Autoridade vahel sõitmine

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


Teema algataja
SL

Autoridade vahel sõitmine

Lugemata postitus Postitas SL »

Ausalt ei viitsinud väga kaua otsida, kuid vähemalt hiljuti otseselt sellist teemat ma ei leidnud.

Ühesõnaga: täna mul selline kogemus. Oli ca lõuna-ajal oma Speedmasteriga linnavahel ning suundusin rahulikult Luisest alla Mustamäe poole ning jäin peatuma Prantsuse Lütseumi ees punasega peatunud autode rea (nii ca 5-6 autot) taga. Aega oli mul küll ei hakanud vahelt minema, kuna esiteks, nagu öeldud aega küll, teiseks polnud ridade vahe väga lai ning kolmandaks ma tavaliselt ühe valgusfoori tsüklipärast ei hakkagi vahele minema. Kui 2 või enam tsüklit, siis on hea rahulik vahelt ette poole sõita. Kuid siis. Tagant tuiskas üks baik ma konkreetselt arvan, et ca 80-100ga suht kitsa autoderivi vahelt läbi. Ma hoian pidevalt silma peeglis, kuid ta tuli nii kiirelt, et mina ei märganud. Nüüd küsimus lugupeetud foorumlastele: kas seda saab pidada adekvaatseks käitumiseks??? Mis oleks olnud siis, kui ma ise oleksin ümber mõelnud ja otsustanud siiski autode vahele keerata, et rahulikult jooneni minna (kui näiteks ootamine oleks väga pikaks veninud). Garanteeritud, et see vend oleks mulle tagant sisse sõitnud. Uudis oleks olnud - kaks mootorratturit põrkasid kokku mõlemad, sandid. Autojuhid oleksid uudist lugenud ja irvitanud - paras neile haigetele vendadele, kes mõtlemata kihutavad. Mis oleks, kui autode rea vahelt oleks paar koolilast välja astunud (olukord oli ju kooli ligiduses).

Ma arvan, et selline käitumine teeb kõikide mootor-ratturite elu raskemaks - autojuhid vihkavad meid järjest rohkem (ja mõned idioodid keeravad eksra ette). Ohtlikkusest rääkimata.

Mina kutsun üles, siiski mõistlikult ja piisavalt aeglaselt ridade vahel sõitma, kelle kuradile sa niimoodi oma edevust demonstreerid. Mine ja sõida Velt või mõni muu mees endale seljataha, võistlusi peaks ju toimuma pidevalt.
Mis teie arvate?


Kasutaja avatar

pritsu
Postitusi: 854
Liitunud: 15 Mai 2005, 00:22
Tsikkel: TDM 850
Asukoht: mets, karjäär
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas pritsu »

Mis siin arvata on? Igale lollile oma lõbu. Selge see, et liikluses pead silmad lahti hoidma ja alati valmis olla teiste liiklejate ootamatuteks manöövriteks.
Õigekirjaoskus massidesse!
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

Kui ta juba oskab sellisel kiirusel sõita ridade vahel siis ta oskab ka pidurdada :)
Kui sina oleksid mõelnud ikkagi minna ridade vahele ja vahetada oma trajektoori siis viska oma silm ka peeglisse ....kui ohutu siis muuda trajektoor ja roni ka autode vahele =)

Ja mida krdi't sa halad üldse....kadedus lõi pähe ? Et, tema oskab ja sina ei oska :D ? :twisted:

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

ma ei pea ka õigeks seisvate autode vahel kihutamist. arusaadav, et enamus meist on punasega "essaks" roninud. Kuid igat asja tuleb mõistusega teha. ka ettetrügimine tuleks viisakalt ära teha, ilma kedagi ärritamata.
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Autoridade vahel sõitmine

Lugemata postitus Postitas sepp »

