Rolleri seigad

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded


Teema algataja
Olfi

Rolleri seigad

Lugemata postitus Postitas Olfi »

Siia voiks kirjutada mis onnetused on teiega juhtunud voi millised seigad on teil rolleriga seoses olnud .................. et pole see rolleri venna elu ka lillepidu nagu arvatakse :D :D :D
Kasutaja avatar

Karupoeg puhh
Postitusi: 603
Liitunud: 19 Okt 2003, 18:37
Asukoht: Laagri

Lugemata postitus Postitas Karupoeg puhh »

See pole just rolleriga juhtund aga noh...50cc ikkagi. Kunagi kui veel korralikult sõita ei osanund ja mopil aint teine käik oli siis sõitsin normaalselt vastu kivi nii, et jalatugi mul jalga päris korraliku augu tekitas...nüüd vist eluks ajaks mingi augukujuline arm jalas(ca. 2x1cm). Teine laks oli eriti õnnetu...see oli võrriga. Tulime raffaga ujumast, mina ja üks teine sell olime võrriga, mina taga püsti, tema ees. Nägime juba enne et raamil on alumine pulk pooleks aga noh ennegi ju nii sõidetud ja tavaliselt on ikka trosside peale pidama jäänud:D See kord ei arvestanud me seda, et sõidame küllaltki künklikul kruusateel millest ulatuvad teravad kivinukid välja :oops: Alguses tahtsime siis vaikselt sõita nii igaks juhuks aga teised olid jalgratastega juba ees ja muidugi oli vaja neile järgi jõuda ning siis muidugi gaas põhja. No saavutasime siis tippkiiruse(võrril umbes 40km/h) ja plaks raam pooleks. Ma lendasin üle sõbra otse vastu maad, sõber jäi tahapoole. Kui lohisemine läbi sai oli lenks minust 5m eespool, sõber minust umbes 3m tagapool ja ülejäänud võrri osa sõbrast veel 4-5m tagapool ja kusjuures võrri mootor veel töötas (mis ajas eriti närvi). Tulemus oli selline, et ma läksin ajutiselt peast lolliks kuna olin minestamise äärepeal(väga jube tunne) ja tahtsin kähku kuskilt hoovist vett jooma minna, mida ma õnneks ei teinud. Mul olid puusad, küünarnukid ja üks põlv päris korralikult lõhki. Sõbral läks hullemini, tal oli samuti puus, põlved, ning küünarnukid lõhki aga nii hullult, et küünarnukis oli päris mitu kruusakivi sees(käsi läks mädanema :cry: ), ning ta veetis selle pärast 2 nädalat haiglas käest mingid torud välja rippumas.

Teema algataja
Metslane

Lugemata postitus Postitas Metslane »

See lugu pole just rolleriga juhtunud, aga siiski 50-ne kuubikulise Deltaga 80-ndate lõpus. Seni õnneks elus ainuke tõsisem intsident. Sõitsime vennaga kahekesi suvisel õhtul parajasti herneraksust kodu poole, ja nagu ikka puberteetidele kohane, tekkis keset kiiret sõitu elav vaidlus ühe tüdruku pärast. Keerates pea korraks taha ja äsades talle küünarnukiga, ei pannud ma tähele, et sõitsin parajasti kenakese kivi poole, mis teel vedeles. Mis edasi toimus võite ise ette kujutada. Kuna tegu oli kruusateega ja meil olid seljas ainult maikasärgid ja lühikesed püksid, siis tagajärjed polnud just meeldivad.Kõige hullemini kannatasid muidugi põlved ja küünarnukid mis vajasid arstide hoolt. Kuna sumbutaja [Motobot: õige on "summuti"] oli mini oma pandud, siis ei pääsenud jaladki põletushaavadest(mina nimelt lohisesin mopi all kaasa).Peale selle puudusid ka igasugused jalavarjud mis oleks varbaid säästnud. Ühesõnaga oli meil terveid kohti väga vähe! Kõige hullemad olid järgnevad päevad kus kõik marrastused üles paistetasid, siis käisime nagu puunukud ringi. Tagatipuks ei tundnud naabri koer ka enam ära ja tuli kallale. Peale seda matsu ei lubanud tervislik olukord kuskil kuu aega sadulasse ronida ja see aeg kulus remondi jaoks marjaks ära. Sõitmise isu igatahes otsa ei saanud, aga naiste pärast vaidlemist oli pärastpoole natuke vähem.

