Summuti tegemine

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded


Teema algataja
saskake112

Summuti tegemine

Lugemata postitus Postitas saskake112 »

Tervist. Äkki leidub siit foorumist mõni tark inimene, kes oskaks mulle summuti mööte arvutada. Kuna tahaks rinkat proovida rolleriga, siis oleks vaja täpselt perfektset summutit saada.

Ettetänades, Sander



Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1271
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Summuti tegemine

Lugemata postitus Postitas isakene »

Hohohoo :D

2T konkurentsivõimeline reso + summuti on vägagi kõrgem matemaatika. Odavaim võimalus on korraliku tuuningufirma racing komplekt osta, rätsepatöö on suurusjärgu võrra kallim ja maksab tõenäoliselt rohkem kui su praegune sõiduriist...


Teema algataja
saskake112

Re: Summuti tegemine

Lugemata postitus Postitas saskake112 »

isakene kirjutas:

Hohohoo :D

2T konkurentsivõimeline reso + summuti on vägagi kõrgem matemaatika. Odavaim võimalus on korraliku tuuningufirma racing komplekt osta, rätsepatöö on suurusjärgu võrra kallim ja maksab tõenäoliselt rohkem kui su praegune sõiduriist...

Nii, odavam võimalus on minul siiski selle summuti tegemine. :) Ja kohe kindlasti ei läheks see maksma üle 800euro, mis siiamaani on mootori alla läinud. Saan mõnekümne euroga hakkama... Lihtsalt ise ei taju neid programme ja oleks kedagi targemat vaja, kes seda tajuks. :)

Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1271
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Summuti tegemine

Lugemata postitus Postitas isakene »

saskake112 kirjutas:

Nii, odavam võimalus on minul siiski selle summuti tegemine. :) Ja kohe kindlasti ei läheks see maksma üle 800euro, mis siiamaani on mootori alla läinud. Saan mõnekümne euroga hakkama... Lihtsalt ise ei taju neid programme ja oleks kedagi targemat vaja, kes seda tajuks. :)

Kui sa 800 eurisele mootorile mõnekümneeurise summutaja alla keerad, on see mootorile kulutatud €800 sul lihtsalt mahavisatud raha. Arvesta miinimum €200-300 väljaminekuga. Miks sa arvad, milleks tippsõitjad oma tsiklitele mitmesajaeuroseid Akrapovici summutajaid alla kruvivad, kui kohalikud neid mõnekümne euriga teeksid?
Ja kui sa peaksid leidma tüübi, kes sulle mõnekümne euri eest konkurentsivõimelise 2T reso+summuti kokku keevitab, näita mulle ka seda imelooma. Ma teen temast rikka inimese... ja ei jää ise ka mitte kuivale. 8)


Teema algataja
saskake112

Re: Summuti tegemine

Lugemata postitus Postitas saskake112 »

isakene kirjutas:
saskake112 kirjutas:

Nii, odavam võimalus on minul siiski selle summuti tegemine. :) Ja kohe kindlasti ei läheks see maksma üle 800euro, mis siiamaani on mootori alla läinud. Saan mõnekümne euroga hakkama... Lihtsalt ise ei taju neid programme ja oleks kedagi targemat vaja, kes seda tajuks. :)

Kui sa 800 eurisele mootorile mõnekümneeurise summutaja alla keerad, on see mootorile kulutatud €800 sul lihtsalt mahavisatud raha. Arvesta miinimum €200-300 väljaminekuga. Miks sa arvad, milleks tippsõitjad oma tsiklitele mitmesajaeuroseid Akrapovici summutajaid alla kruvivad, kui kohalikud neid mõnekümne euriga teeksid?
Ja kui sa peaksid leidma tüübi, kes sulle mõnekümne euri eest konkurentsivõimelise 2T reso+summuti kokku keevitab, näita mulle ka seda imelooma. Ma teen temast rikka inimese... ja ei jää ise ka mitte kuivale. 8)

Asi on ainult tänu tutvusele ja inimestele, kes tegelevad selliste asjadega igapäevaselt. Pole vaja teada, kes ja kus teeb neid.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rollerid”