Madmaxi punt Vol 2

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

Ma pean ennast suhteliselt kannatlikuks inimeseks aga see teema hakkab juba ära viskama.
Tunnen siirast lugupidamist inimeste vastu kes julgevad oma vigu tunnistada ja vabandada. Vabandamine on mõnesmõttes nagu uus algus. Vigu tuleb ikka ette ja need on täiesti loomulikud. Saad jamaga hakkama, saad aru, et said jamaga hakkama ja vabandad viisakalt. Kõik saavad aru ja elu jätkub. Teine teema on aga vendadega kelle jaoks on vabandamine kuidagi alandav. Parem on vist edasi lahmida ja vaadata kes enne alla annab. Vot sellistest asjadest ma aru ei saa. Lahingu võid võita aga sõja oled nagunii juba kaotanud. Osad siia teemasse kirjutanutest ei lähe enamusel selle foorumi seltskonnast kunagi meelest ja neid teatakse täpselt nii nagu nad ennast siin kõigile paista on lasknud.

Tunnen paljusid sellest nn. Pirogovi pundist ja suhtlen nendega kindlati ka edasi... Osade vastu, kes siin viimasel ajal kõvasti sõna on võtnud ei ole mul aga mitte mingit lugupidamist ega soovi kuskil kohtuda.
Võibolla mõtlete, et mis see minu lugupidamine ikka loeb... tõenäoliselt ei loegi, aga olen täiesti kindel, et sama tunneb ka enamus siinse foorumi kasutajatest. Ja see juba on midagi!!!
Noore alustava ratturina ei tahaks mina küll sattuda mingi nõmeda ego-trippi tagajärjel ülejäänus motoseltskonnas halba valgusesse. Enamus eesti sõitjatest teab ja tunneb nagunii üksteist. Ja bikeri foorum ei ole kindlasti selline koht kus anonüümselt lõpmatuseni lahmida saab. Iga sõna taga on mingi mees kes varem või hiljem avalikus tuleb. Ja mainet on maru keeruline taastada. Lisaks sellele on maru naiivne arvata, et seda foorumit eesti julgeolekuorganid ei loe. Siis milleks omale kõvatamise ja vassimisega ise jama kaela tõmmata?

Eesti mootorratturid moodustavad suhteliselt väikese kogukonna ja meie kõigi kohus on eesti motokultuuri arendamine, maine tõstmine ja üleval hoidmine. Sest igaühe tegude järgi hinnatakse meid kõiki. Selle linnavahel foorist-foorini paugutamise varjust toimib hoopis teistsugune motokultuur millest osad mitte midagi ei tea. Ratturid ja klubid, kes üheskoos ümarlaudades või omavahelistel koosviibimistel istudes teevad tööd selle nimel, et meid tõsiseltvõetavana ka mujal maailmas võetakse. Et Eestit välismaiste ratturite seas propageerida ning meie ühise turvalisuse nimel liikluskampaaniaid välja töötada jne.

Käitugem ja sõitkem normaalselt ja meil on kõigil parem olla.

Edaspidised lahmijad lähvad ilma pikema jututa bänni alla kuniks mingisugune lugupidamine enda ja teiste vastu tekib.

lugupidamisega

väino laisaar



Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com

ThaNukks

Lugemata postitus Postitas ThaNukks »

Motopaks kirjutas:

Tunnen siirast lugupidamist inimeste vastu kes julgevad oma vigu tunnistada ja vabandada. Vabandamine on mõnesmõttes nagu uus algus. Vigu tuleb ikka ette ja need on täiesti loomulikud. Saad jamaga hakkama, saad aru, et said jamaga hakkama ja vabandad viisakalt. Kõik saavad aru ja elu jätkub.

Teine teema on aga vendadega kelle jaoks on vabandamine kuidagi alandav. Parem on vist edasi lahmida ja vaadata kes enne alla annab. Vot sellistest asjadest ma aru ei saa. Lahingu võid võita aga sõja oled nagunii juba kaotanud. Osad siia teemasse kirjutanutest ei lähe enamusel selle foorumi seltskonnast kunagi meelest ja neid teatakse täpselt nii nagu nad ennast siin kõigile paista on lasknud.

Tunnen paljusid sellest nn. Pirogovi pundist ja suhtlen nendega kindlati ka edasi...

Ma olen sinu väidetega kohati ühel meelel, kuid mustates nn "pirogovi" punti, tunnen ma ennast ka puudutatuna, sest ka mina sõidan nendega ringi. Ma arvan, et mul on õigus ennast antud teemas kaitsta. Ma ei ole siin selleks, et võita mingiseid lahinguid, rääkimata sõjast - kaitsen lihtsalt oma seisukohta. Siin teemas on tõepoolest tervaid ütlemisi, kuid ma arvan, et me oleme kõik siia päris kõrgetel pööretel sisse sadanud ja mõnigi meist on emotsioonid piirajasse lasknud. Rääkides vigade tunnistamisest, siis milleks läbi lillede konkreetselt minule vihjata?

Kogu see puder siin on üle keenud ja minu soovitus oleks see jama siin hetkel jahtuma panna. Ehk on tõesti võimalik kuskil kokku saada ja kogu see pask konstruktiivse vestluse käigus ära lahendada - ilma targutajate ja vahelesegajateta.

Neid keda see teema ei puuduta, võiks oma "kulda väärt" nõuanded endale hoida, mitte klähvida nagu Andurus Värnik.
Ja nee

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

ThaNukks kirjutas:
Pihelgas kirjutas:

tegelt nüüd aitab sellest demagoogiast.

Sa sadasid selgelt sisse teemasse, mis ei puutunud sinusse. Ja kui puutus, siis oleks vägagi normaalne, kui sa oma sõnu kenasti seades oleksid kirjutanud, mis sulle ALGSE TEEMA juures ei meeldi.

Pika kirjutatud tekstis sa aru ei saanud, et ta ei mõelnud igat jumala Tartu elanikku. Kui aga tööteemas ise segast peksid, siis kaebled, et keegi ei mõista sinu irooniat.

Te olete ikka tõsised pussyd - kogu see kamp, järjest teete ennast lolliks. Sa oled juba kolmas vend kellele ma eraviisiliselt asja olemust seletada püüan. Kui saite mingi sitaga hakkama - tõmmake profiil madalaks, näidake, et eksisite ja saame edaspidi hästi läbi. Aga ei - järjest on vaja uutel kõrgharidusega reiditillidel tulla siia ennast tõestama - absoluutselt mõistmata esialgse probleemi olemust. Kui ei taha siirast nõu kuulda võtta, nosige Statoilis oma burkse edasi ja nagu öeldud - kui Tartus järjekordse sitaga hakkama saate võite oma rattad maha müüa.