SL kirjutas:
Mis oleks olnud siis, kui ma ise oleksin ümber mõelnud ja otsustanud siiski autode vahele keerata.
mis sa arvad, et suunatuli on sul moepärast v ??? :wack:

Teema algataja
SL

Lugemata postitus Postitas SL »

korke kirjutas:
Ja mida krdi't sa halad üldse....kadedus lõi pähe ? Et, tema oskab ja sina ei oska :D ? :twisted:
... ja hakkab peale. Krt, kas küsimus on oskamises või? Ma arvan, et kirjeldet manöövriga saab siit foorumist igaüks hakkama. Küsimus on hoopis muus (no kui ei jõua kohale milles, siis mis parata).
Kasutaja avatar

Fredy.ee
Postitusi: 273
Liitunud: 28 Mär 2004, 22:41
Asukoht: EESTI
Kontakt:

Re: Autoridade vahel sõitmine

Lugemata postitus Postitas Fredy.ee »

sepp kirjutas:
SL kirjutas:
Mis oleks olnud siis, kui ma ise oleksin ümber mõelnud ja otsustanud siiski autode vahele keerata.
mis sa arvad, et suunatuli on sul moepärast v ??? :wack:
Krt suunda näitad siis kui sa ümber reastud, mis suunda sa näitad autode vahele keerates????????
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

korke kirjutas:
Et, tema oskab ja sina ei oska :D ? :twisted:
Mis kuradi oskuseks saab lugeda seda, et püsid püsti aga mõhkugi aru ei saa, et mitte keegi kurat ei jõua sind märgata peeglis? Laks käib, siis on hala taevani, et autojuhid keeravad ette, bla, bla, bla.....
Ei saa ju eeldada, et kogu ülejäänud inimkond tänaval olles ainult selle peale mõtlebki, et luuavarrest võib pauk tulla või üle lendava lennuki küljest metallikamakas pähe lajatada, või mitte kuskilt keegi uksest sisse sõita.
Mis siis kui ma ei tahagi kuskile oma autoga manööverdada, vaid teen ukse lahti, et punase ajal ruttu just katki läinud kojameest kinnituse otsa tagasi kohendada? Näitan enne ukse avamist suunda või :wack:
Viimati muutis spinna, 05 Mai 2006, 16:38, muudetud 1 kord kokku.
Suzuki GSX 750 Inazuma

Teema algataja
kanapask ja mesi

Re: Autoridade vahel sõitmine

Lugemata postitus Postitas kanapask ja mesi »

"Mina kutsun üles, siiski mõistlikult ja piisavalt aeglaselt ridade vahel sõitma ..."

Ridade vahel ei sõideta üldse ! Kõigil on kiire. Mõni trabant mahuks kah ridade vahel ukeredama. Mõtlen alati neid ridade vahel sõelujaid ja ettepoole nihverdavaid tegelasi vaadates et ikka till on väike mõnel mehel. Väikse noksiga mehi üldiselt loodus ei salli ja oma laksu saatvad nad kätte nagunii.
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

Võtame asja kergemat moodi...ja hea näide on praegu olemas. Palju on kukkunud superbike vendi kes kihutavad ning jälgivad silmad punnis teed ? VÄHE !!!...palju on õnnetusse sattunud padjaklubi liikmeid kes nokivad nina sõidu ajal ...vaatavad taevasse ning lehvitavad bussipeatuses olevatele inimestele ...jne. PIISAVALT.
Ja siit hea näide on kuidas üks padjakas ei suutnud märgata lähenevat tsiklit. Peeglid on selleks ,et vaadata taha aga mitte enda naerutust jõllitada sealt.
spinna kirjutas:
korke kirjutas:
Et, tema oskab ja sina ei oska :D ? :twisted:
Mis kuradi oskuseks saab lugeda seda, et püsid püsti aga mõhkugi aru ei saa, et mitte keegi kurat ei jõua sind märgata peeglis? Laks käib, siis on hala taevani, et autojuhid keeravad ette, bla, bla, bla.....
Ei saa ju eeldada, et kogu ülejäänud inimkond tänaval olles ainult selle peale mõtlebki, et luuavarrest võib pauk tulla või üle lendava lennuki küljest metallikamakas pähe lajatada, või mitte kuskilt keegi uksest sisse sõita.
Mis siis kui ma ei tahagi kuskile oma autoga manööverdada, vaid teen ukse lahti, et punase ajal ruttu just katki läinud kojameest kinnituse otsa tagasi kohendada?

