjematega
äkki keegi seletaks miks mu post eelnevalt ära kustutati?
midade vingute kõik rolleristide kallal? saan aru ety kui te "suured" mehed kõik väiksed olite sis sõideti aind hobustega ringi ja nüüd olete lihtsalt kadedad.
aa btw sina kes sa video tegid
§124. Suurim lubatud sõidukiirus:
1) asulasisesel teel on 50 kilomeetrit tunnis;
2) asulavälisel teel on 90 kilomeetrit tunnis.
ega sa ise ka inglike pole.
kõigepealt hakkake ise õigete kiirustega sõitma ja siis tulge vinguma


Existence

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Existence »

Olin kah kunagi rollerist mingi aasta aega , liiklusest ma ei teadnud mitte si**agi ja load anti pms niimoodi kätte et tule lihtsalt järgi .
Tagantjärgi mõeldes hea et ma linnaliiklusesse ei roninud eriti , sest kes teab milliseid lolluseid oleksin teinud .
Nüüd siis olen läbinud nii B-kategooria kursused kui ka A-kategooria ja mõistan kui vajalik ikka on et igaüks kes liiklusesse läheb peab läbima vastava väljaõppe !!!
Ei saa aru miks rolleristidele selline seadus ei kehti :?
Süüdi pole ainult noorukid , pigem seadus mis lubab nii vabalt ringi kihutada .

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas sepp »

Vaiko21 kirjutas:

siin ka video http://www.youtube.com/watch?v=Ph3xhL577Ds jätkake samas vaimus

miski kadedus v,et kui mina julgen yletada ainult +10kmh,siis krt.. keegi on julgem ja yletab rohkem?
see video andis nyyd mida?
raiu parem pihku kui on igav ja pole paremat ajaviidet kui rollerite filmimine! :ner:


Gaspar

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Gaspar »

zybyx kirjutas:

nagu näha sis siin foorumis eriti võimsamate mootorataste kohta ja juhtide kohta kriitikat ei taluta vaid aind vingutakse nendega kes sõidavad lahjematega
äkki keegi seletaks miks mu post eelnevalt ära kustutati?
midade vingute kõik rolleristide kallal? saan aru ety kui te "suured" mehed kõik väiksed olite sis sõideti aind hobustega ringi ja nüüd olete lihtsalt kadedad.
aa btw sina kes sa video tegid
§124. Suurim lubatud sõidukiirus:
1) asulasisesel teel on 50 kilomeetrit tunnis;
2) asulavälisel teel on 90 kilomeetrit tunnis.
ega sa ise ka inglike pole.
kõigepealt hakkake ise õigete kiirustega sõitma ja siis tulge vinguma

Just oli mingi spido teema siin.Tema spido n2itas stabiilselt 60 ehk siis,kui nyyd seda spido valetamis juttu uskida s6itis ta viiekymmnega :bsmile:

Kasutaja avatar

mqs
Postitusi: 308
Liitunud: 23 Mai 2006, 16:53
Tsikkel: Husky SM610
Asukoht: Tallinn, kesklinn

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas mqs »

nagu näha sis siin foorumis eriti võimsamate mootorataste kohta ja juhtide kohta kriitikat ei taluta vaid aind vingutakse nendega kes sõidavad lahjematega
äkki keegi seletaks miks mu post eelnevalt ära kustutati?
midade vingute kõik rolleristide kallal? saan aru ety kui te "suured" mehed kõik väiksed olite sis sõideti aind hobustega ringi ja nüüd olete lihtsalt kadedad.
aa btw sina kes sa video tegid
§124. Suurim lubatud sõidukiirus:
1) asulasisesel teel on 50 kilomeetrit tunnis;
2) asulavälisel teel on 90 kilomeetrit tunnis.
ega sa ise ka inglike pole.
kõigepealt hakkake ise õigete kiirustega sõitma ja siis tulge vinguma

Kle sina liiklusspetsialist, ehk viitsid ise ka veidi seadusi uurida ja siis tulla kiirustest rääkima;

Liikluseeskiri
Vastu võetud Vabariigi Valitsuse 2. veebruari 2001. a määrus nr 48 (RT I 2001, 15, 66), jõustunud 6.02.2001

(28) Mopeedi all mõistetakse tulenevalt «Liiklusseaduse» lisast 1 kahe- või kolmerattalist sõidukit, mille sisepõlemismootori töömaht ei ületa 50 cm3 ja valmistajakiirus ei ületa 45 km/h.