Ja ära tule ütlema, et ilgelt kõva mees vms. Olin reedel Tartus ja tulen uuesti, kui vaja.

Mis mõttes nagu? Mis kuradi printsiipide põhjal sa mind kuhugi kampa topid? Mis sa oma reedesest seiklusest mulle paljatad? Mind see absoluutselt ei huvita. Minupärast veeda oma reeded kasvõi Kapa-Kohilas. Ratta müümise kohapealt oled valesti aru saanud. Oma vara (loe:ratast) võin ma müüa/vahetada millal heaks arvan, mitte siis kui mulle seda dikteeritakse.

ThaNukks kirjutas:

Ma olen sinu väidetega kohati ühel meelel, kuid mustates nn "pirogovi" punti, tunnen ma ennast ka puudutatuna, sest ka mina sõidan nendega ringi. Ma arvan, et mul on õigus ennast antud teemas kaitsta.

Ma arvan, et sa oled oma usalduskrediidi juba täielikult ära kasutanud ja kui Pirogovi kutid tahavad teemale mõistlikku lahendust, siis hoiavad su siit teemast ise eemal. Sest ma ei tahaks uskuda, et nad näevad meelsasti ennast esindamas sellist valetajat ning vassijat.


ThaNukks

Lugemata postitus Postitas ThaNukks »

Pihelgas kirjutas:
ThaNukks kirjutas:
Pihelgas kirjutas:

tegelt nüüd aitab sellest demagoogiast.

Sa sadasid selgelt sisse teemasse, mis ei puutunud sinusse. Ja kui puutus, siis oleks vägagi normaalne, kui sa oma sõnu kenasti seades oleksid kirjutanud, mis sulle ALGSE TEEMA juures ei meeldi.

Pika kirjutatud tekstis sa aru ei saanud, et ta ei mõelnud igat jumala Tartu elanikku. Kui aga tööteemas ise segast peksid, siis kaebled, et keegi ei mõista sinu irooniat.

Te olete ikka tõsised pussyd - kogu see kamp, järjest teete ennast lolliks. Sa oled juba kolmas vend kellele ma eraviisiliselt asja olemust seletada püüan. Kui saite mingi sitaga hakkama - tõmmake profiil madalaks, näidake, et eksisite ja saame edaspidi hästi läbi. Aga ei - järjest on vaja uutel kõrgharidusega reiditillidel tulla siia ennast tõestama - absoluutselt mõistmata esialgse probleemi olemust. Kui ei taha siirast nõu kuulda võtta, nosige Statoilis oma burkse edasi ja nagu öeldud - kui Tartus järjekordse sitaga hakkama saate võite oma rattad maha müüa.

Ja ära tule ütlema, et ilgelt kõva mees vms. Olin reedel Tartus ja tulen uuesti, kui vaja.

Mis mõttes nagu? Mis kuradi printsiipide põhjal sa mind kuhugi kampa topid? Mis sa oma reedesest seiklusest mulle paljatad? Mind see absoluutselt ei huvita. Minupärast veeda oma reeded kasvõi Kapa-Kohilas. Ratta müümise kohapealt oled valesti aru saanud. Oma vara (loe:ratast) võin ma müüa/vahetada millal heaks arvan, mitte siis kui mulle seda dikteeritakse.

ThaNukks kirjutas:

Ma olen sinu väidetega kohati ühel meelel, kuid mustates nn "pirogovi" punti, tunnen ma ennast ka puudutatuna, sest ka mina sõidan nendega ringi. Ma arvan, et mul on õigus ennast antud teemas kaitsta.

Ma arvan, et sa oled oma usalduskrediidi juba täielikult ära kasutanud ja kui Pirogovi kutid tahavad teemale mõistlikku lahendust, siis hoiavad su siit teemast ise eemal. Sest ma ei tahaks uskuda, et nad näevad meelsasti ennast esindamas sellist valetajat ning vassijat.

Ma pole millegi esindajaks pürginud ja pole ka eitanud kuhugi kuuluvust. Ma konkreetselt küsisin, et mis printsiipide põhjal sa mind sinna topid.

Sa kujutad liiga palju ette ja näed probleemi oma mätta otsast ja rühmitad asju, minnes vastuollu rühmitamiteooriaga. Proovi kuulata mis teistel öelda on. Ei saa ju kujundada lõppliku ja objektiivset arvamust, kui ei kuulata ära mõlemate osapoolte arvamust. Ma tõepoolest ei viitsi siin enam vaielda, sest vaadates senist asja kulgu, jääb igaüks enda mätta otsa.

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

mida sa teed siin teemas siis üldse? Mille vastu protesteerid või mis mätast esindad?

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Thanukks- oled rääkinud siin teemas palju oma arvamusest, oma mättast, oma seisukoha kaitsmisest. Võimalik, et olen rumal, aga sinu jutust ei leia ma üht, teist ega ka kolmandat. Järgneb koond sinu postitustest selles teemas- ehk aitad leida sealt hulgast midagi, mis kvalifitseerub arvamuseks või seisukohaks? Ja öelda, et asjasse mittepuutuvad ärgu toppigu oma nina on kohatu- teema on avalik ja ise olete selle kõigile avalikuks vaatamiseks/ aruteluks välja riputanud. Niisiis:

ThaNukks kirjutas:

<<t*** mingid freeloaderid on foorumis isa mängima hakanud, mingi internaatkool on saanud interneti või mis toimub?
Pean su tähelepanu juhtima sellele, et jutt käis siiski härra PIKAST. Tartu elanikuna võtan tema poolt öeldut personaalse solvanguna. Meil siin Tartus mingit retardite kinnipidamisasutust ei ole.
Kuule taksojuht, mine Statoili ja pane paak 95E täis ja hakka kliente sõidutama. Ma olen mõlemad teemad läbi lugenud, sulle soovitan lugeda Cosmopolitani ja kuulata Liis Lassi nõuandeid.
Kas sul tõesti midagi paremat teha ei ole, kui taksoga kuskil WiFi levialas passida ja boardile poste teha? Mine tee üks väike sõit ja lase klaasid alla, värske õhk lööb pea selgeks. Kaua sa ikka seal oma peeruhaisu sees istuda saad.
Sinu soovitus on kulda väärt, kuid paraku sellist mehhanismi ei eksisteeri, muidu hüppaks kohe ratta selga ja annaks tuld! Masinaoperaatoril paluksin panna peale taandareng programmi, et sinusuguse Usbeki hoora mentaliteediga inimestest aru saada.
Võid vabalt oma taksoga edasi sõita, kuna mul ei ole sinuga mitte midagi sirgeks rääkida!
Nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid vaateid, arusaami jms. Kuid siiski on võimalik, hulga teooriale pilku heites, erinevaid elemente (näiteks inimesi) liigitada/rühmitada mingi x tunnuse järgi. Lihtsustava näitena võiks tuua sellise asja.
On kaks gruppi A ja B... grupis A on inimesed kes jõuavad vastuseni läbi põhjendatud lahendi, ent teises grupis on inimesed kes pakuvad lahendi huupi ehk lahmivad, ilma et teaks lahenduskäiku.
Paraku on siinses Madmax diloogias palju inimesi, kes lahmivad lahenduskäiku teadmata, siit ka minu ärritus.
Arvan, et me saame Eesti liigitada heaoluriikide hulka, mitte üheski heaoluriigis ei vahi politsei pealt kuidas nende silme all autosi lintsitakse või kuidas? Ei pea olema eriline Einstein või Holmes, taipamiseks, et tegu oli puhta väljamõeldisega.
Milleks kirjutas Jack London raamatu "Loitev Koit"? Tegemist on sisemuses peituva kirjaniku soonega
No mida ma oskan kosta? Sa oled siin boardil filosofeerinud rohkem kui Mahatma Gandhi oma elu jooksul kokku. Sinu ideoloogia kohaselt peaks ma kõik lahkhelid lahendama silmast-silma? Mõtle natukene raamidest välja, mitte ära lahmi tühja. Kui ma oleksin aktiivne foorumikasutaja ja satuksin pidevalt teistega lahkarvamustesse ja kui kõik tahaks IRL kokku saada - siis mis saaks tööst, eraelust jms? Cruisiks mööda Eestit ringi, et saaks mingit probleemi näost-näkku arutada? Eriti veel inimestega kes ei suuda asja verbaalsel tasandil lahendada. Meil ei ole enam nõukogude aeg, kus kõik mõtlesid "ühtemoodi". Mul on oma arvamus ja ma seisan selle eest. Kui mõnel isikul on sellega probleeme, las otsib mind üles, annan meeleldi oma kontaktandmed ja jään ootama omavahelist konstruktiivset vestlust. Kurvastuseks pean ütlema, et minu seisukoht jääks samaks.
Siinset foorumi tendentsi jälgides, olen järeldanud seda, et moderaatoritega peab alati päri olema, vastasel juhul koheldakse sind nagu pidalitõbist. Ma veekord rõhutan, et me ei ole tulnud samast painutuspingist. Nii palju, kui on inimesi, on ka erinevaid vaateid ning arusaamu. Lihtne näide elust... miks on erinevate konkurside / iludusvõistluste / jne züriis erineva elu valdkonna tegelased? Pole raske arvata, mis saaks siis, kui iludusvõistlust hindaks brünettide klubi. Ma saan aru, et foorumis on kindlad reeglid, millega tuleb teema algatajal/postitajal arvestada, kuid isegi reeglite kohase postituses väikese irooniakübe lisamine toob sulle kaela hundi karja (loe:moded).
Mis mõttes nagu? Mis kuradi printsiipide põhjal sa mind kuhugi kampa topid? Mis sa oma reedesest seiklusest mulle paljatad? Mind see absoluutselt ei huvita. Minupärast veeda oma reeded kasvõi Kapa-Kohilas. Ratta müümise kohapealt oled valesti aru saanud. Oma vara (loe:ratast) võin ma müüa/vahetada millal heaks arvan, mitte siis kui mulle seda dikteeritakse.
Oh sa vanakurat. Mis nüüd saab? Arvad, et muudan oma seisukohta. Ei. Eksisin ennist öeldes, et on kahte sorti inimesi. Lisaks sellele on veel kolmas grupp - INTERNETI POLITSEI. Kuid paraku on Interneti Politseis ilma väljaõppeta uurijad, kes loovad täiesti alusetuid paralleele. Sa võid oma demagoogia jutuga seenele sõita, sinu teooria järgi on kõik Romeo Kalda tuttavad menditapjad. Sa defineeri endale foorumi tähendus ja siis loo piltlik telg elu ja foorumi vahel. Siin foorumis võib su sõna maksta, kuid elus on su ideoloogia ja arvamus võrdeline maailma mastaabis ühe hiinlase surmaga. Sa vaata oma prioriteedid üle, sest sa oled lihtlabane ja väärtusetu ÜLDISTAJA.
Ma olen sinu väidetega kohati ühel meelel, kuid mustates nn "pirogovi" punti, tunnen ma ennast ka puudutatuna, sest ka mina sõidan nendega ringi. Ma arvan, et mul on õigus ennast antud teemas kaitsta. Ma ei ole siin selleks, et võita mingiseid lahinguid, rääkimata sõjast - kaitsen lihtsalt oma seisukohta. Siin teemas on tõepoolest tervaid ütlemisi, kuid ma arvan, et me oleme kõik siia päris kõrgetel pööretel sisse sadanud ja mõnigi meist on emotsioonid piirajasse lasknud. Rääkides vigade tunnistamisest, siis milleks läbi lillede konkreetselt minule vihjata?
Kogu see puder siin on üle keenud ja minu soovitus oleks see jama siin hetkel jahtuma panna. Ehk on tõesti võimalik kuskil kokku saada ja kogu see pask konstruktiivse vestluse käigus ära lahendada - ilma targutajate ja vahelesegajateta.
Neid keda see teema ei puuduta, võiks oma "kulda väärt" nõuanded endale hoida, mitte klähvida nagu Andurus Värnik.
Ja nee
Ma pole millegi esindajaks pürginud ja pole ka eitanud kuhugi kuuluvust. Ma konkreetselt küsisin, et mis printsiipide põhjal sa mind sinna topid.
Sa kujutad liiga palju ette ja näed probleemi oma mätta otsast ja rühmitad asju, minnes vastuollu rühmitamiteooriaga. Proovi kuulata mis teistel öelda on. Ei saa ju kujundada lõppliku ja objektiivset arvamust, kui ei kuulata ära mõlemate osapoolte arvamust. Ma tõepoolest ei viitsi siin enam vaielda, sest vaadates senist asja kulgu, jääb igaüks enda mätta otsa.>>


uuggu
Postitusi: 232
Liitunud: 23 Apr 2006, 23:13

Lugemata postitus Postitas uuggu »

kogu teema siin jääb ikka kaugeks ja suht anonyymseks...ja eks see näiline anonyymsus siin foorumis annab ka syljepritsimisele tugevalt hoogu ja tõstab igasuguste enesekindlust...

aga seda sitta lugedes on siiralt kahju, et ei näe konkreetseid nägusid või et olin tartust eemal kui reedesele "jutuajamisele" minek oli...oleks näinud näod ära ja teaks edaspidi päriselus idioote vältida...kuigi seda "piro kampa" osaliselt nähtud kah...ja loodetavasti kõik tyybid seal pole yhe puuga löödud.

aga samas ei suuda mina jutuaineks olevate syndmuste täideviimiseks vajalikku idiootsust mitte kuidagi ette kujutada. iga kord paneb imestama kui meenub...

