YAMAHA XV920K

Anna vargusest teada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
N
Postitusi: 258
Liitunud: 08 Mär 2004, 20:03
Asukoht: Mähe

YAMAHA XV920K

Lugemata postitus Postitas N »

Krt, selliseid uudiseid hakkab liiga tihti tulema.

Seekord siis YAMAHA XV920K



Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas Tarts »

Paned äkki lisa infot ja pildi kah siia. Puhtalt sportlikust huvist otsin neid rattarotte ja iga nupuke oleks abiks.

_____________________________
elan lootuses mõni rattarott sabapidi pihku saada

Külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

krt need kabjad tlex k2tte saada ja k2eluud 2ra murda ega siis nii pea enam tsikli kallale ei l2he
Kasutaja avatar

Teema algataja
N
Postitusi: 258
Liitunud: 08 Mär 2004, 20:03
Asukoht: Mähe

Lugemata postitus Postitas N »

[quote="Tarts"]Paned äkki lisa infot ja pildi kah siia. Puhtalt sportlikust huvist otsin neid rattarotte ja iga nupuke oleks abiks.

Kahjuks ei oska ise rohkem infot anda. Lihtsalt hommikul boss kysis, et kas mu ratas on ikke alles. Ta oli raadiost kuuld et yks jälle varastati. Ratta margi otsisin poltsei kodulehelt huvi pärast, kuna selline asi ajab mul s..tta keema.

gangsta
Postitusi: 767
Liitunud: 10 Nov 2003, 17:30
Asukoht: Tallinn/Gsx-750R K1

Lugemata postitus Postitas gangsta »

oodake veel nende maha löömisega maa veel külmund ei saa maha matta aga suvel neile tina anda :twisted:

pohhui pole ve?

Mul on savi

Lugemata postitus Postitas pohhui pole ve? »

Te siin suhtute mootorratta vargusesse nagu ma ei tea mis ime asja. Varastatakse autosid , varastatakse makke, ja tsikleid varastatakse ka...big deal!

Tsiklit tuleb hoida lukus, signa ka peale panna,, siis juba nii kiirelt enam ei varastata...no ja kuskil mustaka garaazhis on ikka täitsa mõttetu tsiklit hoida. ja ülelüldse kirjutate siin ähvardusi, et oioi murran käed ära tüübil nkui kätte saan...ma ütlen, et sitta sa murrad. Need on vaid sõnad. Kui oled kõva mees seda ütlema siis mine ja ka tee seda ...mitte ära loobi sõnu.
Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

usu mind, on ka lukus ja signaga ja ketis ratas garaazist ära varastatud.
Vahest sõidan ja teen asju.

Martään
Postitusi: 323
Liitunud: 01 Okt 2003, 18:58
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Martään »

Kui keegi mõne minu asja järgi omad pikad näpud sirutab siis ta on ära teeninud kõik mis on minu poolt tulemas. Keegi ei käse ju varastada.

Ja seda enam ei tohiks foorumis ähvardada mis kõik ära teeks kui varga kätte saad, need ei ole teod millega tasuks hoobelda.

Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Mul on savi

Lugemata postitus Postitas Tarts »

pohhui pole ve? kirjutas:
Te siin suhtute mootorratta vargusesse nagu ma ei tea mis ime asja. Varastatakse autosid , varastatakse makke, ja tsikleid varastatakse ka...big deal!

Tsiklit tuleb hoida lukus, signa ka peale panna,, siis juba nii kiirelt enam ei varastata...no ja kuskil mustaka garaazhis on ikka täitsa mõttetu tsiklit hoida. ja ülelüldse kirjutate siin ähvardusi, et oioi murran käed ära tüübil nkui kätte saan...ma ütlen, et sitta sa murrad. Need on vaid sõnad. Kui oled kõva mees seda ütlema siis mine ja ka tee seda ...mitte ära loobi sõnu.
Ole, külaline, täitsa mees ja viska mulle privasse oma kontakt. Vestleme silmast silma.
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Tarts räägib täitsa õieti.Sa võiksid ennast mitte varjata seal "külalise" taga :evil: :!: :!:
ja ma arvan, et kui sul kasvõi kulunud sokk rotti lastakse, ajab see sul pasa keema...asi on ikkagi põhimõttes...ja tsikkliga on lood veel õrnemad.
nii et mõtle enne kui kirjutad midagi ( sa vist pole tsikklisõber, kallis külaline :!: )
Challenge the Adventure.Ride The World

GPX 600 R

Lugemata postitus Postitas GPX 600 R »

Pehmelt üteldes jah veidi rumal suhtumine Sul asjasse....
Mine kirjuta kuskil rate.ee- s, Delfi noortekas või mujal selliseid kommentaare, ära siia risustama kipu.
Siin ikka juba täismehed/ naised liiguvad, Sa aga tundud veel pooletoobine olevat :lol:
Suletud

Mine “Varastatud mootorrattad/ Stolen motorcycles”