Gondlite kiletamine

Siin võid otsida või pakkuda meistrimehe teenust. Küsida soovitusi auto-moto toodetele-teenustele jne. Ning mida kuskilt saab.

Moderaator: Moded


Teema algataja
kriimu

Gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas kriimu »

Terefoorumlased.Viimasel ajal on üha hoogu kogunud autode kiletamine.Tekkis küsimus kas keegi kiletanud ka ratta gondleid [Motobot: õige on "gondleid"] üleni uut värvi?Kui keegi seda teinud siis saan järsku visiooni hinnast ja võibolla ka kontakti.Ei tahaks ratta originaalvärvi ja kleebiseid lõhkuda , kuid samas sooviks ajutist värvimuutust.
Tänan




Ercki
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:54
Tsikkel: XJ700X CBR929RR CRF450R CB919
Asukoht: Tartu

Re: gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas Ercki »

Carbon look on moes, siit foorumis kah "Säga" näiteks vist teeb seda tööd.

Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas Säga »

on tehtud rohkem,kui paar korda... originaal kleepsud jäid alla... täiesti ok tulemus jäi.
kui rahulikult teha, siis teeb neid terve päeva. Hind aga oleneb juba nõudmisest ja töö keerukusest (gondleid on erinevaid)
Hetkel küll väga täpselt arvutada ei viitsi, aga sisetunne ütleb, et sinna €350-400 kusagile kanti...
selgituseks nii palju, et kuna konkreetselt mina kasutan ainult 3M kilesid, millele ma sirge seljaga julgen ka garantiid anda, siis enamus sellest on kile maksumus...

Carboni ja teiste sarnaste puhul võib hinna muidugi ligi 2-ga korrutada....

SYLB
Kasutaja avatar

mix17
Postitusi: 103
Liitunud: 18 Juul 2010, 14:27
Tsikkel: gsxR600 k2,Gsxr600 srad
Asukoht: maalt

Re: gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas mix17 »

Äkki oskad enam vähem hinna klassi öelda kuhu võib arvestad kui tahaks ära katta suzuki gsx600f küljed kilega.Kui ise lihvin alus pinna sirgeks ja sina ainult kiletad koos oma kilega: või jääd ikka oma 300-400euri vahele. Võid oma hinna pakkumise kas ps panna või siia samase kirjutada ka teistele teadmiseks.Pärisd huvitav lahendus tuleb lõppuks.

Kes oskab see teeb,Kes ei oska targutab kõrvalt ja nii loll pole keegi ,et targutada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas Säga »

mix17 kirjutas:

Äkki oskad enam vähem hinna klassi öelda kuhu võib arvestad kui tahaks ära katta suzuki gsx600f küljed kilega.Kui ise lihvin alus pinna sirgeks ja sina ainult kiletad koos oma kilega: või jääd ikka oma 300-400euri vahele. Võid oma hinna pakkumise kas ps panna või siia samase kirjutada ka teistele teadmiseks.Pärisd huvitav lahendus tuleb lõppuks.

Eeltöö peab olema sama kvaliteediga nagu värvimise puhul, sest kile eriti ei peida. hind kõhutunde järgi 75-100... kui nüüd umbes mõõtudega väga lepikusse ei läinud :)
jällegi... oleneb nõudmisest ja kasutatavast kilest.

SYLB
Kasutaja avatar

Snuffit
Postitusi: 271
Liitunud: 02 Veebr 2009, 19:50
Tsikkel: Suzuki GSX1250 FA
Asukoht: Rapla
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Re: gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas Snuffit »

Tere!

Kas neid kilesid saab nö vastavalt soovile välja printida? Mõtlen kujunduse osas, ehk siis värv või pilt või mis iganes?
No mõte oli midagi siia kanti:
Pilt

Kas on teostatav ja umbes kuhu kanti hind võiks jääda juhul kui on :mrgreen:

Tänud! :bsmile:

Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas Säga »

ikka on võimalik.
trüki puhul peab olema muidugi hea ja kvaliteetne pilt ( mingi netilehelt leitud enamalt jaolt ei sobi)
trükitud kile tuleks kindlasti lamineerida, et kaitsta teda kriimustuste eest ja laminaat (kaitsekile) annab ka pildile kõvasti juurde. Efekt on sama, mis lakil värvi peal.
pildi järgi on tegu ikkagi põhim. terve tsikliga. lisaks läheb trükk (oleneb kvaliteedist ca.€ 8 - €30/ m2) + laminaat u. €13/m2...