Kasutaja avatar

taimo_80
Postitusi: 143
Liitunud: 05 Juul 2006, 22:22
Tsikkel: Honda TL1000R
Asukoht: tartu
Kontakt:

ulmekas

Lugemata postitus Postitas taimo_80 »

Ütlen ka oma sõna siia, kuid ärgu keegi isiklikult võttku. Pirol ei ole üks punt, vaid neid on seal päris palju, aga sinna on siginenud maru palju uusi wannabee punte, keda vanad olijad väldivad, kuna nad on endaarust "ilgelt lahedad" ja kõige kõvemad vennad, kes käivad seal näitlemas. Niiet tehke omad järeldused sellest, kes siin foorumis näitlevad ja niinimetatud "plusspunkte" koguvad on päriselus samasugused tõmmblejad ja "lahetikud".
Kuid see ulmejutt, mida nad (või siis üks mees mitme kasutajaga) rääkisid, pani ikka tõsiselt naerma, sihukesi jutte võiks siin tihedamini olla :lol:


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

No mõnedel vist märjad unenäod mingitest "puntidest"... t***. ajab ikka sita keema küll, muudkui jookse linadega pesumaja vahet... :twisted: Lasteaed!

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

madmax
Postitusi: 248
Liitunud: 19 Juul 2005, 23:54
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 16 korda

Lugemata postitus Postitas madmax »

Vanasõna ütleb: ära sitta puutu, hakkab haisema!

allways mad!
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

madmax kirjutas:

...

Gängipealik lõpuks ometi ise kohal!

:D :D :D

Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

Tule taevas appi --- mida rohkem ma lugesin seda segasemaks läks

alguses tundus et keegi kellei masinaid vigastanud ja algas omaalgatuslik miilitsategevus, hiljem aga tundus et igipõline TARTU vastu ülejäänud maailm vastaseis, siis jälle et isiklikud brobleemid.

Äkki keegi siis võtaks kolme lausega kokku milles point muidu jääb 75% lugejatsest kuidagi segase arusaamisega mis toimub

Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

417, ongi esialgne teema ja siis tekkis ThaNukks, kes ajas palju seosetut möla, ega suutnudki lõpuks lahti seletada mille vastu ta siin võitles üldse..


madmax
Postitusi: 248
Liitunud: 19 Juul 2005, 23:54
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 16 korda

Lugemata postitus Postitas madmax »

oldmoped kirjutas:
madmax kirjutas:

...

Gängipealik lõpuks ometi ise kohal!

:D :D :D

Pealik on rääkinud.

allways mad!
Kasutaja avatar

riksx
Postitusi: 1124
Liitunud: 18 Juul 2006, 13:25
Asukoht: Tartu
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas riksx »

417 kirjutas:

Tule taevas appi --- mida rohkem ma lugesin seda segasemaks läks

alguses tundus et keegi kellei masinaid vigastanud ja algas omaalgatuslik miilitsategevus, hiljem aga tundus et igipõline TARTU vastu ülejäänud maailm vastaseis, siis jälle et isiklikud brobleemid.

Äkki keegi siis võtaks kolme lausega kokku milles point muidu jääb 75% lugejatsest kuidagi segase arusaamisega mis toimub

Loe täitsa esimest postitust... japp nii lihtne see ongi ;)

Tekkis rühm inimesi, kes alguses aru ei saanud ja hiljem said, ning sellepeale hari punaseks läks... tervitan siin nüüd Modesi.

Rühm inimesi, kes haukasid kohe laksu lahti ja naersid selle peale ja lisasid paar sõna sekka.

Siis on suur rühm inimesi kes siiani mõhkugi aru ei saa.

See et siin mõningad tegelased lärmi tõstsid, kaasa arvatud siis mina, oli puhtalt selle pärast, et jõle kiirelt hakati minu häid sõpru tümitama.

Mõningad loosungid Hr. Pihelgalt

  1. "paar patsidega troppi (Nitroid ja Ercki) kiidavad takka"
  2. "Aga kuna ajude asemel on meestel vist linnusitt, siis see harrastusteater jäi väga lühikeseks. "

davidsoniharald

  1. "Minule oled sa oma postidega suutnud vaid üht selgeks teha - LOLLAKAS oled..."

Ma olen veel noor ja ehk see ongi Härraslik käitumine, mai tea... otsustage ise.

Ahhh jaaaa.... ning täiesti erinev teema selle USA autoga. Nii öelda reaalse MadMax'i hõnguga.

Kus juures seda asja ei oleks juhtnud, kui USA auto EI oleks p*** ja tsiklite sõitu takistanud. Ja pealegi ESIMESE kontakti tegi autojuht sõites stangega paar korda tsikli tagarattase. Ja muidugi väga ÜLLLAS tegu oli siis kui möödasõitu sooritavale mehele USA mees lihtsalt keeras vastassuunda ja pidurdas, mille peale tsiklimees kukkus.

Olen 99% kindel, et iga tsiklimees oleks tahtnud autojuhti natuke hella käega õpetada..

Parandage kui eksin.

Enduro - Beta 300RR 2018
Nostalgia
Planeta 5-S ja Jupiter 4-SS


vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Lugemata postitus Postitas vilosius »

Jumalapärast, ärge parandage teda rohkem :?

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

Krt. Kirjutage see MadMax omale veekindla markeriga riista peale, kes te sellest sõnast ereka saate!!! :evil:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

kaherattaline

kõrvaltvaataja..

Lugemata postitus Postitas kaherattaline »

Vabandan ette ära, kui järgnev tekst kedagi isiklikult riivama peaks või midaiganes, püüan sellest igaljuhul hoiduda.

