Mootorrattur põgenes sündmuskohalt!

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

[quote="korke"]Vähemalt me oskame sõita ....erinevalt mõndadest ;)

[quote="anticrist"]...fakt on see, et biked on hulikanid! on muidugi erandeid aga enamus selle riistaga sõitjad on rullnokad. siis seal ei olegi midagi head loota.


Ei usu, et k6ik baigimehed oleks huligaanid, mul t88 juures yks baigimees, kes pole yldse huligaan, iga 6htu on kell 5 kodus naise juures, laup4eval on lastega loomaaias ja kui minu s6itmist n4gi, siis ytles, et hoopis mina pidin huligaan olema (en500)
Tegelt tahtsin ytelda, et see huligaani jutt on tingitud sellest, et mis seal salata, baigid on juba kord sportlikumad kui cruiserid. kes viitsib m6elda, see m6elgu selle ytluse peale: Miks koer mune lakub? Sest, et ta saab...
Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

Üldiselt ässitaja pole aga(verd tahaks küll näha) kui muidu ei saa siis tuleb asjad ikka kätega selgeks rääkida.... Öelge aeg ja koht, ning publiku vähesuse üle vist kurta ei saa!
Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

anarhismikaplan
Postitusi: 147
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:29
Asukoht: tartu

Lugemata postitus Postitas anarhismikaplan »

Minu meelest pole vahet, millega sõita ja kui juhtuks, et mõni kroom või bike või mida iganes, minu autole kriimu tõmbab siis annaks ikka pasunasse küll, vähemasti virtuaalselt, hoolimata sellest et olen ise ka igapäevane tsiklil kulgeja ja samamoodi olen nõus langema autoomanike needuse alla, kui ma ise kellegil peegli oma ridade vahel aelemisega maha sõidan.

Teema algataja
õunapunn

Lugemata postitus Postitas õunapunn »

No kuulge inimesed.Lõpetage see teine teise materdamine!
Mina sõidan nii nimetatud klassikuga(VX) ja peaks mõlemalt poolt saama või.Ei ole ma ju bike ega kroom kah mitte? :oops: Aga teemast .Arg inimene oli see tsiklimees.Julged teha,julge tunnistada.Ja kui ridade vahel nii hirmsasti sõita tahad,aga hästi ei oska,siis harjuta aeglast veeremist mööda kindlat joont
Kasutaja avatar

anticrist
Postitusi: 74
Liitunud: 28 Sept 2005, 17:58
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas anticrist »

: Miks koer mune lakub? Sest, et ta saab...[/quote]

mis siin tõesti ikka vaielda, maitse asi! kes mida kaifib. kes speedi kes powerit! kui tahate mõelda nagu koer, siis palun! inimene mõtleb ;saan aga ei taha! :lol:
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

korke kirjutas:
Vähemalt me oskame sõita ....erinevalt mõndadest ;)
:shock: whoa, look who's talking..
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Lugemata postitus Postitas piiks »

anticrist kirjutas:
...fakt on see, et biked on hulikanid! on muidugi erandeid aga enamus selle riistaga sõitjad on rullnokad. siis seal ei olegi midagi head loota.


...ehk läheb mööda?!
See läks nüüd küll isiklikuks.
1. minu bike ei ole hulikaan :!:
2. mina ei ole rullnokk. mul pole kunagi olnud bemmi ja nokamütsi kannan haruharva.

... ja mööda lähen ma küll.
Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

No kuna see selline lahe fleimiteema juba on siis: mis rullnokluse näitaja see bemm on?? Need kes omanud on reeglina seda pigem heaks autoks peavad..
Imho bmw on ehtne "love it, or hate it" auto.
Minuarust eile oli rullnokk pirital nissan sunniku roolis, kes suutis endaga koos 6 inimest haiglasse saata.
Seega öelda tahan seda et rullnoklus ei ole automargist kinni.

ja anticrist: bike kindlasti ei ole hulikan, vahel on lihtsalt juht huligaan võibolla.. :P
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.

Teema algataja
effekt

Lugemata postitus Postitas effekt »

ma olen siis kõige hullem "hulikan"! kuna kui ei taha bussidega mööda linna sõita ja venida ka ei viitsi siis võtan oma kaherattalise (jalgratas) ja sõidan sellega. samas on ka sellega juhtunud seda, et auto on ette keeranud ja olen küljelt sisse lajatanud. ma arvan ka, et kui sõitsid otsa siis jää seisma ja vaata kahjud üle, mitte ära kihuta minema..... sama kehtib nii autode kui mootorrataste kohta.
Kasutaja avatar

No_name
Postitusi: 211
Liitunud: 19 Apr 2005, 20:31
Tsikkel: Varsti tuleb..

Lugemata postitus Postitas No_name »

Klemmil polnud arvatavasti lube ning ei olnud kaines olekus. Kartis, et asi läheb politseisse ja tegi sääred.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”