Eestis on muidugi trükikontoritega suht loterii :) ehk. sellise projekti puhul peab varuma natuke aega, et joosta näidistega ringi ja see kõige korralikum tegija välja selgitada.
Just alles oli ilge kammajaa.... uhest ja samast failist tuleb igast masinast eri tooni jutt välja.

SYLB
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

On olemas selline firma nagu Vipline,kasutan nende teenust juba mõned aastad rekkadele reklaami tegemisel ja ka muude reklaamide puhul.Olen sealt saanud alati konkurentsitult parimaid pakkumisi ja jäänud töö kvliteediga rahule.Kuna Ilmselt tuleb sul seal gondli [Motobot: õige on "gondli"] külgedel kilet-kleepsu venitada,siis peab materjal olema väga hea,et pilt ilus jääks.Hea on muidugi kalleim võimalik.Asuvad nad Sossi mäel ühes tagumises hoones,kui bussika poolt(Odra tn) tuled siis mäest ülesse ja esimesel võimalusel paremale.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Snuffit
Postitusi: 271
Liitunud: 02 Veebr 2009, 19:50
Tsikkel: Suzuki GSX1250 FA
Asukoht: Rapla
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Re: gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas Snuffit »

hmm.. a see siis oleks päris huvitav varjant iseenesest.. sest olen mõelnud siiani värvimisele, aga kilega saaks ägedama tulemuse vast. :mrgreen:
no kui võtta kallim pool hinnast, 30 eur/m2, siis mitu ruutu see tsiklil kokku teeb? Mingi 4-6 vast ikka?
Kust või kuidas neid kvaliteetsemaid pilte saada? Või oskavad nood samad kilemehed ise ka midagi disainida?
Sest konktreetne näidispilt mis ülevalpool minu poolt pandud, on justnimelt netileheküljelt võetud pildiga, mis jah arvatavasti suuremaks venitades nii ilus ei jääks. (togi)

Kasutaja avatar

borx
Postitusi: 2004
Liitunud: 19 Aug 2005, 12:18
Tsikkel: Midnight Star 1900A
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas borx »

on olemas ka koht nimega Ooker Reklaam ja küsima peab Seppa...

kvaliteedi eest võin leebemat sorti mürki võtta ja hinnas saab ka kesktee leida

Alar

K-125 1951; IŽ-350 1949; IŽ-350 1950; IŽ-56 1957; IŽ-56K 1957; IŽ-56 1958; IŽ-56 1959
Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas Säga »

eks tegelikult on mul kah üht-teist pildipangas olemas...(ligi 100 GB eest pilte-logosid-kujunduselemente.)
laias laastus on nii, et mida kvaliteetsem kile, seda kiirem ja korralikum paigaldus. odavama kilega on nikerdamist rohkem. Seal hakkabki see tööaeg
hinda kujundama. Mina isiklikult olen loobunud muude kilede kleepimisest peale 3M-i kilede, sest muudele ma ei julge garantiid anda.
Samuti ka kui keegi midagi minu käest tellib, siis ma seletan ka lahti, et mis kilega on tegu ja miks peaks just sellega tegema. Tavaliselt.. olles ka ise erinevaid hinnapakkumisi küsinud, siis on vastus selline, et a´la kleepimine maksab X raha ... aga sellest, et mis kilega ja palju garantiid on, sellest pole juttugi.
Ma küll ei viita hetkel ühelegi konkreetsele firmale, aga kuus on ikka 4-5 sellist klienti, kes kurdavad, et näe, lasin seal odavama raha eest ära teha ja nüüd servad lipendavad.
Firma aga ei taha sellest midagi kuulda ja väidab, et on autot või mida iganes, valesti pestud ja ise oled süüdi... ei mingit garantiid ega midagi. aga jah..see selleks, ei taha ennast praegu käima tõmmata :D

... Kogu sellest eesti kaadrist rääkides, siis meenub mulle paar aastat tagasi käidud nö. professionaalide kilekoolitus, kus enam-vähem pooltel oleks tulnud kohe kile käest ära võtta ja minema saata. Kuna koolitus oli mõeldud neile, kes saavad auto üleni kiletamisega üksi hakkama... pärast sellelt "kooliautolt" kilede eemaldamist oli aga vaja see auto üle värvida, kuna lõigatud oli kohati ikka plekini välja... sellised mehed-naised meil siis...