Lisaks siis riksxile veel, et see USAka vend mitte ainult ei sõitnud konkreetselt sellele vennale külge, vaid rammis enne Vabaduse pst-l veel teisigi.. ja sõitis punasega kaarsilla juures vastassuunas mööda, kui jalakäijad üle läksid..hea, et need joostes eest ära läksid. Igati normaalne ju? Ma saan aru, et konkreetselt konfliktiks läks hiljem, kui enamus ratturitest olid oma teed läinud, aga eelneva tõestuseks oli kohal natuke rohkem rahvast.. Neid sõnu võib ilmselt igaüks neist kinnitada. Ja siis me räägime rahulikust autojuhist kes kellelegi liiga ei tee. Külge saab sõita, aga hiljem oma deelat ära klaaritud ei saa vaid saadab teised oma probleemi lahendama, täiesti täiskasvanulik käitumine, mhmh.. Ja kui need, kes selles konfliktis teiseks osapooleks olid üritavad midagi lahendada, siis tuleb vastuseks vaid "Ah, ma ei tea.. ma pole viitsind mõelda jne". Millest me siis räägime?
Ei tahaks küll kiruda, aga kas selliste kõvatajate juhtide pärast on veel vähe rattureid haiglasse sattunud? Ja milleks peedistada ülejäänud "kaasreisijaid", kes koha peal ei olnud. Igaüks võib meist tunnistada, et me ei tea kuidas me mingil konkreetselt vihahool käitume ja andke andeks, aga keegi teistest ei saa teada, mis toimus nende ratturite peas sel hetkel, kui neid rammiti. Ma ei väida, et kõik kohe nii käituma peaks, aga siiski, olen kindel et nii mõnigi oleks tahtnud üle tahi anda sellele juhile.. Fakt on see, et rattur on autoga võrreldes igati nõrgemas positsioonis ja kui keegi seda veel ära kasutab nii julmalt, nojah.
See eelnev tekst ei ole mitte mingisuguse vägivalla õigustamiseks vaid selgituseks neile, kes üritavad seda kõike mõttetult suure kella külge panna. Igaüks lahendagu oma probleemid ise. Kolmandal osapoolel pole sellesse oma nina vaja toppida. Selliseid situatsioone on ennegi juhtunud ja juhtub ka edaspidi, kas alati on vaja siis juuksekarv lõhki ajada?


Hellborn

Re: kõrvaltvaataja..

Lugemata postitus Postitas Hellborn »

kaherattaline kirjutas:

Vabandan ette ära, kui järgnev tekst kedagi isiklikult riivama peaks või midaiganes, püüan sellest igaljuhul hoiduda.

Lisaks siis riksxile veel, et see USAka vend mitte ainult ei sõitnud konkreetselt sellele vennale külge, vaid rammis enne Vabaduse pst-l veel teisigi.. ja sõitis punasega kaarsilla juures vastassuunas mööda, kui jalakäijad üle läksid..hea, et need joostes eest ära läksid. Igati normaalne ju? Ma saan aru, et konkreetselt konfliktiks läks hiljem, kui enamus ratturitest olid oma teed läinud, aga eelneva tõestuseks oli kohal natuke rohkem rahvast.. Neid sõnu võib ilmselt igaüks neist kinnitada. Ja siis me räägime rahulikust autojuhist kes kellelegi liiga ei tee. Külge saab sõita, aga hiljem oma deelat ära klaaritud ei saa vaid saadab teised oma probleemi lahendama, täiesti täiskasvanulik käitumine, mhmh.. Ja kui need, kes selles konfliktis teiseks osapooleks olid üritavad midagi lahendada, siis tuleb vastuseks vaid "Ah, ma ei tea.. ma pole viitsind mõelda jne". Millest me siis räägime?
Ei tahaks küll kiruda, aga kas selliste kõvatajate juhtide pärast on veel vähe rattureid haiglasse sattunud? Ja milleks peedistada ülejäänud "kaasreisijaid", kes koha peal ei olnud. Igaüks võib meist tunnistada, et me ei tea kuidas me mingil konkreetselt vihahool käitume ja andke andeks, aga keegi teistest ei saa teada, mis toimus nende ratturite peas sel hetkel, kui neid rammiti. Ma ei väida, et kõik kohe nii käituma peaks, aga siiski, olen kindel et nii mõnigi oleks tahtnud üle tahi anda sellele juhile.. Fakt on see, et rattur on autoga võrreldes igati nõrgemas positsioonis ja kui keegi seda veel ära kasutab nii julmalt, nojah.
See eelnev tekst ei ole mitte mingisuguse vägivalla õigustamiseks vaid selgituseks neile, kes üritavad seda kõike mõttetult suure kella külge panna. Igaüks lahendagu oma probleemid ise. Kolmandal osapoolel pole sellesse oma nina vaja toppida. Selliseid situatsioone on ennegi juhtunud ja juhtub ka edaspidi, kas alati on vaja siis juuksekarv lõhki ajada?

