Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Siin võid otsida või pakkuda meistrimehe teenust. Küsida soovitusi auto-moto toodetele-teenustele jne. Ning mida kuskilt saab.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 370
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Henn »

Villem kirjutas:
mega1 kirjutas:
Henn kirjutas:

Hr Nõel!

Tänud asjaliku ja korraliku teenuse eest.
Vaatamata segastele aegadele, vähemalt üks mees peab sõna. Korralik ratas Saksast ära toodud. Ei ühtegi kriimu ega õlist kämblajälge kuskil.
Kellel teenust vaja, siis minu soovitus on olemas.
Henn

Kui saladus ei ole mis rattaga tegu mida eestist ei leia odavamalt kui saksas....

Odavamalt leiab vast 99% juhtudel, leiab ka sama hinnaga. Asi lihtsalt selles, et mis konditsioonis need rattad on. Nagu eelpool juba kirjutatud, siis korralikul sakslasest müüjal on ka piduriklotside tšekid alles ning 100% hooldusajalugu ratta kohta teada. Eestisse jõuab enamus rattaid müügile kurat teab kust ja seisukorda, rääkimata ajaloost, ei pruugi isegi müüja teada, peaasi et odavam oleks. Lapiga siit-sealt läikima, odol mõnikümmend tuhat maha (või tehakse seda juba enne tema kätte jõudmist) ning rape läheb turu keskmise hinnaga müüki. Sealjuures ilutseb reklaamtekst "500km tagasi tehtud kapitaalremont, KÕIK kuluosad vahetatud!". Ma heameelega maksan siinse 3000€ asemel 4000€, kui ma saan olla kindel, et ratas on tehniliselt korras, tean ajalugu ning lisaboonusena on ka läbisõit odomeetril reaalne.

Honda Crosstourer. Eestis on 2 tk müügis, mõlema hind minu jaoks liiga kõrge. Saksast sain selle mida tahtsin.




eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Odavamalt leiab vast 99% juhtudel, leiab ka sama hinnaga. Asi lihtsalt selles, et mis konditsioonis need rattad on. Nagu eelpool juba kirjutatud, siis korralikul sakslasest müüjal on ka piduriklotside tšekid alles ning 100% hooldusajalugu ratta kohta teada. .... peaasi et odavam oleks. Lapiga siit-sealt läikima, odol mõnikümmend tuhat maha (või tehakse seda juba enne tema kätte jõudmist) ning rape läheb turu keskmise hinnaga müüki. Sealjuures ilutseb reklaamtekst "500km tagasi tehtud kapitaalremont, KÕIK kuluosad vahetatud!". Ma heameelega maksan siinse 3000€ asemel 4000€, kui ma saan olla kindel, et ratas on tehniliselt korras, tean ajalugu ning lisaboonusena on ka läbisõit odomeetril reaalne.

Kuldsed sõnad!

Kui kõik läheb ilusti toome nüüd näiteks üks ülikorralik Moto Guzzi Eestile - 13000 km läbisõiduga - e.a. 1993, ja sellist hobuseid sa Eestis lihtsalt ei leia.

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

See on juba nii jahutud teema, et ei viistigi enam midagi öelda.
Kes ostab odo näitu, kes ostab aastaarvu. Issanda loomaaed on kirju. Mis ajas mind praegu komenteerima.

Nagu eelpool juba kirjutatud, siis korralikul sakslasest müüjal on ka piduriklotside tšekid alles ning 100% hooldusajalugu ratta kohta teada.

Ühe tüüpilise Sakslasest omaniku tsikli aastatega kogunenud dokumentatsioon.
Pilt

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

J a n n o
Postitusi: 206
Liitunud: 27 Okt 2007, 00:14
Tsikkel: YamahaXT, DneprMT16
Asukoht: Sauespoo, Harjuusimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas J a n n o »

Tsiklitesse suhtutakse nagu lemmiklooma :) Saksast toodud autodesse aga nii usaldavalt vist suhtuda ei saa.