Nii et kõik mopiomanikud, kellele meeldib 70km/h linnas põrutada, neile palju õnne ARK-is, kui hakkate oma sõiduriista mootorrattaks ümber regama (lol)

Väheke värvilisemat: http://www.flickr.com/photos/35339588@N06/sets/

http://www.velonaut.ee
http://www.greenbikerent.ee

You've bought yourself a new bike. Keep the rubber side down!
Kasutaja avatar

nm5
Postitusi: 468
Liitunud: 27 Sept 2004, 16:21
Asukoht: Räpina

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas nm5 »

Ma arvan ,et liiklusspetsialist mõtles video autorit kes sammuti lasi rollerijuhtidega samas tempos.

Aprilia RST 1000 Futura
Kasutaja avatar

Tuhkur
Postitusi: 165
Liitunud: 17 Apr 2008, 13:14

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Tuhkur »

autojuhid ja bikerid on inglid ? tartus s6itis mingi tsikkel linna sisse tulles, suundudes aardla risti, minust nii m66da et ma ei n2inud masina v2rvi isegi
see on t2iesti normaalne.

Kasutaja avatar

Jambolaya
Postitusi: 179
Liitunud: 19 Juun 2008, 09:03
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Jambolaya »

Tuhkur kirjutas:

autojuhid ja bikerid on inglid ? tartus s6itis mingi tsikkel linna sisse tulles, suundudes aardla risti, minust nii m66da et ma ei n2inud masina v2rvi isegi
see on t2iesti normaalne.

Katsu palun rahuneda ja aru saada, et iga keiss on seotud mingi konkreetse rolleriga, mitte kõigi rollerdajatega üldse.
Kui üldistada, siis võib samahästi öelda, et inimesed on hälvikud või et elusolendid on hälvikud.
Loomulikult, (vastu)rünnak on parim kaitse. Ja loomulikult on hälvikuid nii baikerite kui autojuhtide hulgas kuid neile on olemas omad, spetsiaalselt eraldiseisvad teemad. Selles teemas siin arutleks siiski rolleristide mustade lammaste tegevuse üle...

Hetkel mootorrattatu
Kasutaja avatar

mqs
Postitusi: 308
Liitunud: 23 Mai 2006, 16:53
Tsikkel: Husky SM610
Asukoht: Tallinn, kesklinn

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas mqs »

Eks loodus teeb lõpuks omad korrektuurid kõikides ridades.

Aga jah, mul on kaks juhtumit Pärnus Vana silla peal rolleristidega õhtusel ajal hõreda liikluse puhul, kes on avastanud uue pikivahe mängu "Puudutan-oma-esirehviga-sinu-baigi-tagarehvi", siis selistel juhtudel on kahju, et ma ei suuda baigiga neid piisavalt ära blokkida keset teed ning tõmmata kiivriga sealsamas korralikult üle tahi!

Lisaks ei ole keegi öelnud, et autojuhid ning bikerid on inglid. Samasuguseid ebardeid on kõikjal igas värvitoonis, igaks elujuhtumiks. Näiteks suured tänud bikerile, kes eelmine aasta miljoniga tühjal maanteel mööda küttis, mulle peaaegu otsa sõites, kui ma tüdrukuga mõnusalt lubatud kiiruse piires tiksusin.

Mõttetu vaidlemine tegelikult, sest niimoodi, nokk kinni, saba lahti, teemal diskuteerimist võiks jätkata lõpmatult. Point on selles, et niikaua, kui ei möödu ühtegi päeva, mil ma rollerimeeste poolseid rikkumisi ei näe, mina sellesse ka ei usu. Lõppkokkuvõttes keeravad hälvik-rolleristid ka eeskujulikel kolleegidel maine madalale. Nautige parem ilusat ilma ning lugege liikluseeskirju, kes end veel ebakindlalt tunnevad.

Ohutut liiklemist,
Markus.