[

Loen ja loen, kuid ei jää muud üle kui teha esimene postitus siin foorumis peale mitmeaastast registreerimist.
Sõites mööda Pikka tänavat kodupoole ilmus mu seljataha punt rattureid kellest kolm või neli sõidsid mööda ja paar raturit jäid auto taha.
esimesed otsustasid oma rattasõitu sisustada meeldiva tegevusega nagu seda on kujutletava slaalomi sõitmine, ehk vänderdamine teel, sumbutiga paugutamine mis on kah päris cool tegevus, kuna motomehed liikusid minumeelest põhjendamatult aeglaselt kolmekümmne alas ( mitte miilides)ja soovisin liikuda oma teed siis andsin neile helisignaaliga märku, et siin on üks auto kes tahaks oma teed minna. selle peale viibati kätt ja näidati üsna pea rahvusvaheliselt üldmõistetavat näppu.Olen päris kindel, et ma sihilikult ei takistanud ühegi ratturi liikumis ja veelvähem, et oleksin neid kuritahtlikult ramminud.
Ja nende tegevus muutus sihilikuks, ehk hakati mind koolitama et kuidas on sõita karbis..... ehk ees pidurdatakse järjepidevalt nulli ja i oma kahe tonnise autoga päris ränk pidurdada, arvestades et mõned mehed tagastange otsas on .( minu viga, et ma teeäärde ei parkinud kohe )
Sedasi siis kestis se lõbus tegevus Vabaduse pst.-ni kus otsustasin naiivselt neist mööduda, et las tsillivad omaette oma lõbuks..... loomulikult takistati möödasõitu kaasa kiirendamisega mille tulemusena jõudsin vastassuunas eelpool nimetatud jalakäigu raja juurde.
Kuna nulli pidurdamine oli kaasreisija ja mõne ratturi ohutust silmas pidades keeruline (rida ju tagasi vahetada kah ei saanud) õnnestus peatuda keset ülekäigu rada, veendudes et üksikud jalakäiad on märganud mu idiootsust, ületasin vöötraja ja liikusin edasi lootusega et antud seltskond rahuneb seal maha. Kuid se ei heidutanud neid ja olid naad mul taas sabas Riia ja Turu tn.-va ristmikul kus soovisin teha vasak pööret sillale, et sõita koju. peatusin punase tule all ja siis üks ratturitest sõitis mu parema külje akna alla sestikuleeris sellele, et ma saan peksa kui välja tuleksin autost.
Seejärel se motomees ukerdas oma rattaga mu auto ette kuhu ta ei oleks mitte kuidagi tekkida võinud arvestades punast tuld ja paksusid valgeid ja pidevaid jooni mida ta pidevalt ületas. Mis puudutab minupoolset tagant "sissesõitu" siis, võis se seal tõesti juhtuda kui ennast rattapeal tagasi natuke tõugata, ehk provotseerida.Teised siis parkisid ennast tagastangesse kui hästi meenutada.
Rohelise tule süttides siis ei juhtunud midagi kuna eesolev motomees arvas, et edasiliikumine võib ju oodata.
Peale mõningast sestikuleerimist siis otsustas marurahulikult edasi liikuda.
Kohe kindlasti mitte lubatud sõidukiirusel, üle silla jõudes märkasin, et teised ratturid lahkusid annelinna suunas paremale Fortuuna tänavale.
mõtlesin, et ometi saab se agoonia läbi ja rahunetakse maha.
kuid eriti järjepidev motomees arvas, et mind on vaja endiselt õpetada sõitma kiirusel 20-30 km tunnis pidevalt pidurdades, sestikuleerimisest rahvusvahelistes käemärkides ei tasu rääkidagi.
Kuna motomees liikus ees otsustasin roosi tänavalt annelinna poole keerata, et vast mõistab, et tahan oma teed minna .
Aga oh ime , mõnel inimesel jätkub järjepidevust, kui oli ta taas sabas.
Roosi tänavalt keerasin Pikale tänavale kus peale ristmikut umbes 40 meetrit toimus antud avarii.
Miks ma paiknesin vastasuunas( reaalselt veerandi autoga üle telgjoone), antud tänavalõigul on öösel päris kitsas, kuna autod pargivad üsna kaootiliselt teeääres.
Pea kuue meetrise auto ette keeramist peaks märkama tahantpoolt päris hästi, esiots liigub teatavasti päris palju varem.
Ja selljuhul ei oleks ta ennast parkinud mulle taga stangesse vaid kusagile küljepeale.
Juhul kui ma isegi näitasin tagatulesid peale sellist p*** , siis pikkivahe hoidmisest ei teadnud mõni mees küll midagi....üllatus endalegi.
Peal seda kui peatusin tormas motomees autopoole ja varem Fortuuna tänavale mahakeeranud seltskond kes siis olid asja märganud Pika ja Raatuse ristmikult sõitsid sündmuspaigale ja hakkas nendepoolne rünnak ilmselge eesmärgika siis eelpool vihjatud peksmisele.
lukustasin ennasenast autosse, et kaitsta kaassõitjat kelleks oli naisterahvas.
Et vältida vigastusi autole manööverdasin edasi teeäärde , mida ilmselt võeti kui minupoolset kavatsust ära sõita...... nende arvates( vähemalt hiljem mainisid tegevuse põhjuse leevendamiseks)
Purustati peegel , üritati purustada klaase, kui mindi tagumise numbrimärgi kallale ( käis mõte peast läbi, et nüüd vist panevad põlema, kuna seal all on ka kütusepaagi kork).
samalajal sai helistatud politseisse. Mingi hetk rahunes ka väljaspool olev seltskond maha ja ilmselt helistasid samuti.
Peale formaalsusi kohapeal, ja kuna keegi enanst süüd tunnistatada ei tahtnud siis jäi asi politsei otsustada.Reg. numbrimärk anti tagasi peale politsei nõudmist.
Peale seadusesilma lahkumist motiveeriti mind sellega, et kui süüd omaks ei võta siis toimub kõik see mis enne( viidati p***) kogu mu ülejäänud elu, sest kõik motomehed ju tunnevad teineteist ja minusugune mootoratturi allaajaja on kõigile ju meelepärane pala.
Mis puutub suuri kellasid millest siin keegi väga mures on siis, ma ei sa midagi teha kui mul on sõpru, klubikaaslasi ja tuttavaid kes ei mõista mind hukka ja tunnevad muret mu käekäigu pärast.
Tihtipeale ei sa ise selliste asjade puhul kätt ette panna.
Mis puudutab mõne mehe poolseid ideid leevendada olukorda siis on küsimus juba selles, et kui motomees mitte kui millegis süüdi ei ole siis mille pärast ta pelgab võimuesindajate otsuseid.
Et võtame aga kõik avaldused tagasi ja lööme käed vastu jalgu puhtaks.
Sest paraku lubada oskame me kõik, ka ähvardada, kuigi seda viimast ei pidanud ma tõsiselt võtma, kuna adrenaliini tulvaall öeldakse ju nii mõndagi....... seega ei sa ka muid lubadusi võtta tõsiselt.


Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Hellborn, kui kõik oli nii, nagu kirjutasid, kutsu sellistele troppidele KOHE politsei. Pätt on pätt, istugu mistahes sõiduriistal. Mina tahan rahulikult tsikliga sõita ja ma pole küll huvitatud mingite tatikate laiamise pärast probleemidesse sattumisest. Hiljaaegu sattusin mingi kaubiku taha, kes minuga üritas sarnaselt käituda. Ja neid nõrganärvilisi tuleb selliste juhtumitega ainult juurde.

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?
Kasutaja avatar

riksx
Postitusi: 1124
Liitunud: 18 Juul 2006, 13:25
Asukoht: Tartu
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas riksx »

to Hellborn

Nojahh nädalake mööda läinud ja oled suutnud rahulikult ilusa teksti välja mõelda. Ehk me teame ise kuidas täpselt asjad olid ja palju sinu tekstist proosat on.

Ma tõesti tunnen nende jalakäijate üle suurt rõõmu, et nad veel siin Tartus ringi jalutada saavad !!!!!!!!

Põnev on see kui sulle helistada suudad sa ainult miskit umbluud välja ajada. Saan aru, et kõik tunnevad kõiki ja nii tsiklimeeste kui USA autotel on palju ühiseid häid sõpru, kes tüli ei soovi.

Ehk lahendaks selle saaga nüüd rahulikult ära. Või kuidas?

Enduro - Beta 300RR 2018
Nostalgia
Planeta 5-S ja Jupiter 4-SS

Kasutaja avatar

PsychoDad
Postitusi: 319
Liitunud: 25 Nov 2003, 11:12
Asukoht: Kloostri taga metsas.