Teema algataja
henri7

Lugemata postitus Postitas henri7 »

Mul ainult üks õnnetus juhtunud..ja seegi õnneks õnnelik...see juhtus kuskil mai kuus...nimelt sõitsin üle vabaduse väljaku ristmiku tõnismäe poole...noh mingi 50m peale risti lendas mulle mingi vanaeit oma Datsuniga küljepealt sisse (tahtis vist tagasipööret teha)..ja siis kukkus veel mind selles süüdistama kah :x ..rolleri üks külg oli natuke katki ja püksid lõhki...aga endal mul jäid õneks kõik kohad enamvähem terveks...


[/list][/url]

Teema algataja
Olfi

Lugemata postitus Postitas Olfi »

2002 suvel oli nii et soitsin hommikul kell 6 rannast koju , suvilas (15km) tallinnast , soitsin siis hommikul koju rannast mingi vaike peo taoline asi oli olnud seal ja hommiku poole oli natuke vihma ka tulnud soitsin siis koju ja vaatasin et lomp on tee peal (kruusa tee) vasind ka ja vaikse pohmakaga motsin et lahen mooda tee aares oli kallaks millepeal sammal , tombasin roomsalt sinna peale mis muidugi esiratas lendas alt ara midagi ei juhtund aga hullut sit.aseks sain.....

Teema algataja
Olfi

Lugemata postitus Postitas Olfi »

Teine huvitav kord oli 2003 aasta kevadel , oli tore paev ja ma motsin et panen lyhikesed pyksid esimest korda see hooaeg jalga soitma minnes et suht soe on , saigi nii tehtud ja rolleriga linna mindud , soitsin siis liivalaia ja tartu mnt (see stocki juurest vist) ristmikult yle ja vaatan et keegi helistab muidugi pleier oli ka peas veel ja sai suund sisse lykatud ja kohe kovasti esipidurit vajutatud nagu ikka aga iva oli selles et muidugi seal oli sjuke vaike liiv ja hasti peenike kruus maas voi midagi sjukest , muidugi sai siis kylastatud enda peaga aarekivi , onneks oli kiiver ikka peas , rolleri kylg kriibitud ja jalas sjuke 8cm ringi kujuline haav , ise ei saanud midagi aru et jubedat oleks vaatasin et on jah jalg verine si.t lugu laksin tankima veel jne siis laksin isa juurde puhastama , koik oli korras kuni selle hetkeni kui ma otsustasin kodus ise haava kinni siduda ja paariks paevaks puhastamatta jatta kogematta , oligi siis sjuke asi et jalg madaneb otsas ja arst jattis nadalaks koju yhtegi sammu ei tohtind teha ja natuke hirmutas ka ytles et kui nyyd tatsad ringi , jood olle ja teed jalale paha siis loigatakse jalg ara .... see muidugi pani kohe kodus istuma :D

Teema algataja
Olfi

Lugemata postitus Postitas Olfi »

Viimane asi oli siis 16 august kui sai kaidud yhe teise sobraga laagri maksis , hakkasime ara soitma sealt ja , parklas soitsin mingi 20km/h ( laagri maksi parklas pole kiiruse piirangut ,void soita 90-nega parnu poolt tulles nagu kommisaar ytles , kuna yhtegi marki pole ) , soidan soidan siis ja vaatan et vasakult tuleb auto no mul on eesoigus kuna parklas on parema kaereegel soidan edasi ja jargmine hetk on see kui vaatan et auto on mingi 2 meetri kaugusel ja jargmine mida ma maletan on see et olen sellili maas , tousen pysti ja vaatan et mis toimub koik kisavad et ole maas ole maas , sober oli enda oma ka seni jala peale pannud seisma ja tuli kiiresti minu juurde , siis tuli ment ja kiirabi jne , 3 paeva ei saanud pohimotselt yldse liikuda , nadala aja parast oli suht okei juba sai kovasti longates isegi linna mindud , roller muidu pee..s esiamort kover , gondlid ribadeks , seal kus mu vasak jalg oli on rolleri gondlis suur auk kuni raamini , parema jala 4janda varba m6ra oli , vasakus jalas on praegu arm umbes 7 cm pikk ja 0,5 lai ja porutused olid muidugi monusad