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

kle kanapask, sa said juba enda laksu kätte, et nii kibe jutt?
ütle mulle, miks ma ei või sujuvalt ette liikuda, kui mul selleks võimalus on? seadus on üks asi, teine asi on kirjutamata reeglid ja viisakus. mind ei häiri liikluses keegi, kes mind ei häiri ;) nõme lause tuli, kuid miks peaks ma kadedusest vihane olema, kui keegi must paremini liigub?
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Võtame asja kergemat moodi..
Mina võtsin asja pisut raskemat moodi ja tegin 80-date alguses Jawaga avarii, kus ka inimene viga sai. Ühest õppetunnist on tänaseni piisanud, et mitte enam liiklusõnnetustesse sattuda ei oma, ega ka mitte kellegi teise süül.

Milleks võtta asju raskemalt?

PS. Mind ei häiri ridade vahel ette hiilijad. Laseks hea meelega läbi. Aga no rumalus ajab küll sapi keema.... Ja ridade vahelt läbi lendamine on kahtlemata äärmiselt rumal tegu.
Viimati muutis spinna, 05 Mai 2006, 16:52, muudetud 1 kord kokku.
Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

Rennes
Postitusi: 894
Liitunud: 07 Juul 2003, 10:44
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rennes »

Korke (kukkumatu superbike jumal) Tahad sa pikemalt rääkida neist meestest kes ei kuku?

Ma pooldan ka pigem ettevaatlikult edasi jõudmist ridade vahel, kui tingimused seda võimaldavad. Tuima näoga ummikus passides poleks mötet tsiklit omadagi. (jah, kohe lähen möödan oma tilli ära, hästi väike on, ma tean)
Kihutada ridade vahel ... noh, kätt ette ei pane kellelegi. See jutt tekitab neis härrades ainult trotsi, kes niigi arvavad, et alla 200 km/h jäävad molekulid nende kehas seisma :)
Viimati muutis Rennes, 05 Mai 2006, 16:55, muudetud 1 kord kokku.
Rennes aka Pröksuga Mülka

Teema algataja
QNN

Lugemata postitus Postitas QNN »

Ridade vahel ei sõideta üldse ! Kõigil on kiire. Mõni trabant mahuks kah ridade vahel ukeredama. Mõtlen alati neid ridade vahel sõelujaid ja ettepoole nihverdavaid tegelasi vaadates et ikka till on väike mõnel mehel. Väikse noksiga mehi üldiselt loodus ei salli ja oma laksu saatvad nad kätte nagunii.


Et siis selline tagasihoidlik küsimus, et miks ei võiks siis rattur ridade vahel esimeseks end sõita, kui ta sekundiga sealt ka kadunud on?? Reeglid reegliteks, ma arvan, et me kõik oleme piisavalt inimesed et saada aru, mis maalt on tegemist idiootsusega ja millal ei ohusta selline käitumine kedagi ja ristmiku läbilaskevõimet ka oluliselt suurendab.