Lugemata postitus Postitas PsychoDad »

Kahju sust Hellborn, et sa selliste omapäraste inimestega kokku sattusid. Elu päris pikaks ajaks põnevaks tehtud. Millegipärast tundub sinu jutt tõesemana kui see eelnev kisa ja vastu rinda tagumine siin. Aga eks igaüks istub omas kinni, aga ma millegi pärast kahtlen, et üks inimene hakkab tüli norima mitmega. Liiati veel sellistega, kes ei oska isegi otse sõita ja foori taga käituda.

Teistele. Mul tekkis ka naiselik huvi mõne tegevuse vastu. Ehk olete nii lahked ja seletate lollile lahti kah.
Huvitav mis sellel mehel mõttes oli kui ta seda autot jälitas? Kas oli mingi plaan ka, või lihtsalt mõtlesid seda teha niikaua kuni igav hakkab? Huvitav miks Teil seda reg.numbrit vaja oli? Suveniirks? Liskas meeldib mulle Teie käitumise juures see peeglite lõhkumine? Miks see hea oli?
Samas mõistan ma ka Teie kisamist siin. Eks mingil määral saate te aru oma tegevuse idiootsusest, ning nüüd on piinlik ja vaja see tunne millegi muu vastu vahetada. Mul on Teist ka kahju. Ausalt.

Igatahes ma tänan Sind, Hellborn et tõid mulle selgust selllesse äärmiselt segasesse teemasse. Postid tulevad aga üheski sisu pole.

Ma tahaks ka oma küsimustele vastust saada. Kui see nii raske pole. Olete siin ju piisavalt tühje lauseid ritta ladunud, ehk panete nüüd mõne milles iva ka sees on.

Tänan Teid

Royal Einfield 350 Classic

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

riksx kirjutas:

Ehk lahendaks selle saaga nüüd rahulikult ära. Või kuidas?

Kas asi kipub jamaks ära minema, nüüd vaja asjad rahulikult ära klaarida, kui asjalood selguma hakkavad... Saite korraks kõvad mehed olla, püksi laskmisega on sama moodi - algul on soe aga pärast...
Oi, kuidas oleks vahetevahel 90-daid tagasi vaja...

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

Simso

Lugemata postitus Postitas Simso »

Tõsine idioodi kari.
Ka mulle helistati ja küsiti kas tunnen neid tsikklimehi, kuna liigun palju tsikkliga ja ka tänu oma tööle tunnen enamus tsikklimehi siin väikeses linnas.
ÕNNEKS ei tulnud nimi tuttav ette... Häbi oleks teid tunda. Kui ka mulle kirjeldati lugu ära siis olin juba suht kindel, et see ei saanud meie punt olla, selliseid asju ei tee normaalsed inimesed. Loodan et saate karistuse politseist karmi.

Kasutaja avatar

riksx
Postitusi: 1124
Liitunud: 18 Juul 2006, 13:25
Asukoht: Tartu
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas riksx »

piloot kirjutas:
riksx kirjutas:

Ehk lahendaks selle saaga nüüd rahulikult ära. Või kuidas?

Kas asi kipub jamaks ära minema, nüüd vaja asjad rahulikult ära klaarida, kui asjalood selguma hakkavad... Saite korraks kõvad mehed olla, püksi laskmisega on sama moodi - algul on soe aga pärast...
Oi, kuidas oleks vahetevahel 90-daid tagasi vaja...

Ohh pagan... ja kui ma poleks "rahumeelselt" kirjutanud, mis siis oleks saanud????

See on siiski meie endi huvides. Ega keegi pole uhke juhtunu üle, ei tsiklimehed, ega USA juht.

Tundub, et tegemist on tühikargajaga.

Enduro - Beta 300RR 2018
Nostalgia
Planeta 5-S ja Jupiter 4-SS


kaherattaline

Lugemata postitus Postitas kaherattaline »

Sõites mööda Pikka tänavat kodupoole ilmus mu seljataha punt rattureid >kellest kolm või neli sõidsid mööda ja paar ratturit jäid auto taha.
Esiteks oli tegemist Laia tänavaga, mitte Pika tänavaga. Teatavasti hakkasid sündmused hargnema hoopis teisel pool jõge.

kuna motomehed liikusid minumeelest põhjendamatult aeglaselt >kolmekümmne alas (mitte miilides)
Vaevalt küll, et need kiirusepiirangu märgid sinna ilmaasjata olid pandud - st tegemist oli ära songitud teega, mis sundiski tsiklimehi hoogu maha võtma.

Olen päris kindel, et ma sihilikult ei takistanud ühegi ratturi liikumist ja >veelvähem, et oleksin neid kuritahtlikult ramminud.
Sinu sõna selle seltskonna vastu või mis? Ja ilmselgelt kuna sa oled ilusa muinasjutu kokku vestnud oma nö tegijatele sõpradele, siis kõik kohe usuvad ju sind. See ei saa kuidagi kokkusattumus olla, et kolmes kohas sinupoolse trügimisega tegemist oli ehk siis esialgu enne kaarsilla foori, järgmiseks turu ja riia ristil ja hiljem siis seal, kuhu paraku kõigi silm ei ulatu.

ehk ees pidurdatakse järjepidevalt nulli ja oma kahe tonnise autoga >päris ränk pidurdada
Sorry, aga kas nad oleksid pidanud siis sinust eeskuju võtma ja punasega ristmikule sõitma või? Ilmselgelt ei hoidnud siinkohal ka sina pikivahet. See, mis tagapool toimub jääb rohkem nende pärusmaale, vaevalt, et nad oleksid tahtnud enda ratastele meelega viga teha ja sulle nö sisse kärutada. Sinule sissesõitmise idüll poleks olnud seda väärt, et oma rattaid muserdada.

sestikuleeris et ma saan peksa kui välja tuleksin autost.
Ilmselt oli tegemist sinu poolse arusaamatusega, pigem teenisid sa selle žesti ära, kui eelnevalt selliseid trügivaid lükkeid tegid, sest peksa andmise kavatsust küll kellelgi polnud, ja ilmselt poleks keegi ka vägivaldsemaks muutunud kuni sinnamaale, kui konkreetselt külge sõitsid ratturile hiljem ja vihapurske vallandasid..

Kohe kindlasti mitte lubatud sõidukiirusel, üle silla jõudes märkasin, et >teised ratturid lahkusid annelinna suunas paremale Fortuuna tänavale.
Aamenkirikus sellepeale, et ükski teine tsiklimees ei ole iial koha pealt minema kiirendanud, rääkimata kiiruse ületamisest. Paraku teevad seda ju ka autojuhid?. Ma ei väida, et see peaks kõikide sõidumeeste/naiste igapäevase liikluskultuuriga käsikäes käima, aga ma arvan, et seda fakti ei pea kellelegi tõestama hakkama. Isegi sina ju ületasid kiirust Vabaduse pst-l.