Teema algataja
Olfi

Lugemata postitus Postitas Olfi »

Siit tuleb jalle valja see et ykskoik kui hasti sa ise soita ei oska tuleb ikka mingi Pe....rt kes su mingit moodi ikka ribadeks laseb.... ma saan aru kui ma oleks mingi esimest paeva rolleri peal ja ei tea kus pidurid on voi ei oskaks yldse soita , aga soita ma oskan seda voivad sobrad ka oelda , wheelied stoppied ja koik sjuksed on minu sonavaras kui nii voib oelda , aga meie liiklus on juba selline et keegi ei pane sind-mootoratturit tahele ja keerab sulle oma uhke autoga otsa......

Teema algataja
henri7

Lugemata postitus Postitas henri7 »

Olfi kirjutas:
Siit tuleb jalle valja see et ykskoik kui hasti sa ise soita ei oska tuleb ikka mingi Pe....rt kes su mingit moodi ikka ribadeks laseb.... ma saan aru kui ma oleks mingi esimest paeva rolleri peal ja ei tea kus pidurid on voi ei oskaks yldse soita , aga soita ma oskan seda voivad sobrad ka oelda , wheelied stoppied ja koik sjuksed on minu sonavaras kui nii voib oelda , aga meie liiklus on juba selline et keegi ei pane sind-mootoratturit tahele ja keerab sulle oma uhke autoga otsa......
Selles suhtes on sul tuline õigus :x
Kasutaja avatar

justhmike
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Okt 2003, 00:16

Lugemata postitus Postitas justhmike »

mnjaa... rolleriga saand veeta oma 4 aastat :)

eelmise rolleriga juhtus nii mõndagi, sain miilitsatega kakeldud, siis miilitsad tahtsid minuga mõnikord ka veel kakelda a ma ei tahtnud (if you get it), saand mitu korda bensukasse lükata, ühe korra ka külili pandud tänu sellele et kurvis vedeles õli! Sõitsin ca. nädal aega nii rolleriga ringi et ühtki gondlit peal ei olnud (oleks te inimeste nägusid näinud :D). Vägaväga mitu tuhat korda on olnud napikaid igast autodega, suht palju olen ka autojuhtidega vestelnud teemal kas kaherattaline tohib valgusfoori taga minna kahe rea vahelt esimeseks.

Kõige parem oli muidugi see (nii sellest tuleb väga segane jutt), kui eelmise rolleriga olin ehitajate tee ringil, sõitsin nõmme poolt ehitajate tee poole, olin juba ringi peal esimeses reas ja minu kõrval oli üks mazda teises reas. Järsku vaatasin ette et krdi Kamaz ei taha seisma jääda ja vaikselt sõitis keset ringi sõpruse pst poolt. Ma lükkasin pidurid peale ja suure haagiga sain Kamazi tagant läbi, mõtlen et see oli küll hästi läind ja järgmine hetk nägin kuidas seesama mazda mulle ette lendab külg ees, plah ja ma siis panin talle pidulikult sisse. Aga asi oli väga õnnelik sõitsin täpselt mazda tagaratta koopasse ja midagi ei juhtund rolleriga (kriimud a int). A mazda lendas sellepärast mulle ette et kamaz oli talle taga küljele sisse sõitnud ja siis tänu sellele tema hooga lendas mulle ette! Kui nüüd keegi midagi aru sai lihtsam oleks see asi a'la paintis valmis joonistada!

A nüüd mul uuem ja korralik roller millega ei taha enam selliseid kogemusi :D
Kasutaja avatar

Alv15
Postitusi: 374
Liitunud: 05 Aug 2003, 00:28
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Alv15 »

njh mul on põhiliselt aind juhtund siis küllakile panemist kui ma olen ringe viskand või kuidagi moodi üle hinnanud ennast aga üx kord oli küül ühe vaking sika mehe süü ... keerasin ühest pimedast kurvist sisse ja vaatan et mingi punane zigulii tuleb vastu minu suunas... siis ma licusin automaacelt mingid pidurid peale aga need juhtusid olema esi pidurid ja jalge all oli lahtine kruus :evil: siis oll kah küllakil.A ma olen kah nende rolleritega mässand oma 3 aastat ja nuh ... juhtub ka parimates peredes...

