aprilia keskus

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded


Teema algataja
mats

aprilia keskus

Lugemata postitus Postitas mats »

niisiis ma soovix veidi informatsiooni aprilia keskuse kohta. Soovix olex seal oma roller 70cc lasta teha.Et siis kel selle kohaga tegemist on olnud,rääkige oma kogemustest. Et kas hinnad normaalsed ja kui palju nad siis õigupoolest asjast jagavad ja kas nad teevad korralikku tööd jne!
Tänan! :?:


Kasutaja avatar

Alv15
Postitusi: 374
Liitunud: 05 Aug 2003, 00:28
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Alv15 »

nii palju kui mina tean öeldaxe ap moto kohta "minu aoovitusel hoia sellest kohast eemale"ise elan tartus .. ple nagu kokku puutund(kui sa muidugi mõtled ap motot)


Alv
Kasutaja avatar

Karupoeg puhh
Postitusi: 603
Liitunud: 19 Okt 2003, 18:37
Asukoht: Laagri

Lugemata postitus Postitas Karupoeg puhh »

hoia eemale sellest kohast!!!! Parandatakse muruniidukeid ja rollereid koos...mis sellest ikka arvata. Töölaudadel on mingi hull segadus alati, jne. Eriti tarka juttu pole ma sealt kunagi kuulnud, on 2 mehhaanikut hannes ja ta poeg martin. Viimase kohta ei oska midagi öelda aga see hannes küll eriti selget juttu ei aja.

Teema algataja
rollerimees

Lugemata postitus Postitas rollerimees »

Täiesti nõme koht. Tellisin ühte jupp kaks pools kuud(suve lõpuks sain kätte). Müüjad ei jaga oma ärist midagi. Samas aga Eestis mujalt eriti Aprilia juppe ei saa.
Kasutaja avatar

justhmike
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Okt 2003, 00:16

Lugemata postitus Postitas justhmike »

rollerimees kirjutas:
Samas aga Eestis mujalt eriti Aprilia juppe ei saa.
Saab! Kõiki osi küll pole a küsi kui midagi vaja!

Mats krt sa tead ju ise kaa mis koht see AP-Moto on! :D

Teema algataja
Aerox4

Lugemata postitus Postitas Aerox4 »

Aprilia juppe saab minu arust kõige kiiremini ja kõige odavamalt taxo pargi juures olevast motopoest.
Mul vahetati peaagu kõik mootori osad 2 nädalaga välja !!

Teema algataja
mats

Lugemata postitus Postitas mats »

Mats krt sa tead ju ise kaa mis koht see AP-Moto on! :D[/quote]

Ei ma siin licalt tacin teiste inimeste kogemusi/arvamusi ka kuulda sest Eestis või vähemalt Tallinnas licalt pole normaalset kohta kuhu oma rollerit viia :x
Kasutaja avatar

Karupoeg puhh
Postitusi: 603
Liitunud: 19 Okt 2003, 18:37
Asukoht: Laagri

Lugemata postitus Postitas Karupoeg puhh »

on kindlasti, küsi bikeworldist. Või siis kui leiad sihukese koha kohta nagu vihur team midagi siis ma usun, et nad teevad ka ära kuigi nad tavaliselt rollereid ei tee. Saku motoklubi tegeleb ka kuuldavasti sihukese asjaga aga ma ei tea jälle kas nad on enne rollereid teinud ja ma ei tea ka kus nad asuvad täpselt. yamaha keskusel peaks ju ka mingi töökoda olema, kas nad seal ei tee normaalselt?

Aleks
Postitusi: 113
Liitunud: 21 Okt 2003, 12:55
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Aleks »

http://www.motoline.ee/
Seal saab osta ja panna tuningu juppe
Pilt

Teema algataja
Evil-Avalanche

Lugemata postitus Postitas Evil-Avalanche »

nagu ma aru sain siis AP-MOTOSSE mitte minna oma rolleriga!!!... Isa just tuli sellele mõttele :? ....:) aga kuhu siis viia... sest sooviks, et keegi mu itaalase yle vaataks ja ka veits neid kruvisi keeraks jne. (ei saa veel hästi aru mis on ikka mis) pärast keeran p... :?
Kasutaja avatar

apr
Postitusi: 118
Liitunud: 17 Veebr 2004, 15:47
Tsikkel: Suzuki Gsx-r600
Asukoht: võru

Lugemata postitus Postitas apr »

ap-moto on üks hullemaid kohti. kui mina seal käisin ei saanud isegi kaardiga maksta. aga minu arvates on ramo samal tasemel, sest teenindus on mõlemas kahtlase väärtusega.

Teema algataja
Evil-Avalanche

Lugemata postitus Postitas Evil-Avalanche »

nagu ma siis aru saan EESTIS plegi yhtki normaalset kohta kuhu viia oma Itaalane :? :? ...... aga kas Yamahasse ei saa viia... või kas seal tehakse yltse ylevaatusi jne.????... Või kas keegi teab mingit tarka venda kes jagab palju nendest ROLLERISTEST.....!!!!!:...
Suletud

Mine “Rollerid”