SYLB

harimal
Postitusi: 1071
Liitunud: 30 Mai 2007, 12:57
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas harimal »

Kas porilaudu kannatab ka kiletada või hoolitseb ratta alt lendav liiv jmt sodi selle eest, et kile mingi hetk servadest lahti tuleb?
Mõtlen antud juhul nt custom rataste esimesi ja tagumisi metallist porilaudu.

CarbTune karburaatorite sünkronisaator: http://nagi.ee/photos/harimal/7766255/in-set/125775/
ColorTune küttesegu kontrollija: http://nagi.ee/photos/harimal/7776475/in-set/125775/
Kaupo Toom kaupo.toom@gmail.com 50 90 643, 52 20 897
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Re: gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

Sõber sõitis terve eelmise aasta matt mustaks kiletatud drag stariga ringi ja polnd häda kedagist

Loud pipes save lives!!!

Teema algataja
Josephiiine

Re: gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas Josephiiine »

Ma tean ühte "tarkpead", kes lasi oma tsikli 3M carbon film'iga üle käia. Tulemus oli täitsa pimp ja tehtud oli ka kenasti AGA siis paar päeva hiljem arvas too "tarkpea", et kindlasti on vaja see kile veel üle lakkida, et jumala eest see kunagi ei kuluks jne. Tulemus oli hoopis teine - nägi välja nagu väga kehvalt mustaks värvitud ratas- kananaha efekt iga nurga alt. Carboni nägu kadus ka hetkega. No ja nüüd on juba järgmine (või ülejärgmine- ei mäletagi) hooaeg ja see kombinatsioon lakist ja carbon filmist on lisaks ka värvi muutnud- omandanud sellise lillaka varjundi. Teadmiseks siis neile, kes asuvad kiletama 3M carbon filmiga...

Viimati muutis Josephiiine, 11 Mai 2011, 11:44, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar

Burn7
Postitusi: 571
Liitunud: 08 Juun 2005, 23:48

Re: gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas Burn7 »

Tegin oma ratta ise carbon 3M'ga yle. Olen rahul. Hind siis kuskil 100 euri tuuri + enda töötunnid.

Kasutaja avatar

Nitroid
Postitusi: 58
Liitunud: 02 Sept 2006, 11:29
Asukoht: Tartu

Re: gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas Nitroid »

Josephiiine kirjutas:

Ma tean ühte "tarkpead", kes lasi oma tsikli 3M carbon film'iga üle käia. Tulemus oli täitsa pimp ja tehtud oli ka kenasti AGA siis paar päeva hiljem arvas too "tarkpea", et kindlasti on vaja see kile veel üle lakkida, et jumala eest see kunagi ei kuluks jne. Tulemus oli päris kole - nägi välja nagu väga kehvalt mustaks värvitud ratas- kananaha efekt iga nurga alt. Carboni nägu kadus ka hetkega. No ja nüüd on juba järgmine (või ülejärgmine- ei mäletagi) hooaeg ja see kombinatsioon lakist ja carbon filmist on lisaks ka värvi muutnud- omandanud sellise lillaka varjundi. Välja näeb nagu odav hiina-plastmass mänguasi. Teadmiseks siis neile, kes asuvad kiletama 3M carbon filmiga...

Sellise lolli jutu peale võid tagasi kööki võikusid valmistama minna.
Lasin masina üle lakkida eelkõige selle jaoks, et pind oleks siledam ja seda oleks lihtsam puhastada ja muidugi ka kile struktuuri säilitamise jaoks. Minu jaoks on kile lakkimise tulemus igati ilus ja kuna sa kanadega nii hästi kursis oled, siis "sinu" jaoks võib see tõesti kananahka meenutada, normaalsete inimeste jaoks pigem maonahka. Lillakas varjund on ka pigem "sinu" silmis.
Lõppkokkuvõtteks tahaksin öelda, et ärge uskuge eide möla. Täiesti soovitan kile laki alla panna: kõvasti lihtsam puhastada, maonaha efekt, lakk kaitseb väliste mõjutuste eest ja vajadusel saab kriibitud pinna üle poleerida.

Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

Selliselt kontaktilt saab ka abi: Andres 5151250
või andres@prindikoda.ee

väinz

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

oldmaniac
Postitusi: 527
Liitunud: 30 Mär 2009, 21:37
Tsikkel: ZX-10R
Asukoht: Paar meetrit Tallinnast
Kontakt:

Re: gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas oldmaniac »

XL1000 kirjutas:

On olemas selline firma nagu Vipline...