Teema algataja
Derbi

Lugemata postitus Postitas Derbi »

honda monkey-ga sõitsin auku ja tegin paar kukerpalli koos mopiga ja derbiga sõitsin inimesel otsa mõlemad korrad midagi ei juhtunud,on ka väixemaid asju juhtunud.... :P

rollerist
Postitusi: 125
Liitunud: 25 Okt 2003, 10:20
Asukoht: Tallinn, Pirita
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas rollerist »

vana rolleriga on saanud yks kord lahtise liiva pärst pikali käia, ainult peegel läks puruks(peegli kinnitus, klaas ise terve...) teine kord käis roller kylili kui sai anda sõbrale rollerit sõita ja ta kurvis avastas et rolleril on pidurid teist pidi kui rattal :( , õnneks pääses ainult kriimudega, kuna lendas kurvist otse murule, kolmas kord oli see kui võtsin sõbralt rollerit töötava mootoriga vastu ja siis gaas peale läks ja roller oma teed lendas, jälle õnneks ainult peegli kinnitus samast kohast, aga meelde jääb &.november 2002 kui sai rolleriga tõsiselt kukutud, oli mudane tee ja esiratas kadus alt kiirusel 60km/h ise käisin rolleriga kaks korda yle nipli ja õnnetusekx oli kurvi peal ka suurem langus, ise jäin õnneks mäe otsa aga roller oli see mis mäest alla lendas, rolleril eemaldusid kõik plasitkust detailid, esihark oli puruks ja raam oli kõver :evil: endal oli parema jalalaba liigeste rebendus, jalg oli kaks kuud kipsis ja kodus istusin kokku kuu aega, jalg ise valutas kokku 5 kuud ja siiani ei liigu kolm väiksemat varvast, ja ei hakka liikuma ka, aga uue rolleriga pole õnneks veel midagi juhtunud kui see välja jätta et värav vajus lahti ja tegi rollerile väikese kriimu(õnneks ei paista välja) yks kord oleks peaaegu kurvis oma peast ilma jäänud kui vastu tulnud zhiip kurvis välja kaldus
nii et juhtub ka rolleritega õnnetusi 8)
We ride together, we die together...

Teema algataja
andre

Lugemata postitus Postitas andre »

minu matsud said alguse juba siis, kui alles stellaga sõitsin. väike kurvi valearvestus ja 30 sirgelt teelt välja ning teetammist alla. pääsesin vaid ehmatusega ning väikse põletusega jalal (sumbuti [Motobot: õige on "summuti"]) PS. seda kõrvenõgeste merd, mis seal oli, ma arvesse ei võta. mõni aeg läks mööda ja sama asjaga vastu kiviaeda. jällegi vigastused puudusid. siis sain rolleri, millega kahel korral hindasin kurvi ja teeolusid valesti ning kurv otseks sai sõidetud. roller terve ja ise ka. kõige hullema matsu sain kirja, kui rolleriga kiilasjää peale ronisin. piruett ja küllili maha. roller terve ja ka pea, üllatuseks, kuna kiiver käis ikka erilise kolakaga vastu jääd. erinevas ohtlikusastmes napikaid on olnud, nii et jagub, kuid nagu näha olen õnnesärgis sündinud ja midagi tõsist pole kunagi juhtunud. ei endal ega ka sõiduriistal.

Teema algataja
henri7

Lugemata postitus Postitas henri7 »

andre kirjutas:
kuid nagu näha olen õnnesärgis sündinud ja midagi tõsist pole kunagi juhtunud. ei endal ega ka sõiduriistal.
Vaata, et ära ei sõnu :twisted:

gangsta
Postitusi: 767
Liitunud: 10 Nov 2003, 17:30
Asukoht: Tallinn/Gsx-750R K1

JAhh

Lugemata postitus Postitas gangsta »

Võrreldes teiega on mul hästi läind. Nimelt sõitsime sõbra deltaga mina ees ja tema taga. Sai siis kõrval tänavasse keerata kui kurvis kumm millegi pärast katki lõi ja kohe loomulikult külili maha marraskil olime mõlemad muud ei midagi.