Tunnistan, et ma küll end tagasi ei hoia, ku ma sealt PROBLEEMIVABALT läbi mahun ja minu siiras lugupidamine juhtidele, kes nähes eemalt ratturit tulemas talle veel mõned lisasentimeertid ruumi teevad (w)

Kurat võtaks liiklus on ju tegelikult lihtne ja prooviks ikka normaalseteks jääda... :wink:
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Autoridade vahel sõitmine

Lugemata postitus Postitas sepp »

Bueller kirjutas:
sepp kirjutas:
SL kirjutas:
Mis oleks olnud siis, kui ma ise oleksin ümber mõelnud ja otsustanud siiski autode vahele keerata.
mis sa arvad, et suunatuli on sul moepärast v ??? :wack:
Krt suunda näitad siis kui sa ümber reastud, mis suunda sa näitad autode vahele keerates????????
eeldasin et ta ei mahu oma ritta ära kui ta mõtlex kahh yhel hetkel ikka, et lähex sõidax ette.. blaablaablaaa jne

Teema algataja
SL

Lugemata postitus Postitas SL »

OK, korke, sinuga ma enam ei vaidle. Loodan, et püsid sadulas sügiseni. Rõõm näha, et on ka teistsuguseid arvamusi.

PS. Idiootidel olla selline komme, et vaidlustes nad kõigepealt tõmbavad sind alla oma levelile ning siis löövad kogemusega (inglise keeles kõlab paremini).

Teema algataja
kanapask ja mesi

Lugemata postitus Postitas kanapask ja mesi »

Piipz kirjutas:
kle kanapask, sa said juba enda laksu kätte, et nii kibe jutt?
ütle mulle, miks ma ei või sujuvalt ette liikuda, kui mul selleks võimalus on? seadus on üks asi, teine asi on kirjutamata reeglid ja viisakus. mind ei häiri liikluses keegi, kes mind ei häiri ;) nõme lause tuli, kuid miks peaks ma kadedusest vihane olema, kui keegi must paremini liigub?
Ettepoole ronimine on põhimõtteline küsimus ja peegeldab sinu väärtushinnanguid. Sama põhimõte, et sulge lahkkudes uks. Ma ei ole laksu kätte saanud, sest ei sõida kunagi ridade vahel ega roni punasega ette, sest see meenutab mulle kasvõi tiblasi kes ronivad sulle kaupluses selga, nõuka ajal ette. Mulle on see lihtsalt vastik. Ma ootan oma korda ja ei pea end teistest paremaks, kuigi minu masin võib olla ilusam, kiirem ja karvasem. Vaatan põlgusega neid ronijaid.
Kasutaja avatar

Fredy.ee
Postitusi: 273
Liitunud: 28 Mär 2004, 22:41
Asukoht: EESTI
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Fredy.ee »

Pole mõtet minna nii õhku täis et Bike vennad kunagi ei kuku. Kukuvad ja mitte vähe aga tihtipeale see esimene kukkumine jääb neile ka viimaseks, sest isegi arstid ei suuda enam siis inimest kokku lappida mutrite-poltidega.
Kukuvad isegi nii kõvad mehed nagu Rossi ja Craig Jones.
Keegi pole meist surematu, ega eksimatu, piisab pisikesest ajast ja oled maoli maas, savi mis rattaga sõidad ja kui suure mootoriga.
Ridade vahel sõidus pole midagi halba kui seda teha rahulikult ja ilma kedagi ohustamata - teen seda ise ka bikede ja customitega aga mõistliku kiirusega ja ainult juhul kui seal on piisavalt palju ruumi ja otseselt kedagi ei ohusta.
Korke - sa peaksid väga hästi teadma et bikega oskab iga üks sõita kiiresti aga neid tegelasi kes reaalselt oma ratast kontrollivad igas asendis ja olukorras on tegelikult väga vähe.
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

Rennes : Ma olen kukkunud ja kukun kindlasti veel ! Ega ennem ei õppi kui käna käind oled. Ja õnneks on mul upsakad olnud sellistes kohtades kus ei ohustanud mitte kellegi elu kui ise enda oma ainult :)

Bueller : Jah nii on ...väga vähe vendi on kes oskavad tsiklist taltsutada igas asendis...Mina see pole ! Seega olen seal julge kus võin olla kindel endas 100%.

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.