Ma käisin nende tegelaste juures ära. Muidu igati toredad inimesed, aga selle raha eest, mida nad ühe pika triibu ja mõne logo eest küsisid on põhimõtteliselt selline, millega peaks juba mõne odavama ratta kätte saama. :)

Seega pole mõtet usaldada referentsi, kel on vaid 2 postitust. :?

Ae Säga, pane mind oma tööde järjekorda. :)

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas sepp »

peale säga ei ole tallinnas tsiklite kiletajaid!

Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: Gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas korke »

Või Eestis :mrgreen:

sepp kirjutas:

peale säga ei ole tallinnas tsiklite kiletajaid!

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.


Teema algataja
brotha

Re: gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas brotha »

Säga kirjutas:

on tehtud rohkem,kui paar korda... originaal kleepsud jäid alla... täiesti ok tulemus jäi.
kui rahulikult teha, siis teeb neid terve päeva. Hind aga oleneb juba nõudmisest ja töö keerukusest (gondleid on erinevaid)
Hetkel küll väga täpselt arvutada ei viitsi, aga sisetunne ütleb, et sinna €350-400 kusagile kanti...
selgituseks nii palju, et kuna konkreetselt mina kasutan ainult 3M kilesid, millele ma sirge seljaga julgen ka garantiid anda, siis enamus sellest on kile maksumus...

Carboni ja teiste sarnaste puhul võib hinna muidugi ligi 2-ga korrutada....

tere oleks küsimus ja kiiver on võimalik üle kiletada, ja kui palju maksaks kui kile oleks sinu poolt, lihtsalt asi selles et mul naine tahab sellist kiivrit mida poes pole ;)

Kasutaja avatar

jaanipoiss
Postitusi: 65
Liitunud: 25 Nov 2008, 12:55
Tsikkel: Buell CityX
Asukoht: Tallinn, Tondi

Re: Gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas jaanipoiss »

Kas ma eksin, aga keegi tegi eestis vist ka sellist katmist?:

Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

Ei mõika üldse kuidas asi käib.

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas Kirs »

jaanipoiss kirjutas:

Kas ma eksin, aga keegi tegi eestis vist ka sellist katmist?:

Kas enam tegutseb ei tea: http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=1&t=45258
E-bay pakub ka neid WTP(water transfer printing) nn kitte.
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4 ... Categories

SERTÃO

alambe
Postitusi: 222
Liitunud: 11 Mai 2005, 19:31
Tsikkel: Kawasaki Z750
Asukoht: Tallinn

Re: Gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas alambe »

Oli endal ka kunagi auto üleni kiletatud (katus ja peeglid Carbon ja muu autost metallik tooniga kilega)
Lisaks ka tsikli osad jupid carboniga. Sai proovitükk-töö värvitöökojas tehtud ka carbon+lakk ja ka meil oli tulemus see , et carboni struktuur pea ,et kadus täielikult, seega mina omast kogemusest ei soovita seda 3M carbonkile lakkida, puhastamisega polnud mingeid probleeme ilma lakita ja ei kulunud ega määrdunud ta ka seni kuni mul auto peal oli.


Begemot
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Dets 2008, 11:37
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas Begemot »

Kas keegi tegeleb sellega Tartus ,viljandis või pärnus.

Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.

lysty
Postitusi: 148
Liitunud: 21 Apr 2004, 21:59
Tsikkel: Yamaha FZS1000
Asukoht: Eestimaa.Saku
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas lysty »

Vesiprindiga tegeleb kui seda mõtlesid, http://www.hydrograafika.ee/uus/teenused/
https://www.facebook.com/vesiprint/

Parimat.

Kui teed,siis ära karda.Kui kardad,siis ära tee!
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas ranel »

Eelmine aasta küsisin Maamessil kiletamise hinda. Pakuti 500-600 eur vist oli koos materjalidega täisgondlis rattale. Tsiklit pidavat olema igavest vastik kiletada.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ma küsiks ikka Säga käest, see mees on konkreetselt ronge ja maju ka kiletanud :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

jarkuu
Postitusi: 81
Liitunud: 25 Mär 2018, 16:48
Tsikkel: S1000RR
Tänatud: 1 kord

Re: Gondlite kiletamine

Lugemata postitus Postitas jarkuu »

2 aastat on viimasest postitusest möödas.
On kellegil kogemusi ja oskab soovitada Tallinna kandis kiletajat ?

Yamaha R6(2005)-Yamaha xj600s(1994)-Bmw s1000rr(2014)-Yamaha xj 550 Cafe racer(1981)-Harley-Davidson Dyna Switchback(2013)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”