Tdm 850 tuuleklaas

Siin võid otsida või pakkuda meistrimehe teenust. Küsida soovitusi auto-moto toodetele-teenustele jne. Ning mida kuskilt saab.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Tanel265
Postitusi: 11
Liitunud: 11 Mär 2017, 20:41
Tsikkel: Tdm 850

Tdm 850 tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas Tanel265 »

On kellegil kogemusi antud tuuleklaasiga.Originaaliga võrreldes on u 10 cm kõrgem. Kuidas tuult üle suunab. Pikkust endal 186 ja originaal klaasiga lajatab täiega vastu õlgu. Pikal sõidul muutub väsitavaks.
https://motodepoo.ee/lisavarustus/3849- ... givi-d116s



Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Tdm 850 tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul on sama klaas sealt ostetud ja oli kohe palju parem,aga hakkas liiialt kiivrisse puhuma,mis samuti veidi häiriv.Lisasin väikese spoileri ja nüüd peaaegu ideaalne.Mul pikkust 179,kuid mul sadul vähe muudetud ehk istun 3-4cm ees pool ja natuke madalamal ,kui OEM sadulaga.Avatava kiivri võin 90-ga sõites lahti teha ilma,et pead otsast rebida tahaks.Spoileri tegin kusjuures sellest originaal klaasist ja panin roostevaba kruvidega kinni.Põhjus oli see,et oli vaja minna reisile,aga kohapeal polnud üheski poes sobivat spoilerit olemas.Tulemus oli hea ja on kasutusel nüüd juba mitu aastat.
Aga originaal klaasi asemele kannatab selle igaljuhul osta.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Tdm 850 tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kuidagi juhuslikult jäi eile silma selline asi ja kuna mul mingi isetehtud jublakas seal klaasi küljes,siis tellisin ära.Eks näeb kui kohal on,et kas on ka abiks.
https://www.aliexpress.com/item/Univers ... 67973.html

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Teema algataja
Tanel265
Postitusi: 11
Liitunud: 11 Mär 2017, 20:41
Tsikkel: Tdm 850

Re: Tdm 850 tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas Tanel265 »

Olen isegi seda jublakat sealt uurinud. Tellimiseni pole veel jõudnud (kahtlane kobakas tundub). Aga jään kommentaare ootama.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Tdm 850 tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Tanel265 kirjutas:

Olen isegi seda jublakat sealt uurinud. Tellimiseni pole veel jõudnud (kahtlane kobakas tundub). Aga jään kommentaare ootama.

Mul on selline tuulesuunaja klaasil olemas. Kui soovid võid vaatama tulla.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Martinez
Postitusi: 402
Liitunud: 18 Sept 2012, 12:38
Tsikkel: DL1000 / KTM 690 / Beta 125
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 43 korda

Re: Tdm 850 tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas Martinez »

Teema alguses viidatud link ei toimi enam. Kas keegi Tartu kandis kellel kõrgem klaas ees oleks nõus proovida andma. Ise 180cm pikk ja tuul tuleb kiivri alla.
Olen avatava kiivri otsingul ja proovisin C3 Pro kiivrit ja jube tuulevihin tuleb sisse, püsti seistes hea vaikne.
Kunagi panin väikse tuulesuunaja ette ja siis pritsis visiiri satikaid täis. Ehk siis kõigi eelduste kohaselt tuleks osta kõrgem klaas + siis veel tuulesuunaja lisaks?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Tdm 850 tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mina ostsin kõrgema Givi klaasi motodepoost ja sain selle paar posti tagasi mainitud suunaja ka eile kätte.Sõita pole veel jõudnud.Suunaja on igati kvaliteetselt tehtud ja mingit kobakat seal pole.Väga korralik ja suures ulatuses on see spoiler reguleeritav ja see kinnitus on igat korralik ning ka väga hea töötlusega alumiinium detail.Ilmselt CNC-s tehtud.Poldid on roostevabast.

Klaas on mul sama mis siin lehel,küsi selle numbri järgi Depoost
http://www.motorcycleplanet.co.uk/produ ... a-tdm-850/

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Tdm 850 tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas Ain »

Palju selle suunaja lõpphind tuli? Kas oled proovinud kas seda suunajat saab panna ka nii, et veaks õhku alla kehasse. Soojema ilmaga linnavahel vahest on suht palav. Olen mõelnud et sellise asjaga saaks äkki kehasse suunata tuult. Ehk siis keerad ülemise otsa enda poole alla.