Et vältida vigastusi autole manööverdasin edasi teeäärde, mida ilmselt >võeti kui minupoolset kavatsust ära sõita..
Miks sa arvad, et su auto oleks pidanud vigastada saama, kui sa oleksid ise normaalselt autost välja tulnud ja olukorda lahendama hakanud? Loomulikult arvati, et sa sõidad minema, kui sa keeldusid autost välja tulemast ja ennast sinna lukustasid, lisaks sellele kahtlaseid manöövreid sooritades. Aknale taoti ka ilmselt sellepärast, et sa mõistuse pähe võtaksid ja välja roniksid. Need olid ainult sinu kompleksid, mis sind sinna autosse istuma jätsid, kujutasid liiga palju ette ja sellega pälvisid lõppkokkuvõttes suurema kahju kui oleksid ise mõistlikult käitunud.

käis mõte peast läbi, et nüüd vist panevad põlema, kuna seal all on ka kütusepaagi kork.
Kas enam dramaatilisemaks ei anna minna? Täiesti ebareaalne ettekujutus. Äkki sa kardad seda ka, et järgmise nurga taga saad surma, ma soovitaks sellisel juhul sul kodust üldse mitte välja tulla. Mina kui liikleja avariisse sattudes küll ei karda, et keegi mulle peksa võiks anda või mind või mu vara põlema pistab..

(viidati p***) kogu mu ülejäänud elu, sest kõik motomehed >ju tunnevad teineteist ja minusugune mootoratturi allaajaja on kõigile ju >meelepärane pala.
Järjekordselt sinu ettekujutus sellest, et sinu telefoni numbrit küsiti ilmselt, mis oli tegelikult sellel eesmärgil, et varalise kahju probleemi lahendada. Aga sa vist ei ole sellega siiani suutnud tegeleda või mis?

Mis puudutab mõne mehe poolseid ideid leevendada olukorda, siis on >küsimus juba selles, et kui motomees mitte kui millegis süüdi ei ole siis >mille pärast ta pelgab võimuesindajate otsuseid.
Asi ei saa olla ju võimuesindajate otsuste pelgamises, kui need vennad ise kutsusid politsei kohale?! Sa räägid iseendale täiesti vastu. Vahe on lihtsalt selles, et nad lootsid, et sa lõpuks mõistusele tuled ja suudad ise selle olukorra lahendada, sest teatavasti läbi seadusesilma asjad venivad ja venivad.

Ma tean et kirjutan ise ka dramaatiliselt, sest tundub, Hellborn, et saad vaid sellisest kõnemaneerist aru, aga ma püüan näidata sulle seda, et ainult sinu isiklikud arusaamised hetkeolukorras EI ole alati need kõige õigemad..

Mitte tüli õhutamiseks vaid teise seisukoha selgitamiseks..

Kasutaja avatar

riksx
Postitusi: 1124
Liitunud: 18 Juul 2006, 13:25
Asukoht: Tartu
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas riksx »

Simso kirjutas:

Tõsine idioodi kari.
Ka mulle helistati ja küsiti kas tunnen neid tsikklimehi, kuna liigun palju tsikkliga ja ka tänu oma tööle tunnen enamus tsikklimehi siin väikeses linnas.
ÕNNEKS ei tulnud nimi tuttav ette... Häbi oleks teid tunda. Kui ka mulle kirjeldati lugu ära siis olin juba suht kindel, et see ei saanud meie punt olla, selliseid asju ei tee normaalsed inimesed. Loodan et saate karistuse politseist karmi.

Mis mehega tegu on, kes siin kõiki tunneb ??? Ja kas kuulasid mõlemad pooled ära, enne kui meid idiootideks kutsud ?????????

See, et sa kuulsid ühe vennikese ära, et mina olin autos, kuulasin Enya't ja sõin kommi kui järsku sadas kümme tsiklimees ja tahtsid mul tuutut sirgeks sõita???? See on totaalne pläma!!!! Ja juht teab seda väga hästi!!!

Mis sa mõtled, et tsiklimehed läksid lampi tigetaks, et ohh äge USA kandiline malm annaks õige juhile üle kurgi ????

Esiteks ta takistas tsiklite rahulikku möödasõitu, seal kus on 2 sõidurada ja ühe tsiklitest oleks äärepealt äärekivisse ramminud!!!!!!!!

Teiseks - See, et vana punase tulega üle risti lendas ja pea aegu inimesed alla ajas!!!!!!! Kui sul on selline 2 tonnine malm, siis tuleb sõita õige kiirusega ja pidurdada varakult.

Kolmandaks - rammis taat tsikleid !!! Mida sina oleksid sellisel juhul teinud???

Neljandaks - Sõitis vend lihtsalt vastassuunda ja pidurdas, ning rattur kukkus ja peale seda lukustas ennast autosse ja tahtis ära sõita!!!!

Mida kuratit tsiklimehed pidid mõtlema...??? Et ohh tubli juht... teeks pai ja ostaks talle jääätist ????????

Mida faki te tootate siin????

Sry mehed, ei saanud enam vaikki olla.

Viimati muutis riksx, 08 Okt 2007, 22:00, muudetud 2 korda kokku.

Enduro - Beta 300RR 2018
Nostalgia
Planeta 5-S ja Jupiter 4-SS

Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Vidget »

Mis mõttet on klähvida, kui asi politseis ja nemad otsustavad. See foorumi pula ei lähe neile absull korda!

Let the good times roll.

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Keegi üritas mind veenda ES teel, et kõik peale nende räägitu on BS. Minu küsimus tegelikult toimunust jäi vastuseta.
PsychoDad esitas küsimusi, keegi retsijatest ei vaevu vastama. Miks küll?

Missioonitundelised tsiklistid jälitasid ja hoidsid karbis sõiduautot kvartalite kaupa ainsa eesmärgida kutsuda hullunud tegelane korrale.
See hullunud tegelane autoroolis oli valmis oma auto ohverdama ja palju tuhandeid kroone maksva remondi ette võtma pelgalt lõbu eest paar kaherattalist kraavi müksata.

Retsijad olid täiesti leebelt meelestatud, soovisid ainult omi seisukohti verbaalselt lahti seletada. Selle kinnituseks löödi peeglid auto küljest minema, aga autojuht va pimeloom ikka ei uskunud nende häid kavatsusi.

mnjah, olen vist liiga vana, et asjadest õigesti aru saada :twisted:

Suletud

Mine “Fleim”