Riga 13-Mini mopeed-... pikk vahe... -Kawasaki VN-Suzuki Intruder M1800R,Dnepr,Ural - Honda Varadero xl1000v - diisel Ural,Dnepr MT16, IZ Jupiter'68,YamahaXT660R
Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 370
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Henn »

Minu soovitus oli Hr Nõela pihta.
Transporditeenus on korralik, tsikkel on terve ja puhas (selline nagu ta müüja juures oli). Kas ja mida on keegi kerinud või mis hinnaga mingi tsikkel ostetakse, ei puutu asjasse.
Ma soovitan transporditeenuse pakkujat.
Henn

Kasutaja avatar

hary
Postitusi: 126
Liitunud: 23 Apr 2007, 17:08
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas hary »

J a n n o kirjutas:

Tsiklitesse suhtutakse nagu lemmiklooma :) Saksast toodud autodesse aga nii usaldavalt vist suhtuda ei saa.

Saab kyll reeglina kui oskad otsida ja osta.


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Juhhuuu bikeri rahvas.
Nõelal on plaan A ja sellega seoses kiirele Saksa tripile pakkuda yks normaalmõõdus tsikli koht. Piirkond kus tsikkel võiks asuda oleks- Berliin- Hamburg- Hannover kolmnurgas.
Minema sõidaks järgmisel laupäeval 2 aprillil ja tagasi oleks 6 päeva pärast.
Muud tingimused samad.
Kehtib reegel kes ees see mees.
Andke tuld. :bsmile:
Kontaktid all olemas.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 970
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas KIBU »

Hr.Nõel kirjutas:

Juhhuuu bikeri rahvas.
Nõelal on plaan A ja sellega seoses kiirele Saksa tripile pakkuda yks normaalmõõdus tsikli koht. Piirkond kus tsikkel võiks asuda oleks- Berliin- Hamburg- Hannover kolmnurgas.
Minema sõidaks järgmisel laupäeval 2 aprillil ja tagasi oleks 6 päeva pärast.
Muud tingimused samad.
Kehtib reegel kes ees see mees.
Andke tuld. :bsmile:
Kontaktid all olemas.

ratast oleks vaja küll, kuid nii kõrgel ju pole ühtegi. millegipärast on kõik head pakkumised alati keskjoonest allpool. :evil: Pigem Nurenberg- Stuttgart- Munich :mrgreen:

5248653

marc
Postitusi: 15
Liitunud: 29 Sept 2015, 13:07
Tsikkel: BMW R1200GS Adventure 2014
Asukoht: Tallinn

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas marc »

Millal järgmine sõiduplaan Saksa poole?


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Millal järgmine sõiduplaan Saksa poole?

Nõel momendil ei oska täpselt vastata.
Lähiajal ootab ees "tsikliga Venemaale" 30.04-07.05. Kui sealt tagasi olen, siis saab planeerima hakata.
Alati võib oma soovidest mailile noelamees@gmail.com teavitada. Mul lihtsam plaani/logistikat koostada. :bsmile:

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

motomäger
Postitusi: 25
Liitunud: 27 Aug 2008, 17:06
Tsikkel: Honda VFR800

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas motomäger »

Hei,

mismoodi mobile.de kaudu ratast osta saab? Küsimus tundub loll aga ilma naljata, olen 10'le müüjale e-kirja saatnud et olen rattast huvitatud ja vahel palunud ka lisainfot saata, siiani pole kellegilt vastust tulnud... (togi) vbla on probleem selles et kirjutan ossidele inglise keeles, kahjuks ise saksa keelt ei valda ning seepärast müüja(te)le helistanud pole. Mõte oli muidu et vaatan ratta netist välja ja siit siis mõni saksamineja toob ratta ära.

Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1271
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas isakene »

motomäger kirjutas:

Hei,

mismoodi mobile.de kaudu ratast osta saab? Küsimus tundub loll aga ilma naljata, olen 10'le müüjale e-kirja saatnud et olen rattast huvitatud ja vahel palunud ka lisainfot saata, siiani pole kellegilt vastust tulnud... (togi) vbla on probleem selles et kirjutan ossidele inglise keeles, kahjuks ise saksa keelt ei valda ning seepärast müüja(te)le helistanud pole. Mõte oli muidu et vaatan ratta netist välja ja siit siis mõni saksamineja toob ratta ära.