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Tdm 850 tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Minu klaasiga kindlasti ei saa kehasse suunata,sest asub silmade kõrgusel ja ei ole nö tagasi käänatav.Kui see nö tagurpidi ehk klaasi siseküljele panna,siis äkki,aga linnavahelöise palavuse vastu on minul võrkmaterjalist Revit Turbine tagi.Pole sellega liiga palav kunagi olnud.Va juhtumid,kui ongi liiga palav ehk õues on temp väga kõrge.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Tdm 850 tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Panin selle spoileri oma rattale paika ja hind tuli 23,34€

Spoiler (3).jpg
Spoiler (2).jpg
Spoiler (1).jpg
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Martinez
Postitusi: 402
Liitunud: 18 Sept 2012, 12:38
Tsikkel: DL1000 / KTM 690 / Beta 125
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 43 korda

Re: Tdm 850 tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas Martinez »

Liigun küll iga päev rattaga aga ei ole veel olnud meeles (õigel hetkel) originaal klaas ära mõõta. Depoost saab tellimise peale seda D116S "klaasi" veel soetada, 89€ lugu. Kõrgus pidi olema 46cm. Ei oska täpselt öelda palju originaaliga võitu tuleb. Kui 180 pikkusele veel spoilerit juurde vaja jääb hind juba sinna 115€ kanti. Ise eelistaks vb pigem ikkagi ühes tükis lahendust. Ehku peale jälle ei tahaks tellida, pärast veel hullem seis kui visiir laipu (kordades rohkem) täis on.

Kasutaja avatar

Perry
Postitusi: 58
Liitunud: 15 Juun 2016, 17:11
Tsikkel: Honda Varadero xl 1000
Asukoht: Tartu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Tdm 850 tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas Perry »

Ma ostsin ka oma varaderole selle aliexpressi spoileri esiklaasile ja töötab ideaalselt. Kui enne oli tuul täiega kiivris siis nüüd lükkab õhuvoolu ilusti üle kiivri nii, et saan avatud visiiriga sõita rahulikult maanteel ja putukad lendavad ka üle pea, kiiver jääb puhtaks. Mina väga rahul sellega.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Tdm 850 tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Martinez kirjutas:

Liigun küll iga päev rattaga aga ei ole veel olnud meeles (õigel hetkel) originaal klaas ära mõõta. Depoost saab tellimise peale seda D116S "klaasi" veel soetada, 89€ lugu. Kõrgus pidi olema 46cm. Ei oska täpselt öelda palju originaaliga võitu tuleb. Kui 180 pikkusele veel spoilerit juurde vaja jääb hind juba sinna 115€ kanti. Ise eelistaks vb pigem ikkagi ühes tükis lahendust. Ehku peale jälle ei tahaks tellida, pärast veel hullem seis kui visiir laipu (kordades rohkem) täis on.

See D116S on pikim,mis TDM-le saab.Ma sain ka depoost selle.See on originaalist vist mingi 10+cm kõrgem.See nii silmajärgi öeldes,aga võibolla isegi veel rohkem.
lihtsalt klaasi kalle on ikka natuke liiga tahapoole,mis minule toob tuule täpselt kiivri peale ja tekitab vastikut müra ja värinat kiivrisse.Oleks see kõrgem klaas natuke püstisem oleks ilmselt hoopis teine asi.Minu tehtud keskmisel pildil on ilmselt kogu see osa ,mis on see klaas originaalist kõrgem.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Martinez
Postitusi: 402
Liitunud: 18 Sept 2012, 12:38
Tsikkel: DL1000 / KTM 690 / Beta 125
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 43 korda

Re: Tdm 850 tuuleklaas

Lugemata postitus Postitas Martinez »

Ok. Ma hooaaja alguses ÜV punktis olin teise TDM taga järjekorras. Tal oli kõrge ja suht püstine klaas aga oli juba ostes peal olnud seega ei osanud öelda kust saadud vms.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”