Väheke värvilisemat: http://www.flickr.com/photos/35339588@N06/sets/

http://www.velonaut.ee
http://www.greenbikerent.ee

You've bought yourself a new bike. Keep the rubber side down!

karlsson 28

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas karlsson 28 »

Sõites mopeediga peaaegu iga päev Mustamäelt Lasnamäele ja vastupidi,pean tunnistama,et enamus nähtud kaasmopeedijuhtidest ei tunne suunatuld,ega ei hoia ka pikivahet jne... Kurb,aga tõsi. Nädal tagasi Tammsaare mnt. mööda kulgedes Järvevana poole võttis üks roller mulle kõrvale(mul kõik piirajad,vastavalt seadusele,peal). Pidurdasin siis,et ta ette lasta,kuna liikluseeskiri sellist kõrvuti sõitu ei luba paraku. Kutt sõitis minu ees,paar meetrit eesliikuva rekaga pikivahet ja vahtis koguaeg taha,mida mina teen. Oleks sel rekkal ainult tarvitsenud pidureid puutuda ja... Lõpuks keeras see roller Pärnu mnt. poole,mina läksin otse. Suunda ta muidugi ei näidanud,aga mis mind tegelikult sundis seda teksti kirjutama oli see,et tal ei olnud kumbatki küljepeeglit! Oeh...

Kasutaja avatar

AN-400
Postitusi: 448
Liitunud: 14 Okt 2003, 17:00
Tsikkel: Suzuki 650
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas AN-400 »

zybyx kirjutas:

nagu näha sis siin foorumis eriti võimsamate mootorataste kohta ja juhtide kohta kriitikat ei taluta vaid aind vingutakse nendega kes sõidavad lahjematega
äkki keegi seletaks miks mu post eelnevalt ära kustutati?
midade vingute kõik rolleristide kallal? saan aru ety kui te "suured" mehed kõik väiksed olite sis sõideti aind hobustega ringi ja nüüd olete lihtsalt kadedad.
aa btw sina kes sa video tegid
§124. Suurim lubatud sõidukiirus:
1) asulasisesel teel on 50 kilomeetrit tunnis;
2) asulavälisel teel on 90 kilomeetrit tunnis.
ega sa ise ka inglike pole.
kõigepealt hakkake ise õigete kiirustega sõitma ja siis tulge vinguma

mina, suur mees 39a. sõidan ka rolleriga ja seda hetkel olude sunnil, pole kade :nono: ... ja ei vingu, vaid näen lihtsalt selliseid asju linnas kuna need kohe jäävad karjuvalt pilku püüdma.
ja sina kulla.. õpid ehk vigade parandust tiba või ei saa seda teha korduvate (crash) pärast (togi)

ja kulgen lubatuga, ehkki asi võimaldab liikuda kordades kiiremini :ner:

Suzuki 650 K7

zybyx

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas zybyx »

XS400 kirjutas:

mina, suur mees 39a. sõidan ka rolleriga ja seda hetkel olude sunnil, pole kade :nono: ... ja ei vingu, vaid näen lihtsalt selliseid asju linnas kuna need kohe jäävad karjuvalt pilku püüdma.
ja sina kulla.. õpid ehk vigade parandust tiba või ei saa seda teha korduvate (crash) pärast (togi)

ja kulgen lubatuga, ehkki asi võimaldab liikuda kordades kiiremini :ner:

kas ma peaksin kade olema et sa sõidad 150cc hiinakaga? :twisted:
kus juures kui nokkima hakata sis huvitab mind kas sinu roller on juhuslikult arvel?, naq ma aru sin ühest teemast lugedes sis sul on 150cc roller seega on tegu mootorattaga mis peab arvel olema ja sammuti peab omama ka vastava katekoorja juhiluba (togi)
see teema millest rääkisin on siin http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=13&t=41505

Kasutaja avatar

Teema algataja
Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

to zybyx
tundub, et võtad asja päris isiklikult, äkki olid sina see kes sellise sõiduga hakkama sai?
sõidan iga päev linnas, st tallinnas, ja iga päev näen ka rolleril ringi liikujaid. enamus on ok, muret pole, eksimine on inimlik, kõigil juhtub, nii et iga pisiasja päras ei viitsi sõna võtma hakata. teema tegin sellepärast et kirjeldatud rolleri juht tegutses ikka täiesti mõistuse vastaselt kogu selle aja jooksul mis ta minu ees sõitis. ja tegemist ei ole mitte selles, et väiksem pill ja kiusaks, olen sõna võtnud ka tsiklite osas, lauslollus on see, mis pinda käib, ei ole vahet millega liigeldakse.
siin foorumis ei ahistata "väiksemaid" oma jao saavad kõik, loe kas või sarnaseid eemasid hälvik-autojuhid või hälvik-mootorratturid. probleemiks on see, et liikluseeskirju mittetundvaid ja mittejärgivaid rollerijuhte on linnaliikluses kordi rohkem kui tsikliste või autojuhte.

Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!

zybyx

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas zybyx »

kahjuks ma pole rolliga tallinnas käind (elan tartu külje all) aga lihtsalt mingi hetk viskab üle juba kui mõne ahvi pärast kes sõita ei oska hakkatakse rääkima ala võtaks rajalt maha ja tõmbaks molli igaühele kes natukegi kiiremini sõidab
ning tegelt on neid rolle mis täpselt 45 või vähem välja läheb ikka jube vähe kuna ntx kui osta tutikas yamaha aerox sis see läheb gps-i juba täiesti originaalina mingi 60km/h
ise üritan linnas alati võimalikult inimlikult sõita aga ütleme nii et valmistaja kiirust ma olen ületand pidevalt kuna ei taha jääda auto juhtidele ette kes läbi akna karjuvad või signaalitavad(kui sõidan sis on ikka päris jube kui keegi taga järsku signaali laseb ja ära ehmatad) seega mina liiklen täpselt nii kiiresti linnas et ma kellegile jalgu ei jääks.

aa ja keegi mainis siin et puudusid peeglid
tglt mopeedil ei pea olema ei peegleid, suuna tulesid ega ka mitte tagutuld
vaid ees peab põlema esi tuli ja taga peab olema vähemalt punane helkur

muidugi load peaksid kohustuslikud olema kuna praegu saad sa mopeedi load ikka eriti kergelt kätte ntx kui sul on olemas ratta load sis sa ei pea teooria eksamit sooritama vaid saad kohe sõidu teha.
politseil pole sammuti korralku registrit kust uurida kas sul on mopeedi load või mitte :?
pms kui mingi 14 aastane naga väidab et tal on load aga jäid koju sis politsei ei saa seda pms. mitte kuidagi tõestada

Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 881
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 400 korda
Tänatud: 57 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

zybyx kirjutas:

politseil pole sammuti korralku registrit kust uurida kas sul on mopeedi load või mitte :?
pms kui mingi 14 aastane naga väidab et tal on load aga jäid koju sis politsei ei saa seda pms. mitte kuidagi tõestada

pms politsei ei peagi midagi tõestama hakkama. pms kui mingi 14 aastane väidab, et tal on load aga jäid naq koju sis on see naq selle mingi 14 aastase naga mitte aga politsei mure. doh pms. naq teglt kaa.

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

uziman
Postitusi: 68
Liitunud: 24 Juul 2006, 12:03
Tsikkel: KTM EXE 125, Yamaha DT 125,

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas uziman »

zybyx ütles: "Muidugi load peaksid kohustuslikud olema kuna praegu saad sa mopeedi load ikka eriti kergelt kätte ntx kui sul on olemas ratta load sis sa ei pea teooria eksamit sooritama vaid saad kohe sõidu teha." See täitsa vale väide ja karlsson 28, liikluseeskiri lubab kõrvuti sõitu.


zybyx

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas zybyx »

uziman kirjutas:

zybyx ütles: "Muidugi load peaksid kohustuslikud olema kuna praegu saad sa mopeedi load ikka eriti kergelt kätte ntx kui sul on olemas ratta load sis sa ei pea teooria eksamit sooritama vaid saad kohe sõidu teha." See täitsa vale väide ja karlsson 28, liikluseeskiri lubab kõrvuti sõitu.

sis on seda muudetud, seda tean kindlalt et varem ei pidand teoorjat tegema kui ratta load oli ette näidata

Kasutaja avatar

koty
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Mai 2008, 22:26
Tsikkel: Aprilia Sx 125
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas koty »

uziman kirjutas:

...ja karlsson 28, liikluseeskiri lubab kõrvuti sõitu.

eem...ei luba!

Sest mopeediga PEAB paiknema parema teeääre servas...kui sa kõrvuti oled siis see kes vasakul on see pole ju paremal teeservas! :wack:

Aprilia Sr 50 -> Aprilia Sx 125___
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rollerid”