Kui ise deutschi ei sprechi, otsi mõni tüüp, kes seda teeb ja las tema seletab. Praegu on kõigil diileritel tippaeg ja meilidega ei jõuta tegeleda ning sakslased ei ole eriline meilirahvas ka. Praegu ei jõua mõni mees isegi telefoni vastu võtta, rääkimata meilidest. Kui odavama otsa tsikleid otsid, siis seal on palju feiki, see võib ka mõjuda. Mina isiklikult ühegi tsikli järgi ei lähe, kellega ei õnnestu telefonitsi kokku leppida. Mõnedel klientidel on õnnestunud sakslastega pikk meilidialoog maha pidada, need toon ikka ära:)


ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Sakslane on yldiselt konkreetne inime ja kui niisama kõvatad, siis vastust ei tulegi. Selles suhtlemises on selline väike konks sees, ta tunneb ära, kas oled ostja või mitte. Vali ratas välja ja kui oled endas kindel ning Sul on raha olemas, võta ühendust.

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

ats30 kirjutas:

Sakslane on yldiselt konkreetne inime ja kui niisama kõvatad, siis vastust ei tulegi. Selles suhtlemises on selline väike konks sees, ta tunneb ära, kas oled ostja või mitte. Vali ratas välja ja kui oled endas kindel ning Sul on raha olemas, võta ühendust.

Huh? Mismoodi nad tunnevad ära maili teel, kui suhtlus käib mitte-emakeeles mõlemale poolele? Woodoo? Kolmas silm? Nõidus? Telepaatia?
Ära palun vasta.

Ei taha nad jah mailile vastata. Üsna tõenäoliselt suhtuvad nad laekunud mailidesse kui neegrite omadesse.
Minu kogemus ütleb, et telefon avitab. Tõstad toru valid numbri ja räägid. Üllatavalt paljud oskavad (või pursivad) inglise keelt (minu kogemus seni 100%). Eriti, kui sa alustad sissejuhatusega: "Schönen Tag. Ich spreche kein Deutsch, können wir in Englisch sprechen?." Ja tuleb.
Mailid enamasti, kui musta auku. Pärst seda õnnetub mõnega isegi kirju vahetada.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Natukene baasinformatsiooni minu poolt:

Eestis elab umbes 1.000.000 - Saksamaal umbes 80.000.000 elanikku.
Internet on üks ja sama - mobile.de ja autoscout24.de levivad läbi terve Europa.

Juhul, kui tegu on standartse tsikliga ja hind on enam vähem normaalne ning hooaeg ongi käes, siis ei ole ta rohkem, kui nädala jooksul müüdud, sest potentsiaalseid ostjaid on 80 korda rohkem!
Seisab ta niisama 1 või 2 nädalat juba üleval, siis on mingi konks sees, olukord ei vasta kirjeldusele või hind on liiga kõrge - või tegu on midagi spets.

Eeldan, et Eesti huviline puistab niisama portaalid ja ei kasuta mobile kaudu võimalikke otsingvõimalusi, siis on ta number XZY, kes helistab või saadab emaili... :ner:

Tulemus, kaup juba kohe läinud, Saksa müüja ei ole lihtsalt kuulutust maha võtnud. Harilik Saksa emaili vastutuskiirus ei vasta tihti Eestlase ootustele, Saksalane on tavalised internetiasjade puhul Eestlasest aeglasem.

Ma ei leia aega enam Eesti huviliste ees Saksamaale helistada, sellise jutu peale nagu: "ma nägin midagi soodsalt" - seltskond, kas arvate tõsiselt et Saksa biker´id peavad pikemat talveund kui Eestlased, või magavad head pakkumised maha?

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Harilik Saksa emaili vastutuskiirus ei vasta tihti Eestlase ootustele, Saksalane on tavalised internetiasjade puhul Eestlasest aeglasem.

Õige jutt. Ainult telefon on Sakslasega suhtlemisel kõige õigem.

Ma ei leia aega enam Eesti huviliste ees Saksamaale helistada, sellise jutu peale nagu: "ma nägin midagi soodsalt" - seltskond, kas arvate tõsiselt et Saksa biker´id peavad pikemat talveund kui Eestlased, või magavad head pakkumised maha?