Teema algataja
Olfi

Lugemata postitus Postitas Olfi »

Yks vaike asi on veel juhtnud , see talv kui olid need suured kylmad paar paeva peale seda koige hullemat kylma kui kuskil -20 oli valjas tagusin rolleri poordesse , alguses ei andnud yldse lootust ka et toole laheks ja siis laksust laks , soitsin nii sama seal kesk linnas sobra maja ees natuke ilma kiivrita lihtsalt mingi 100 meetrit tee peale edasi tagasi siis tuli ment , aga onnek midagi ei teinud vaatasid kyll jole imelikult , laksin siis sobra taha aeda hea suur plats sjuke 20 cm lund peal ja kiilakas all , tombasin kylg ees siis rolleriga ja nii kui jalad maast lahti sain et panna nagu sinna kuhu nad kaivad rolleri peal andsin nati gaasi ja kogu asi lendas alt ara ma muidugi tais laksuga kyynarnyki peale , kyynarnukk laks paiste natuke a hullu polnud vaga naljakas oli igastahes ma ei saand algul pysti nii kovasti irnusin sober aitas rolleri pysti :D :D :D

Teema algataja
pocket1

Lugemata postitus Postitas pocket1 »

ehee -hea teema meenutamaks valusaid hetki

sai siis kunagi 15a. tagasi deltaga ikka valusaid krossi elemente katsetatud -no nii valusaid kui üks delta lubab ja selle tagajärjel ka muidugi õnnetusi tuli

näiteks kujutasin vaimusilmas ette, et mul on endurokas ja siis igal maastikul sai max kiirus katsetatud -eredalt on meeles kuidas nii 50 km/h kõrge heina sees märkamatu kiviaed ette sattus ja mina üle lenksu lajatasin või kraav. Märja ilmaga kippus esiratta polt lahti tulema ja võis päris oma silmaga vahetult ennem õnnetust juba põhjust teada miks kohe üle kuudi käid :roll:
-imalik, et peale väiksemate muhkude ja kriimude ei juhtunud minuga midagi -kiiver +kirsad + lukksepa kombekas olid alati seljas kah :wink:

nüüd hiljem kui krossi harrastasin 125 ccm hondaga sai ikka iga trenn kord kuni mitu külili käidud -no aga see ka loomulik kadu -hea, et üle lenksu pole väänanud, nii kipuvad rangluud ja käeluud lihtsalt minema
Kasutaja avatar

GP1
Postitusi: 342
Liitunud: 01 Nov 2003, 18:42
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas GP1 »

ma rolleriga paar korda vaikselt külje maha pannud...rolleril väiksed...peaaegu mittenähtavad kriimud pial...endaga ple midagi juhtunud veel...õnnex
Derbi-The RED power
Kasutaja avatar

varavaht
Postitusi: 276
Liitunud: 16 Mai 2003, 15:09
Asukoht: Tartu
Kontakt:

rolleri seigad

Lugemata postitus Postitas varavaht »

Nu mul ka ükskord juhtus nii, et kui ma Alv15 vennaga ta maja juures kruusa peal lammasime :twisted: :twisted: , läx ÄKKI külg maha...jalal olid mõned kriimud, aa polnt hullu... :wink:

good things come to those who belive, better things come to those who don`t give up...

Kasutaja avatar

Alv15
Postitusi: 374
Liitunud: 05 Aug 2003, 00:28
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Alv15 »

rolleriga ve..??? minuoma piinas ta kah ... nende lamavate politseinikute pealt tegi hüppeid ja nii ... see polnud hea vaade:(
Kasutaja avatar

slinki
Postitusi: 443
Liitunud: 18 Nov 2003, 10:42
Tsikkel: Yamaha
Asukoht: Saku
Kontakt:

paar laxxu

Lugemata postitus Postitas slinki »

Ma olen ise sõitnud krossi juba 4 aastaselt peale.... olin Baltimaade meister ja Euroopa meister.... igatahes... juhtus siis nii ,et oli vihmane päev ja läxin sõbraga piritale.... Ma tahan siin kurvides ikka kallutada nagu bikega....! Aga näe.. olid hoopis ees rööpad..... rööpad+vihm=jama..... Ex need siis viskasid kohe mõnusalt taguratta üles ja kohe uuele rööpale, mis omakorda viskas uuesti ratta üles..... niimoodi lendas mul taguratas ette(180 kraadi) ja lax oligi pandud... ratas jäi ise käima aga mõned kriimud ikka olid.... Endal i juhtunud õnneks midagi.. teine seik oli sellega ,et andsin sõbrale sõitta.... tegi paar tiiru ning suutis lõuks rolleri ikka vastu seina keerata..... veel oli loll juhtum kui üx vant sõitis tagant rattaga sisse..... hoog oli piisav ja roolilukku pld peal.... roller pani muidugi pukilt maha ja küljega mõnusa laxu vastu maad..... ai......! :x
slinki / Krossikad / Yamaha Neo`s 70ccm / Pocket Bike / Yamaha R6 / MT-03 / GSX-R 600 / Yamaha YZ250F / Yamaha Fjr 1300 / Yamaha XT1200Z Super Tenere