Teema algataja
SL

Lugemata postitus Postitas SL »

korke kirjutas:
Rennes : Ma olen kukkunud ja kukun kindlasti veel ! Ega ennem ei õppi kui käna käind oled. Ja õnneks on mul upsakad olnud sellistes kohtades kus ei ohustanud mitte kellegi elu kui ise enda oma ainult :)

Bueller : Jah nii on ...väga vähe vendi on kes oskavad tsiklist taltsutada igas asendis...Mina see pole ! Seega olen seal julge kus võin olla kindel endas 100%.
Lõpuks ka mõistlik sõnavõtt. 100% nõus.
Kasutaja avatar

remy
Postitusi: 350
Liitunud: 07 Juul 2004, 00:56
Asukoht: Reval/Kristiine

Lugemata postitus Postitas remy »

nõme on see, et need vennad kes vales kohas kihutavad tõmbavad kõikide ratturite peale autojuhtide viha. Ise mõtlesin, et miks mõned autojuhid nii vaenulikud on... kuid no tõesti sellise vingaaliga sinust 5-10cm kauguselt mööda kihutav kõva mürinat tegev mootorratas ehmatab ikka päris tugevalt ära. Oled sa siis jalgratta, mootorratta või autoga. Ja peeglisse ei vaata sa ju iga 5 sekungi tagant!!!

Et tõmmakekohati veidi tagasi ja ärge igalpool ikka näidake kui äge ratas sul perse all on.

Sõidan ise ka ridade vahel kuid kiirus on selline, et kui mõni ette keerab või ukse lahti teeb siis saan pidama... 100km/h ei saa ükski "supermees" pidama. Ja siis pärast autojuht süüdi jälle ja ratturite maine ühiku võrra madalam.
Kasutaja avatar

uhh
Postitusi: 106
Liitunud: 08 Veebr 2005, 23:06
Tsikkel: Roadsmith HDST HD™ Trike
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas uhh »

Ettepoole ronimine on põhimõtteline küsimus ja peegeldab sinu väärtushinnanguid.
Peab tõdema,et jällegi jõuame välja liiklusviisakuseni ja endast ning teistest lugupidamiseni (mis on ju sama).
Igasugune vägisi pressimine ja hooga mööda sõitmine ei aita ju kiiremini kohale jõuda. Näide: Eileõhtuses ummikus Pärnu maanteel eelistasin teha vasakpöörde väiksemasse ja vähemkoormatud tänavasse, selle asemel, et pool tundi ummikus oma järjekorda oodata, või mööda telgjoont autode vahel sõita. Vastassuunas seisid autod praktiliselt paigal ja kuna ratas mahtus sealt vahelt ilusti läbi, pöörasingi magistraalilt ära. Selle peale hakkas autojuht, kelle eest möödusin, signaali andma ja koledaid nägusid tegema, et kuidas nii võib!?!
Ei old ta vist midagi kuuld sellest, et ristmikule välja ei sõideta, kui oled sunnitud seal peatuma ja teisi takistama.
Tsiklimehed on ju s*taks nahaalsed ja vastikud :wink: ja seetõttu saavadki kiiremini edasi :lol:

Teema algataja
Tamps

Lugemata postitus Postitas Tamps »

Soitsin eile tipptunni ajal labi LA. Nagu Tln-Tartu distants, aimult liilustihedus on vorreldamatult suurem.
Freeway ummikutes on tavaline, et koik ratturid (loomulikult ka politseitsiklid) soidavad autodest Nx kiiremini ridade vahel mooda. Peeglist ratturit margates teevad autod uldjuhul ruumi. Vaike viibe tanuks ja soit laheb edasi.
Ei mingit tilli mootmist ja p*** kummaltki poolt...