Sama ka minu poolt.
Ei taha tegemist teha selliste kundedega a`la: Kuule saatsin sulle paar linki. Helista ja uuri asja, ja küsi paljuga kätte saab?
Kui, siis juba konkreetselt ja kindlalt millegi peale välja minna.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas ats30 »

]Sama ka minu poolt.
Ei taha tegemist teha selliste kundedega a`la: Kuule saatsin sulle paar linki. Helista ja uuri asja, ja küsi paljuga kätte saab?
Kui, siis juba konkreetselt ja kindlalt millegi peale välja minna.

See oli ka minu postituse mõte, 100% nõus. Müüja mõtleb samamoodi, pole miskid telepaatiat ega vuuduud... :bsmile:

Oleks ma tark, ma oleks vait.

Maicle
Postitusi: 196
Liitunud: 07 Juul 2007, 01:03

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Maicle »

Kas keegi heatahtlik tahab aidata üht pärapõrgus keset merd istuvat meremeest aidata ja rääkida palju läheks kõik kokku maksma. Et antud ratas eestisse sõitma saada? Ajutise numbrimärgiga peaks saama omajagu ringi kimada ju? Ning kaua sellega ka aega läheks. Pangaga on asjad juba läbirääkimisel. Ehk siis eeldusel. Et keegi sellele sinna järgi läheks ja ära tooks. Ajaks müüjaga asjad korda jne. Täisvärk ühesõnaga....

Oh seda needust kui üks kindel ratas hakkab lihtsalt liiga palju meeldima....

Ehk siis kui õige vend püsti hüppab on tal võimalus veits teenida ühe ratta eestisse transpordiga ja asja orgunnimisega.


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Täisvärk küsisid???
Vaata siitsamast foorumist 22 jaanuaril 2015 Nõela poolt tehtud postitusest.
Millal jälle Saksa lähen??
Kui, siis mitte enne juunit.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

motomäger
Postitusi: 25
Liitunud: 27 Aug 2008, 17:06
Tsikkel: Honda VFR800

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas motomäger »

Tänud kaasamõtlejatele tausta valgustamise ja e-kultuuri eripärade tutvustamise eest :bsmile: Vaatan mida sobilikku mobilest leian ja siis suhtleb PS edasi.


mrtn
Postitusi: 166
Liitunud: 20 Okt 2003, 22:17
Tsikkel: Suzuki VX800
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas mrtn »

ats30 kirjutas:

Sakslane on yldiselt konkreetne inime ja kui niisama kõvatad, siis vastust ei tulegi. Selles suhtlemises on selline väike konks sees, ta tunneb ära, kas oled ostja või mitte. Vali ratas välja ja kui oled endas kindel ning Sul on raha olemas, võta ühendust.

Sakslane võib ka erakordne mölakas olla. Ma tahtsin ühte konkreetset autot osta. Sakslane ütles, et ta riigist välja ei müü. Ütlesin, et tulen ise järele, siis oli ok, käskis sulaga tulla. Vastasin, et ok, orgunnin järgmiseks nädalaks transpordi ja tulen. Siis 2 päeva enne sõitu küsisin, et kas see ja see kellaaeg sobib. Vastus: "Sorry, auto on müüdud" :x

Suzuki VX800 '93

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Sakslane ütles, et ta riigist välja ei müü.

Olen ka kohanud sellist suhtumist a`la- Minu tsikkel jääb ainult Saksamaale. Omaette kutsun neid natsideks. Ja las jäädagi nii. Saagu oma natsismusega siis õnnelikuks.

käskis sulaga tulla.

Ei tea kuidas nüüd on, aga millalgi oli sedasi, et nad pidid väljaspoolt Saksat tulnud suurtematel kui 1000 eur. maksetel oma maksuametis aru andma. Loogiline et sulas.

Siis 2 päeva enne sõitu küsisin, et kas see ja see kellaaeg sobib. Vastus: "Sorry, auto on müüdud"

Noh äri on äri. Mõni suvaline Poolakas või Leedukas oli papirulliga ukse taga ja... läks diiliks. Simpel ju.
Sul vähemalt vedas, et said teada enne teada et pole vaja minna.
Mul on olnud juhus- Sõitsin kuskile üle mägede külla tsikli järele mis oli ka kokku lepitud. Kohale jõudes laiutati käsi- sorry müüsin ära. Siis oli küll tahtmine talle käratada, et üldse ei imeste et sõja kaotasite... lontrussed sellised.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kas keegi ei plaani lähiajal (2-3 nädalat) Müncheni kandist tühja või pooltühja kaubiku või veokaga Tallinna poole kimada? Kohast nimega Konzell upitaks ühe tsikli peale.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas puna »

võid ju kokku lepppida alati ja ettemaksu teha, aga millegipärast ei taheta ettemaksu küll teha

Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 663
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Raki »

Ma tegin 2a tagasi ettemaksuga diili.