Teema algataja
mats

Lugemata postitus Postitas mats »

njah.Mul siis juhtund kax korda 50cc kaherattaliste sõiduriistadega ebameeldivaid sõiduelamusi.Esitex kui ma olin väike siis sõicin sõbra stellaga.Aga sellel oli esihargiga mingi teema et väike lox see vms. Siis proovisin ketsi lasta ja peris ästi tuli välja.Proovisin aga veel kui siis äkki lenxu nats järsemalt keerasin ningi lox andis tõsiselt tunda sellega et panin licalt matsu.Esituli oli katki aint nii et vedas suht.Teine kord panin juba rolleriga.See oli licalt tavaline tagasipööre ningi väike tänav pealegi.Kiirus võis olla nii 30 või 40 kuid miskipärast oli mul just seal kurvis vaja kallutama akkata ningi paningi kylje maha.Rolleril kondlid [Motobot: õige on "gondlid"] vei kriimustatud ning ise ka suht terve.Kriimud olen racing kleepsudega ära katnud ningi kokkuvõttes võix öelda et õnnelik õnnetus. :)

Teema algataja
plaaa

õnnetus

Lugemata postitus Postitas plaaa »

see lugu juhtus mingi 2001 aasta suvel kui sai naabri poisi võrriga rallida. Siis kui ma pidin talle õhtul selle tagasi viima siis see juhtuski. sõitsin asfalt teel ja pidin kruusa teele pöörama aga asfaldil sai veidi kallutatud ning kruusale jõudes käisingi kyllili. muidugi siis mul kiivrit ega mingeid kaitsmeid polnud ning põlved küünarnukid ja ka pea olid verised. võrril ei juhtunud midagi midagi eriti viga ainult bensu paagi peal oli värvi kahjustus

Teema algataja
plaaa

Lugemata postitus Postitas plaaa »

see juhtus mingi 2002 aasta kevadel kui sai tuldud kuskilt peolt ning olime vets joppas(purjus) ja oli ka õhtu. Ma istusin taga kuid ma hoidsin jalgu kuidagi valesti ja mul ja vasak jalg ratta velje vahele kuidagi kinni ja ratas plokeerus ning olimegi maas.
Kui koju jõudsin vaatasin, et ah pole midagi ja valu ka nagu erilist polnud kuid järgmine hommik oli väga s**t olla ja jalg oli paistes. Aga mina nagu olen ei julgenud kellegile öelda noh äkki saan pahandada ja siis on igast jama. Kuskil nii kahe nädala pärast oli jalg juba siniseks läinud ja enam ei liikunud ka, siis võtsin julguse kokku ja rääkisin vanematele ka ja nad viisid mu arsti juurde. Arst võttis skalpelli kätte ja tegi paar torget ning lase selle vere sealt välja joosta. ning siis pandi jalg pooleteistks kuuks kipsi ja see oli ebamugav.
nyyd mul on peaaegu jalg korras ainult enam suur varvas ei kasva pikkemaks aga õnneks liigub ainult valusasti.

Teema algataja
henri7

Lugemata postitus Postitas henri7 »

plaaa kirjutas:
see juhtus mingi 2002 aasta kevadel kui sai tuldud kuskilt peolt ning olime vets joppas(purjus) ja oli ka õhtu. Ma istusin taga kuid ma hoidsin jalgu kuidagi valesti ja mul ja vasak jalg ratta velje vahele kuidagi kinni ja ratas plokeerus ning olimegi maas.
Kui koju jõudsin vaatasin, et ah pole midagi ja valu ka nagu erilist polnud kuid järgmine hommik oli väga s**t olla ja jalg oli paistes. Aga mina nagu olen ei julgenud kellegile öelda noh äkki saan pahandada ja siis on igast jama. Kuskil nii kahe nädala pärast oli jalg juba siniseks läinud ja enam ei liikunud ka, siis võtsin julguse kokku ja rääkisin vanematele ka ja nad viisid mu arsti juurde. Arst võttis skalpelli kätte ja tegi paar torget ning lase selle vere sealt välja joosta. ning siis pandi jalg pooleteistks kuuks kipsi ja see oli ebamugav.
nyyd mul on peaaegu jalg korras ainult enam suur varvas ei kasva pikkemaks aga õnneks liigub ainult valusasti.
Siit tuleb moraal:
SÕIDA KAINE PEAGA :twisted:

Teema algataja
karlkani8

Lugemata postitus Postitas karlkani8 »

Njah mul rolleriga päris palju õnnetusi juhtunud!Esimene juhtus vabakal kui tulin õega juuksurist,nimelt tahtsin kebabi minna aga juhtus nii et arvestasin valesti ja panin äärekivisse.Nuh õde lendas muidugi kus see ja teine aga mina hoidsin elueest rollerid mingit moodi pysti.Rolleril ei juhtunud midagi aga õel oli põlves auga ja mul oli jalg täiesti väljas nii,et nyyd lahen detsembris opile.
Teine õnnetus oli vihmase ilmaga kui chillisime rolleritega ringi.Alguses sõidsin kiivirl klaas yleval kuid nati aja pärast hakkas vihm pinda kaima ja panin klaasi ette.Nuh klaas on toonitud ja siis oligi niimodi et mitte si..agi ei näinud ja panin liiklusmärgist mööda nii et riivasin seda.Peegel tuli lahti ,jäin seisma ja hakkasin tagasi kruttima aga siis nägin et vasaku käe väikse sõrme juures ei olnud lihtne haav.Kutsusin teised vennad tagasi ja nad kutsusid kiirabi.Pidin siis õmblema minema(6 õmblust).Ega ja tavaliselt olen mina kannataja mitte roller. :D
Kasutaja avatar

GP1
Postitusi: 342
Liitunud: 01 Nov 2003, 18:42
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas GP1 »

nu seegi hea sis et sina mitte roller... :D
Derbi-The RED power
Kasutaja avatar

Hotrod
Postitusi: 405
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:49
Tsikkel: vs750 chopper
Asukoht: Ääsmäe

Lugemata postitus Postitas Hotrod »

õneliku lõpuga hetki kus nö elu silme eest läb kimas 100ga, on old kukkumistest ja kogemustest ei viitsi rääkida, tuli aga meelde just see kuidas hiiu ylesõdul yks punase pisikese kärakaga, mingi oli, keeras mulle ette nõmme poolt tulels, mina pärnu poolt. mul oli oma 70 raudas, noor siklihuligaan :twisted: oli vaja teistele järele jõuda.. noja vene ratta (minski) pidurid nagu nad kulund mul olid, tagumsied veel kuuidagi esimesed lõpuni kulund.. ja oleks lihtsalt otse sõit ja pyydnud pidurdada siis oleks saand kifti õhulennu hiiu pubi ette, omalollus, mina oleks syydi jäänd enivei 70ga lennates.. aga siinkohal suhteliselt pikaajaline sõidukogemus oli abiks.. lenksuga sai jõnks tehtud.. ja sain mõne cm-ga tagaotsast mööda autost, võis hirmus pitl olla.. kõik käis jubekiiresti...
(a'la mingi ratas tuleb hea lennuga linnas ja siis nigu sõidaks läbi ettekeerava auto, tegelt kiire jõnksuga mis vanad kiigerattapuksid välja andsid väänduma, autost mööda ja sama hooga kadus)

/me proovib edaspidi asja rahulikumalt võtta
Real Hot Rods don't leak oil.
They mark their territory.

Teema algataja
rollerimees

Lugemata postitus Postitas rollerimees »

Mul juhtus selline lugu u 3 aastat tagasi. Mõtlesin et lähen hiina rolleriga bensiinijaama kodust. Hakkasin sõitma ja juba siis tundus et roller on kuidagi alajuhitav. Mõtlesin ,et vahet pole, sõitsin edasi jõudsin esimesse kurvi ja hakkasin keerama, äkki olen laksti mingi 40km/h pealt asfalti peal külili maas ja roller libises ka tee äärde. Pärast tuli välja e kuidagi ime kombel oli hiina-ime esihark pooleks murdund. Rolleri panin müüki :)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rollerid”