Teema algataja
kanapask ja mesi

Lugemata postitus Postitas kanapask ja mesi »

Mnjah, komme vaadates jääb ikka domineerima ratturite seisukoht, et vaikselt ja sujuvalt siiski võib siiberdada ridade vahel ja teha mahasõite selleks mitte ettenähtud kohtades. Misseals siis ikka, nii te kujundate mootoratturi kuvandit. Vaadake et pärast siis nuttu pole.
Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bash »

kanapask ja mesi kirjutas:
Mnjah, komme vaadates jääb ikka domineerima ratturite seisukoht, et vaikselt ja sujuvalt siiski võib siiberdada ridade vahel ja teha mahasõite selleks mitte ettenähtud kohtades. Misseals siis ikka, nii te kujundate mootoratturi kuvandit. Vaadake et pärast siis nuttu pole.
Pigem on see ainult eestlastest autojuhtide silmes. Miks näiteks Itaalias kellegi arust mööda sõitmine ebaviisakas pole ? See eestlase kadeduse vimm tuleb jällegi mängu. Eestlane on siis ka kade kui mingi koer peaks näiteks autode ridade vahelt mööda jooksma: "Näe, raisk jõuab kiiremini, krt ta peab ka ikka oma järjekorda ootama"
Just enjoy ... nothing less, nothing more
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Ärge vinguge ra**k!

sõitke, sõitke ohtulult, viisakalt AGA ÄRGE mölisege pidevalt.

Iga hooaja alguses on migni siuke kammajaa ja hala!
Kasutaja avatar

Kameeleon
Postitusi: 572
Liitunud: 06 Dets 2003, 14:30
Asukoht: Siin. Ratas- kah siin

Lugemata postitus Postitas Kameeleon »

Tegelikult on jumala savi kas me sõidame ridade vahel või mitte. On autojuhid kes annavad mootorratturile teed ja on autojuhid kes annavad mootorratturile suhu. Kui keegi tahab rääkida kultuursest liiklemisest ning mainekujundamisest siis selle tulemusi näevad meie lapsed.

Seni sõitke kuidas tahate.
Timex käekellad Bikeri raffale hea hinnaga
Kontakt: www.watches.ee
kari@jewelry.ee
Kasutaja avatar

ping
Postitusi: 1229
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:45
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas ping »

Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

bash kirjutas:
See eestlase kadeduse vimm
Seda ta on jah. Eks see siis on ka omakorda veel üks põhjus, miks sealt ridade vahelt tuleks läbi minna ridades seisjaid respekteerides. Ohuolukordade tekitamine sellises situatsioonis ei ole sugugi praeguse vastuseisu tulle õli valamine, see on pigem püssirohu tünni alla lõkke tegemine. Kui soovime, et meid idiootideks ja rullnokkadeks ei tembeldata, siis tuleb ka enda eeliseid liikluses kasutada aupaklikkusega nende vastu, kel neid eeliseid sugugi ei ole. Kuidas ise metsa hõikad, nii sealt ka vastu kajab. See on nii ära tõestatud fakt, et sellest on lausa vanasõna vormitud.
Huvitav, miks Kuivastus või Virtsus mottorrattureid ei põlata? Seal on ju tsiklimehe eelis tundidega mõõdetav, mitte minutitega nagu kuskil fooride taga? Ikka sellepärast, et hoolimata väljaspool igasugust järjekorda laevale sõitmisest ei õnnestu seal teistele ootajatele hinge sülitada ning lõppkokkuvõtteks on kõik osapooled rahul ja happy.

THINK!
Suzuki GSX 750 Inazuma

Teema algataja
kanapask ja mesi

Lugemata postitus Postitas kanapask ja mesi »

bash kirjutas:
kanapask ja mesi kirjutas:
Mnjah, komme vaadates jääb
Pigem on see ainult eestlastest autojuhtide silmes. Miks näiteks Itaalias kellegi arust mööda sõitmine ebaviisakas pole ? "
Noh kui sa liiguksid veel lõuna poole siis kaovad ka valgusfoorid ära.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”