Päris täpselt ei mäleta kuidas oli. Kuna ma saksa keelt ei räägi sõnakestki, siis tõenäoliselt kirjutasin ikkagi mobile.de kaudu. Vist tegin paar kõnet ka, et tahan osta, aga järgi tulles alles kuu aja pärast.
Tsikkel masks ~ 4500 EUR. Märtsis kandsin 3k ette ja kuskil mingi kuu aja pärast läks siit foorumist ats30 rattale järgi. Kohapeal maksis ülejäänud 1500 sulas.

Tsikkel, müüja ja vahendaja olid igati ausad.

Eks see põhi mure on, et kui ratta leiad, siis pole keegi sinna minemas ja kui keegi on minemas siis ei leia ratast.

Ettemaksu business suht riskantne muidugi.

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye


mega1
Postitusi: 526
Liitunud: 13 Sept 2004, 19:02
Asukoht: Tallinn.
Tänatud: 1 kord

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas mega1 »

Sakslased tunduvad väga normaalsed

Suzuki TL1000R-----Suzuki GSXR 1000 K3------Aprilia RSV 1000R

eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Ettemaksudest nii palju, et

  • tuleb välja selgitada kelle käes von "Brief / Zulassungsbescheinigung Teil 1" , sest kes hoiab seda näppude vahel on vaieldamatu tsikkli omanik! Lihtsalt, ärge "ostke" iial tsiklit Saksast, kui müüja ei suuda seda paberit ette näidata.

  • kui müüja ei ole Oü ja tegu on FIE formis olevas kaupmehega, siis risk on suhtelised väike, et midagi on mäda - tema vastutab ikka kõik oma varaga.

Saksa müüjad kardavad mingil määral välismaa ostjaid raha-ülekande pärast (ja ostukombed mängivad ka oma tähtsus). Tunnistan ausalt, välismaa-ülekande petmismanöövrid / tegu on vana hirmuga mis tänapäeavast on mõttetu pidada, aga nüüd püüa mingi korralik Saksa pereisa ümberveenda (w)

Aitab ainult sularaha!

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

3ug3n3

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas 3ug3n3 »

Tervitused. Tekkis plaan lennata saksasse kohale, osta tsikkel ära, ning selle seljas tagasi Eestisse kimada. Teab keegi öelda kuidas peab taoliseks transiidiks ratta registreerima saksas?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kuna äsja sai ühe saksast toodud veoka arvelevõtmisega tegeletud,siis just Tallinna kandi inimestele väike soovitus.Nii kui enam vähem midagi käes ja orenteeruv kohale saabumine selge,broneeri registreemis eelne kontroll ja siis ka muud tegevused vastavalt sellele netis ARKi kodukal ära.
https://broneering.mnt.ee/MakeReservation/SelectService
Tallinnas võib selle järjekord olla kohati 1-2 nädalat ja enam.Sama ka Sauel.Hetkel vaadates Tallinnas vabad ajad 21.06 ja siis juba peale jaani.Elavast järjekorrast pole sinna lootuski saada.
Mul oli asjaga eelmine nädal juba nii kiire(tööauto),et käisin Saaremaal seda tegemas.Asja põhjus on lihtne,Rapla on üldse kinni ja mujal on inimesi koondatud,ning ega väiksemad kohad ka igapäev ei tööta.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Lepa
Postitusi: 60
Liitunud: 21 Mär 2015, 12:24
Tsikkel: RnineT

Re: Saksast uut ratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Lepa »

Omal sama küsimus, Saksas vormistatava paberimajanduse kohta. Esindusega on asi vast lihtsam, aga mis paberid peavad olema eraisikult ostes?

Kui kellegil alternatiive pakkuda, toomise osas, võib ka märku anda.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”