Huvitav, kauaks neid navisid on?

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Huvitav, kauaks neid navisid on?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

ranel kirjutas:

See firmware mitte uuendamine ja seade enam ei positsiooneri on ka ju su enda väljamõeldis ju? :D Firmware uuendused parandavad mingeid pisemaid vigu tavaliselt siiski.

Praktikas suht tavaline,et kui seade pikalt uuendamata,hakkab positsioneerimisel valetama.Muidugi mina uuendan lisaks ka kaarte iga kord.Kaardi laen ka mälukaardile.Tavaline on see,et iga 3-4 kuu tagant on 4-5 uuendust ,millest üks on kaart ja muu on seadmega seotud uuendused.Seadme uuendamine on tasuta.See ei pruugi sinu probleemi lahendada(kaart ise on sul vana või vigane),aga saad ühe asja mis võib navigeerimise vigu tekitada, välistada.
Mina proovisin sind aidata oma kogemusest,aga sa hakkad plärtsuma nagu pubekas WTF,miks siis üldse siia postitad,kui tead kuidas asjad käivad.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

morse
Postitusi: 1373
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 267 korda
Tänatud: 210 korda

Re: Huvitav, kauaks neid navisid on?

Lugemata postitus Postitas morse »

Plärtsus jah :-||| .
Aga mulle tundub ka veider, et tarkavara uuendamata jätmisel masinat metsa hakkab positsioneerima. Kas see on mingi reaalne olukord, kus peale uuendust mingi selline viga ära kadus?

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Huvitav, kauaks neid navisid on?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

morse kirjutas:

Aga mulle tundub ka veider, et tarkavara uuendamata jätmisel masinat metsa hakkab positsioneerima. Kas see on mingi reaalne olukord, kus peale uuendust mingi selline viga ära kadus?

Ei ole reaalane olukord. Kuulub müstika valdkonda või paralleelreaalsusesse.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Huvitav, kauaks neid navisid on?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Macintosh kirjutas:
morse kirjutas:

Aga mulle tundub ka veider, et tarkavara uuendamata jätmisel masinat metsa hakkab positsioneerima. Kas see on mingi reaalne olukord, kus peale uuendust mingi selline viga ära kadus?

Ei ole reaalane olukord. Kuulub müstika valdkonda või paralleelreaalsusesse.

Reaalsuses on seda kaardi järgi teelt eemal liikumist või asumist,juhtunud meie firma seadmetega läbi aegade umbes 6-7 korral vähemalt.Seda juhtidel,kes ei viitsi seadet mulle pikalt(üle aasta)uuendamisele tuua.Sümtomid on täpselt samad nagu sellel pildil eespool.Esindusest soovitati uuendused ära teha ja on siiani alati aidanud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Huvitav, kauaks neid navisid on?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Mis liigub see kulub. Kiirelt liikuvad bitid ja baidid kulutavad hooldamata GPSi koordinaatide kinnituspunktid kiirelt läbi. Koordinaadid hakkavad seadme sees loksuma ja ei ole alati õiges kohas. Tuleb ette. :wack: :wack:

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Huvitav, kauaks neid navisid on?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Macintosh kirjutas:

Mis liigub see kulub. Kiirelt liikuvad bitid ja baidid kulutavad hooldamata GPSi koordinaatide kinnituspunktid kiirelt läbi. Koordinaadid hakkavad seadme sees loksuma ja ei ole alati õiges kohas. Tuleb ette. :wack: :wack:

Ilma irooniata,seleta inimkeeles asjad lahti,kui sa väidad,et see on võimatu.Millest need anomaaliad siis tekivad?Targutada oskab igaüks,aga seleta lahti.Ootan kohe huviga.
Mul ka järgmine kord lihtsam,see uuendamine on igavene pain,oma kaks-kolm tundi läheb vahel seadme kohta.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”